PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محدود کردن ای پی برا یارسال ایمیل

navid
May 9th, 2016, 14:09
سلام دوستان

بنده یه سرور مجازی از یک شرکت ایرانی دارم که اون از http://redstation.co.uk/

سرور اختصاصی داره

محدودیت ارسال ایمیل دارم روی سرور و سایت پشتیبانی میگه که دیتا سنتر آی پی شما را محدود کرده
روی سرو اسکرسپت های ارسال ایمیل گروهی نصب نبوده و هیچ کار دیگه ای که ارسال انبوه واسپم ارسال کنه نمی شده و فقط چند موردی برخی سایت ها هک و از طریق اونها ایمیل اسپم ارسال میشد که رفع می شد.

اولا مگه کلیه تنظیمات سرور مجازی و آی پی که می گیریم دست خودمون نیست و حتی اگه بخوایم اسکریپت نصب کنیم؟
ثانیا مگه بالا دستی ما دارنده سرور اختصاصی و دارای حریم اختصاصی نیست که دیتا سنتر داره مونیتور کنه فعالیت ها رو؟
ثالثآ شرکت بالا دستی بنده اومده میگه من یه سرور دیگه را به عنوان ارسال کننده ایمیل های شما تنظیم کردم روی سرورتون و الان مشکل ندارید و میگه بر روی relay server دیگری تنظیم شده، آیا این کار منطقی هست ؟

من موافق نیستم با این وضعیت و الان نمی تونم ایمیل هایی که ارسال میشند را مونیتور کنم و کنترل ایمیل ها از دستم خارجه.
همچنین هر از گاهی ایمیل ها به یاهو و گوگل ارسال نمیشند یا یه تعداد ایمیل ها میرن تو صف و توی munin می بینم.

مسلط به سرور مجازی هم نیستم.
centos/cpanel/ssd/7gb ram/6 cpu

لطفآ در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
سپاس

hegza
May 9th, 2016, 14:22
سلام دوستان

بنده یه سرور مجازی از یک شرکت ایرانی دارم که اون از http://redstation.co.uk/

سرور اختصاصی داره

محدودیت ارسال ایمیل دارم روی سرور و سایت پشتیبانی میگه که دیتا سنتر آی پی شما را محدود کرده
روی سرو اسکرسپت های ارسال ایمیل گروهی نصب نبوده و هیچ کار دیگه ای که ارسال انبوه واسپم ارسال کنه نمی شده و فقط چند موردی برخی سایت ها هک و از طریق اونها ایمیل اسپم ارسال میشد که رفع می شد.

اولا مگه کلیه تنظیمات سرور مجازی و آی پی که می گیریم دست خودمون نیست و حتی اگه بخوایم اسکریپت نصب کنیم؟
ثانیا مگه بالا دستی ما دارنده سرور اختصاصی و دارای حریم اختصاصی نیست که دیتا سنتر داره مونیتور کنه فعالیت ها رو؟
ثالثآ شرکت بالا دستی بنده اومده میگه من یه سرور دیگه را به عنوان ارسال کننده ایمیل های شما تنظیم کردم روی سرورتون و الان مشکل ندارید و میگه بر روی relay server دیگری تنظیم شده، آیا این کار منطقی هست ؟

من موافق نیستم با این وضعیت و الان نمی تونم ایمیل هایی که ارسال میشند را مونیتور کنم و کنترل ایمیل ها از دستم خارجه.
همچنین هر از گاهی ایمیل ها به یاهو و گوگل ارسال نمیشند یا یه تعداد ایمیل ها میرن تو صف و توی munin می بینم.

مسلط به سرور مجازی هم نیستم.
centos/cpanel/ssd/7gb ram/6 cpu

لطفآ در این خصوص بنده را راهنمایی کنید.
سپاس

دوست عزیز رد استیشن محدودیت ارسال ایمل داره روی هر آی پی و وشرکت سرویس دهنده شما راست میگه + دیتا سنتر آی پی و ایمیل رو میشناسه چکار به بالادستی پائین دستی داره.
بهترین راه حل رفع این مشکل همون ریلی ایمیل هست. که اگر اینکار رو کردن کار بسیار عاقلانه ای انجام دادن
موفق باشید