PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه واسط ثامن پرداخت

viasky
May 8th, 2016, 09:35
باسلام
دوستان گرامی طبق هماهنگی های صورت گرفته در زمانی نه چندان دور درگاه واسط ثامن پرداخت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد
این درگاه به صورت کاملا مستقل عمل کرده و دارای مجوز از بانک سینا و آسان پرداخت می باشد و تنها از نظر فنی و موارد پشتیبانی توسط آسمان ارتباط آرکا مدیریت خواهد شد
تقاضا دارم به صورت کاملا دوستانه انتظارات خود را از درگاه واسط مربوط بفرمایید
تلاش شده امکاناتی همچون درگاه ارزی و ثبت سفارش پرداخت های ارزی نیز به امکانات مجموع افزوده گردد
تقاضا دارم دو مورد را لحاظ بفرمایید
مشکل DDos و ***** وجود خواهد داشت
پس در نتیجه بنده تقاضامندم اهداف نهایی و نیازهای خودتون و از درگاه مربوط بفرمایید
این نیاز ممکن هست سیاست کاری باشه ( مثل زمان بندی پرداخت ها و...) یا به صورت فنی باشه ( ماژول یا پلاگین خاص و...)
سپاس از همراهی شما

سرزمین
May 8th, 2016, 10:02
سلام

یعنی بحث فنی سیستم رو سپردن به شما؟ و مجوز هایی که فرمودین مگه از بانک مجوز گرفتن چه فایده ای داره؟ الآن دیگه با شاپرک طرف هستیم.

viasky
May 8th, 2016, 10:05
بله بحث فنی تا راه اندازی به ما‌ ارجا داده شده
در ارتباط با‌مجوزها خود ثامن پرداخت پیگیری فرمونده اند
درمجموع خواستم عرض‌کنم مشکلی موجود نداره
shomalnetwork
May 8th, 2016, 10:09
سلام دوست عزیز
پرداخت های ارزی و بین المللی هم انجام میدید؟؟
اگه درگاه شما هم ***** بشه چیکار میخواید بکنید؟؟؟تغییر آدرس؟یا مثل مابقی درگاه ها عمل میکنید؟

viasky
May 8th, 2016, 10:13
سلام دوست عزیز
پرداخت های ارزی و بین المللی هم انجام میدید؟؟
اگه درگاه شما هم ***** بشه چیکار میخواید بکنید؟؟؟تغییر آدرس؟یا مثل مابقی درگاه ها عمل میکنید؟
پرداخت های ارزی و در مجموع همکاری در زمینه مبادلات ارزی طبق امتیاز بندی کاربران صورت خواهد گرفت و البته پس از تایید
این امتیاز بندی به نوع و میزان فعالیت کاربر بستگی داره و در زمان پاسخ دهی به درخواست ها تا تعیین نرخ ارز موثر خواهد بود
در زمونه مسدود سازی نیز به در دلیل مشکلی پیش خواهد آمد پیگیری های مربطو صورت خواهد گرفت و در کنار آن سعی خواهد شد فعالیت های درگاه لغو نشود
در سیستم طراحی شده ***** شدن , ارتباط شما با درگاه را قطع نخواهد کرد
ولی خوب از نظر اصولی لازم هست که پیگیری های مورد نظر نیز صورت بگیرد
پیروز باشید

shomalnetwork
May 8th, 2016, 10:16
کارمزد پرداخت ها و همچنین کارمزد تسویه ها به چه صورت؟توضیح بدید ممنون میشم

viasky
May 8th, 2016, 10:19
کارمزد پرداخت ها و همچنین کارمزد تسویه ها به چه صورت؟توضیح بدید ممنون میشم
تلاش خواهد شد در ماه اول خدمات شامل کارمز نباشد
البته در نظر داشته باشید به جهت حفظ اتصال با درصد بالا به درگاه ها
فقط به صورت هوشمند و خودکار درگاه مربوط مشخص خواهد شد
تا این لحظه درگاه ای : سامان - ملت - سینا و بانک شهر تهیه شده است
پس از آن کارمزد ها از 1 درصد شروع خواهد شد و طبق سیاست مشخص شده درگاه فقط به صورت مستقیم ارائه خواهد شد
البته اسکریپت آسمان پرداخت نیز موجود می باشد که در آن می توان طبق درخواست پرداخت کننده نوع درگاه را انتخاب نمایید
موفق باشید

haftsepehr
May 8th, 2016, 10:21
فقط سرعت در انجام اموز همین.

viasky
May 8th, 2016, 10:22
فقط سرعت در انجام اموز همین.
پشتیبانی و پرداخت و می فرمایید؟

mohebali
May 8th, 2016, 10:28
اینقدر ب... ایم که تنها نیاز اصلیمون اینه ، ***** نشه !

اصولی راه اندازی کنید تا مشکل خنده دار *****ینگ پیش نیاد ، امکانات پیش کش

almandata
May 8th, 2016, 10:29
سلام

یک سوال شما میگید

تنها از نظر فنی و موارد پشتیبانی توسط آسمان ارتباط آرکا مدیریت خواهد شد

بعد در پست بعدش

مدیریت کامل با شما هستش یا فقط فنی؟

viasky
May 8th, 2016, 10:32
اینقدر ب... ایم که تنها نیاز اصلیمون اینه ، ***** نشه !

اصولی راه اندازی کنید تا مشکل خنده دار *****ینگ پیش نیاد ، امکانات پیش کش
بله درست می فرمایید
بسیار تلاش خواهد شد که پیشگیری های لازم به عمل بیاد
البته مشکلاتی که اشاره فرمودید اگر خدایی نکرده پیش بیاد تا برطرف سازی اون مشکلی را برای کاربر دربر نخواهد داشت
تنها مشکل در اون باز زمانی این خواهد بود که فعالیت به صورت موقت قانونی نخواهد بود
بنده به جهت شفاف سازی و با نیت رو راستی این موارد و عرض میکنم
درغیر این صورت هدف این مجموع نیز چیزی جز فعالیت سالم و قانونی نیست
- - - Updated - - -

سلام

یک سوال شما میگید

تنها از نظر فنی و موارد پشتیبانی توسط آسمان ارتباط آرکا مدیریت خواهد شد

بعد در پست بعدش

مدیریت کامل با شما هستش یا فقط فنی؟

بنده نکاتی که در جریان هستم و اطلاع خواهم داد
دقت بفرمایید عرض کردم تلاش خواهد شد
نگفتم تلاش میکنم
موفق باشید

iHSG
May 8th, 2016, 11:02
سلام
نمی خوام تو ذوقتون بزنم اما آخه تو این وضعیت درگاه های واسطه یه درگاه جدید زدن به نظرتون غیرمنطقی نیست؟ مگر اینکه درگاه جدید پارتی چیزی داشته باشه که اصلاً فـیلتر نشه اما متاسفانه شما از همین اول میگید امکان فـیلتر شدن هست که احتمالاً تو همون 2 ماه اول کار با توجه به فعالیت زیاد کمیته فـیلترینگ در این زمینه فـیلتر خواهید شد.
البته به من ربطی نداره اما می تونم انگیزه شما برای ایجاد درگاه پرداخت واسطه اونم تو این شرایط رو بدونم؟ شاید انگیزه شما منو توجیح کرد و نظرم عوض شد.
بعدش شما مشکل فـیلترینگ رو نمی تونید کاری کنید اما 100 درصد می تونید از همین استارت مشکل DDoS رو حل کنید نه؟ بهتر نیست از همین اول از بهترین جاهایی که فایروال سخت افزاری خیلی قوی دارن استفاده کنید که حداقل مشکل Down شدن نداشته باشید؟ چون ظاهراً معلوم نیست چه گروهی هستن که نشستن همه درگاه های واسطه رو حتی زرین پال که همه بهش شک کرده بودن میگفتن کار اونه هم DDoS میکنن پس باید از همین اولین کاری مراقب این موضوع باشید.

درباره امکانات هم به نظر من فقط 1.فـیلتر نشه 2.پرداختی هاش سریع باشه 3.امکان دریافت کامزد درگاه از پرداخت مشتری باشه 4.سیستم آسان پرداخت قدرتمندی داشته باشه 5.در صورت امکان اجازه انتقال وجه بین سایر درگاه های واسط هم داشت خیلی خوب میشد یعنی مثلاً من پولم رو به حساب مثلاً جهان پی شخصی دیگه مستقیم واریز کنم. 6.مثل زرین پال امکان ایجاد لینک پرداخت هم داشته باشه یعنی ما تعیین کنیم چقدر پول بگیره بعد یه لینک بهمون بده که اون لینک رو به مشتری میدیم و پرداخت میکنه البته بدی زرین پال اینه که در این لینک نام و نام خانوادگی و ایمیل شخص رو نمی پرسه که اگه برای شما بپرسه خیلی بهتر میشه.

viasky
May 8th, 2016, 11:33
در مورد ***** و دی داس و در کل ساختار اجرایی و راه اندازی درگاه اجازه بفرمایید در زمان راه اندازی و معرفی توضیحات عرض خواهد شد
در نهایت باید عرض کنم اصلا جای نگرانی نیست ( بله فایروال سخت افزاری هم خریداری شده و از دو سرور کلاستر استفاده میشه)

مواردی که فرمودید:
1. تمام تلاش ها خواهد شد که مشکلی پیش نیاد مواردی که هم که بنده عرض کردم اشاره شد که برای شفاف سازی هست و صادقانه عرض کردم ( احتمالات)
در مجموع خواستم عرض کنم اگر ***** هم شد خدایی نکرده مشکلی برای کاربر پیش نخواهد آمد و درگاه فعال بود ( از نظر خود بنده این یک نقطه قوت هست)

2. خیلی بزرگ نمایی نخواهم کرد ولی خلاصه عرض کنم 3 کارمند برای این منظور در نظر گرفته شده است که به صورت زمان بندی شده درخواست ها را بررسی خواهند کرد
2 بار در روز که البته تسویه حساب کاربران نیز 2 بار در روز مجاز می باشد ( زمان ها نیز نزدیک به ظهر ساعت 11 خواهد بود و 9 شب به دلیل پایین بودن ترافیک مالی کشور)
درصورتی که کاربر قصد تسویه حساب بیشتری نیز داشته باشه راه حل وجود داره که در زمان مشخص اطلاع داده خواهد شد
3. این امکان فراهم خواهد شد و با گذشت زمان نیز بهبود خواهیم بخشید
4. به نکته خوبی اشاره فرمودید ( حتما انتقال خواهم داد)
5.به دلیل موارد امنیتی با کمی تاخیر راه اندازی خواهد شد
6. دقیقا طبق مواردی که فرمودید بنده انتقال خواهم داد و طراحی خواهد شد
سپاس از همراهی شما

- - - Updated - - -

اضافه شد:
بنده برای تصمیم راه اندازی نمی تونم متاسفانه دلیل بیارم چون ما فقط مجری طرح هستیم و به صورت پروژه این خدمات را برای این مجموعه راه اندازی و پشتیبانی خواهیم کرد
دلایل و سیاست کاری به صاحب امتیاز ثامن پرداخت مرتبط خواهد بود که البته از شرایط نیز آگاه هستند و از این نظر مشکل نیست ( پیش بینی های لازم صورت گرفته)
tikweb.ir
May 8th, 2016, 11:54
کلا سیاست های جدید شاپرک این هست که همه بیان مستقیم از بانک ها درگاه بگیرن و اگر دقت کنید به همین دلیل شرایط نماد گرفتن و درگاه گرفتن اسان تر شده
و در همین راستا اجازه فعالیت هیچ درگاه واسطی رو نمیدن و کم کم همه رو ***** میکنن و اگر ببینن جواب نمیده حتی ممکنه براش قانون سخت گیرانه مثل جرایم رایانه ای هم تنظیم کنن !
این مورد دو مزیت براشون داره

1. فعالیت و کسب و کار سایت های غیر مجاز (از نظر شاپرک) خیلی کم تر میشه
2.دقیق مشخص میشه چه کسی با چه سوابقی چقدر تراکنش و درامد داره و راحت میشه پرونده مالیاتی براشون درست کرد...

