PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست پنل هتزنر

Kian
May 10th, 2016, 14:22
سلام دوستان عزیز

به یک پنل هتزنر نیاز دارم، کسانی که پنل بلااستفاده و اکتیو دارند، لطفا قیمت پیشنهادی شون رو اعلام کنند تا توافق کنیم

متشکرم

novin-web
May 10th, 2016, 14:32
سلام
300 هزار تومان در خدمتیم

------------------------------------------------------------------------------------------------

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)

تلفن شرکت: فروش (66594104-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
کانال تلگرام: novinhost

ایمیل :admin@novinhost.org

یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)

دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

farssub
May 10th, 2016, 14:33
پیمنت 24 با هزینه 50 تا 100 هزار تومان براتون با مدارک کامل باز میکنه

itnet
May 10th, 2016, 16:35
با هزینه 100 یورو این کار رو میکنه دوست عزیز !!!

mhiizadi
May 10th, 2016, 17:08

بالای 400 میگیره برای چنین کاری .

itnet
May 10th, 2016, 17:09
سلام دوستان عزیز

به یک پنل هتزنر نیاز دارم، کسانی که پنل بلااستفاده و اکتیو دارند، لطفا قیمت پیشنهادی شون رو اعلام کنند تا توافق کنیم

متشکرم
من یکی دارم و به قیمت 300 میتونم واگذار کنم...

hegza
May 10th, 2016, 17:22
عزیز من تو پ.خ که سوال کرده بودین راهنمائیتون کردم برای سایرین هم میزام ببینند.

هتزنر به ایرانی پنل میده ولی اگر میخواید 100% تائید بشه نوع پرداخت رو ترنسفر مانی بزنید بعد از اینکه حسابتون فعال شد و قبل از اینکه اینویس براتون صادر بشه که اصولا ساعت 3 به وقت تهران صادر میشه. برید در تنظیمات روش پرداخت رو بکنید پی پال
اگر میبینید بعضا پنل افرادی اکتیو نمیشه چون آدرس ایران میزنن و روش پرداخت رو پی پال که در مرحله بررسی دستی اونا ردش میکنن.
+
اگر اینویس هم ایجاد شد شما وقت دارید تیکت بدین بگید این اینویس رو میخواید با پی پال پرداخت کنید بخش مالیشون تغییر میده
هر کی خواست مدارکش + سروری که میخواد رو بده من براش فعال کنم رایگان و فی سبیل الله(اما اینکار عاقلانه نیست چون با مدارکتون من بعدا میتونم پنلتون رو بچنگ بیارم)

- - - Updated - - -

بالای 400 میگیره برای چنین کاری .

مگه میخواد چکار کنه؟!
همش حقه بازیه یه فتوشاپ و...
نمیدونم چرا ما ایرانیها به این راحتی وا میدین

mhiizadi
May 10th, 2016, 17:23
مگه میخواد چکار کنه؟!
همش حقه بازیه یه فتوشاپ و...
نمیدونم چرا ما ایرانیها به این راحتی وا میدین
دقیقا درست می فرمایید .

hegza
May 10th, 2016, 17:25

منظورتون از مدارک کامل چیه؟
آدرس فیک دبی؟ تو نت سرچ کن هزاران قبض برق/آب/گاز دبی میاد بالا مثل اونا ویرایش کن
نمونه ای از پیمنت 24 دارم برای یکی از دوستان قبض صادر کرده بود البته نه برای کار هاستینگ. خدا وکیلی فونتهاشم نکرده بود حداقل شبیه کنه حتی رنگ بندیاشم خیلی تابلو بود کاریکه بده یه فتوشاپ کار یه لایه باز برات بزنه 20 تومن هر وقتم خواستی تاریخش رو بروز کن

viasky
May 10th, 2016, 17:33
مدرک اگر خواستید بنده یک مورد دارم
1 میلیون ( با کارت بانکی)
موفق باشید

- - - Updated - - -

البته به درد شما نمی خوره
بنده حواسم نبود
از اروپاست و شامل مالیات میشه برای شما پنل
پیروز باشید

vahedi2013
May 11th, 2016, 00:33
سلام دوستان عزیز

متشکرم
سلام
برین با پاسپورت ایران بگیرید! میدن بهتون ! هیچ هزینه ای هم نداره

Kian
May 11th, 2016, 01:08
بله درسته، بدون هیچ مشکلی پنل رو فعال می کنند، فقط اطلاعات صحیح وارد کنید.

mhiizadi
May 11th, 2016, 01:14
بله درسته، بدون هیچ مشکلی پنل رو فعال می کنند، فقط اطلاعات صحیح وارد کنید.

فعال كرديد ؟

Kian
May 11th, 2016, 01:16
بله فعال شد.

nginxweb
November 21st, 2017, 13:25
هتزنر هیچ مشکلی با ایران ندارد و نیاز به پنل با هویت خارجی هم نیست براجتی با هویت ایران و پاسپورت های جدید میتوانید پنل وریفای بگیرید و سرویس خریداری کنید

yashar313
September 4th, 2018, 16:45
سلام
توکن سرورمو دارم میخوام منتقل کنم به یه پنل دیگه و یه نفر لطف کنه پرداخت هاشو برام انجام شده...
کسی هست بتونه برام انجام بده؟

djdj99
September 5th, 2018, 01:56
درود
یکی از دوستان میخواست پنل هتزنر با هویت ایران باز کنه و تمام مشخصات صحیح بود اما به محض بررسی ریجکت کردن من هم طبق صحبتی که با دیتاسنتر هتزنر داشتم فهمیدم دیگه به ایرانی ها سرویس نمیدن صرفا فقط با پنل هایی که قبلا وریفای شده کار میکنند. اینم جوابشون:
Some of you may wonder why we are so non-transparent about why we might reject new orders. There is, however, a good reason. We find that being _less_ transparent about our processes for account authentication actually helps us to prevent abuse more effectively. (If scammers/spammers know more about our processes, it is easier for them to try to work around them.) Our past experience has show that the more transparent we were in the past about our decisions, the more abuse we had shortly afterwards. So we made a concious decision that preventing abuse was more important.

If you think that our team has made a mistake rejecting your order, here is what you can do:
- Redo your order. Make sure that the information you provide is 100% correct and complete.
- Think to yourself, Is there a good explanation for why my information may look suspicious to someone else? Write an explanation at the end of the order form.

If you re-do your order, our team may decide to accept your order and/or unlock your account. However, they may decide that your information still looks suspicious for some reason. We are fully within our rights to not accept customers. Abuse is a problem that every web hosting provider has a responsibility to prevent. And we take this responsibility very seriously. We completely understand and accept that some potential customers may choose to go to our competitors instead.

If you have any questions please do not hesitate to contact us.
Kind regards