PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه کار با 3 بخش Admin-Reseller-User در کنترل پنل دایرکت ادمین

gholami_sam
May 8th, 2016, 10:37
سلام دوستان. بنده یک سرور مجازی دارم میخواهم برای دو نفر دیگه غیر از خودم سه تا هاست ایجاد کنم و مثل خرید هاست اشتراکی اطلاعات ورود رو به دو نفر دیگه بدم (دقیقا مثل هاست های اشتراکی ... نمیخواهم به پنل اصلی دسترسی داشته باشند )
توی کنترل پنل اصلی دایرکت ادمین نصب شده روی سرور بنده به ظاهر همه چی مشخصه "مثلا ساخت ایمیل- ایجاد نیم سرور و ... اما کاملا گنگ هم هست مثلا این کنترل پنل دارای سه بخش admin- reseller - user هستش کار هر بخش چیه؟ آموزشی برای این کنترل پنل سراغ دارید؟ ممنون میشوم حوصله نموده و تجربه خود را با من هم در میان بگذارید.
سپاسگذارم

shomalnetwork
May 8th, 2016, 10:40
از داخل اکانت ادمین دوتا اکانت reseller بساز و بده به دو نفر دیگه
reseller خودش ایم قابلیت رو داره که بتونه هر چندتا که خواست یوزر بسازه براای دیگران

baranahost
May 8th, 2016, 10:43
قسمت یوزر مانند هاست هس دارای فایل منیجر ایمیل اکانت پی اچ پی مای ادمین -قسمت ریسلر لول از اون قسمت میتونید هاست بفروشید-از قسمت ادمین میتونید ریسلر بفروشید و تنظمات سرور را انجام بدید اینم توضیح مختصر

gholami_sam
May 10th, 2016, 09:32
قسمت یوزر مانند هاست هس دارای فایل منیجر ایمیل اکانت پی اچ پی مای ادمین -قسمت ریسلر لول از اون قسمت میتونید هاست بفروشید-از قسمت ادمین میتونید ریسلر بفروشید و تنظمات سرور را انجام بدید اینم توضیح مختصر

سلام و تشکر از پاسختون
وقتی یوزر ساختیم . چطور میشه که یوزر به کنترل پنل خودش لاگین کنه و مثل دایرکت ادمین من سه بخش admin-reseller-user رو نبینه؟

devilboy09
May 10th, 2016, 10:56
وقتی کاربری ساخته بشه فقط میتونه بخش user level رو ببینه

kool
May 10th, 2016, 11:04
سلام و تشکر از پاسختون
وقتی یوزر ساختیم . چطور میشه که یوزر به کنترل پنل خودش لاگین کنه و مثل دایرکت ادمین من سه بخش admin-reseller-user رو نبینه؟

سلام
برای ایجاد هاست از قسمت Add user ایجاد می کنید. سپس نام کاربری و رمزی که برای ایجاد آن یوزر وارد کرده اید رو به مشتری میدید و با همان لینک مشترک کنترل پنل + شماره ورت وارد شود. (مثال http://1.2.3.4:2222)
وقتی که با آن نام کاربری و رمز وارد شود جز سطح user به قسمت دیگری دسترسی نخواهد داشت. البته برخی موارد مثل کران جاب و امکان تغییر دی ان اس و... رو میتونید ویرایش کنید و محدود کنید ... و یا قبل از ایجاد یوزر، پکیجی که میسازید محدودیت ها را روی آن اعمال کنید.
(میتونید قبل از ارائه به مشتری یکبار خودتون لاگین کرده و نتیجه رو بررسی کنید)

ansary
May 10th, 2016, 11:46
خیلی ساده است
شما با کروم یوزر بسازید و با فایرفاکس یوزر ساخته شده را تست کنید
هر شخصی تا یک حدی دسترسی دارد به مدیریت
شما با همان مرورگر وارد می شوید،خوب به همه چیز دسترسی دارید
یا علی

gholami_sam
May 10th, 2016, 11:58
سلام
برای ایجاد هاست از قسمت Add user ایجاد می کنید. سپس نام کاربری و رمزی که برای ایجاد آن یوزر وارد کرده اید رو به مشتری میدید و با همان لینک مشترک کنترل پنل + شماره ورت وارد شود. (مثال http://1.2.3.4:2222)
وقتی که با آن نام کاربری و رمز وارد شود جز سطح user به قسمت دیگری دسترسی نخواهد داشت. البته برخی موارد مثل کران جاب و امکان تغییر دی ان اس و... رو میتونید ویرایش کنید و محدود کنید ... و یا قبل از ایجاد یوزر، پکیجی که میسازید محدودیت ها را روی آن اعمال کنید.
(میتونید قبل از ارائه به مشتری یکبار خودتون لاگین کرده و نتیجه رو بررسی کنید)

بسیار بسیار ممنونم توضیح خوب و کاملی بود. متشکرم