مزیت های دیگه ای هم داره اما اینا اصلی تر هستن

البته راه دور زدن که زیاده... باید یه کاری کنن که خودمون تشویق بشیم بریم درگاه مستقیم بگیریم

viasky
May 8th, 2016, 11:59
کلا سیاست های جدید شاپرک این هست که همه بیان مستقیم از بانک ها درگاه بگیرن و اگر دقت کنید به همین دلیل شرایط نماد گرفتن و درگاه گرفتن اسان تر شده
و در همین راستا اجازه فعالیت هیچ درگاه واسطی رو نمیدن و کم کم همه رو ***** میکنن و اگر ببینن جواب نمیده حتی ممکنه براش قانون سخت گیرانه مثل جرایم رایانه هم تنظیم کنن !
این مورد دو مزیت براشون داره

1. فعالیت و کسب و کار سایت های غیر مجاز (از نظر شاپرک) خیلی کم تر میشه
2.دقیق مشخص میشه چه کسی با چه سوابقی چقدر تراکنش و درامد داره و راحت میشه پرونده مالیاتی براشون درست کرد...

مزیت های دیگه ای هم داره اما اینا اصلی تر هستن

البته راه دور زدن که زیاده... باید یه کاری کنن که خودمون تشویق بشیم بریم درگاه مستقیم بگیریم
تشکر از توضیحات خوبتون
اگر پیشنهاد خاصی هم برای این مجموعه دارید در راستای ارائه خدمات لطفا بفرمایید
سپاس

tikweb.ir
May 8th, 2016, 12:03
تشکر از توضیحات خوبتون
اگر پیشنهاد خاصی هم برای این مجموعه دارید در راستای ارائه خدمات لطفا بفرمایید
سپاس
اگر بتونید مجوز های لازم رو بگیرید و برید داخل لیست زیر خیلی خوب میشه

https://www.shaparak.ir/content?id=290

viasky
May 8th, 2016, 12:05
اگر بتونید مجوز های لازم رو بگیرید و برید داخل لیست زیر خیلی خوب میشه

https://www.shaparak.ir/content?id=290
لینکی که ارسال فرمودید
شرکت آسان پرداخت پرشین موجود هست
مجموعه ثامن پرداخت مجوز همکاری از شرکت آسان پرداخت پرشین دریافت کرده است
درواقع به صورت مستقیم از خود شاپرک خیر ولی از شرکتی که عرض کردم مجوز همکاری دارند

سرزمین
May 8th, 2016, 12:57
لینکی که ارسال فرمودید
شرکت آسان پرداخت پرشین موجود هست
مجموعه ثامن پرداخت مجوز همکاری از شرکت آسان پرداخت پرشین دریافت کرده است
درواقع به صورت مستقیم از خود شاپرک خیر ولی از شرکتی که عرض کردم مجوز همکاری دارند

منظورتون اینه که با psp همکاری دارید درسته؟ payline هم با psp سامان کیش همکاری داشت و ***** شد تا مجوز از شاپرک گرفته نشه مشکل پابرجاست.

viasky
May 8th, 2016, 13:11
صرف نظر از بحث مسدود شدن
در ارتباط با خود سامانه اگر ‌نظری دارید بفرمایید
استفاده خواهیم‌کرد
user22
May 8th, 2016, 13:16
صرف نظر از بحث مسدود شدن
در ارتباط با خود سامانه اگر ‌نظری دارید بفرمایید
استفاده خواهیم‌کرد
دوست عزیز مهمترین بحث فعلاً مسدود شدن و چیلتر شدن می باشد ، فکر نمیکنم بقیه مباحث زیاد مهم و به جا باشد ♥

peym@n
May 8th, 2016, 13:17
درود
خودتون رو به جای یک وب مستر بگذارید
انتظاراتی که دارید چیست؟(تو این اوضاع)
1 ***** نشه
2 امنیت کامل حساب کاربری شخص از نظر سیستم شما امن باشه
3 انتقال وجه بین کاربری
4 یه کار و ایده خوب صدور کارت مثل زرین پال
5 پشتیبانی بسیار عالی و وظیفه شناس
6 تسویه حساب یکی از دغده همه ما ها تسویه حساب به صورت شتاب هست البته پایا که جای خود دارد اما در مورد تسویه حساب شتاب بسیار سریع باشد
7 پلاگین ها بی نقص و پلاگین های cms های مشهور از همون اول استارت وب سایت اماده باشد
8 داون کم وب سایت
موفق باشید

سرزمین
May 8th, 2016, 13:19
1. در هر صورت پس از گرفتن مجوز، امکاناتی نظیر تسویه ی آنی به حساب بانکی (البته امنیت این قضیه باید تأمین بشه) طوری که کارمزد 500 و غیره گرفته نشه مثلاً با یک بانک معروف مثل ملت یا ملی صحبت کنید و همکاری ایجاد کنید و بگید که در صورت اعلام حساب اون بانک این کارمزد گرفته نمیشه.

2. درگاه مستقیم با اسم و مشخصات اختصاصی

3. در مورد درگاه ارزی هم اگر بتونید راه اندازی کنید خوبه به طور مثال تبدیل آنی ارز به ریال و دریافت اون در حساب بانکی و یا دریافت آنی ارز به دلار و غیره و دریافت اون در حساب ارزی بانکهای ایرانی یا خارجی و paypal و ...

فعلاً همینا، بقیه ی دوستان اضافه کنن.

viasky
May 8th, 2016, 13:26
دوست عزیز مهمترین بحث فعلاً مسدود شدن و چیلتر شدن می باشد ، فکر نمیکنم بقیه مباحث زیاد مهم و به جا باشد ♥

ان شالله‌مشکلی‌پیش‌نخواهد آمد
پیروز باشید

delta
May 8th, 2016, 13:31
وزیر صنعت و معدن مجوز داده محلش نزاشتن زدند سایتها رو فیل کردند!! شما رفتی مجوز بانک گرفتی درگاه بزنی؟ :71:

peym@n
May 8th, 2016, 13:32
ان شالله‌مشکلی‌پیش‌نخواهد آمد
پیروز باشید

درود
توجه نمائید همکار گرامی خودتون که در عرصه کار هاستینگ و مشتری مداری هستید
بهترین راه برای شما برای پیشرفت چشمگیر
استفاده از سیاست کاری بی نظیر+پشتیبانی عالی (منظور از پشتیبانی عالی نه اینکه 24 ساعته از ساعت 8-9 صبح تا 11-12 شب)+تسویه حساب فوری میباشد
ایشالله ثامن پرداخت جای باشد که مردم با خیال راحت به تجارت خود برسد

viasky
May 8th, 2016, 13:38
وزیر صنعت و معدن مجوز داده محلش نزاشتن زدند سایتها رو فیل کردند!! شما رفتی مجوز بانک گرفتی درگاه بزنی؟ :71:

بنده‌خیر
دوست‌گرامی‌دقت‌بفرمایید مجوزها و‌مراحل قانونی به بنده‌مرتبط نخواهد بود
فقط موارد فنی و بنده‌بررسی‌می‌کنم ، فقط‌می‌تونم عرض‌کنم ‌نگران ***** نباشید ( قابل توضیح نیست‌متاسفانه)
- - - Updated - - -

درود
توجه نمائید همکار گرامی خودتون که در عرصه کار هاستینگ و مشتری مداری هستید
بهترین راه برای شما برای پیشرفت چشمگیر
استفاده از سیاست کاری بی نظیر+پشتیبانی عالی (منظور از پشتیبانی عالی نه اینکه 24 ساعته از ساعت 8-9 صبح تا 11-12 شب)+تسویه حساب فوری میباشد
ایشالله ثامن پرداخت جای باشد که مردم با خیال راحت به تجارت خود برسد

تسویه حساب ها طی ۲ نوبت انجام خواهند شد
ظهر و‌شب ( هر روز در ساعت مشخص و‌منظم)
هر‌کاربر ۲ بار در‌ روز مجاز به درخواست می باشد
کفایت‌میکنه؟

- - - Updated - - -

1. در هر صورت پس از گرفتن مجوز، امکاناتی نظیر تسویه ی آنی به حساب بانکی (البته امنیت این قضیه باید تأمین بشه) طوری که کارمزد 500 و غیره گرفته نشه مثلاً با یک بانک معروف مثل ملت یا ملی صحبت کنید و همکاری ایجاد کنید و بگید که در صورت اعلام حساب اون بانک این کارمزد گرفته نمیشه.

2. درگاه مستقیم با اسم و مشخصات اختصاصی

3. در مورد درگاه ارزی هم اگر بتونید راه اندازی کنید خوبه به طور مثال تبدیل آنی ارز به ریال و دریافت اون در حساب بانکی و یا دریافت آنی ارز به دلار و غیره و دریافت اون در حساب ارزی بانکهای ایرانی یا خارجی و paypal و ...

فعلاً همینا، بقیه ی دوستان اضافه کنن.

تشکر از‌همراهی‌شما
مورد سوم‌حتما‌ انجام خواهد شد
دیگر موارد نیز‌‌جای بررسی داره

peym@n
May 8th, 2016, 13:41
بنده‌خیر

تسویه حساب ها طی ۲ نوبت انجام خواهند شد
ظهر و‌شب ( هر روز در ساعت مشخص و‌منظم)
هر‌کاربر ۲ بار در‌ روز مجاز به درخواست می باشد
کفایت‌میکنه؟

دیگر موارد نیز‌‌جای بررسی داره

درود
تسویه حساب هر چقدر منظم باشد بیشتر کاربرپسند هست
2 بار به نظرم کافیه
ولی تا جای که در امکان دارید و یوزیر ها بیش از حد افزوده نشده تسویه حساب کمتر از 10 تومن نزنید ولی محدودیتی نزارید
موفق باشید
*یه نکته خاطرم نبود
پنل کاربری هرچقدر شیک تر باشد مثل جهان پی و زرین پال یا شتاب ها بهتر هست*

سرزمین
May 8th, 2016, 13:43
خیر کفایت نمیکنه، تسویه رو باید به صورت آنی قرار بدید حداقل محدودیتی رو تعیریف کنید و پایین تر از این مبالغ آنی واریز بشه.

viasky
May 8th, 2016, 13:44
خیر کفایت نمیکنه، تسویه رو باید به صورت آنی قرار بدید حداقل محدودیتی رو تعیریف کنید و پایین تر از این مبالغ آنی واریز بشه.
تسویه آنی شامل ۵۰۰ تومان کارمزد باشه فکر‌می‌کنید مخالفت میشه؟

peym@n
May 8th, 2016, 13:48
درود
نخیر اعتراضی از سوی کاربران به نظرم دریافت نخواهید کرد همه درگاه ها 500 تومان میباشد
ولی اگه کم باشه شاید از این راه کاربران بیشتری نیز جذب نمائید

