PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با رویال دیتا

delshad
May 11th, 2016, 12:52
اقا من رو رویال دیتا یه هاست دانلود داشتم امروز قطع شد بعد اومدم وارد رویال دیتا بشم دیدم واگذار شده به یوگیگ یعنی چی !! مگه نباید اخه حداقل قبلش یه خبری بدن تازم تمدید کرده بودم نه ایمیل دادن نه پیامک
http://www.royaldata.org/

blackz
May 11th, 2016, 13:30
رویال دیتا واگذار شدهاستینگ رویال دیتا به گروه یوگیگ واگذار شد
کاربران گرامی ، جهت انتقال به یوگیگ ، ابتدا در سایت یوگیگ ثبت نام کرده و سپس یک تیکت با موضوع انتقال ارسال کنید

mehdi741
May 11th, 2016, 14:21
کسی کد انتقال دامین رویال دیتا رو نداره خواستم منتقل کنم دامین هایم رو

Mr.Pouria
May 11th, 2016, 14:56
اجب :| باید یه خسته نباشید به علی آقا بگیم که بدون هیچ اطلاعیه ای این کارو کردن :|

saeed1988m
May 11th, 2016, 15:02
اطلاع رسانی که باید بشه حداقل ایمیل

pardazit.net
May 11th, 2016, 15:09
اقا من رو رویال دیتا یه هاست دانلود داشتم امروز قطع شد بعد اومدم وارد رویال دیتا بشم دیدم واگذار شده به یوگیگ یعنی چی !! مگه نباید اخه حداقل قبلش یه خبری بدن تازم تمدید کرده بودم نه ایمیل دادن نه پیامک

بله حق دارید باید اطلاع رسانی میشده
احتمالا یک مشکل جدی برایشان پیش آمده که سریعا چنین تصمیم گیری شده و در کل نمیتوان قضاوت کرد
اما باز جای شکر است که سایت ها را به امان خدا رها نکردن واگذار شده به همکار و ایشان ادامه میزبانی شما را بر عهده میگیرند که ان شاالله کیفیتشون برای شما راضی کننده باشه

api
May 11th, 2016, 15:34

درود بر شما
همانطور که میدانید رویال دیتا به صورت کامل به یوگیگ واگذار شده .
برای انتقال در یوگیگ ثبت نام کنید و از طریق تیکت درخواست انتقال دهید .

فقط این نکته رو یادآور بشم که به دلیل تیکت های زیاد انتقال + تیکت های مشتری های خودمون ، ممکنه هست بررسی تیکت ها تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشه .

delshad
May 11th, 2016, 16:25
درود بر شما
همانطور که میدانید رویال دیتا به صورت کامل به یوگیگ واگذار شده .
برای انتقال در یوگیگ ثبت نام کنید و از طریق تیکت درخواست انتقال دهید .

فقط این نکته رو یادآور بشم که به دلیل تیکت های زیاد انتقال + تیکت های مشتری های خودمون ، ممکنه هست بررسی تیکت ها تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشه .

بابا جان من اون سرویسی که از اون جا گرفته بودین رو شما ندارین الان من چیکار کنم خب مشکل داشتن یه ایمیل میدادن که تو فکر جایگزین باشیم الان من یه هفته باید دنبال همچین سرویسی بگردم سایت که نماد اعتماد داره اینقدر باید بی مسئولیت باشه عجب والا من اینجوریشو ندیده بودم یه بارم کل اطلاعاتم پرید بازم ازشون سروریس گرفتم دیگه تعداد سرویس های میزبانی از تعداد سایتا بیشتر شده خب وقتی وقت کافی برای مدیریت ندارن چرا میان سایت میزبانی میزنن

api
May 11th, 2016, 16:47
بابا جان من اون سرویسی که از اون جا گرفته بودین رو شما ندارین الان من چیکار کنم خب مشکل داشتن یه ایمیل میدادن که تو فکر جایگزین باشیم الان من یه هفته باید دنبال همچین سرویسی بگردم سایت که نماد اعتماد داره اینقدر باید بی مسئولیت باشه عجب والا من اینجوریشو ندیده بودم یه بارم کل اطلاعاتم پرید بازم ازشون سروریس گرفتم دیگه تعداد سرویس های میزبانی از تعداد سایتا بیشتر شده خب وقتی وقت کافی برای مدیریت ندارن چرا میان سایت میزبانی میزنن

اگر سرویسی مورد نیاز شماست که در یوگیگ وجود ندارد ، میتونید از طریق درخواست سرویس در همین انجمن ، از سایر همکاران تهیه کنید .

