PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با wamp در vps ..

delta
November 3rd, 2010, 01:17
سلام خدمت دوستان.. آقا چند وقتی هست این مجازی ساز روی vps بنده اعصاب برام نزاشته.. رو vps مجازی ساز wamp نصب کردم اما تا چند نفر دانلود میکنند ازش قطع میشه.. همش باید wamp رو هر ساعت کمتر رستارت کنم تا درست بشه.. کسی میدونه مشکل چیه؟ یک مجازی ساز درست و حسابی سراغ ندارید هنگ نکنه؟ نمیخوام پنل روش نصب کنم همینطوری از آی پی لینک بدم برای دانلود کافیه اما این wamp اعصابم رو ریخته به هم و همش رستارت میخواد..:104:

persian.developer
November 3rd, 2010, 01:26
سلام
xampp نصب کنید فکر می کنم بهتره

delta
November 3rd, 2010, 01:33
سلام
xampp نصب کنید فکر می کنم بهتره

اتفاقا این xampp رو قبل از wamp نصب کرده بودم.. سرعت دانلودش واقعا افتضاح بود.برای همین ومپ نصب کردم اما اینم همش رستارت میخواد.. چیز دیگری وجود نداره تست کنیم؟ یا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

1eng.ir
November 3rd, 2010, 02:01
اگه فقط واسه دانلود فایل میخوای فقط و فقط iis

persian.developer
November 3rd, 2010, 02:14
زیاد هست wos هم هست من یه مدت کار می کردم ولی فقط xampp رو برا دانلود تست کردم که اونم شخصی بود مشکلی نداشتم سرعتش هم خوبه

---------- Post added at 01:14 AM ---------- Previous post was at 01:11 AM ----------

واسه ویندوز هست یا لینوکس؟

delta
November 3rd, 2010, 11:36
واسه ویندوز... همش قطه میشه این wamp

persian.developer
November 3rd, 2010, 12:19
واسه ویندوز... همش قطه میشه این wamp

این عادی نیست همه چی رو چک کردید؟ (رم و...)

sshiran
November 3rd, 2010, 12:58
appserv و یا esay php البته ممکنه آپدیت پایین باشن ول اگه دوست داشتید نصب کنید بررسی کنید + اگه فقط برای دانلود میخواید iis خوبه و من خودم الان روی سرور ویندوز xampp نصب کردم و هیچ مشکلی نداره بهتره تنظیمات تون رو چک کنید.

packsaft
November 3rd, 2010, 14:08
زمپ منابع بیشتری میخواد و عملکرد پایینی داره
iis هم نیاز به تنظیمات داره
دقیقتر بگید چه اروری میده لاگ فایلش رو ببینید بعد
کلا چقدر دانلود میشه یعنی چند کانکشن؟
ومپ هم تنظیماتی داره که در این مواقع بشه کار رو پیش برد

delta
November 3rd, 2010, 15:14
گفتم که عزیز.. اصلا نه ارور میده نه چیزی.. هر دفعه قطع میشه.صفحه اصلیشم نمیاد.. از سرور یکبار ومپ رو میزنم رستارت کلی بعد چند ثانیه دوباره شروع به کار میکنه.

irsup
November 3rd, 2010, 16:50
با iis کار کنید .

packsaft
November 6th, 2010, 14:30
گفتم که عزیز.. اصلا نه ارور میده نه چیزی.. هر دفعه قطع میشه.صفحه اصلیشم نمیاد.. از سرور یکبار ومپ رو میزنم رستارت کلی بعد چند ثانیه دوباره شروع به کار میکنه.

این مربوط به محدودیتهای پیش فرض میشه باید اونها رو تغییر بدید همچنین شما لاگ فایل رو باید ببینید