سرزمین
May 8th, 2016, 13:53

ببینید با زرین پال کار کردین؟ میدونید به چه صورته؟

تجربه ای که من داشتم این بوده که روی تسویه که میزدم (البته به زرین کارت) آنی به زرین کارت بدون کارمزد منتقل میشد البته این زرین کارت معایب و مزایای خودش رو داره به طور مثال انتقال به کارت دیگری غیر از بانک آینده کارمزد کم میکنه طبیعی هم هست چون زرین کارت از بانک آینده صادر شده ولی از این کارت بازی ها جالب نیست در هر صورت میتونید به مشتری بفرمایید که اگر کارت فلان بانک رو معرفی کنه کارمزدی نداره مثلاً شما حساب بانک آینده دارید و در سیستم تعریف هست و مشتری هم کارت بانک آینده رو در سیستم تعریف میکنه و انتقال این طوری از طریق شتاب رایگان انجام میشه وآنی (البته آینده به این صورته).

viasky
May 8th, 2016, 13:54
درود
نخیر اعتراضی از سوی کاربران به نظرم دریافت نخواهید کرد همه درگاه ها 500 تومان میباشد
ولی اگه کم باشه شاید از این راه کاربران بیشتری نیز جذب نمائید

۵۰۰‌تومان‌جدا از‌کارمزد‌ کارت به‌کارت...
در‌مورد ناحیه‌کاربری اصلا جای نگرانی‌نیست

سرزمین
May 8th, 2016, 13:55
البته ببینید بانک ملت و ملی هم انتقال شتابی رایگان به کارت های خودشون دارن؟ اگر دارن از کارت اونها استفاده کنید بهتره.

haftsepehr
May 8th, 2016, 13:55
پشتیبانی و پرداخت و می فرمایید؟

پشتیبانی ، پرداخت ، پاسخگویی تلفنی و حتی از طریق تلگرام

viasky
May 8th, 2016, 13:58
ببینید با زرین پال کار کردین؟ میدونید به چه صورته؟

تجربه ای که من داشتم این بوده که روی تسویه که میزدم (البته به زرین کارت) آنی به زرین کارت بدون کارمزد منتقل میشد البته این زرین کارت معایب و مزایای خودش رو داره به طور مثال انتقال به کارت دیگری غیر از بانک آینده کارمزد کم میکنه طبیعی هم هست چون زرین کارت از بانک آینده صادر شده ولی از این کارت بازی ها جالب نیست در هر صورت میتونید به مشتری بفرمایید که اگر کارت فلان بانک رو معرفی کنه کارمزدی نداره مثلاً شما حساب بانک آینده دارید و در سیستم تعریف هست و مشتری هم کارت بانک آینده رو در سیستم تعریف میکنه و انتقال این طوری از طریق شتاب رایگان انجام میشه وآنی (البته آینده به این صورته).

مواردی‌که‌فرمودید‌صحیح هست
از‌ راهنمایی شما هم سپاس‌گزارم
البته‌فکر‌کنم اگر خیلی با ارگان ها درگیر‌بشیم
ممکنه‌حساسیت ها بیشتر بشه....
ولی خوب برای رضایت کاربران باید امکاناتی و فراهم‌کرد درست می فرمایید

- - - Updated - - -

البته ببینید بانک ملت و ملی هم انتقال شتابی رایگان به کارت های خودشون دارن؟ اگر دارن از کارت اونها استفاده کنید بهتره.

بین بانک ها
بانک سینا‌ به شدت تمایل به همکاری داشتید ‌و ظاهرا خیلی سریع موارد و پیگیری‌کرده اند

Majiiid
May 8th, 2016, 13:58
سلام
نمیشه تسویه رو کاری کرد که مثل سیستم بانکی باشه یعنی همانجوری که الان ما خرید میزنیم از حسابمون کم میشه یا همین مثل بانکداری اینترنتی, یه سیستم خودکاری باشه وقتی درخواست واریز وجه دادیم مستقیما از حساب درگاه کم بشه و به حساب کاربر واریز بشه؟

سرزمین
May 8th, 2016, 13:59
مواردی‌که‌فرمودید‌صحیح هست
از‌ راهنمایی شما هم سپاس‌گزارم
البته‌فکر‌کنم اگر خیلی با ارگان ها درگیر‌بشیم
ممکنه‌حساسیت ها بیشتر بشه....
ولی خوب برای رضایت کاربران باید امکاناتی و فراهم‌کرد درست می فرمایید

چه درگیری؟ شما حساب از ملی دارید و پول ها در ملی هست خوب حالا حساب مشتری هم ملی هست در این صورت کارمزدی دریافت نمیشه.

viasky
May 8th, 2016, 14:00
پشتیبانی ، پرداخت ، پاسخگویی تلفنی و حتی از طریق تلگرام

این‌که پاسخ ها به صورت‌زمان بندی باشه
مثل از ۱۰ تا ۱۲ ظهر و ۹ تا ۱۰ شب فکر‌می‌کنید کافی نباشه؟
ولی‌همه موارد رسیدگی‌بشه‌واقعا

- - - Updated - - -

چه درگیری؟ شما حساب از ملی دارید و پول ها در ملی هست خوب حالا حساب مشتری هم ملی هست در این صورت کارمزدی دریافت نمیشه.

تفکیک حساب
متوجه شدم چشم انتقال میدم این مورد و
سرزمین
May 8th, 2016, 14:00
سلام
نمیشه تسویه رو کاری کرد که مثل سیستم بانکی باشه یعنی همانجوری که الان ما خرید میزنیم از حسابمون کم میشه یا همین مثل بانکداری اینترنتی, یه سیستم خودکاری باشه وقتی درخواست واریز وجه دادیم مستقیما از حساب درگاه کم بشه و به حساب کاربر واریز بشه؟

اینم جالبه یعنی پول در حساب شما نره مستقیم به حساب معرفی شده توسط کاربر ریخته بشه اگه اشتباه نکنم کاری که ملت خیلی وقت پیشا میکرد.

viasky
May 8th, 2016, 14:02
سلام
باسلام
برای تعدادی از‌کاربران خاص که تراکنش مناسبی دارند میشه بله
مثلا نیم ساعت پس از‌ورودی مبلغ منتقل بشه
اینم فکر خوبیه بله ، البته باید دید استقبال میشه یا خیر

سرزمین
May 8th, 2016, 14:08
باسلام
برای تعدادی از‌کاربران خاص که تراکنش مناسبی دارند میشه بله
مثلا نیم ساعت پس از‌ورودی مبلغ منتقل بشه
اینم فکر خوبیه بله ، البته باید دید استقبال میشه یا خیر

چرا تعدادی از کاربران؟ خوب همه رو در نظر بگیرید این طوری دیگه درخواست وجهی وجود نداره سیستم به صورت اتو مبالغ رو به طور مثال نیم ساعت بعد از تراکنش به حساب کاربر منتقل میکنه این طوری خیلی عالیه.

- - - Updated - - -

البته همه ی پولها ابتدا باید به حساب مهرپرداخت واریز و پس از گذشت نیم ساعت از هر تراکنش از حساب مهرپرداخت به حساب کاربر واریز بشه، فکر میکنم این طوری بهترین درگاه پرداخت بشید.

viasky
May 8th, 2016, 14:10
چرا تعدادی از کاربران؟ خوب همه رو در نظر بگیرید این طوری دیگه درخواست وجهی وجود نداره سیستم به صورت اتو مبالغ رو به طور مثال نیم ساعت بعد از تراکنش به حساب کاربر منتقل میکنه این طوری خیلی عالیه.

- - - Updated - - -

البته همه ی پولها ابتدا باید به حساب مهرپرداخت واریز و پس از گذشت نیم ساعت از هر تراکنش از حساب مهرپرداخت به حساب کاربر واریز بشه، فکر میکنم این طوری بهترین درگاه پرداخت بشید.
البته پیاده سازی این مورد کمی دشوار میشه ولی عملی هست
درواقع میشه این طرح پیاده بشه که تمام ورودی ها همان روز تسویه بشه...
البته این خوب هست
ولی اگر قرار باشه بخاطر هر تسویه 500 تومان کارمزد کسر بشه
شاید کاربری رضایت نداشته باشه
البته در مورد رتبه بندی کاربران هم اگر نظری داشتید بفرمایید لطفا
peym@n
May 8th, 2016, 14:10

میفرمائید که ایشون تنها سودشون از طریق همان 1 درصد تراکنش هاش باشه؟

viasky
May 8th, 2016, 14:13
میفرمائید که ایشون تنها سودشون اط طریق همان 1 درصد تراکنش هاش باشه؟
هزینه 500 تومان کارمزد برای کارت به کارت محاسبه میشه و برای شرکت چیزی نمی مونه
البته فرض بفرمایید در هر حالی 500 تومان جداگانه برای شرکت در نظر گرفته بشه... بهتره
مهم کیفیت هست - شاید 500 تومان خیلی نباشه
ولی باور فرمایید داره هزینه های سنگینی برای این پروژه میشه و بنده شاهد هستم
فقط در حدود ماهی 2 میلیون تومان هزینه سرور خواهد شد ( جدا از دیگر هزینه ها مثل مانیتورینگ و...)
چون چند سرور کلاستر در نظر گرفتیم برای پایداری سرور و آنتی دی داس و فایروال...

سرزمین
May 8th, 2016, 14:15
میفرمائید که ایشون تنها سودشون اط طریق همان 1 درصد تراکنش هاش باشه؟

کمه؟ میدونید روزی 100 میلیون تراکنش یعنی چقدر؟ یعنی ماهی 30 تومن. البته الآن رو نمیگم بعداً که خیلی کاربر جذب کنن و غیر از این اون گردش حسابی که ایجاد میشه و همش هم از حساب به فرض ملی به ملی میره...

- - - Updated - - -

البته پیاده سازی این مورد کمی دشوار میشه ولی عملی هست
درواقع میشه این طرح پیاده بشه که تمام ورودی ها همان روز تسویه بشه...
البته این خوب هست
ولی اگر قرار باشه بخاطر هر تسویه 500 تومان کارمزد کسر بشه
شاید کاربری رضایت نداشته باشه
البته در مورد رتبه بندی کاربران هم اگر نظری داشتید بفرمایید لطفا
بزرگوار اون روشی که عرض کردم دیگه کارمزد 500 تومانی هم برای کاربر نمیفته.

viasky
May 8th, 2016, 14:17
کمه؟ میدونید روزی 100 میلیون تراکنش یعنی چقدر؟ یعنی ماهی 30 تومن. البته الآن رو نمیگم بعداً که خیلی کاربر جذب کن.

- - - Updated - - -

بزرگوار اون روشی که عرض کردم دیگه کارمزد 500 تومانی هم برای کاربر نمیفته.
هر حسابی که موجودی بیش از 10 هزار تومان داشت تسویه انجام بشه....
فکر می کنید اینجوری خوب باشه؟

peym@n
May 8th, 2016, 14:21
هزینه 500 تومان کارمزد برای کارت به کارت محاسبه میشه و برای شرکت چیزی نمی مونه
البته فرض بفرمایید در هر حالی 500 تومان جداگانه برای شرکت در نظر گرفته بشه... بهتره
مهم کیفیت هست - شاید 500 تومان خیلی نباشه
ولی باور فرمایید داره هزینه های سنگینی برای این پروژه میشه و بنده شاهد هستم
فقط در حدود ماهی 2 میلیون تومان هزینه سرور خواهد شد ( جدا از دیگر هزینه ها مثل مانیتورینگ و...)
چون چند سرور کلاستر در نظر گرفتیم برای پایداری سرور و آنتی دی داس و فایروال...