Mr.Pouria
May 11th, 2016, 17:44

عزیز من میشناسم یوگیگ رو میدونم چی میگید ...

توی خصوصی من بگو چه سرویسی دنبالشی من بهترین فروشندشو بهت معرفی میکنم البته قیمتی هم که مد نظرت هست بگو ...

اگه پول سرویس مد نظرت رو هم سالانه یا فصای دادی یا باید از همین یوگیگ استفاده کنی یا بیخیال پولت بشی و بری دنبال یه سرویس دهنده دیگه ...

api
May 11th, 2016, 17:48
عزیز من میشناسم یوگیگ رو میدونم چی میگید ...

توی خصوصی من بگو چه سرویسی دنبالشی من بهترین فروشندشو بهت معرفی میکنم البته قیمتی هم که مد نظرت هست بگو ...

اگه پول سرویس مد نظرت رو هم سالانه یا فصای دادی یا باید از همین یوگیگ استفاده کنی یا بیخیال پولت بشی و بری دنبال یه سرویس دهنده دیگه ...

حرف دوستمون چه ارتباطی به یوگیگ داشت ؟

Mr.Pouria
May 11th, 2016, 17:52
حرف دوستمون چه ارتباطی به یوگیگ داشت ؟

از نظر اینکه هر سرویسی رو با همون مشخصات و امکانات و همون قیمت نمیتونید در اختیار بزارید ...

mohsen1771
May 11th, 2016, 18:12
چه باحال اومده نوشته واگذار شد ، خدافظ :))
داستانی داریم با این هاستینگا خخخخ

delshad
May 11th, 2016, 19:23
نمیتونم وارد سی پنلم بشم !! خدایی باورم نمیشه - هزینه رو ماهانه میدادم ولی این آخر بی مسولیته یه بار کل اطلاعاتم حذف شد بکاپ سه ماه قبلو بازگردانی کردم که ناقص بود مجبور شدم کلی پول بدم تا اونم درست کنن باید همون موقع فراری میشدم ازشون من فایل های کاربرام حذف شده بود خدایی خجالت میکشدم و کلی ناراحت بودم ولی این اومده بدون یه خبر سرویس رو واگذار کرده به یکی دیگه - اصلا من یوگیگ رو نمیشناسم و نمیدونم چطوریه ولی فکر نکنم هیچ هاستینگی همچین حقی رو داشته باشه یا حداقل دیتابیس رو میردن همون جا و همون سرویس ها رو هم ارایه میکردن که چیزی حس نکنیم

- - - Updated - - -

:109:این دومین باره واسه اپلود سنترم اینجوری میشه یه بارم جی سرور اینجوری شد سه هفته دنبال بکاپ بودم تا دادن حالا خدا میدونه این چی بشه

emperatoor73
May 11th, 2016, 19:30
سلام. دوست عزیز قصد اسپم ندارم . ولی ای نماد اصلا ملاک مناسبی برای انتخاب هاستینگ نیست.
به نظر من با یوگیگ مذاکره کنید و سرور مورد نظرتون را به صورت سفارشی تهیه کنید. چون به احتمال زیاد یوگیگ دسترسی به سرورهای رویال دیتا داره و کارتون زودتر انجام میشه
یوگیگ هم از سرویس دهنده های خوب هست

فرستاده شده از CHM-U01ِ من با Tapatalk

delshad
May 11th, 2016, 19:33
lمرسی بهشون تیکت دادم ببینم چی میشه

Z.eus
May 11th, 2016, 19:39
عزیز کلا برای آپلود سنتر و.. اگر سایتتون فعالیت‌ش از متوسط به بالا هست پیشنهاد می‌شود که VPS تهیه کنید.
یک کنترل پنل ارزان مثل دایرکت ادمین هم میتوانید استفاده کنید.

