PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کاپ سایت بعد از اتمام سرویس

lona1386
May 15th, 2016, 14:02
با سلام
از جایی سرور هاست وب گرفته بودم که چند روز از تاریخ اتمام میگذره
قبلش هم میخواستم به دلیل راضی نبودن سرویس مورد نظر سیاتم رو منتقل کنم . ولی خب بکاپ رو نگرفته بودم . تاریخ رو جابه جا خونده بودم و فکر میکردم هنوز وقت دارم
در هر صورت زمان گذشته و سایت بسته شده
رفتم تیکت زدم که بکاپم رو میخوام میگن نمیشه . میگه باید تمدید کنی حتما تا بکاپ رو بگیری
الان من مخیوام بدونم قانونش اینه ؟
یعنی هیچ راهی نداره من تمدید نکنم و بکاپ رو بگیرم ؟
کلا در این جور موارد روش کار به چه شکل است ؟
ممنون میشم

Webramz
May 15th, 2016, 14:07
با سلام

توصیه می کنم قبل از هرگونه خرید سرویس شرایط و ضوابط سرویس دهنده رو مطالعه کنید و از شرکتهای مطمئن و با تجربه استفاده کنید. سرویس دهنده در صورتیکه نسخه بک آپ اطلاعات اکانت شما برروی سرورش موجود باشد امکان ارايه این نسخه را خواهد داشت . از سرویس دهنده در خصوص پرداخت هزینه دریافت بک آپ یا تمدید با بازه زمانی کمتر سئوال کنید.

lona1386
May 15th, 2016, 14:20
با سلام

توصیه می کنم قبل از هرگونه خرید سرویس شرایط و ضوابط سرویس دهنده رو مطالعه کنید و از شرکتهای مطمئن و با تجربه استفاده کنید. سرویس دهنده در صورتیکه نسخه بک آپ اطلاعات اکانت شما برروی سرورش موجود باشد امکان ارايه این نسخه را خواهد داشت . از سرویس دهنده در خصوص پرداخت هزینه دریافت بک آپ یا تمدید با بازه زمانی کمتر سئوال کنید.

ممنون از شما
والا الان سوال کردم
میگه حتما باید سالانه تمدید کنی
گفتم هزینه یک ماه رو میدم . یا هزینه گرفتن بکاپ رو میدم
میگه هیچ راهی جز تمدید یک سال وجود نداره
سرویسی که از اینها گرفتم
میزبانی وب لینوکس ایران - Silver Unlimited
نمیدونم چه کار کنم . گفتم این قانونشه ؟ گفتم میرم سوال میکنم تا ببینم اگر کسی نخواد تمدید کنه و حاضر به پرداخت هزینه هم باشه یعنی راهی وجود نداره
الان واقعا راهی نداره ؟
میگه قانون همه سایت ها همینه
سایت بی نام نشانی هم نیست

- - - Updated - - -

این جواب تیکت که الان دادن :

همانطور که طبق لینک زیر در بند "انقضاء و تمدید سرویس" در شرایط قرارداد نیز ذکر گردیده است متاسفانه امکان ارائه بک اپ به سرویس هایی که به علت عدم تمدید در موعد سررسید مسدود شده اند وجود ندارد.
برای بازگشایی سرویس میبایست سرویس شما تمدید گردد.

Webramz
May 15th, 2016, 14:30
همانطور که خدمتتان عرض کردم شرایط و ضوابط سرویس بسیار مهم است و بعضا مطالعه این شرایط و بندهای آن توسط کاربران انجام نمی شود و در چنین مواقعی مثل مورد شما به مشکل برخورد می کنن.
جسارتا از کدام شرکت سرویس خریداری شده است؟

kool
May 15th, 2016, 17:03
با سلام
از جایی سرور هاست وب گرفته بودم که چند روز از تاریخ اتمام میگذره
قبلش هم میخواستم به دلیل راضی نبودن سرویس مورد نظر سیاتم رو منتقل کنم . ولی خب بکاپ رو نگرفته بودم . تاریخ رو جابه جا خونده بودم و فکر میکردم هنوز وقت دارم
در هر صورت زمان گذشته و سایت بسته شده
رفتم تیکت زدم که بکاپم رو میخوام میگن نمیشه . میگه باید تمدید کنی حتما تا بکاپ رو بگیری
الان من مخیوام بدونم قانونش اینه ؟
یعنی هیچ راهی نداره من تمدید نکنم و بکاپ رو بگیرم ؟
کلا در این جور موارد روش کار به چه شکل است ؟
ممنون میشم