درود
هزینه تنها سرور ها 2 ت در اول کار هست و رفته رفتهداین هزینه ها بیشتر میشود
به کارمزد بنده احترام میزارم زیرا باید حداقل در اول کار درسته از جیب میره ولی این پول کمی شامل اون هزینه های از جیب رفته باشه

- - - Updated - - -

کمه؟ میدونید روزی 100 میلیون تراکنش یعنی چقدر؟ یعنی ماهی 30 تومن. البته الآن رو نمیگم بعداً که خیلی کاربر جذب کنن و غیر از این اون گردش حسابی که ایجاد میشه و همش هم از حساب به فرض ملی به ملی میره...

- - - Updated - - -

درود
ما باید فعلا با وضع روال حداقل 1 سال اینده این کارو بسنجیم و حرف بزنیم
در 1 سال اینده کارمزد 500 در مقابل خدماتی که میدن واقعا چیزی نیست
ولی شما فکر میکنید رفته رفته با افزوده شد کاربران باید کارمزد نیز کم شود
ولی رفته رفته به تعداد کاربران اضافه درخواست های پشتیبانی اضافه و حجم کاری زیاد نیز مواجه میشوند

viasky
May 8th, 2016, 14:25
یک سوال هم بنده به صورت کلی داشتم
باتوجه به اینکه در سیستم کاری ایران شاید به صورت مداوم درخواست سرویس یا خدمات کرده باشید
از هر ارگان و شرکتی
در مجموع در صورتی که پشتیبانی توسط خانم انجام شده باشه نتیجه مطلوب تر بوده یا اینکه فر مربوط آقا بوده؟
چون از نظر کاری کمی تفاوت وجود داره در شیوه کاری و رفتاری و مسئولیت پذیری....
peym@n
May 8th, 2016, 14:27
یک سوال هم بنده به صورت کلی داشتم
باتوجه به اینکه در سیستم کاری ایران شاید به صورت مداوم درخواست سرویس یا خدمات کرده باشید
از هر ارگان و شرکتی
در مجموع در صورتی که پشتیبانی توسط خانم انجام شده باشه نتیجه مطلوب تر بوده یا اینکه فر مربوط آقا بوده؟
چون از نظر کاری کمی تفاوت وجود داره در شیوه کاری و رفتاری و مسئولیت پذیری....
درود
در مورد پشتیبانی خانوم باسه بهتره
از روی تجربه که دارم
در موردی که خانوم پشتیبان بوده خیلی بهتر نتیجه گرفتیم تا اقا

viasky
May 8th, 2016, 14:29
تا اینجا بنده نکات و یاداشت کردم برای انتقال و بررسی
مهمترین موردی که خیلی جلب توجه کرد تسویه حساب خودکار به صورت روزانه بود
که پیشنهاد بسیار خوبی بود
مورد بعدی هم در ارتباط با پشتیبانی بود
دیگر وارد نیز حتما بررسی خواهد شد
سپاس

peym@n
May 8th, 2016, 14:33
درود
از زمان راه اندازیش خبری دارید؟

Yas-Host
May 8th, 2016, 14:34
دوست عزیزم , عبید جان تنها چیزی که در حال حاضر کاربران شما نیاز خواهند داشت فقط و فقط و فقط پشتیبانی و عدم داشتن غرور(استفاده از شکلک :) همانند بعضی مدیران درگاه ها در انجمن هاست) در صورت موفقیت و بالارفتن تعداد بالای کاربران است!

viasky
May 8th, 2016, 14:37
دوست عزیزم , عبید جان تنها چیزی که در حال حاضر کاربران شما نیاز خواهند داشت فقط و فقط و فقط پشتیبانی و عدم داشتن غرور(استفاده از شکلک :) همانند بعضی مدیران درگاه ها در انجمن هاست) در صورت موفقیت و بالارفتن تعداد بالای کاربران است!

درک‌میکنم یاسین جان
هدف بنده‌هم استفاده از تجربیات و راهنمایی های شما بزرگان هست
درنهایت تلاش خواهد شد که خدمات مطلوب‌و شایسته ای ارائه بشه
هدف اصلا افزایش‌کاربر نیست و‌تنها نکته مهم کیفیت خدمات هست
سپاس

سرزمین
May 8th, 2016, 17:05
هر حسابی که موجودی بیش از 10 هزار تومان داشت تسویه انجام بشه....
فکر می کنید اینجوری خوب باشه؟

بله بالای 10 هزار تومان به صورت آنی نیم ساعت پس از هر تراکنش انجام بشه اگر پایین 10 هزار تومان بود تراکنش بعدی و یا جمع تراکنش های بعدی که بالای 10 تومن شد آنی و خودکار واریز بشه این طوری خیلی خوبه.

- - - Updated - - -

درود
در مورد پشتیبانی خانوم باسه بهتره
از روی تجربه که دارم
در موردی که خانوم پشتیبان بوده خیلی بهتر نتیجه گرفتیم تا اقا

همینه که مردا بیکارن! روی هر آگهی که دیده میشه خانم با ... خانم ... خانم

یعنی چی؟ بهتر نیست به جای خانم و آقا کردن، اشخاص و روحیه ی اشخاص رو در نظر بگیرید؟!

iHSG
May 8th, 2016, 17:24

یعنی چی؟ بهتر نیست به جای خانم و آقا کردن، اشخاص و روحیه ی اشخاص رو در نظر بگیرید؟!

آره والا هر چی کار با آبرو و شخصیته شده برای خانم ها بعد آقایون باید یا نگهبانی شیفت شب وایستن یا مامور کنترل brt بشن یا برن بالا پشتبون خونه ها ماهواره نصب کنن.
همش هم به خاطر اینه که خانم ها زیبایی دارن و اگه از چند تا از اون خوشگل هاشون تو شرکت ها حتی به عنوان دکور استفاده بشن از نظر مدیران شرکت ها باعث ترغیب بیشتر مشتری میشه :)
البته علاوه بر این مدیرای شرکت ها به خانم ها به عنوان سود بیشتر هم نگاه میکنن چون می تونن به اونا حقوق کمتر از یه کارشناس مرد بدن.

mohebali
May 8th, 2016, 17:32
پشتیبان با دانش آقا خیلی بهتره.

peym@n
May 8th, 2016, 17:40

درود
بنده هم با نظر شما شدیدا موافقم
ولی وقتی که تو مملکت من خانوما بهتر جواب میدن مجبورم این طوری بچرخم
دختر تحصیل کرده بیکار هم کم نداریم
بخش فروش یک فروشگاه اینترنتی ما اقا بود به مدت 3 ماه اقایون مدیریت میکرنند
طبق پیشنهاد یکی از عوامل بخش فروش را دادیم به دست خانوما به مدت 1 ماه
میزان تراکنش ها و خرید ها بیشتر از اونی بود که فکر میکردیم در موقعی که خانوما بخش فروش رو داشتند
مجبوری به فلک فردوس بچرخی برادرم

downloaddl
May 8th, 2016, 17:51
چرا " ثامن پرداخت " ؟

ای کاش از یک اسم فارسی حد اقل استفاده می کردید.

مجوز راحت تر میدن :دی

viasky
May 8th, 2016, 20:26
چرا " ثامن پرداخت " ؟

ای کاش از یک اسم فارسی حد اقل استفاده می کردید.

مجوز راحت تر میدن :دی

سلام
شرکت در مشهد فعالیت خواهد داشت
ثامن = امام رضا
موفق باشید

MOJTABA005
May 8th, 2016, 20:56
امیدوارم درگاه خوبی باشه
از نظر بنده 3 چیز مهمه :
تسویه حساب منظم
پشتیبانی
در دسترس بودن سایت

viasky
May 8th, 2016, 21:12
امیدوارم درگاه خوبی باشه
از نظر بنده 3 چیز مهمه :
تسویه حساب منظم
پشتیبانی
در دسترس بودن سایت

تشکر از‌همراهی‌شما
این‌کمترین وظیفه یک درگاه واسط هست
حتما لحاظ‌خواهد شد
سپاس

friend_sre
May 8th, 2016, 21:21
دوستان

مجوز از بانک سینا و پرشین سوییچ فقط یک حربه تبلیغاتیه !

ایشون دارن ذهن ها رو اماده میکنن که یهو یه پرداخت واسط بیارن بالا .

پی لاین حتی صفحه شخصی هم از بانک سامان داشت ولی ترکید .

اینم یه درگاه واسطه مثل بقیه سایت های واسط دیگه که بیاد بالا ***** میشه .

فقط زمانی که دیدید نماد اعتماد برای کسب و کار درگاه واسط گرفته میتونید به صحت گفته هاشون ایمان بیارید .

موفق باشید

viasky
May 8th, 2016, 21:38
دوستان

مجوز از بانک سینا و پرشین سوییچ فقط یک حربه تبلیغاتیه !

ایشون دارن ذهن ها رو اماده میکنن که یهو یه پرداخت واسط بیارن بالا .

پی لاین حتی صفحه شخصی هم از بانک سامان داشت ولی ترکید .

اینم یه درگاه واسطه مثل بقیه سایت های واسط دیگه که بیاد بالا ***** میشه .

فقط زمانی که دیدید نماد اعتماد برای کسب و کار درگاه واسط گرفته میتونید به صحت گفته هاشون ایمان بیارید .

موفق باشید

باسلام
خیر دوست گرامی هدف از این تاپیک جمع آوری نظارت دوستان هست
اصلا شما فرض بفرمایید درگاه واسط خارجی هست
من عرض کردم موارد قانونی به بنده ارتباطی نداره
ولی مشاهدات خودم و عرض کردم
بنده حتی آدرس و اطلاعات درگاه و ارسال نکردم...
متوجه جنبه تبلیغاتی تاپیک نشدم
ولی اگر نظر فنی داشته باشید درخدمتم
دوستان در بحث امنیت هم پیشنهادی باشه خوشحال خواهم شد بفرمایید
سپاس

user22
May 8th, 2016, 21:39
اخه یک سوالی منو شدیداً درگیر خودش میکنه ؟
واقعاً هدفتون از ایجاد درگاه پرداخت واسطه چی هست ؟ شما میبینید که دارن همه جا رو ***** میکنند و مطمئناً و 100 درصد شما هم ***** میشید چرا میخواید درگاه ایجاد کنید ؟
دقیقاً هدفتون رو بگید ممنون میشم ♥

viasky
May 8th, 2016, 21:46
اخه یک سوالی منو شدیداً درگیر خودش میکنه ؟
واقعاً هدفتون از ایجاد درگاه پرداخت واسطه چی هست ؟ شما میبینید که دارن همه جا رو ***** میکنند و مطمئناً و 100 درصد شما هم ***** میشید چرا میخواید درگاه ایجاد کنید ؟
دقیقاً هدفتون رو بگید ممنون میشم ♥

البته این سوال تکراری هست و بنده پاسخ دادم
پروژه به‌ما واگذار‌ شده و بنده مدیر‌جرایی هستم
سیاست و‌ موارد حقوقی‌به‌بنده‌ارتباطی نداره
هدف بنده:
بررسی نیاز شما از‌ یک درگاه ‌واسط
اصلا فرض‌بفرمایید تمام‌مشکلات فردا حل شد
این که ما از نیاز‌کاربر آگاه باشیم‌خیلی‌خوبه
تا اینکه‌همه چیز‌و‌طبق دلخواه‌خودمون راه اندازی کنیم
و‌کاربر فقط استفاده کننده ی خدمات از پیش تعریف شده باشه
لطفا ‌بحث‌***** و... فراموش کنید
فرض‌کنید این یک پروژه هست یا اصلا برای ایران‌نیست
چون‌فقط‌موارد فنی به بنده مربوط میشه
من طبق نیاز شما عزیزان سیستم و راه اندازی خواهم‌کرد
اصلا شاید ثامن پرداخت قصد فعالیت نداشته باشه
ولی بنده به وظیفه خودم عمل‌کردم
درگاهی‌مطابق با نیاز‌کاربران
bigm
May 8th, 2016, 22:11
یکی از چیز هایی که از توی پی پال دیدم حساس بودن روی ای پی هستش
سعی کنید تایید دو مرحله ای با اس ام اس رو هم بزارید (تغییر اطلاعات - ورود با ایپی جدید - احساس هر گونه مشکل از جانب کاربر و..)
سعی کنید درگاه اختصاصی بدید دوستانی که داشتند این مورد رو حتی با *****ینگ هم براشون مشکلی پیش نیومده

viasky
May 8th, 2016, 22:17
یکی از چیز هایی که از توی پی پال دیدم حساس بودن روی ای پی هستش
سعی کنید تایید دو مرحله ای با اس ام اس رو هم بزارید (تغییر اطلاعات - ورود با ایپی جدید - احساس هر گونه مشکل از جانب کاربر و..)

