PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال iis به درایو های دیگر

sarjukhe
May 9th, 2016, 13:36
با سلام
بنده یک سرور ویندوز 2012 دارم ، از اونجایی که حجم فایل هایی هم که دارم رو درایو سی جا نمی شن مجبورم به بقیشونو به درایو های دیگر منتقل کنم.
حالا می خواستم بپرسم چطوری می شه iis رو به درایوهای d و... وصل کرد یعنی هر چی ریختم تو داریو d مثل این باشه که انگار تو درایو c و پوشه input / wwwroot قرار گرفته باشه؟

تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم.
ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن یا آدرس تایپک یا آموزشی رو بفرستن.

T.Toosi
May 9th, 2016, 13:45
سلام، یک site دیگه داخل iis اضافه کنید پورت هرچیزی به جز 80 بزنید، درایو هم d ادد کنید.

iHSG
May 9th, 2016, 13:54
سلام
کل IIS رو فکر نکنم بتونید به درایو دیگه منتقل کنید اما اطلاعات سایت های خودتون رو می تونید.
فقط کافیه در IIS Manager روی سایت مورد نظر راست کلیک کنید و از منوی Manage Website گزینه Advanced Settings رو انتخاب کنید سپس در کادری که باز میشه براحتی می تونید آدرس پوشه سایت مورد نظرتون رو تغییر بدید و به درایو دیگه منتقل کنید.

sarjukhe
May 9th, 2016, 15:05
سلام، یک site دیگه داخل iis اضافه کنید پورت هرچیزی به جز 80 بزنید، درایو هم d ادد کنید.

عزیز اضافه کردم با پورت 81 ولی وقتی اطلاعاتو می ریزم داخل پوشش لینک نمی شن اطلاعات و قابل دریافت نیستن.

TARIMEHR
May 9th, 2016, 15:10
مستحضر باشید برای site جدید مجددا میبایست تنظیماتی از قبیل mime type و directory browse را انجام دهید.

T.Toosi
May 9th, 2016, 15:11
عزیز اضافه کردم با پورت 81 ولی وقتی اطلاعاتو می ریزم داخل پوشش لینک نمی شن اطلاعات و قابل دریافت نیستن.

متوجه حرفتون نشدم، وقتی آیپی همراه با پورت در مرورگر باز میکنید دایرکتوری قابل مشاهده نیست ؟

sarjukhe
May 9th, 2016, 18:35
متوجه حرفتون نشدم، وقتی آیپی همراه با پورت در مرورگر باز میکنید دایرکتوری قابل مشاهده نیست ؟

خیر نیست، بجاش اروره 403 می گیره

T.Toosi
May 9th, 2016, 18:46
خیر نیست، بجاش اروره 403 می گیره

https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc731109%28v=ws.10%29.aspx

Majiiid
May 9th, 2016, 19:38
برای هر درایو یک سایت اضافه کنید و مسیردهی کنید directory browse رو فعال کنید تا سایت قابل نمایش باشه اگر درست انجام بشه محتویات درایو قابل نمایش و دانلود خواهد بود
اگر نتونستید دسترسی بدین اوکی کنم

- - - Updated - - -

سلام
کل IIS رو فکر نکنم بتونید به درایو دیگه منتقل کنید اما اطلاعات سایت های خودتون رو می تونید.
فقط کافیه در IIS Manager روی سایت مورد نظر راست کلیک کنید و از منوی Manage Website گزینه Advanced Settings رو انتخاب کنید سپس در کادری که باز میشه براحتی می تونید آدرس پوشه سایت مورد نظرتون رو تغییر بدید و به درایو دیگه منتقل کنید.
موضوعی که شما میگین مربوط به بحث میزبانی است که شرایطش فرق میکنه و اینجور که میگین نیست ایشون برای هاست دانلود تنظیمات رو میخوان که باید مسیردهی بشه.

iHSG
May 9th, 2016, 19:46
موضوعی که شما میگین مربوط به بحث میزبانی است که شرایطش فرق میکنه و اینجور که میگین نیست ایشون برای هاست دانلود تنظیمات رو میخوان که باید مسیردهی بشه.

ولی تا اون جایی که من می دونم روی همین پورت 80 هم میشه تو IIS چندین سایت بالا آورد من دلیل تغییر این پورت رو اصلاً متوجه نمیشم.
بعدش مگه برای هاست دانلود تغییری به جز فعال کردن Directory Browsing و اضافه کردن Mime Type های دلخواه کار دیگه ای هم باید انجام بشه؟
والا ایشون همین سایت فعلیشون حتی اگر از Default هم استفاده میکنن با روشی که من گفتم می تونن آدرسش رو به درایو دیگه بدن بعد محتویات فایل ها رو Cut کنن و توی اون درایو دیگه Paste کنن.من امتحان کردم که میگم.

Majiiid
May 9th, 2016, 21:15
ولی تا اون جایی که من می دونم روی همین پورت 80 هم میشه تو IIS چندین سایت بالا آورد من دلیل تغییر این پورت رو اصلاً متوجه نمیشم.
بعدش مگه برای هاست دانلود تغییری به جز فعال کردن Directory Browsing و اضافه کردن Mime Type های دلخواه کار دیگه ای هم باید انجام بشه؟
والا ایشون همین سایت فعلیشون حتی اگر از Default هم استفاده میکنن با روشی که من گفتم می تونن آدرسش رو به درایو دیگه بدن بعد محتویات فایل ها رو Cut کنن و توی اون درایو دیگه Paste کنن.من امتحان کردم که میگم.
پورت که رو بیخیال بشین شما , اگر دقت کنید گفتن چجوری iis رو به درایو دیگه وصل کنم نگفتن که چجوری انتقال بدم, یعنی میخوان مسیر دیگه ای هم اضافه کنن تا از همه درایو هایی که دارن دانلود صورت بگیره.

iHSG
May 9th, 2016, 21:25
پورت که رو بیخیال بشین شما , اگر دقت کنید گفتن چجوری iis رو به درایو دیگه وصل کنم نگفتن که چجوری انتقال بدم, یعنی میخوان مسیر دیگه ای هم اضافه کنن تا از همه درایو هایی که دارن دانلود صورت بگیره.

یعنی می خوان خود iis رو هم در درایو c و هم در درایو دیگه داشته باشن نه اطلاعاتشون رو؟
من فکر کردم فقط درایو c شون پر شده می خوان اطلاعات رو به درایو دیگه انتقال بدن.

gigabyte2052
May 9th, 2016, 21:43
http://stackoverflow.com/questions/4497131/iis-virtual-directory-map-to-network-drive-with-drive-letter-but-fail-to-creat

Majiiid
May 9th, 2016, 22:08
یعنی می خوان خود iis رو هم در درایو c و هم در درایو دیگه داشته باشن نه اطلاعاتشون رو؟
من فکر کردم فقط درایو c شون پر شده می خوان اطلاعات رو به درایو دیگه انتقال بدن.
نخیر به فایل هایی که در درایو سیستمی هستن کاری ندارن اونا همونجا میمونه , میخوان درایوهای دیگه به iis اضافه بشه

hphp
May 9th, 2016, 22:52
دوست عزیز راحترین کار این هست که یک virtual directory به درایوی که میخواین بزنین!!!!