PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد هاست دانلود

tarf
May 9th, 2016, 09:04
با سلام
من حدود چند ماهی هست از یک شرکت هاست دانلود گرفتم ولی یک ماهی هست دیگه نمی تونم روی هاست دانلود فایل php اجرا کنم
معمولا روی هاست دانلود اسکریپت های دیتابیس دار رو اجازه ی اجرا نمیدن اما سوال من اینه آیا اجازه دارن فایل PHP رو هم اجازه ندن؟
و آیا شرکت های دیگه هم همین شکلین؟
من قبلا یک اسکریپت انتقال دهنده ساده روی هاست نصب کرده بودم ولی الان همون اجرا نمیشه

shomalnetwork
May 9th, 2016, 09:11
سلام
این محدودیت ممکنه از طرف هاستینگ ایجاد شده باشه

msl-ice
May 9th, 2016, 09:11
سلام .... من هاست دانلود گرفتم هم دیتابیس داره هم php باز هست ...همچین مشکلی نداره .... حتما هاستینگ شما اینا رو بسته ... قبل خرید باید هماهنگ میکردین

kool
May 9th, 2016, 09:21
با سلام
من حدود چند ماهی هست از یک شرکت هاست دانلود گرفتم ولی یک ماهی هست دیگه نمی تونم روی هاست دانلود فایل php اجرا کنم
معمولا روی هاست دانلود اسکریپت های دیتابیس دار رو اجازه ی اجرا نمیدن اما سوال من اینه آیا اجازه دارن فایل PHP رو هم اجازه ندن؟
و آیا شرکت های دیگه هم همین شکلین؟
من قبلا یک اسکریپت انتقال دهنده ساده روی هاست نصب کرده بودم ولی الان همون اجرا نمیشه

بهشون تیکت بدید بررسی کنن. البته این مورد بستگی به سیاست کاری و کانفیگ سرورشون داره و ممکنه با درخواست فعال کنن براتون.

NovinServer
May 9th, 2016, 09:44
درود،
روی سرویس های شرکت ما PHP فعال است اما Database , Mail مسدود است.
اما مطابق با شرایط، سرویس دهنده به شما این تضمین را داده است که File Hosting راه اندازی کنید، یعنی اینکه از طریق FTP یا Web فایل را آپلود کنید سپس از طریق Web و HTTP آن را برای دانلود قرار دهید.
سایر امکانات را برای این سرویس مجاز است غیر فعال کند، مگر اینکه قبلا با شما توافق کرده باشد.

tarf
May 9th, 2016, 10:50
محدودیت صد در صد از طرف میزبان هستش و بهشون پیام دادم خودشون گفتن که ما محدود کردیم
ولی من بحثم اینجاست اینا که هیچ قانونی ننوشتن توی سایت و از طرفی فایل php که چیزی نیست اینا اجازه ی اجراشو ندن و الان 6 ماه هست که من
دارم از سرویس هاشون رو استفاده می کنم و از ماه اخیر شروع به بستنش کردن آیا اینا همچین حقی دارند؟
من نیاز به دتابیس ندارم ولی نیاز به اجرای php دارم
من دو تا هاست دانلود دارم اولی اصلی هست دومی روی یک شرکت دیگه بکاپ هست که از هاست دانلود اول بکاپ میگیرم توی دومی هیچ مشکلی ندارم
و راحت اسکریپت لیچ نصب می کنم برای انتقال بکاپ ها