چشم
این‌امکان‌به‌دلخواه برای‌کاربر فعال خواهد شد
یعنی این‌گزینه‌هم‌اضاف میشه حتما
تشکر از‌شما

Santourio
May 8th, 2016, 22:21
سلام

فقط نظر خواهی مهم نیست مهم اجرای پروژه است که در آن پروژه نیاز کاربران بر آورده شود

اگر پروژه برای خارج از ایران باشد مسلما آن ها به برطرف کردن *****ینگ و ... نیازی ندارند.

پست هارو که تک تک بررسی کنید مهم ترین ها : 1- تسویه حساب به موقع و آنتایم 2- امنیت در حساب ها به خصوص امنیت در هنگام پرداخت و حساب کاربری 3- پشتیبانی حرفه ای و با علم.

همین 3 را برطرف کنید اگر سایت به صورت ساده و فقط متن و دو تا کادر هم باشه کارتون به درستی انجام خواهد شد.

موفق باشید.

viasky
May 9th, 2016, 00:02
سعی کنید درگاه اختصاصی بدید دوستانی که داشتند این مورد رو حتی با *****ینگ هم براشون مشکلی پیش نیومده
طبق طراحی صورت گرفته موارد *****ینگ باعث مسدود شدن درگاه ها نخواهد شد و فقط سایت بسته خواهد شد
که البته با تعامل دو طرفه این مورد نیز برطرف خواهد شد
تعامل بین کاربران و....
ToooPDL
May 9th, 2016, 01:11
سلام
امیدوارم این یکی فیـلتر نشه دیگه

جسارتا اگه اسم دیگه ای انتخاب میکردید بهتر نبود؟ الان ممکنه با خدمات موسسه ثامن اشتباه گرفته بشه..

viasky
May 9th, 2016, 01:32
سلام
امیدوارم این یکی فیـلتر نشه دیگه

جسارتا اگه اسم دیگه ای انتخاب میکردید بهتر نبود؟ الان ممکنه با خدمات موسسه ثامن اشتباه گرفته بشه..
تشکر از محبت شما
مجوز ها و مدارک با همین نام تهیه شده است و ظاهرا قابل تغییر نیست

gharibion
May 9th, 2016, 02:19
بسیار هم نام زیبایی هست.

viasky
May 9th, 2016, 02:22
بسیار هم نام زیبایی هست.
تشکر از شما
لطف دارید

Raymvnd
May 9th, 2016, 02:40
درود...وضعیت خیلی خرابه...
من که دیوانه شدم به درگاه نیاز دارم....
ای خدا....

viasky
May 9th, 2016, 02:45
درود...وضعیت خیلی خرابه...
من که دیوانه شدم به درگاه نیاز دارم....
ای خدا....
بزودی درگاهی که عرض شد راه اندازی خواهد شد
طراحی موارد اولیه انجام شده
فقط نیاز به مشورت جهت افزودن امکانت اضافی بود که دوستان محبت کردند و نظرات خودشون و انتقال دادند
کادر پشتیبانی نیز مشخص شده است

viasky
May 9th, 2016, 10:04
یکی از نکات جالبی که وجود داره ارتباط مستقیم شما با واحد مالی هست که می تونید در طول روز تماس گرفته و پاسخگو هستند
البته فقط در مورد تراکنش ها پشتیبانی خواهند داد و موارد فنی لازم به ارتباط از طریق وب سایت می باشد

haftsepehr
May 9th, 2016, 11:27
سلام
ثامن = امام رضا
موفق باشید

کجای مشهد کمک خواستید پرسنل هستند :d ...

بفرستم بیان

viasky
May 9th, 2016, 11:50
کجای مشهد کمک خواستید پرسنل هستند :d ...

بفرستم بیان

سپاس از‌لطف‌شما
شرکت مجتمع بیستون در‌نزدیکی‌مجتمع تک خواهد ‌بود
msl-ice
May 9th, 2016, 12:54
یه زمان تقریبی یا روز شمار بفرمایید تا بدونیم برا کی منتظر باشیم و برنامه ریزی کنیم

سرزمین
May 9th, 2016, 14:05
سلام
ثامن = امام رضا
موفق باشید

این خوبه که از ائمه برای استمداد استفاده بشه اما از نامشون خوب نیست در جهت کسب و کار استفاده بشه.

mohebali
May 9th, 2016, 14:13
این خوبه که از ائمه برای استمداد استفاده بشه اما از نامشون خوب نیست در جهت کسب و کار استفاده بشه.

جالبه که میفرمایید از نظام بانکی مجوز دارند ولی تا جاییکه میدونیم استفاده از این نام ها ممنوعه !

سرزمین
May 9th, 2016, 14:20
جالبه که میفرمایید از نظام بانکی مجوز دارند ولی تا جاییکه میدونیم استفاده از این نام ها ممنوعه !

زیاد روی مجوز حساس نشید منظورشون همکاری با بانک یا psp هست استفاده از این نام ها از طرف بانک مرکزی ممنوعه همون طور که عرض کردم پی لاین نیز با سامان کیش همکاری داشت و ***** شد البته ایشون میفرمایند که نگران ***** نباشید و احتمالاً فکر هایی کردن در این مورد.

- - - Updated - - -

ممنون میشم در مورد مجوزی که از بانک گرفتین توضیحاتی رو بفرمایید.

viasky
May 9th, 2016, 20:54
دوست عزیزم‌توضیحات و کامل فرمودند
اسمی‌که انتخاب شده تجاری هست و‌در‌کنار مجوز ( با اسم‌رسمی) اقدام به راه اندازی درگاه شده
اسم ثامن نیز به دلیل زیبایی انتخاب شده
با خود بنده هم مشورت شد من ثامن و انتخاب کردم
به دور از‌هر بحثی‌به دلیل علاقه قبلی خودم و امام‌رضا و...
اما‌در نظر داشته باشید
کاملا‌مشخص هست که ثامن پرداخت نامی تجاری هست و ثبتی و رسمی نیست
مثل پی لاین ، جی پال ، جهان پی ، دایرکت پی ، زین پال و...
دقت بفرمایید نام شرکت باید ۳ کلمه و کاملا فارسی باشه
پس در این زمینه تخلفی از ما سردنزده
تازه‌جدا از این مورد تلاش شده نامی برازنده انتخاب بشه
پس از راه اندازی‌سیستم نیز‌دوستانی که احساس ریسک‌می کنند
دقت بفرمایید این درگاه تنها انتخاب ایشان نیست
همچنان هستند درگاه هایی که فعالیت می کنند
همچنین لازم‌به توضیح‌می‌باشد که مجوزهای لازم ۸ ماه گذشته تهیه شده
ولی ‌خواهش‌میکنم‌سوالاتی‌که پاسخ های مشخصی داره نفرمایید
هدف بنده بررسی فنی بود و‌نه بررسی حقوقی و‌قانونی فعالیت
چون این اختیار با‌شماست‌که استفاده بفرمایید یا خیر
هر سیستم‌کاری موظف هست که اطلاعات کامل خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد
ولی توضیح به تک‌تک افراد ، برای سیستمی که هنوز راه اندازی نشده...
در‌مجموع از نظر‌فنی‌و‌حقوقی تلاش شده در‌سطح‌ مطلوبی باشیم
به لطف پروردگار و‌همراهی‌شما سروران‌گرامی
h2o_polo
May 9th, 2016, 23:14
درود
به نظر بنده اگر در پنل مدیریت درگاه .. زمانی که کاربر خرید انجام می دهد .. 4 رقم ابتدا و 4 رقم انتهای کارتی که کاربر ار آن اقدام به خرید نموده است را نمایش دهید .. مناسب است ..
موفق باشید

haftsepehr
May 9th, 2016, 23:43
دوست عزیزم‌توضیحات و کامل فرمودند
اسمی‌که انتخاب شده تجاری هست و‌در‌کنار مجوز ( با اسم‌رسمی) اقدام به راه اندازی درگاه شده
اسم ثامن نیز به دلیل زیبایی انتخاب شده
با خود بنده هم مشورت شد من ثامن و انتخاب کردم
به دور از‌هر بحثی‌به دلیل علاقه قبلی خودم و امام‌رضا و...
اما‌در نظر داشته باشید
کاملا‌مشخص هست که ثامن پرداخت نامی تجاری هست و ثبتی و رسمی نیست
مثل پی لاین ، جی پال ، جهان پی ، دایرکت پی ، زین پال و...
دقت بفرمایید نام شرکت باید ۳ کلمه و کاملا فارسی باشه
پس در این زمینه تخلفی از ما سردنزده
تازه‌جدا از این مورد تلاش شده نامی برازنده انتخاب بشه
پس از راه اندازی‌سیستم نیز‌دوستانی که احساس ریسک‌می کنند
دقت بفرمایید این درگاه تنها انتخاب ایشان نیست
همچنان هستند درگاه هایی که فعالیت می کنند
همچنین لازم‌به توضیح‌می‌باشد که مجوزهای لازم ۸ ماه گذشته تهیه شده
ولی ‌خواهش‌میکنم‌سوالاتی‌که پاسخ های مشخصی داره نفرمایید
هدف بنده بررسی فنی بود و‌نه بررسی حقوقی و‌قانونی فعالیت
چون این اختیار با‌شماست‌که استفاده بفرمایید یا خیر
هر سیستم‌کاری موظف هست که اطلاعات کامل خود را در اختیار کاربران خود قرار دهد
ولی توضیح به تک‌تک افراد ، برای سیستمی که هنوز راه اندازی نشده...
در‌مجموع از نظر‌فنی‌و‌حقوقی تلاش شده در‌سطح‌ مطلوبی باشیم
به لطف پروردگار و‌همراهی‌شما سروران‌گرامی
خیلی اسم خوبی هست

- - - Updated - - -

سپاس از‌لطف‌شما
شرکت مجتمع بیستون در‌نزدیکی‌مجتمع تک خواهد ‌بود
به نزدیک هستیم بهم!! ;;)

viasky
May 10th, 2016, 00:27
درود
به نظر بنده اگر در پنل مدیریت درگاه .. زمانی که کاربر خرید انجام می دهد .. 4 رقم ابتدا و 4 رقم انتهای کارتی که کاربر ار آن اقدام به خرید نموده است را نمایش دهید .. مناسب است ..
موفق باشید

متاسفانه این مورد به‌صورتدخودکاردقابل پیاده سازی نیست
تشکر از نظر و همراهی‌شما

Yas-Host
May 10th, 2016, 08:43
متاسفانه این مورد به‌صورتدخودکاردقابل پیاده سازی نیست
تشکر از نظر و همراهی‌شما

قابلیت جدیدی که دیده ام در این مورد در بانک ملت در موقع بازگشت از سمت بانک ملت CardInfo موجود است.

