PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایندکس نشدن مطالب و بی ارزش شدن سایت / کمک کنید

mehdi2xz
May 10th, 2016, 12:46
سلام خدمت دوستان

آقا من چند ساله یه سایت موزیک دارم که قبلا غیر مجاز بود و با این که ماهی چند بار فیل*ر میشد ورودی گوگل 2 تا 3 هزار داشت و روز به روز بازدیدش بالا میرفت . اما به دلایلی مجبور شدم مجازش کنم و یه دامنه دیگه براش گرفتم از ریدایرکت هم استفاده کردم که گوگل ارزش دامنه قبلی رو به این دامنه بده . الان اصلا ورودی قابل توجهی نداره اصلا ایندکس جالبی نداره .

ایناو نوشتم تا شاید فرجی بشه و کسی مشکل ما رو بتونه حل کنه

آدرس در امضا

ممنون از همگی

hamid53214
May 10th, 2016, 13:06
ارزش دامنه زمانی منتقل میشه که لینکای قبلی برقرار بمونه و اون پستها وجود داشته باشند

mehdi2xz
May 10th, 2016, 16:50
ارزش دامنه زمانی منتقل میشه که لینکای قبلی برقرار بمونه و اون پستها وجود داشته باشند
به هر حال زمان زیادی گذشته که این دامنه جدید ثبت شده اما بازدید هیچ تغییری نمیکنه .

hegza
May 10th, 2016, 17:34
سلام خدمت دوستان

آقا من چند ساله یه سایت موزیک دارم که قبلا غیر مجاز بود و با این که ماهی چند بار فیل*ر میشد ورودی گوگل 2 تا 3 هزار داشت و روز به روز بازدیدش بالا میرفت . اما به دلایلی مجبور شدم مجازش کنم و یه دامنه دیگه براش گرفتم از ریدایرکت هم استفاده کردم که گوگل ارزش دامنه قبلی رو به این دامنه بده . الان اصلا ورودی قابل توجهی نداره اصلا ایندکس جالبی نداره .

ایناو نوشتم تا شاید فرجی بشه و کسی مشکل ما رو بتونه حل کنه

آدرس در امضا

ممنون از همگی
چند وقته؟
لینکها رو عینا انتقال دادین؟ یا فقط دامنه اصلی رو؟

negarnovin
May 12th, 2016, 23:36
سیستم مدیریت محتوا سایت شما چی هستش وردپرس؟