PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست پلاگین

ictpars
May 14th, 2016, 14:01
باسلام و احترام

دوستان من یک پلاگین می خواهم برای whmcs کاربر بتون فضا و پهنای باند چک کنه

باتشکر

trust toiler
May 14th, 2016, 14:13
با سلام
در اخرین نسخه whmcs این امکان به صورت پیش فرص وجود داره
بعد از ست کردن اطلاعات هاست با پرتال کابر، در قسمت سرویس ها، بعد از باز کردن سرویس هاست، به غیر از پهنای باند و فضا، بسیاری از موارد دیگه قابل مشاهده هست

ictpars
May 14th, 2016, 14:19
با سلام
در اخرین نسخه whmcs این امکان به صورت پیش فرص وجود داره
بعد از ست کردن اطلاعات هاست با پرتال کابر، در قسمت سرویس ها، بعد از باز کردن سرویس هاست، به غیر از پهنای باند و فضا، بسیاری از موارد دیگه قابل مشاهده هست

برای سرور هم هست چون من از ورژن پایین استفاده می کنم چکار کنم کاری نمی شه کرد حتما باید ورژن آخر نصب کرد .

bandarit
May 14th, 2016, 15:10
برای سرور هم هست چون من از ورژن پایین استفاده می کنم چکار کنم کاری نمی شه کرد حتما باید ورژن آخر نصب کرد .

درود اگر اطلاعات دارید بک آپ بگیرید و به نسخه آخر اپدیت کنید در خصوص فارسی سازی اخرین نسخه با بنده در تماس باشید
موفق باشید

avatco
May 14th, 2016, 15:27
سلام

پیشنهاد میشه برای اینکار از نسخه بروز قالب و WHMCS استفاده کنید ، همچنین اطلاعات منابع مصرفی کاربر با هر بار اجرا شدن کران جابز بروز میشه و میتونید در صورت نیاز به بروزرسانی اطلاعات منابع در فواصل زمانی کمتر از دستور زیر استفاده کنید و کران های دیگری در زمان های دلخواه بسازید :

php -q /path/to/cron.php do_usagestats