PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از شاتل سرویس نا محدود داره؟

hack2hacker
May 15th, 2016, 01:10
سلام کسی از شاتل سرویس نا محدود داره ؟
سرعت دانلود سرویس های نا محدودش روی چند هست؟
زیاد دانلود کنی سرعت محدود میشه>
کسی تجربه کرده؟

dark_7qe
May 15th, 2016, 01:14
سلام
art 3 استفاده شده
حداقل دانلود 24 گیگ هستش حدود 150 گیگ دانلود شده بدون محدودیت
سرعت دانلود نزدیک به 250 هستش

hack2hacker
May 15th, 2016, 01:20
سلام
art 3 استفاده شده
حداقل دانلود 24 گیگ هستش حدود 150 گیگ دانلود شده بدون محدودیت
سرعت دانلود نزدیک به 250 هستش
یعنی از 250 پایین تر نمیاد؟
سرعت محدود نمیشه؟

masteryi
May 15th, 2016, 01:30
سلام
تابستون قبل که art4 اش رو گرفتم اولش خوب بود تا 300-400 میرفت ولی بعد از 80-90 گیگ دانلود سرعتش فوق العاده کم شد
برای همین دوباره برگشتم به سرویس های eco اش

hack2hacker
May 15th, 2016, 01:50
سلام
تابستون قبل که art4 اش رو گرفتم اولش خوب بود تا 300-400 میرفت ولی بعد از 80-90 گیگ دانلود سرعتش فوق العاده کم شد
برای همین دوباره برگشتم به سرویس های eco اش

پس یعنی محدود میکنن بعد از یع مدت؟

masteryi
May 15th, 2016, 02:05
پس یعنی محدود میکنن بعد از یع مدت؟
آره...
بهشون زنگ زدم گفتم چرا سرعت کم شده ؟ گفتن که مصرفتون زیاده به کاربرای دیگه فشار میاره

SaeedFazlollahzadeh
May 15th, 2016, 02:09
من art 1 دارم 128
سرعت دانلود بین 200 تا 300
حداقل مصرف 11 گیگابایت هست، اما تا 60 گیگابایت هم مصرف داشتم که تا یک هفته بعد از شروع دوره ی جدید، سرعتم به کمتر از 10 رسیده بود
علتش رو که پرسیدم، گفتن مصرفت زیاده و به کاربران دیگه فشار میاد
البته این که ظاهرا نت نامحدود در ایران تعریف نشده، به کنار
من از ساری سرویس دارم

hack2hacker
May 15th, 2016, 02:15
سرویس های شبانه رایگان هم که همه ترکیدن
اینم از وضعیت نامحدودا
از کجا سرویس بگیریم بتونیم یکم دانلود کنیم

Santourio
May 15th, 2016, 02:15
در واقع محدود کردن سرعت اینترنت شما به دلیل مصرف بالای شماست که اینترنتتون رو محدود میکنن یا به اصطلاح حجم منصفانتون به پایان میرسه.

من 256 دارم تا 1 مگ و 200 هم میره.

SaeedFazlollahzadeh
May 15th, 2016, 02:19
سرویس های شبانه رایگان هم که همه ترکیدن
اینم از وضعیت نامحدودا
از کجا سرویس بگیریم بتونیم یکم دانلود کنیم
تا منظور تون از یه ذره، چه مقدار در ماه باشه؟
پیشنهاد میکنم آخرین پلان نامحدود آرت شاتل رو بگیرید تا میزان حداکثر دانلود تون هم بالا باشه

delta
May 15th, 2016, 02:21
شاتل عالیه..سرویس نامحدود نگیرید..یک 256 با حجم 4 گیگ بگیرید یک 5 هزار تومانم ازتون میگیرند برای مصرف شبانه رایگان..1 تا 8 صبح رایگان میشه...
سرعت دانلود حدود 2 مگابایت در ثانیه واقعی هست.باور نمیکنی اینم عکسش

