PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطای Your connection is not private بعداز راه اندازی ssl

shomalnetwork
May 12th, 2016, 11:53
با سلام
من بعد از اینکه ssl فعال کردم روی سایتم با این خطا مواجه شدم

Your connection is not private
NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
و برای باراول باید روز گزینه advanced بزنم و مجوز نصب کنم تا برای بارهای بعدی نیاد

چطور این خطا رو رفع کنم؟؟

من ssl رو از startssl گرفتم

اگه کسی آموزش فعال سازی ssl با استفاده از startssl و نصب اون روی دایرکت ادمین رو هم بگه ممنون میشم.

البته پست مشابه دیدم توی انجمن ولی مشکلم حل نشد

sadecohost
May 12th, 2016, 12:35
با سلام

گواهی اس اس ال رایگان StartSSL مشکلات زیاد داره, بعضیاشون شناخته شده نیستند (همین ارور آتوریتی فِیل میاد) و بعضا هم با ایپی ایران مشکل داره و لود نمیشه.
از یه جای دیگه بگیرید.
موفق باشید

msl-ice
May 12th, 2016, 13:03
با سلام

گواهی اس اس ال رایگان StartSSL مشکلات زیاد داره, بعضیاشون شناخته شده نیستند (همین ارور آتوریتی فِیل میاد) و بعضا هم با ایپی ایران مشکل داره و لود نمیشه.
از یه جای دیگه بگیرید.
موفق باشید
برای استفاده همه میشه چند نمونه معرفی کنید که با دامنه ir مشکل نداشته باشه و رایگان باشه

emperatoor73
May 12th, 2016, 17:39
سلام
آقا میلاد من دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم
سایتت را بدون www. امتحان کن مشکلت حل مشه
اگه نشد داخل تلگرام بهم پیام بده

sadecohost
May 12th, 2016, 17:42
سلام
آقا میلاد من دارم استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم
سایتت را بدون www. امتحان کن مشکلت حل مشه
اگه نشد داخل تلگرام بهم پیام بده
سلام.
StartSSl بصورت پیشفرض بر روی سرتیفیکیت هاش, با www هم پشتیبانی میکنه, حالا سایت ایشون رو ندارم تست کنم! نمیدونم.

برای استفاده همه میشه چند نمونه معرفی کنید که با دامنه ir مشکل نداشته باشه و رایگان باشه
من یه مدت از WoSign استفاده میکردم و مشکلی نبود. بعدش دیگه نیازی به استفاده نداشتم و حذف کردم.

shomalnetwork
May 12th, 2016, 18:02
تشکر دوستان

پشتیبانی startssl هم گفته شما با www ثبت کردید و سایت بدون www هستش و این دوتا متفاوته
الان مشکل کار اینکه هرکاری میکنم همون sertificate قبلی توی directadminn لود میشه نمیتونم برش دارم یا عوضش کنم