اگر مایل باشید ما بکاپ گیری هم انجام میدیم. (رایگان)
به هر حال بخش فروش نیست و امکان ارسال آفر نیست. میتوانید با ما در تلگرام (https://telegram.me/MyServerSaz) یا چت انلاین سایت ارتباط باشید.

royl
May 11th, 2016, 20:08
سلام
دوستان برای بنده مشکلی پیش اومد که مجبور به واگذاری شدم
سایت هم در امون خدا نیست
کل سایت به یو گیگ واگذار شده و تمامی سرویس ها تا پایان مهلتشون فعال هستن و می تونید تمدید کنید
ممنون

delshad
May 12th, 2016, 11:07
سلام
سایت هم در امون خدا نیست
کل سایت به یو گیگ واگذار شده و تمامی سرویس ها تا پایان مهلتشون فعال هستن و می تونید تمدید کنید
ممنون

حداقل یه خبر میدادی الان دو روزه سایتم داونه - خب شاید من اصلا یه ماه خونه نبودم یعنی یه ماه سایت قطع می شد !! به نظر من که درست نبود بقیه رو نمیدونم

al_bozorgi
May 12th, 2016, 23:32
بنده هزینه 2 دامنه رو بصورت آنلاین پرداخت کردم و دامنه های من تمدید نشد تیکت هم گذاشتم هیچ جوابی ندادن ، شماره کارت رو هم جهت بازگشت وجه گذاشتم که اصلا توجهی نشد حالا هم میگن که واگذار کردیم. آقا واگذار کردین پول هایی که رفت تو حسابتون رو هم واگذار کردین ؟؟؟!!!

این هم سند
3130631307

mehdi741
May 12th, 2016, 23:56
ساپورت پشتیبانیشون زمانی که سایت شون فعال بود خیلی ضعیف بود جواب هر تیکتی دو رو ز میدادن بنده که کل سرویس هام منتقل کردم جای دیگه و دیگه ازشون سرویس ندارم

saeed1988m
May 13th, 2016, 02:13
سلام
سایت هم در امون خدا نیست
ممنون

جواب دوستان رو بدید

api
May 13th, 2016, 02:37
بنده هزینه 2 دامنه رو بصورت آنلاین پرداخت کردم و دامنه های من تمدید نشد تیکت هم گذاشتم هیچ جوابی ندادن ، شماره کارت رو هم جهت بازگشت وجه گذاشتم که اصلا توجهی نشد حالا هم میگن که واگذار کردیم. آقا واگذار کردین پول هایی که رفت تو حسابتون رو هم واگذار کردین ؟؟؟!!!

این هم سند
3130631307

دوست گرامی
صفحه اول سایت نوشته شده که رویال دیتا به یوگیگ منتقل شده .
همین پیغام در صفحه لاگین و کل سیستم سایت هم هست .
دیگه به چه زبونی باید بنویسیم که از یوگیگ پشتیبانی بگیرید ؟؟

ali02
May 13th, 2016, 16:19

اگر سرویسی مورد نیاز شماست که در یوگیگ وجود ندارد ، میتونید از طریق درخواست سرویس در همین انجمن ، از سایر همکاران تهیه کنید .

سلام
سایت هم در امون خدا نیست
ممنون
دوست عزیز این چه واگذاری هست که تحویل گیرنده به سرویس که شما به مشتری فروختی پایبند نیست میگه از دیگران تهیه کنید معمولا با واگذاری سرویس ها کامل منتقل میشه ظاهرا شما فقط مشتری رو واگذار کردید نه سرویس ها رو!

hostorder
May 13th, 2016, 17:52
به نظر ما کسی که مشتری های شخص دیگر رو میخره باید با همان قیمت قبلی سرویس رو ارایه بده

mamajid
May 14th, 2016, 14:07
من هم از رویال دیتا چهار تا دامنه دارم که یو گیگ کلی برای انتقالش هزینه می خواد تقریبا به اندازه هزینه تمدیش حداقل قسمت مدیریت دامنه رو باز می کردید تا آخر قرارداد من یکی از دامنه هام دو ساله تمدید شده یعنی ایشون تا دو سال دیگه هست که پشتیبانی بده؟
(کل سایت به یو گیگ واگذار شده و تمامی سرویس ها تا پایان مهلتشون فعال هستن و می تونید تمدید کنید)
بدون خبر انتقال می دن جای دیگه هزینه انتقالش رو هم خودشون قبول کنند نه مشتری

api
May 14th, 2016, 14:56
به نظر ما کسی که مشتری های شخص دیگر رو میخره باید با همان قیمت قبلی سرویس رو ارایه بده

نظر شما محترم ، هر زمانی سرویس دهنده ای به شما واگذار شد میتونید با همون قیمت سرویس دهی کنید .