یک print_r($_POST) بگیرید متوجه خواهد شد که میتونید این قابلیت هم بصورت خودکار اضافه کنید.

برای باقی بانکها هنوز چک نکرده ام.

friend_sre
May 10th, 2016, 20:09
قابلیت جدیدی که دیده ام در این مورد در بانک ملت در موقع بازگشت از سمت بانک ملت CardInfo موجود است.

یک print_r($_POST) بگیرید متوجه خواهد شد که میتونید این قابلیت هم بصورت خودکار اضافه کنید.

ایشون درست میگن . بنده از پلاگین نسخه 2 درگاه ملت گراویتی فرم میکنم داخل توضیحات تراکنش ، شماره 16 رقمی پرداخت کننده رو هم نشون میده (بجز 4 رقم وسطی رو)

- - - Updated - - -

باسلام
خیر دوست گرامی هدف از این تاپیک جمع آوری نظارت دوستان هست
اصلا شما فرض بفرمایید درگاه واسط خارجی هست
من عرض کردم موارد قانونی به بنده ارتباطی نداره
ولی مشاهدات خودم و عرض کردم
بنده حتی آدرس و اطلاعات درگاه و ارسال نکردم...
متوجه جنبه تبلیغاتی تاپیک نشدم
ولی اگر نظر فنی داشته باشید درخدمتم
دوستان در بحث امنیت هم پیشنهادی باشه خوشحال خواهم شد بفرمایید
سپاس

اگه به مجوز ها کاری ندارید نباید اول تاپیک هم مطرحش میکردید . من قول میدم مجوزی فعلا درکار نباشه .

سرزمین
May 10th, 2016, 20:10

psp منظورتونه؟ :d

viasky
May 10th, 2016, 20:46
ایشون درست میگن . بنده از پلاگین نسخه 2 درگاه ملت گراویتی فرم میکنم داخل توضیحات تراکنش ، شماره 16 رقمی پرداخت کننده رو هم نشون میده (بجز 4 رقم وسطی رو)

- - - Updated - - -

اگه به مجوز ها کاری ندارید نباید اول تاپیک هم مطرحش میکردید . من قول میدم مجوزی فعلا درکار نباشه .

دوست گرامی مجوز ها‌تهیه‌شده و‌ برای ۸ ماه پیش هم هست
اما چیزی‌که‌بر عهده‌بنده هست مباحث فنی هست
درگاه ماله‌من نیست ، به این مورد توجه بفرمایید
میزبانی و‌موارد فنی‌برعهده‌ماست
دوستان بیشتر‌مایل هستند در ارتباط بحث *****ینگ و‌مجوزها
و‌در‌مجموع‌حواشی اخیر صحبت کنند ، ولی هدف بنده و‌این تاپیک اصلا این نیست
چون اختیارات بنده‌در‌مورد راهکارهای فنی و پشتیبانی هست
موارد حقوقی به بنده ارتباطی نداره چون‌مسئولیت با من نیست
ولی تمام ‌کارها‌با موفقیت‌انجام‌شده
دقیقا متوجه نشدم‌مشکل‌کجا هست؟
بحث‌مجوز‌کاری اگر فکر‌میکنیدفنی هست ، بنده انتقاد شمارو‌ می پذیرم
موفق‌باشید

T.Toosi
May 10th, 2016, 20:50
بابت اسکریپت به چه نتیجه ای رسیدید ؟

viasky
May 10th, 2016, 20:54
بابت اسکریپت به چه نتیجه ای رسیدید ؟

باسلام
طراحی‌به‌صورت اختصاصی انجام‌شده
تقریبا آماده‌شده ، فقط این مورد باقی مونده بود که بنده تاپیک زدم تا نظرات دوستان و بدونم‌و به امکانات اضاف کنم
در‌حال بررسی این موارد هستیم‌و ان شا الله بزودی به‌صورت آزمایشی فعالیت آغاز خواهد شد
سرزمین
May 10th, 2016, 21:04
دوست گرامی مجوز ها‌تهیه‌شده و‌ برای ۸ ماه پیش هم هست
اما چیزی‌که‌بر عهده‌بنده هست مباحث فنی هست
درگاه ماله‌من نیست ، به این مورد توجه بفرمایید
میزبانی و‌موارد فنی‌برعهده‌ماست
دوستان بیشتر‌مایل هستند در ارتباط بحث *****ینگ و‌مجوزها
و‌در‌مجموع‌حواشی اخیر صحبت کنند ، ولی هدف بنده و‌این تاپیک اصلا این نیست
چون اختیارات بنده‌در‌مورد راهکارهای فنی و پشتیبانی هست
موارد حقوقی به بنده ارتباطی نداره چون‌مسئولیت با من نیست
ولی تمام ‌کارها‌با موفقیت‌انجام‌شده
دقیقا متوجه نشدم‌مشکل‌کجا هست؟
بحث‌مجوز‌کاری اگر فکر‌میکنیدفنی هست ، بنده انتقاد شمارو‌ می پذیرم
موفق‌باشید

مدیریت در انجمن یوزری ندارند؟

viasky
May 10th, 2016, 21:05
مدیریت در انجمن یوزری ندارند؟

خیر اصلا فعالیتی به صورت مجازی ندارند

سرزمین
May 10th, 2016, 21:07
خیر اصلا فعالیتی به صورت مجازی ندارند

خوب ببینید باید کسی باشه که به سؤالات پاسخ بده.

viasky
May 10th, 2016, 21:14
خوب ببینید باید کسی باشه که به سؤالات پاسخ بده.

پس از راه اندازی ‌وب سایت به این موارد پرداخت خواهد شد حتما
بنده‌هم‌تلاش‌خودم و‌خواهم‌کرد‌که تعامل بیشتری صورت بگیره
ولی الان موضوعی‌که پر اهمیت هست راه اندازی و ایجاد بستر هست
به‌یک‌بررسی ساده اگر بررسی بفرمایید
کسی بدون مجوز‌ ریسک نمیکنه و این همه هزینه برای راه اندازی نمیکنه
هزینه فایروال و آنتی دی داس به تنهایی ۴۰۰ یورو خواهد بود
هزینه سرورها و اسکریپت و تیم پشتیبانی و دفتر و...
درکل‌خواستم عرض‌کنم نگران نباشید کار به صورت فکر شده داره پیش میره

ترجمه بازار
May 11th, 2016, 01:05
راجع به پشتیبانی و پرداخت توضیح میدین؟؟

ترجمه تخصصی متون، در تمامی رشته ها، ارزان و با کیفیت
http://tarjomebazar.com

Yas-Host
May 11th, 2016, 08:30
psp منظورتونه؟ :d

خورده نگیر عزیز به ما :d حالا یه اسم اینور اونور چه فرقی داره.

در مورد مقدار برگشتی هم CardHolderInfo هست.

سرزمین
May 11th, 2016, 10:05
خورده نگیر عزیز به ما :d حالا یه اسم اینور اونور چه فرقی داره.

در مورد مقدار برگشتی هم CardHolderInfo هست.

نه منظورم فقط شما نیستین آخه این اشتباه رو همه میکنن الآن دیگه بانک از psp جدا شده و فکر نمیکنم باهم ارتباطی داشته باشن، psp ها به شاپرک وصلن و ارتباطی به بانک ندارن.

- - - Updated - - -

البته شما که خودت استادی :)

viasky
May 11th, 2016, 10:37
راجع به پشتیبانی و پرداخت توضیح میدین؟؟

ترجمه تخصصی متون، در تمامی رشته ها، ارزان و با کیفیت
http://tarjomebazar.com

باسلام
توضیحات موجود هست دوست گرامی

ترجمه تخصصی متون.....؟!

mohebali
May 11th, 2016, 12:07
باسلام
توضیحات موجود هست دوست گرامی

ترجمه تخصصی متون.....؟!

به دل نگیرید ، خواست تبلیغ کنه فقط...

در مورد اسم هم اتفاقا من چاکر خود و دوست داران امام رضا هم هستم.
منظورم این بود توی نظام بانکی اجازه نمیدن از اسامی مذهبی استفاده بشه.
کلا شما راه بندازید ، الان اینقدر وضعیت بد شده ، هر طوری هم باشه قبوله .

sinbb
May 11th, 2016, 19:21
به دل نگیرید ، خواست تبلیغ کنه فقط...

در مورد اسم هم اتفاقا من چاکر خود و دوست داران امام رضا هم هستم.
منظورم این بود توی نظام بانکی اجازه نمیدن از اسامی مذهبی استفاده بشه.
کلا شما راه بندازید ، الان اینقدر وضعیت بد شده ، هر طوری هم باشه قبوله .

حق با این دوست عزیزمون هست
الان اکثر درگاه های شناخته شده ***** شدن ، البته درگاه های متفرقه زیاد هست ولی نمیشه اطمینان کرد

viasky
May 13th, 2016, 16:35
پیش نمایش اول ناحیه کاربری
البته متن ها در نسخه نهایی اصلاح خواهند شد ( با کمی تغییر)
دوستان اگر پیشنهادی دارند لطفا بفرمایید

http://uupload.ir/files/yor1_demo.png

mohebali
May 13th, 2016, 16:37

http://uupload.ir/files/yor1_demo.png

زیاد دارید سخت میگیرید...

viasky
May 13th, 2016, 16:39
زیاد دارید سخت میگیرید...
اگر مشکلی مشاهده شده بفرمایید ممنون میشم

Majiiid
May 13th, 2016, 19:34
نه مشکلی نداره با این که این طرح دیگه برامون تکراری شده ولی زیاد مهم نیست مهم نحوه عملکرد صحیح و سریع درگاه هست

iHSG
May 13th, 2016, 19:38
اگر مشکلی مشاهده شده بفرمایید ممنون میشم

چقدر ظاهر پنل کاربریتون شبیه زرین پال است:

http://s6.picofile.com/file/8251229092/zarinpal.png

bigm
May 13th, 2016, 20:10

در واقع همان نسخه هستش با کمی تغییرات!
http://www.vahabonline.ir/matisa-whmcs-admin-theme.html
http://8pic.ir/images/r8exkfx6k50toblnhy8u.jpg (http://8pic.ir/)
و از طرفی برای درخواست تسویه حساب از ایکون پول یا چیز های مشابه استفاده کنید نه ایکون jw player
مثل این ایکون
http://8pic.ir/images/2mc7schziv1dbp1sbwby.png

viasky
May 13th, 2016, 20:30
نه مشکلی نداره با این که این طرح دیگه برامون تکراری شده ولی زیاد مهم نیست مهم نحوه عملکرد صحیح و سریع درگاه هست

چقدر ظاهر پنل کاربریتون شبیه زرین پال است:

قالب کلی شبیه قالبی با اسم ماتیسا هستش
در واقع همان نسخه هستش با کمی تغییرات!
http://www.vahabonline.ir/matisa-whmcs-admin-theme.html

و از طرفی برای درخواست تسویه حساب از ایکون پول یا چیز های مشابه استفاده کنید نه ایکون jw player
مثل این ایکون
http://8pic.ir/images/2mc7schziv1dbp1sbwby.png

