PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراموش کردن پسورد ssh و whm باهم

فال
May 15th, 2016, 20:29
با سلام

پسورد ssh و whm رو باهم فراموش کردم
چطوری بتونم به یکیشون دسترسی پیدا کنم ؟

ممنونم از توجهتون

iHSG
May 15th, 2016, 20:44
سلام
به سرویس دهنده ای که ازش vps گرفتید بگید پسورد root رو براتون عوض کنن.معمولاً اونا در پنل سرور اختصاصی امکان تغییر پسورد root یا administrator در همه vps ها رو دارن.

OmidX
May 16th, 2016, 00:44
سلام
به سرویس دهنده ای که ازش vps گرفتید بگید پسورد root رو براتون عوض کنن.معمولاً اونا در پنل سرور اختصاصی امکان تغییر پسورد root یا administrator در همه vps ها رو دارن.

در vmware esxi امکان اینکار نیست و باید دستی انجام شه.

InterServer.ir
May 16th, 2016, 01:32
سلام

بر روی اکثر مجازی ساز ها این امکان وجود داره ولی روی Vmware به دلیل مجازی سازی مستقل تر سیستم عامل سرور مجازی این امکان وجود نداره. باید دستی انجام بشه

با سلام

پسورد ssh و whm رو باهم فراموش کردم
چطوری بتونم به یکیشون دسترسی پیدا کنم ؟

ممنونم از توجهتون

کنسول اگر ندارید بگیرین و از طریق روش زیر بازیابی کنید

آموزش بازیابی پسورد

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=165948&p=1518201#post1518201

iHSG
May 16th, 2016, 10:18
در vmware esxi امکان اینکار نیست و باید دستی انجام شه.

منم نگفتم در همه شون هست گفتم معمولاً سرویس دهنده ها می تونن.
آخه من خودم تا حالا سرور اختصاصی نداشتم نباید انتظار داشته باشید که با همه مجازی ساز ها آشنا باشم که اما هر وقت این مشکل برام پیش آمده تو هر سرویس دهنده ای که بودم تیکت میدادم رمز جدید بهم میدادن.
حتی تو hostdl.com هم بودم رمزم یه بار یادم رفت راحت 5 دقیقه بعدش رمز جدید root رو بهم دادن.حالا نمی دونم hostdl از چه مجازی سازی استفاده میکنه.