PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد مجازی ساز سازگار با مک

amir_amd
May 13th, 2016, 22:33
سلام

من سرور رو برای ساخت vps استفاده می کنم و این کار رو با vmware و vsphere کلاینت انجام میدم

vsphere متاسفانه نسخه مک نداره و نسخه تحت وب هم خودش یک vps میخواد و منابع زیادی رو میگیره

مجازی سازی وجود نداره که جای vmware روی سرور نصب کنم و از اونطرف با مک بتونم راحت کار کنم و سیستم عامل رو نصب کنم؟

ممنون

negarnovin
May 13th, 2016, 22:37
سلام مشکل شما رفتن داخل سرور می باشد؟ مک ریموت دسکتاپ نداره که وصل بشید باهاش به سرور برنامه های جایگزین هستش منظورتون اگه این هستش؟! آخه وقتی که به سرور متصل بشید مشکلی نخواهید داشت؟ یکی از دوستان بنده هست مک دارن ایشون بجای ریموت دسکتاپ با برنامه مشابه وارد سرور می شوند مشکلی هم ندارند

amir_amd
May 13th, 2016, 22:41
سلام مشکل شما رفتن داخل سرور می باشد؟ مک ریموت دسکتاپ نداره که وصل بشید باهاش به سرور برنامه های جایگزین هستش منظورتون اگه این هستش؟! آخه وقتی که به سرور متصل بشید مشکلی نخواهید داشت؟ یکی از دوستان بنده هست مک دارن ایشون بجای ریموت دسکتاپ با برنامه مشابه وارد سرور می شوند مشکلی هم ندارند

خیر مشکل با ورود به سرور نیست

با مک می خوام دقیقا کار هایی رو انجام بدم که با ویندوز و vsphere انجام می دم

vps بتونم بسازم روی سرور

iHSG
May 13th, 2016, 22:44
سلام
شاید این مطلب کمکی کنه:

http://lifehacker.com/5861391/the-best-virtualization-app-for-mac-os-x

البته خودتون می تونید با سرچ Mac Virtualization در گوگل اطلاعات بیشتری کسب کنید.