بله معمولا باید در زمان فعال بودن سرویس به فکر بکاپ یا انتقال باشید و در واقع مشکل از سمت خودتون هست که زمان فعال بودن اقدام نکردید و نیز خودتان بکاپ مجزا ندارید.
پس اگه بکاپ نیاز دارید و براتون مهم هست تنها راهی که مشاهده میشه تمدید و بعد دریافت بکاپ و بعد استفاده تا زمان تمدید شده و یا انتقال سریع بعد از تمدید است.

smhnw
May 15th, 2016, 17:07
سلام و احترام .

بله دقیقا قانونش اینه اما حالا بعضیا گذشت میکنن و میبخشن و نمیگیرن پول تمدید بعضیا نه .

lona1386
May 15th, 2016, 17:42
همانطور که خدمتتان عرض کردم شرایط و ضوابط سرویس بسیار مهم است و بعضا مطالعه این شرایط و بندهای آن توسط کاربران انجام نمی شود و در چنین مواقعی مثل مورد شما به مشکل برخورد می کنن.
جسارتا از کدام شرکت سرویس خریداری شده است؟

از سایت سرور پارس
serverpars.com

بله شما و دیگر عزیزان درست میگید . من خودم کارم مشاور املاکه . خیلی جا ها عرف جای قانون میشه و خیلی راحت به جای اینکه کار طرفین به دادگاه و حل اختلاف برسه من تو دفتر با عرف که جایگزین قانون میشه مشکلات مردم رو حل میکنم
الان من از اینها خواستم . واقعیت رو گفتم که من تاریخ رو اشتباه کردم . تاریخ خاطمه رو فکر میکردم هنوز یک هفته دیگه مونده . این چند روز هم مریض بودم وقت نکردم بکاپ رو بگیرم . درضمن خودمم بلد نبودم میخواستم بدم دوستم بگیره .واسه همین زمان بر شد
در ضمن من این سایت رو که روی هاست اینها بود رو برای یکی از مهندسین با کمک دوستم درست کردم . ویرایش زیاد داشت که من چند شب انجام دادم . زحمت کشیدم . قالب ووردپرس
بعد مهندسه گفت فعلا نمیخوام . منم دیگه نخواستم پیگیر بشم . گفتم پس فعلا بکاپ رو نگه میدارم تا یه روز خودش میاد میگه سایت رو بده بعد رو هر هاستی یا همین هاست این سایت بالا میارم
این تمام ماجرا . هاست از این سایت هم یک سال پیش خریده بودم و داشتم . واسه همین فعلا روی این آورده بودم بالا تا در صورت تایید مهندس تمدید کنم که نشد
خب این الان مردانگیه ؟
این ردسته که به من بگه حتما باید یک ساله تمدید کنی ؟
یعنی مشتری مداری اینه ؟
اینقدر وضعیت خراب شده که دیگه هیچ چیز مهم نیست و فقط پول پول پول . من گفتم 10 تومان میدم بکاپ منو بدید . سرویسی که میگن باید تمدید یک ساله بکنی کلا 40 تومانه . خب من 10 میدم هیچی هم نمیخوام
با اینکه با چند کلیک ساده بکاپ منو میتونن بدن ولی اینجوری جو.اب میدن
باشه منم هر جا برسم از این سایت بد میگم و میگم که مشتری مداری در هیچ جای سایت و قوانین اینها قرار نداره
دیگه راهی ندارم
میشینم دوباره ویرایش رو انجام میدم .ولی این پول رو نمیدم
از شما هم ممنونم که راهنمایی کردید
ظاهرا هیچ راهی ندارم . اگر میتونستم شکایت هم بکنم این کار رو میکردم
ممنون

- - - Updated - - -

سلام و احترام .