تشکر از نظرات تمام دوستان عزیز
سعی شده ظاهر و کاربری ساده ای در نظر گرفته بشه
البته همراه با استاندار های موجود ( عدم پیچیدگی - وضوح کامل - سرعت در حرکت بین بخش ها)
در نهایت بخش ها و قالب کلی یک پنل کاربری و مدیریت از نظر بنده به این صورت می باشد
البته طبق مواردی که در گذشته عرض کردم این نمای اول هست و امکان تغییرات وجود خواهد شد
مهم استاندار بودن از نظر ظاهر و کد نویسی هست که خداروشکر سعی شده موارد مشخص شده رعایت بشه
وگرنه جا به جا کردن منو ها و تغییر رنگ در قالب کار دشواری نیست و به راحتی اعمال خواهد شد
توضیحات نهایی:
1. آیکون
درخواست تسویه حساب تغییر خواهد کرد
2. دوستان دقت بفرمایید زرین پال یا... هرجا و قالب ماتیسا که معرفی کردند دوستان کپی از یک دیگر نیست و پیروی از یک اصول است
مورد دیگه ای باشه بنده در خدمتم و حتما بررسی خواهم کرد
- - - Updated - - -

نمونه ای دیگر (Bootstrap)
http://preview.themebucket.net/?item=adminx

http://yukon.tzdthemes.com/html/

iHSG
May 13th, 2016, 20:31
البته همراه با استاندار های موجود ( عدم پیچیدگی - وضوح کامل - سرعت در حرکت بین بخش ها)
در نهایت بخش ها و قالب کلی یک پنل کاربری و مدیریت از نظر بنده به این صورت می باشد
البته طبق مواردی که در گذشته عرض کردم این نمای اول هست و امکان تغییرات وجود خواهد شد
مهم استاندار بودن از نظر ظاهر و کد نویسی هست که خداروشکر سعی شده موارد مشخص شده رعایت بشه
وگرنه جا به جا کردن منو ها و تغییر رنگ در قالب کار دشواری نیست و به راحتی اعمال خواهد شد
توضیحات نهایی:
1. آیکون
2. دوستان دقت بفرمایید زرین پال یا... هرجا و قالب ماتیسا که معرفی کردند دوستان کپی از یک دیگر نیست و پیروی از یک اصول است

شاید حق با شما باشه و قالب ماتیسا یه قالب عمومی باشه اما حتماً می دونید که هر شرکت یا برندی اولین بار از چیزی استفاده کنه مردم ناخودآگاه به نام اون ثبتش میکنن.
مثل پودر لباس شویی تاید که چون اون زمان جزو اولین ها بوده الان مردم به همه پودر های لباس شویی میگن تاید یا ساندیس و...

تو اینترنت هم همینطوره به همین دلیل مثلاً الان قالب هایی مثل صحیفه رو بهش میگن خیلی خیلی خز شده چون بیشتر از 100 ها سایت مختلف ازش استفاده کردن.

نظر شخصی من اینه که شما که پول اسکریپت اختصاصی دادی بهتره یه ذره بیشتر خرج کنی پول قالب کنترل پنل اختصاصی هم بدی که از نظر مردم به نام شرکت خودت ثبت بشه.

سادگی بودن فقط به این نیست هزار نوع و روش دیگه هم میشه ساخت که ساده باشه فقط باید ایده و فکر به خرج داد.

البته این نظر شخصی منه و گفتم شاید بدرتون بخوره.

viasky
May 13th, 2016, 20:34
شاید حق با شما باشه و قالب ماتیسا یه قالب عمومی باشه اما حتماً می دونید که هر شرکت یا برندی اولین بار از چیزی استفاده کنه مردم ناخودآگاه به نام اون ثبتش میکنن.
مثل پودر لباس شویی تاید که چون اون زمان جزو اولین ها بوده الان مردم به همه پودر های لباس شویی میگن تاید یا ساندیس و...

تو اینترنت هم همینطوره به همین دلیل مثلاً الان قالب هایی مثل صحیفه رو بهش میگن خیلی خیلی خز شده چون بیشتر از 100 ها سایت مختلف ازش استفاده کردن.

نظر شخصی من اینه که شما که پول اسکریپت اختصاصی دادی بهتره یه ذره بیشتر خرج کنی پول قالب کنترل پنل اختصاصی هم بدی که از نظر مردم به نام شرکت خودت ثبت بشه.

سادگی بودن فقط به این نیست هزار نوع و روش دیگه هم میشه ساخت که ساده باشه فقط باید ایده و فکر به خرج داد.

البته این نظر شخصی منه و گفتم شاید بدرتون بخوره.

البته در آینده امکان تغییر رنگ قالب و انتخاب قالب دیگر نیز در تنظیمات برای کاربران ممکن خواهد بود
سپاس از شما

bigm
May 13th, 2016, 20:40
توضیحات نهایی:
1. آیکون
- - - Updated - - -

نمونه ای دیگر (Bootstrap)

http://yukon.tzdthemes.com/html/
درسته اصول یکی هستند در واقع بهشون قالب های مدریتی هم گفته میشه که تا دلتون بخواد نسخه htmlش در نت وجود داره ولی اینکه یک درگاه بیاد از قالبی مثل ماتیسا (شما خودتون یه مقایسه ساده از ایکون ها و بقیه چیز ها داسته باشیداین رو تایید میکنید)استفاده کنه خیلی خوب نیست
به نظرم این قالب بهترین گزینه هستش

viasky
May 13th, 2016, 20:45
درسته اصول یکی هستند در واقع بهشون قالب های مدریتی هم گفته میشه که تا دلتون بخواد نسخه htmlش در نت وجود داره ولی اینکه یک درگاه بیاد از قالبی مثل ماتیسا (شما خودتون یه مقایسه ساده از ایکون ها و بقیه چیز ها داسته باشیداین رو تایید میکنید)استفاده کنه خیلی خوب نیست
به نظرم این قالب بهترین گزینه هستش
سعی خواهد شد تغییرات موثری اعمال گردد
viasky
May 18th, 2016, 20:30
بزودی قالب دوم و امکانات جدید معرفی خواهد شد
viasky
June 9th, 2016, 03:46
پیش نمایش ناحیه کاربری:
باسلام طراحی ناحیه کاربری تقریبا به مرحله پایانی خود رسیده است
البته پیشرفت پروژه بیش از 70 درصد می باشد و پس از آن نکات امنیتی بررسی خواهند شد
در حال حاضر ظاهر تقریبی ناحیه کابری به شکل زیر می باشد که البته چند اصلاحیه نیاز دارد

http://uupload.ir/files/dbt_demo4.png

همچنان تمرکز عمده ما بر روی کارایی + امنیت و محیط کاربر پسند درگاه واسط می باشد و خداروشکر تا این لحظه تمام موارد نزدیک شده ایم
پیروز و سر بلند باشید

mohebali
June 9th, 2016, 04:22
پس چی شد؟

viasky
June 9th, 2016, 04:32
پس چی شد؟
دوست گرامی در حال راه اندازی یک سیستم اصولی هستیم
در حال حاضر نزدیک به یک ماه سپری شده و پیشرفت چشمگیری داشته خداروشکر

viasky
June 9th, 2016, 11:38
بخش پرداخت ارزی و پیام‌کوتاه نیز افزوده خواهد شد

iHSG
June 9th, 2016, 12:47
بخش پرداخت ارزی و پیام‌کوتاه نیز افزوده خواهد شد

سیستم کسر کارمزد برای شما چطوریه؟ من دو نوعش رو دیدم:

تو payline.ir : کارمزد به صورت آنی هنگام خرید مشتری کم میشد که می تونستیم تنظیم کنیم از مشتری بگیره.
اما تو zarinpal.com موقع خرید مشتری کارمزدی کم نمیشه و فقط موقعی که درخواست تسویه حساب میکنیم 1 درصد کم میشه.

به نظر شما کدوم روش بهتره؟

viasky
June 9th, 2016, 14:01
سیستم کسر کارمزد برای شما چطوریه؟ من دو نوعش رو دیدم:

تو payline.ir : کارمزد به صورت آنی هنگام خرید مشتری کم میشد که می تونستیم تنظیم کنیم از مشتری بگیره.
اما تو zarinpal.com موقع خرید مشتری کارمزدی کم نمیشه و فقط موقعی که درخواست تسویه حساب میکنیم 1 درصد کم میشه.

به نظر شما کدوم روش بهتره؟
باسلام
زمان درخواست وجه از موجودی کل کسر خواهد شد
geniune
June 9th, 2016, 14:23
باسلام
زمان درخواست وجه از موجودی کل کسر خواهد شد
به نظرم این روش درستی نیست ...
شما فرض کنید بنده با استفاده از درگاهم مبلغی رو کسب کردم بعد کارمزد همکارانم رو براشون از طریق انتقال وجه داخلی براشون واریز میکنم و بعد وبسایت شما میخواد 1% کارمزد رو در زمان درخواست وجه ازش کم کنه ؟؟ (البته نمیخوام پاسخم این باشه که با کارمزدش براشون منتقل کنم چون خودتون میدونید جالب نیست )
در کل یکی از مشکلات ما با زرین پال هم همین بود و کارمزد رو مشتری پرداخت نمیکرد و خلاصه در صورت امکان این قابلیت اضافه بشه
بعضی وقتها دلمون برای پی لاین تنگ میشه :|

viasky
June 9th, 2016, 14:29
شما فرض کنید بنده با استفاده از درگاهم مبلغی رو کسب کردم بعد کارمزد همکارانم رو براشون از طریق انتقال وجه داخلی براشون واریز میکنم و بعد وبسایت شما میخواد 1% کارمزد رو در زمان درخواست وجه ازش کم کنه ؟؟ (البته نمیخوام پاسخم این باشه که با کارمزدش براشون منتقل کنم چون خودتون میدونید جالب نیست )
در کل یکی از مشکلات ما با زرین پال هم همین بود و کارمزد رو مشتری پرداخت نمیکرد و خلاصه در صورت امکان این قابلیت اضافه بشه
باسلام
حتما این نکته لحاظ خواهد شد
تشکر از ارائه نظر مثبت و مفیدتون

samansystems
June 9th, 2016, 14:46

در زرين پال کافی هست شما کارمزد رو روی قيمت محصولاتتون اعمال کنيد.
به طور مثال اگر يک محصولی داريد که 1000 تومان هست قيمتش رو 1010 قرار بديد روی سايتتون. (قطعا سود شما بيشتر ازين 10 تومان هست.)
يا اينکه اگر درگاه های مختلف داريد زمان ارسال به درگاه زرين پال اين مورد رو روی قيمت اعمال کنيد.

$amount=$amount*101%

همچنين مد نظر داشته باشيد بسياری از کاربران در زمان استفاده از زرين پال کارمزد های کمتری پرداخت ميکنن يا اصلا کارمزد پرداخت نميکنن.
(از زرين کارت استفاده ميکنن و يا شارژ و قبض خودشون رو از زرين پال ميخرن و پرداخت ميکنن.)

بزاريد صادق باشيم مشکل اصلی خيلی از دوستان با زرين پال فعاليت قانونی اون و عدم اجازه فعاليت به سايت های غير مجاز هست. بنابراين لطفا نگيد مشکل شما با زرين پال کارمزد هست. چون مشکل چيز ديگه ای هست. :-*

پی نوشت: ازونجا که مديران اجازه باز کردن تاپيک برای روشن شدن برخی موضوع ها رو نميدن و سوء تفاهم موجود در اين تاپيک مطرح شده، ازينکه در اين تاپيک پاسخ ميديم عذر خواهی ميکنيم.

viasky
June 9th, 2016, 14:51
به طور مثال اگر يک محصولی داريد که 1000 تومان هست قيمتش رو 1010 قرار بديد روی سايتتون. (قطعا سود شما بيشتر ازين 10 تومان هست.)
يا اينکه اگر درگاه های مختلف داريد زمان ارسال به درگاه زرين پال اين مورد رو روی قيمت اعمال کنيد.