http://uupload.ir/files/6d6t_88.jpg

من تو 4 شب اول 45 گیگ دانلود کردم بعد دیدم سرعتم شبا امد روی 30 کیلوبایت!! زنگ زدم پشتثیبانی بهم گفتند شبا طرح تشویقی هست و پورت رو براتون نامحدود باز میزارند..اما نباید سواستفاده بشه.برای همین سرعتم امده پایین..بهم گفت هیچ راهی هم نداره یک چند شب دانلود نکنی طرح تشویقی کم کم بهت برمیگرده!!راست میگه بنده خدا من سرعت بالا ندیده بودم هر چی دم دستم بود رو شبا الکی دانلود میکردم!! یک فیلم 2 گیگی رو 15 دقیقه ای دانلود میکردم!! :d
شما هم نامحدود نگیر..محدود بگیر با طرح دانلود شبانه رایگان..هر شب 4 گیگ دانلود کن رایگان...

hack2hacker
May 15th, 2016, 02:23
مثلا روزی 4-5 گیگ
الان عصر تلکام دارم شبا 16 گیگ دان میکرد
الان شبی 3 گیگ به زور میگیره
-----------
اسیاتک هم شنیدم سرویس شهابش شبی 20 گیگ میشه دانلود کرد تو زمان رایگان
اما میترسم اونم بعد یه مدت بترککه

- - - Updated - - -

شاتل عالیه..سرویس نامحدود نگیرید..یک 256 با حجم 4 گیگ بگیرید یک 5 هزار تومانم ازتون میگیرند برای مصرف شبانه رایگان..1 تا 8 صبح رایگان میشه...

من تو 4 شب اول 45 گیگ دانلود کردم بعد دیدم سرعتم شبا امد روی 30 کیلوبایت!! زنگ زدم پشتثیبانی بهم گفتند شبا طرح تشویقی هست و پورت رو براتون نامحدود باز میزارند..اما نباید سواستفاده بشه.برای همین سرعتم امده پایین..بهم گفت هیچ راهی هم نداره یک چند شب دانلود نکنی طرح تشویقی کم کم بهت برمیگرده!!راست میگه بنده خدا من سرعت بالا ندیده بودم هر چی دم دستم بود رو شبا الکی دانلود میکردم!! یک فیلم 2 گیگی رو 15 دقیقه ای دانلود میکردم!! :d
شما هم نامحدود نگیر..محدود بگیر با طرح دانلود شبانه رایگان..هر شب 4 گیگ دانلود کن رایگان...

بله با این وضعیت ادم محدود بگیره شبی 4 گیگم ک دانلود کنه از سرویس های نا محدود بیشتر میشه دانلود کرد

SaeedFazlollahzadeh
May 15th, 2016, 02:28
حالا هم که بحث محدود شاتل شد، بذارید بگم که یه زمانی 128 محدود داشتم و سرعت دانلودم یه مدت فیکس 423 بود و بعدش خودجوش رفت روی 700 کیلوبایت بر ثانیه!
شب ها هم 1 تا 8 تقریبا ماهانه 60 گیگ میتونستم دانلود کنم تا سرعت دوره بعدم کم نشه (حدودا 60 گیگ، کمتر یعنی)
البته من این سرویس رو زمانی داشتم که هنوز هزینه ای برای استفاده از شبانه رایگان وجود نداشت

masteryi
May 15th, 2016, 02:50

من که 2 مگشو گرفتم بزور تا 700 میره قبلش هم که 512 اش داشتم همینقدر سرعتش بود:->
شبا هم پشت سر هم دانلود کنی محدود می کنه

hostorder
May 15th, 2016, 04:28
من 128 نامحدود شاتل رو داریم بین 100 تا 200 هست سرعت دانلود بیشتر اوقات روی 150 هست ببینید زمانی سرعت دانلود شما کم میشه صبح تا شب بشینید پیوسته دانلود کنید مثلا الان 1 گیگ دانلود کردید باید کمش 12 13 ساعت دانلود نکنید در کل باید دانلود پیوسته نکنید