- - - Updated - - -

من هم از رویال دیتا چهار تا دامنه دارم که یو گیگ کلی برای انتقالش هزینه می خواد تقریبا به اندازه هزینه تمدیش حداقل قسمت مدیریت دامنه رو باز می کردید تا آخر قرارداد من یکی از دامنه هام دو ساله تمدید شده یعنی ایشون تا دو سال دیگه هست که پشتیبانی بده؟
(کل سایت به یو گیگ واگذار شده و تمامی سرویس ها تا پایان مهلتشون فعال هستن و می تونید تمدید کنید)
بدون خبر انتقال می دن جای دیگه هزینه انتقالش رو هم خودشون قبول کنند نه مشتری

انتقال دامنه ، کاری هزینه بر است .
شما میتونید از دامنه تون به همون صورت استفاده کنید ( پنل هم دارید ) و هر زمانی که نیاز به تمدید بود ، به یوگیگ یا جای دیگه ای انتقال بدید .

دامنه IR هم نیاز به انتقال نداره ، چون مستقیما تو پنل نیک مشتری ثبت شده .

hostorder
May 14th, 2016, 15:41
برای ما چنین اتفاقی افتاده حتی مشتری هاشون هم که حدود 100 سایت بوده به صورت رایگان به ما دادند

dr18
May 14th, 2016, 17:25
یه ماهی هست منتثل شده انگار چون منو های سایتشون میرفت رو یوگیگ ولی یهویی خبرشو اعلام کردن چند روزی میشه سرور منم خاموش شده .

sharifcivil
May 17th, 2016, 17:07
اقا این یوگیگ هم دوروزه از کار افتاده! دامنه سایتم منقضی شده و سایت بالا نمیاد. سرور دانلود هم از کار افتاده. چرا کسی مسئولیت قبول نمیکنه؟!

sharifcivil
May 19th, 2016, 21:44
واقعا این سایت رویال دیتا با مدیریت اقای علی رهبری گل کاشت. تمام اطلاعات هاست دانلود و سرور مجازیم پرید. برای انتقال دامنه هم باید به اجبار پول بدیم. اخه وقتی کاری بلد نیستین چرا قبول میکنین

mamajid
May 21st, 2016, 14:08
دوستان من سه تا دامنه از رویال هاست داشتم و دامنه هام رو تو سال جدید تمدید کرده بودم هاستهای دیگه برای انتقالش هزینه می خواستن و دوستان مشهد هاست زحمت کشیدند و بدون هزینه دامنه ها رو برام انتقال دادن اگه کسی برای دامنه و انتقالش مشکل داره یک سر هم به سایتشون بزنه شاید بتونن مشکل رو حل کنند
mashhadhost.com

- - - Updated - - -

دوستان می توانند جهت انتقال از لینک زیر اقدام کنند . سیستم فاکتوری برایشان ایجاد می کند که یا تماس واحد مالی آن فاکتور قابل کنسل شدن است و سفارششان بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد :
https://support.mashhadhost.com/domainchecker.php?search=bulktransfer

sharifcivil
May 21st, 2016, 14:21
دوستان من سه تا دامنه از رویال هاست داشتم و دامنه هام رو تو سال جدید تمدید کرده بودم هاستهای دیگه برای انتقالش هزینه می خواستن و دوستان مشهد هاست زحمت کشیدند و بدون هزینه دامنه ها رو برام انتقال دادن اگه کسی برای دامنه و انتقالش مشکل داره یک سر هم به سایتشون بزنه شاید بتونن مشکل رو حل کنند
mashhadhost.com

- - - Updated - - -

دوستان می توانند جهت انتقال از لینک زیر اقدام کنند . سیستم فاکتوری برایشان ایجاد می کند که یا تماس واحد مالی آن فاکتور قابل کنسل شدن است و سفارششان بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد :
https://support.mashhadhost.com/domainchecker.php?search=bulktransfer

مشکل اینجاست که رویال دیتا دامنه من رو قفل کرده. یعنی status: prohibited هست. به هرجا برای انتقال تماس میگیرم میگن اول باید شرکت ثبت کنندتون قفل رو باز کنه بعد.

- - - Updated - - -

سلام
سایت هم در امون خدا نیست
ممنون
دوست عزیز شما بدجور پیچوندی! هاست دانلودم برای دومین بار پرید و تمام اطلاعاتم پاک شد. حداقل بیا قفل دامنه ها رو باز کن بتونیم انتقال بدیم!!! هرجا میریم میگن باید انلاک باشه

delshad
May 24th, 2016, 10:33
بابا یوگیگم از دسترس خارج شده عجب گیری نمودیم والا :68:بابا جان مادرتون وقت ندارید بلد نیستید کار دارید هر مشکلبی دارید چرا میاین سایت هاستینگ میزنین