بله دقیقا قانونش اینه اما حالا بعضیا گذشت میکنن و میبخشن و نمیگیرن پول تمدید بعضیا نه .

یه خورده معرفت اگر باشه طرف انجام میده
برای دوستمون کامل توضیح دادم

- - - Updated - - -

بله معمولا باید در زمان فعال بودن سرویس به فکر بکاپ یا انتقال باشید و در واقع مشکل از سمت خودتون هست که زمان فعال بودن اقدام نکردید و نیز خودتان بکاپ مجزا ندارید.
پس اگه بکاپ نیاز دارید و براتون مهم هست تنها راهی که مشاهده میشه تمدید و بعد دریافت بکاپ و بعد استفاده تا زمان تمدید شده و یا انتقال سریع بعد از تمدید است.

من از شما هم سرور داشتم . و فکر میکنم هنوز هم دارم
یعنی این رسمشه ؟ حالا شاید یکی نتونست بیاد و بعد اتمام اومد . بکاپ رو لازم دارم و نمیخوام فعلا بالا بیارم
خب این درسته واقعا ؟

iHSG
May 15th, 2016, 17:49
سلام
متاسفانه این اخلاق خیلی زشت رو من فقط در شرکت سرورپارس دیدم و به نظرم بزرگترین نقطه ضعف سرورپارس هم همین هست چون تا حالا چندین نفر درگیر این مشکل شدن.
خودم هم یه بار روی نمایندگی هاست درگیر این مشکل شدم آخرش انقدر زور میگفتن که مجبور شدم نمایندگی هاستم رو تمدید کنم اما خدا رو شکر برای من ماهیانه بود نه سالانه و با 20 تومان مشکل حل شد اما خب فقط همون روز اول استفاده کردم و 29 روز دیگه نمایندگی هاست بلااستفاده مونده بود.

من همین الانم از سرورپارس یه هاست دارم و فقط به دلیل قیمت پایین هاست هاش خریداری میکنم کیفیت هاست هاش هم خدایی خوبه و من تا حالا توش قطعی هم ندیدم اما خدایی این قانونشون خیلی خیلی مسخره است اما البته من از همون یه بار که رکب خوردم از اون به بعد حداقل هر هفته یه بار یه Full Backup از سایتم میگیرم و نگه میدارم.

kool
May 15th, 2016, 18:56
من از شما هم سرور داشتم . و فکر میکنم هنوز هم دارم
یعنی این رسمشه ؟ حالا شاید یکی نتونست بیاد و بعد اتمام اومد . بکاپ رو لازم دارم و نمیخوام فعلا بالا بیارم
خب این درسته واقعا ؟

خواهش میکنم، امیدوارم از سرویس ها رضایت داشته باشید.
والا بنده حالت و شرایط عادی اش رو خدمتتون عرض کردم. بالاخره سیاست کاری هر شرکتی متفاوت میتونه باشه. حال ممکنه بسته به برخورد و تیکت های کاربر و یا وجود سرویس های فعال دیگر کلی هم رایگان براش وقت بزاره و ...
ولی این رو قبول دارید که اگه سایت کاربر براش مهم هست باید به فکر بکاپ باشه و خودش هم به سایت و اطلاعات خودش ارزش بده. (چون از طرفی احتمال تحریم و هک شدن و سوختن هارد سرور و فضای بکاپ و... هم هست)

سرویسی که تمدیدش گذشته آیا امکان تمدید ماهانه داره؟ اگه داره تمدید کرده و بکاپ بگیرید اگه فقط دوره سالانه داره سعی کنید با هزینه ای ازشون بکاپ دریافت کنید.