ariaieboy
May 15th, 2016, 06:34
دوست عزیز بنده تقریبا تمام آی اس پی هایی که وجود داره رو رفتم از آسیاتک و مخابرات و های وب و ایرانسل بگیرید تا الان که شاتل دارم.
مصرفمم همیشه بالاست. و اکثرا سعی کردم نامحدود بگیرم.
الانم شاتل نامحدود دارم. و خدا وکیلی بین این همه شرکتی که رفتم از نظر نامحدود شاتل بهترینش بوده. شما اگر برید مثلا میگم سرویس 512 نامحدود اسیاتک را با حداقل تبادل 20 گیگ بگیرید. سرعتتون اینجوری خواهد بود.
20 گیگ تقسیم بر 30 میشه. تقریبا میشه 650 مگ
در روز 650 مگ اول سرعت روی 512 هست. بعد از بیشتر شدن مصرف سرعت 1 به 8 میشه یعنی میاد روی 64 فیکس میشه. و سیستمشون خیلی دقیق به محض اینکه برید روی 651 مگ سرعت لیمیت میشه.
ولی شاتل اینجوری نیست. روی سرویس 128 که مثلا حداقل تبادلش 12 گیگ هست شما تا 60 گیگ هم دانلود بکنید. سرعت لیمیت نمیشه و روی همون 128 میمونه.

در مورد سرویس های شبانه هم بگم که بنده های وب داشتم برای بیش از 6 ماه 512 که داشتم سرعت همیشه چه شبانه چه عادی روی 470 بود. و توی 3 ساعت شبانه ای که داشتم هر روز 4 گیگ میگرفتم. اما بعد 6 ماه سرعت شبانش اونقدر اومد پایین که توی 3 ساعت 500 مگ بزور دانلود می کرد و وقتی زنگ زدم گفتند چون مشکل کمبود پهنای باند داریم و... سرعت ها فعلا اینطوری آسیاتک هم الان سرعت دانلود از سرور ایرانش توی شبانه خیلی بالاست و بچه ها 10 گیگ به بالا شبی دانلود می کنند.

ولی همینقدر بهتون بگم که نمیشه روی شبانه حساب باز کرد. چون یک خدمت رایگان شما بیش از اندازه مصرف کنی سرعت کم می کنن مورد داشتیم بنده خدا گذاشته بود رو دانلود صبح بیدار شده دیده 30 گیگ حجم یکسالش تموم شده. زنگ زده پشتیبانی گفتند طرح شبانه دیگه ارائه نمیشه و غیر فعال شده:|

ولی اگر نامحدود بگیرید. دیگه خیالتون راحت هست که هرچقدر هر تایمی استفاده کنید اینترنت تموم نمیشه. فقط باید یک مدیریتی داشته باشید. که دیگه بیش از اندازه هم نشه تا سرعت لیمیت نشه

یک چیز دیگه هم که هست اینه که شما اگر کاربر خانگی باشید بعد از اینکه یک مقدار دانلود کنید. دیگه هم خسته میشید. هم چیزی باقی نمیمونه که بخواهید دانلود کنید.( مثلا چی می خواهید دانلود کنید بازی فیلم و... بالاخره آدم باید وقت داشته باشه همون هایی که دانلود کرده ببینه)

و خوب نه اگر کاربر خانگی نباشید و کار می کرده باشید با اینترنت خوب اگر در آمد داشته باشید و دنبال دانلود فایل های بیشتر باشید. بیشتر هزینه می کنید طرح های بالاتر را می خرید. تا حجم بیشتری در اختیارتون گذاشته بشه

venuswebhost
May 15th, 2016, 08:12
سلام من آرت 128 دارم سرعتش تا 150 - 200 میرسه
بعد از سی گیگ هم سرعت میاد پایین البته دو سه روز مصرف رو کم کنی دوباره سرعت خوب میشه

Mohammad.AF313
May 15th, 2016, 08:16
سلام
سروسی نامحدودشون مناسبه. و حق با شاتل می باشد. ما در اصل چیزی به نام نامحدود نداریم، شم بیش از حد مجاز دانلود کنی به بقیه فشار می باشد.
من خودم art1 دارم.

