PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بعد از اتمام پهنای باند vps چه می شود ؟

Reza.exe
November 2nd, 2010, 12:29
سلام دوستان
یک سوال داشتم
بعد از اتمام پهنای باند وی پی اس لینوکس چه اتفاقی میفته ؟

amirizadi
November 2nd, 2010, 19:00
قطع میشه

Vahid
November 2nd, 2010, 19:05
بستگی به سرویس دهنده شما داره .
در بیشتر موارد به دلیل عدم فنی بودم اون سرویس دهنده پهنای باند فقط یک عدد هست و هیچ وقت اندازه گیری نمیشه .
ولی اگر اندازه گیری بشه بیشتر موارد در آخر ماه مقدار هزینه اضافه از کاربر خواسته میشه
در بعضی مواقع هم ایپی های سرور بسته مشه

Mostafa
November 2nd, 2010, 19:20
در HyperVM که VPS خاموش می شود و دسترسی به پنل HyperVM نیز Disable می گردد

m_dg_farari
November 2nd, 2010, 23:09
HyperM = Down (بسته به نوع تنظیم)
OpenVZ = Nothing
Cetrix = Suspend (pause VPs)
Esxi = اصولا بسته نمیشه ولی فکر کنم بشه تنظیمش کرد که بشه. بسته به انصاف و طرز کار فروشنده داره.
موفق باشید

Mostafa
November 2nd, 2010, 23:13
HyperM = Down (بسته به نوع تنظیم)
OpenVZ = Nothing
Cetrix = Suspend (pause VPs)
Esxi = اصولا بسته نمیشه ولی فکر کنم بشه تنظیمش کرد که بشه. بسته به انصاف و طرز کار فروشنده داره.
موفق باشید

چه جالب OpenVZ هم شد جزو VPS Manager ها.

m_dg_farari
November 3rd, 2010, 00:22
من زیاد اطلاعاتی ندارم. قصدم کمک کردن بوده. شما به بزرگی خودتون ببخشید... ! یه تجربه ی کوچیکی داشتیم گفتیم شاید به درد بقیه هم بخوره.
بعد معذرت میخوام HyperVM که پنل ریموت ریبوت هست و پنلی هست که با اوپن وی زد نصب میشه! پس اگه اوپن وی زد وی پی اس منیجر نباشه هایپر وی ام اصلا وجود خارجی نداره!
در ضمن بنده منظورم VPS Creator ها بود. اگه دقت کنید همه ی چیزهایی که مثال زدم وی پی اس کریتور هست. چون روی همون اوپن وی زد غیر از هایپر وی ام یه پنل دیگه هم قابل نصبه که الآن اسمش خاطرم نیست... :)
موفق باشید