موفق باشید

- - - Updated - - -

از سایت سرور پارس
serverpars.com

بله شما و دیگر عزیزان درست میگید . من خودم کارم مشاور املاکه . خیلی جا ها عرف جای قانون میشه و خیلی راحت به جای اینکه کار طرفین به دادگاه و حل اختلاف برسه من تو دفتر با عرف که جایگزین قانون میشه مشکلات مردم رو حل میکنم
الان من از اینها خواستم . واقعیت رو گفتم که من تاریخ رو اشتباه کردم . تاریخ خاطمه رو فکر میکردم هنوز یک هفته دیگه مونده . این چند روز هم مریض بودم وقت نکردم بکاپ رو بگیرم . درضمن خودمم بلد نبودم میخواستم بدم دوستم بگیره .واسه همین زمان بر شد
در ضمن من این سایت رو که روی هاست اینها بود رو برای یکی از مهندسین با کمک دوستم درست کردم . ویرایش زیاد داشت که من چند شب انجام دادم . زحمت کشیدم . قالب ووردپرس
بعد مهندسه گفت فعلا نمیخوام . منم دیگه نخواستم پیگیر بشم . گفتم پس فعلا بکاپ رو نگه میدارم تا یه روز خودش میاد میگه سایت رو بده بعد رو هر هاستی یا همین هاست این سایت بالا میارم
این تمام ماجرا . هاست از این سایت هم یک سال پیش خریده بودم و داشتم . واسه همین فعلا روی این آورده بودم بالا تا در صورت تایید مهندس تمدید کنم که نشد
خب این الان مردانگیه ؟
این ردسته که به من بگه حتما باید یک ساله تمدید کنی ؟
یعنی مشتری مداری اینه ؟
اینقدر وضعیت خراب شده که دیگه هیچ چیز مهم نیست و فقط پول پول پول . من گفتم 10 تومان میدم بکاپ منو بدید . سرویسی که میگن باید تمدید یک ساله بکنی کلا 40 تومانه . خب من 10 میدم هیچی هم نمیخوام
با اینکه با چند کلیک ساده بکاپ منو میتونن بدن ولی اینجوری جو.اب میدن
باشه منم هر جا برسم از این سایت بد میگم و میگم که مشتری مداری در هیچ جای سایت و قوانین اینها قرار نداره
دیگه راهی ندارم
میشینم دوباره ویرایش رو انجام میدم .ولی این پول رو نمیدم
از شما هم ممنونم که راهنمایی کردید
ظاهرا هیچ راهی ندارم . اگر میتونستم شکایت هم بکنم این کار رو میکردم
ممنون

بله به نظر من هم پیشنهاد خوبی کرده اید و بهتر بود اعتبار رو به خاطر این موارد خراب نمیکردن... میدونید در واقع وقتی سرویسی رضایت کاربر رو جلب نکرده و یا کاربر به اون سرویس فعلا نیاز نداره... خوب به زور که نمیشه...
از طرفی کاربر هم به زور نمیتونه بگه که بعد از منقضی شدن سرویس بکاپ بدید .... ولی وقتی کاربر خودش پیشنهاد میکنه که 1/4 هزینه سرویس رو پرداخت کنه و بکاپ بگیره بهتره با کاربر همکاری بشه وگرنه خوب همون 1/4 نیز رفته + احتمال خریدش در آینده!

lona1386
May 15th, 2016, 21:03
واقعا نمیدونم چی بگم
خیلی درخواست کردم . به نوعی خواهش کردم ازشون
این سایت نماینده نداره تو این فروم ؟
معمولا اکثر این سایت ها در اینجا نماینده دارن
چند بار نوشتم و دیگه جوابی نمیدن . تازه فاکتور 69 تومانی بابت یک ساله هم برام صادر کردن

31361

نمیدونم شاید پیش خودشون میگن میده . مجبوره بده
دیگه نمیدونن همین 10 تومان هم پشیمون شدم بدم . . میشینم دو شب دیگه دوباره ویرایش ها رو انجام میدم ولی منت اینها رو نمیکشم . به هر جایی هم دستم برسه از اینها بد میگم
واقعا متاسفم براشون . من این همه درخواست کردم
یعنی خیلی خیلی ببخشید با گدایی هیچ فرقی نداره . بگن پول لازم داریم بهشون میدم .ولی این گرو کشی خیلی نامردیه

salar123-user8
May 16th, 2016, 16:02
بستگی به سیاست های هاستینگ داره. ولی قانونا هاستینگ میتونه بک اپ رو تحویلتون نده.

lona1386
May 16th, 2016, 18:34
بستگی به سیاست های هاستینگ داره. ولی قانونا هاستینگ میتونه بک اپ رو تحویلتون نده.