iHSG
May 15th, 2016, 09:04
سلام
من تا حالا تو عمرم بیشتر از 1 گیگ شبانه دانلود نکردم دوستان چطوری تا 16 گیگ رو یه شبه دانلود کردن؟
البته من یه نت محدود آسیاتک 20 گیگ برای وب گردی، تلگرام و اینستاگرام و... دارم و یه نت مخابرات 512 نامحدود برای دانلود با اون مخابراته که شب ها میزنم دانلود از 12 شب تا 12 ظهر فردا حداکثر 1 گیگ دانلود میشه که البته همیشه هم برای این خدا رو شکر کردم حتی تو فامیل خیلی ها به همین 1 گیگ شبی من حسودی میکنن و کلی درخواست های دانلود مختلف دارم :) البته برای من چون اینترنتم دانلودم جداست صبح ها هم می تونم بزنم دانلود اما در کل هر 12 ساعت 1 گیگ برای من دانلود میشه یعنی اگه 24 ساعت کامل بزنم 2 گیگ دانلود میکنم.تازه این سرعت از سرور های داخلی ایران از سایت هایی مثل soft98.ir است.البته خدایی سرعت مخابرات کاملاً fix شده است من چه از soft98.ir دانلود کنم چه از microsoft.com دانلود هر دوش سرعت ثابت 60 کیلوبایت رو در دانلود منیجر دارم.این در حالیه که شرکت های خصوصی هرگز اینطوری نیستن و همیشه سرعتشون متغیره.
اما واقعاً 16 گیگ فقط یه شب خدایی خیلی زوره به هر کی بگی من هر شب 16 گیگ دانلود میکنم حسودی که چه عرض کنم برای سلامتی تون دعا هم میکنه!

مینا-صیفی
May 15th, 2016, 10:31
ما که اسیاتک داریم ناراضی هستیم غروب به بعد شب افت سرعت پینگ تایم اوتی میشه دیگه به ساعات رایگان نمیرسه سیستم را خاموش میکنم شاتل بدی هم داشته باشه باز بهترینه من خیلی تعریف ها و با چشم دیدم حداقل از جاهای دیگه شاتل بهتره . انتظارات شما عزیزان بالا هست که محدود میشید حق هم دارند دیگه نامحدود تو ایران حدی داره با این سرعت میدن مگه شما چی دانلود میکنید انقدر مصرف زیاده فیلم فقط دانلود میکنید ؟ من بخدا تو شب قبلا ها 1 بار خواستم ویندوز دانلود کنم 4 گیگ اون رو تو شب دان کردم دیگه از رایگان شب استفاده نکردم :109:

CYCLONER
May 15th, 2016, 11:29
با سلام

بنده نامحدود art 5 دارم از شهر تبریز

سرعت برای من حداکثر حداکثر تو روز روشن 160 کیلو بایت باشه

حداقل هم 80 کیلو بایت

قبلا محدود داشتم eco 2048 البته قبل از اون هم eco 8192 داشتم که 1 مگابایت می زد 2 سال پیش !

eco 2048 بگیر و یا خواستی بیشتر یه 2500 تومن بده شبانه دانلود رایگان بگیر

خواستی با 5000 هزار تومن هم آی پی استاتیک بگیر

شاتل این روز ها بهترین گزینه هست

مینا-صیفی
May 15th, 2016, 11:42
سرویس های حجمی شاتل شب رایگان نداره ؟ باس پول جدا داد ؟
ایا میشه تلفنی ثبت نام کرد مثل اسیاتک ؟ دوست ندارم از نمایندگی بگیرم میخوام مستقیم بگیرم اینده انتقال بدم ؟
یا در سایت میشه ثبت نام کرد ؟ من شهرستانم مثله اینکه سرویس ها برای شهرستان فرق میکنه اما در سایت نزده لامصب بدی شاتل اینه ادم رو همش پاس میدن اینور اونور معلوم نیست چجور میشه ازش خرید کرد اسیاتک راحت 1 شماره داره 1 سرویس داره . این یکی میگه زنگ بزن فلان جا اون یکی میگه بزنگ مازندران اون میگه اینجا بخش فنی هست اون میگه شنبه زنگ بزن اصلا چجوریه از این مسخره بازی های شاتل بدم میاد

zedtech
May 15th, 2016, 11:44
من art2 دارم. از تبریز
سرعت دانلود حدود ۱۶۰-۲۰۰ هستش. البته خط تلفن مشکل داره. از این بیشتر نمیشه سرعتم. میانگین مصرف روزانه ام ۱ گیگه.
شاتل نامحدود برای مصرف معمولی (وب گردی و تلگرام و اینستاگرام ) خوبه. ولی اگه دانلود حجیم زیاد داری٬ محدود بگیر.
من یه کار دیگه هم می کنم. وقتی دانلود دارم یه بسته اینترنت ایرانسل میزنم با اون دانلود می کنم. ۵ گیگ ۲ هزار تومن.

delta
May 15th, 2016, 11:58
سلام
من تا حالا تو عمرم بیشتر از 1 گیگ شبانه دانلود نکردم دوستان چطوری تا 16 گیگ رو یه شبه دانلود کردن؟
البته من یه نت محدود آسیاتک 20 گیگ برای وب گردی، تلگرام و اینستاگرام و... دارم و یه نت مخابرات 512 نامحدود برای دانلود با اون مخابراته که شب ها میزنم دانلود از 12 شب تا 12 ظهر فردا حداکثر 1 گیگ دانلود میشه که البته همیشه هم برای این خدا رو شکر کردم حتی تو فامیل خیلی ها به همین 1 گیگ شبی من حسودی میکنن و کلی درخواست های دانلود مختلف دارم :) البته برای من چون اینترنتم دانلودم جداست صبح ها هم می تونم بزنم دانلود اما در کل هر 12 ساعت 1 گیگ برای من دانلود میشه یعنی اگه 24 ساعت کامل بزنم 2 گیگ دانلود میکنم.تازه این سرعت از سرور های داخلی ایران از سایت هایی مثل soft98.ir است.البته خدایی سرعت مخابرات کاملاً fix شده است من چه از soft98.ir دانلود کنم چه از microsoft.com دانلود هر دوش سرعت ثابت 60 کیلوبایت رو در دانلود منیجر دارم.این در حالیه که شرکت های خصوصی هرگز اینطوری نیستن و همیشه سرعتشون متغیره.
اما واقعاً 16 گیگ فقط یه شب خدایی خیلی زوره به هر کی بگی من هر شب 16 گیگ دانلود میکنم حسودی که چه عرض کنم برای سلامتی تون دعا هم میکنه!
ببینید وقتی یک زندانی بعد 20 سال ازاد میشه چه حسی داره؟ دوست داره همه جا رو بره بگرده!! اینترنت وقتی پرسرعت میشه ادم حس ازادی بهش دست میده..من سرعتم 2 مگابایت در ثانیه هست چند روز اول همینطوری دانلود میکردم خدایی روز چهارم دیگه نمیدونستم چی باید دانلود کنم!! هر چی دستم میومد دانلود میکردم :d خدایی حس غریب و ازادی بهت دست میده..بعدش دوباره همه چیز برات عادی میشه دیگه حال نمیده :d الان شبا میگیرم میخوابم چیزی هم دانلود نمیکنم..

سرویس های حجمی شاتل شب رایگان نداره ؟ باس پول جدا داد ؟
ایا میشه تلفنی ثبت نام کرد مثل اسیاتک ؟ دوست ندارم از نمایندگی بگیرم میخوام مستقیم بگیرم اینده انتقال بدم ؟
یا در سایت میشه ثبت نام کرد ؟ من شهرستانم مثله اینکه سرویس ها برای شهرستان فرق میکنه اما در سایت نزده لامصب بدی شاتل اینه ادم رو همش پاس میدن اینور اونور معلوم نیست چجور میشه ازش خرید کرد اسیاتک راحت 1 شماره داره 1 سرویس داره . این یکی میگه زنگ بزن فلان جا اون یکی میگه بزنگ مازندران اون میگه اینجا بخش فنی هست اون میگه شنبه زنگ بزن اصلا چجوریه از این مسخره بازی های شاتل بدم میاد
موقع خرید سرویس میتونید انتخاب کنید که دانلود رایگان شبانه به سرویستون اضافه بشه یا نه که مبلغ 5500 تومان حدودا ازتون میگیرند و ساعت 1 تا 8 صبح رایگان هست.پشتیبانی هم خوب طبیعیه برای هر شهرستان و شهر جدا هست.نمیتونن مثلا تهران پشتیبانی بزارند شما زنگ بزنی من شهر فلان یا کوچه یا محله فلانیم چرا اینترنتم اینطوریه!! :d

مینا-صیفی
May 15th, 2016, 12:21
delta جان توضیحی که دادی ترکیدم از خنده :))