سلام
دوست عزیز صحبت از اجرای قانون نیست
صحبت از عرفه
بله قانونی که داره میتونه نده
ولی این درسته ؟ این نامردی نیست ؟ دارم میگم هزینه رو میدم . میگم 10 تومان میدم
باید این جواب رو بدن ؟
من که بیخیال شدم و هر جایی برسم از این کار زشت اینها میگم و میگم که من این همه درخواست کردم ولی اینها پیش خودشون گفتند که مجبوره و میاد هاست رو میخره . منم این کار رو نکردم و بیخیال بکاپ شدم
تو این کار چشم و دل سیر بودن خیلی مهمه . اینا مثل گدا ها برخورد کردند

Mr.STAR
May 17th, 2016, 09:16
به هر حال هر شرکتی شرایط خودشو داره.

ولی بهترش اینکه بکاپ رو بدن به مشتری.

iHSG
May 17th, 2016, 10:44
به هر حال هر شرکتی شرایط خودشو داره.

ولی بهترش اینکه بکاپ رو بدن به مشتری.

نه اصلاً بکاپ رو بدن یا ندن مهم نیست بیشتر این از نظر من خیلی مهم آمده اینکه استارتر عزیز به سرورپارس گفتن خب سرویس یکساله رو یک ماهه تمدید میکنم و اونا قبول نکردن!!!
مگه تو هر شرکتی که باشیم کاربر نباید اجازه داشته باشه هر وقت دلش خواست سیکل پرداخت در تمدید های آینده رو عوض کنه؟؟؟

Mr.STAR
May 17th, 2016, 10:48
نه اصلاً بکاپ رو بدن یا ندن مهم نیست بیشتر این از نظر من خیلی مهم آمده اینکه استارتر عزیز به سرورپارس گفتن خب سرویس یکساله رو یک ماهه تمدید میکنم و اونا قبول نکردن!!!
مگه تو هر شرکتی که باشیم کاربر نباید اجازه داشته باشه هر وقت دلش خواست سیکل پرداخت در تمدید های آینده رو عوض کنه؟؟؟

مثلا ممکنه سرویس ایشون فقط بصورت سالیانه تمدید بشه.

به هر حال اینکه با پرداخت مبلغ هم بکاپ ندن زیاد جالب نیست..

takpar7
May 17th, 2016, 17:16
سلام
دوست عزیز صحبت از اجرای قانون نیست
صحبت از عرفه
بله قانونی که داره میتونه نده
ولی این درسته ؟ این نامردی نیست ؟ دارم میگم هزینه رو میدم . میگم 10 تومان میدم
باید این جواب رو بدن ؟
من که بیخیال شدم و هر جایی برسم از این کار زشت اینها میگم و میگم که من این همه درخواست کردم ولی اینها پیش خودشون گفتند که مجبوره و میاد هاست رو میخره . منم این کار رو نکردم و بیخیال بکاپ شدم
تو این کار چشم و دل سیر بودن خیلی مهمه . اینا مثل گدا ها برخورد کردند

سلام

من خودم از سرور پارس و طرز برخوردش اصلا راضی نیستم و اوایل شروع کارم رکب هایی خوردم ازشون

ولی باید توجه کنید ایتها شخص نیستن که بگید بیا این ده تومنو بک آپو بده هرچقدر مشتری زیادتر باشه شرکت مجبوره بیشتر بر اساس قوانین حرکت کنه و درواقع اونی که به شما پاسخ میده کارمند شرکت هستش و بهش گفته شده قوانین رو اجرا کن والسلام.

اشتباه از سمت خود شما بوده و تاوانش پرداخت هزینه تمدید هستش
حالا اگه زیاد ناراضی هم نبودید بهتره یکسال روی همین هاست بمونید یا بعد تمدید بفروشینش به یکی دیگه
امیدوارم مشکلتون حل شده.موفق باشید.