$amount=$amount*101%

همچنين مد نظر داشته باشيد بسياری از کاربران در زمان استفاده از زرين پال کارمزد های کمتری پرداخت ميکنن يا اصلا کارمزد پرداخت نميکنن.
(از زرين کارت استفاده ميکنن و يا شارژ و قبض خودشون رو از زرين پال ميخرن و پرداخت ميکنن.)

بزاريد صادق باشيم مشکل اصلی خيلی از دوستان با زرين پال فعاليت قانونی اون و عدم اجازه فعاليت به سايت های غير مجاز هست. بنابراين لطفا نگيد مشکل شما با زرين پال کارمزد هست. چون مشکل چيز ديگه ای هست. :-*

پی نوشت: ازونجا که مديران اجازه باز کردن تاپيک برای روشن شدن برخی موضوع ها رو نميدن و سوء تفاهم موجود در اين تاپيک مطرح شده، ازينکه در اين تاپيک پاسخ ميديم عذر خواهی ميکنيم.

از نظر بنده اصلا اشکالی نداره
در تاپیک بنده و ثامن پرداخت می تونید با اختیارات کامل فعالیت بفرمایید و نظرات و‌توضیحات خودتون و ارائه بدید
هرجایی‌که اسمی شما برده بشه بنده این حق و برای شما قائل هستم
پیروز باشید

iHSG
June 9th, 2016, 15:23

$amount=$amount*101%

ببخشید جناب میشه ماژول whmcs خودتون رو آپدیت کنید؟
آخه 2 مشکل داره:

1.هنوز ویژگی کسر کارمزدش 2.5 درصد کم میکنه در صورتی که طبق گفته شما جدیداً فقط 1 درصد کارمزد دارید که البته این اصلاً مشکل نیست چون من به جای فعال کردن این ویژگی ماژول از بخش مالیات WHMCS استفاده میکنم و 1 درصد اضافه میکنم.
2.مشکل دوم که خیلی اذیت میکنه اینه که من اصلاً کسر کارمزد رو در ماژول فعال نکردم و همانطور که گفتم کارمزد با ویژگی Tax خود WHMCS فعال شده اما ماژول به صورت اتوماتیک پس از هر بار پرداخت درآمد من رو در بخش آمار whmcs با کسر 2.5 درصد نشون میده!!! یعنی مثلاً من محصول 3000 تومانی رو با ویژگی مالیات whmcs قیمت 3030 تومان دادم که 1 درصد کارمزد اعمال بشه و در درگاه شما هم 3030 تومان درست پرداخت میشه اما وقتی در سیستم آمار whmcs ثبت میشه میزنه درآمد امروز 2954 تومان.یعنی در اصل برای من 3030 تومان تو زرین پال واریز شده اما ماژول whmcs شما تو سیستم ثبت درآمد ها 2.5 درصد کارمزد از این 3030 تومان کم میکنه :)

geniune
June 9th, 2016, 16:07

$amount=$amount*101%

ممنون از راهنماییتون
هدف از پیام بنده پیشنهاد جهت اضافه شدن امکان پرداخت کارمزد توسط مشتری بود هم برای زرین پال و هم دیگر شرکت ها ...
لطفا به همکاران پیشنهاد دهید مانند دوستمون viasky
طبق تجربه ی ما جبهه گیری در این مسائل دائمی هست و بهتره این مسئله که متقاضی زیادی هم داره بررسی و رفع مشکل شود تا درآینده مجدد چیزی پاسخی به کاربر داده نشه ... کافیه درگاه های موفق دیگر بررسی شود ...
بنده عرض کردم داخل پرانتز
مثلا امکانی که علاقمند زیاد هست :

+ امکان نمایش درآمد از یک درگاه در بازه ی زمانی مشخص شده توسط کاربر (بعضی مدیران علاقمند هستند که بدونند در هفته یا ماه چقدر درامد داشتند )

زرین پال در بررسی تراکنش ها قابلیت بسیار عالیی که اضافه کرده بود این بود که ایمیل کاربر نمایش داده میشد و این برای بررسی تراکنش های بسیار کاربردی ست

به هر حال با آرزوی موفقیت برای فعالان تجارت الکترونیک :57:
باتشکر از شما دوست عزیز :53:

viasky
June 9th, 2016, 16:35
ممنون از راهنماییتون
هدف از پیام بنده پیشنهاد جهت اضافه شدن امکان پرداخت کارمزد توسط مشتری بود هم برای زرین پال و هم دیگر شرکت ها ...
لطفا به همکاران پیشنهاد دهید مانند دوستمون viasky
طبق تجربه ی ما جبهه گیری در این مسائل دائمی هست و بهتره این مسئله که متقاضی زیادی هم داره بررسی و رفع مشکل شود تا درآینده مجدد چیزی پاسخی به کاربر داده نشه ... کافیه درگاه های موفق دیگر بررسی شود ...
بنده عرض کردم داخل پرانتز
مثلا امکانی که علاقمند زیاد هست :

+ امکان نمایش درآمد از یک درگاه در بازه ی زمانی مشخص شده توسط کاربر (بعضی مدیران علاقمند هستند که بدونند در هفته یا ماه چقدر درامد داشتند )

زرین پال در بررسی تراکنش ها قابلیت بسیار عالیی که اضافه کرده بود این بود که ایمیل کاربر نمایش داده میشد و این برای بررسی تراکنش های بسیار کاربردی ست

به هر حال با آرزوی موفقیت برای فعالان تجارت الکترونیک :57:
باتشکر از شما دوست عزیز :53:

به احتمال زیاد موردی که شما فرمودید را اعمال خواهیم کرد
کارمزد مشخص شده همراه با همان تراکنش محاسبه و کسر خواهد شود و ملغ باقی مانده به عنوان شما کاملا بدون هیچ تغییری در اختیار شما قرار خواهد گرفت
همچون پی پال
موفق باشید

samansystems
June 9th, 2016, 16:38
به احتمال زیاد موردی که شما فرمودید را اعمال خواهیم کرد
کارمزد مشخص شده همراه با همان تراکنش محاسبه و کسر خواهد شود و ملغ باقی مانده به عنوان شما کاملا بدون هیچ تغییری در اختیار شما قرار خواهد گرفت
همچون پی پال
موفق باشید

البته تو پی پل هم زمان واريز به حساب بانکی و خروج پول از پی پل کارمزد کسر ميشه.

viasky
June 9th, 2016, 16:41
البته تو پی پل هم زمان واريز به حساب بانکی و خروج پول از پی پل کارمزد کسر ميشه.
درسته ولی در حال حاضر برای بنده کسر و همون اول انجام میده
چون شامل مالیت هستم کمی متفاوت هست
در زمان تسویه حساب مالیت شامل بنده میشه...
حساب بنده personal نیست (حساب بانکی)
- - - Updated - - -

ولی در هر صورت
به نظر شما کدام روش بهتره؟
کسر کارمزد اول یا زمان درخواست؟

samansystems
June 9th, 2016, 16:48
ولی در هر صورت
به نظر شما کدام روش بهتره؟
کسر کارمزد اول یا زمان درخواست؟

اگر نظر من رو بخواين بهتر هست مشتری همون رقمی که تو سايت فروشنده ميبينه رو پرداخت کنه.
برای مثال اگر تو سايت x مبلغ 1000 تومان رو ميبينه به عنوان هزينه فاکتور
در نهايت همون 1000 تومان رو پرداخت کنه.
نه با ورود به هر مرحله يک رقمی اضافه بشه به عنوان کارمزد يا ماليات يا موارد مشابه.
پس بهترين حالت اين هست که فروشنده ها اين درصد رو توی قيمت خودشون در نظر بگيرن و مثلا قيمت رو 1050 بزارن که شامل کارمزد و ماليات و موارد مشابه بشه.
فرض کنيد شما ميريد سوپر مارکت، روی پفک نوشته 1000 تومان. اين مبلغ شامل همه کارمزد ها و ماليات ها هست و ديگه تو صندوق فروشنده نميگه 1100 تومان بديد.
تو فرهنگ ما ايرانی ها جا افتاده که وقتی کارمزد و ماليات رو جدا ميبينيم بد بين ميشيم و خيلی وقتا پرداخت نميکنيم. اينطوری باعث ميشه نسبت فروش های موفق فروشنده پايين بياد.
يعنی تو ظاهر فکر ميکنه داره کارمزد رو جدا ميگيره و سودش بيشتر هست ولی در حقيقت سودش کمتر شده چون فروشش کمتر شده و خيلی ها از خريد منصرف شدن.

viasky
June 9th, 2016, 16:50
اگر نظر من رو بخواين بهتر هست مشتری همون رقمی که تو سايت فروشنده ميبينه رو پرداخت کنه.
نه با ورود به هر مرحله يک رقمی اضافه بشه به عنوان کارمزد يا ماليات يا موارد مشابه.
پس بهترين حالت اين هست که فروشنده ها اين درصد رو توی قيمت خودشون در نظر بگيرن و مثلا قيمت رو 1050 بزارن که شامل کارمزد و ماليات و موارد مشابه بشه.
فرض کنيد شما ميريد سوپر مارکت، روی پفک نوشته 1000 تومان. اين مبلغ شامل همه کارمزد ها و ماليات ها هست و ديگه تو صندوق فروشنده نميگه 1100 تومان بديد.
تو فرهنگ ما ايرانی ها جا افتاده که وقتی کارمزد و ماليات رو جدا ميبينيم بد بين ميشيم و خيلی وقتا پرداخت نميکنيم. اينطوری باعث ميشه نسبت فروش های موفق فروشنده پايين بياد.
يعنی تو ظاهر فکر ميکنه داره کارمزد رو جدا ميگيره و سودش بيشتر هست ولی در حقيقت سودش کمتر شده چون فروشش کمتر شده و خيلی ها از خريد منصرف شدن.
خوب فرض بفرمایید کارمزد با پذیرنده باشه
در اون صورت کارمزد همون لحظه کسر بشه یا زمانی که درخواست ارسال میشه؟

samansystems
June 9th, 2016, 16:54
خوب فرض بفرمایید کارمزد با پذیرنده باشه
در اون صورت کارمزد همون لحظه کسر بشه یا زمانی که درخواست ارسال میشه؟

به اين مورد بستگی داره که داخل سايت برای فروشنده ها و کاربران ارزش افزوده ای خلق بشه يا نه.
مثلا فروش شارژ و پرداخت قبض و موارد مشابه. يا حتی به اين فکر بشه که فروشنده ها رو به خريد از هم و ايجاد مارکت پليس تشويق ميکنيد يا نه.
کلا سياست ها رو شما بايد با توجه به پارامتر های مختلف و البته نظر کاربران بچينيد. بايد ديد نهائی شما چی هست و بر اساس اون ديد و خط مشیی که داريد تصميم گيری کنيد.
بقيه هم نظر بدن خوب هست. چون هر چی من بگم که 100 در 100 درست نيست. 50% درست هست :)

nevergotme
June 9th, 2016, 16:58
خوشحالم میبینم دو همکار دارن به همدیگه کمک میکنند باتشکر.

viasky
June 9th, 2016, 17:00
در هر صورت تنظیم پرداخت کارمزد ( از طرف کاربر یا پذیرنده) یک امر طبیعی هست و شاید فروشنده به دلخواه کارمزد و با خریدار واگذار کنه
اما در نهایت باید این کارمزد کسر بشه
تنها موردی که باقی می مونه زمان اون هست

geniune
June 9th, 2016, 17:18

خب در این مبحث اشاره کردید که مشتری همان مبلغ رو که میبینه پرداخت کنه و این مشکلی هم از طرف ما که کاربر شما و مدیر گروه خومون هستیم نداره ...

ولی واقعا حق انتخاب ندادن به کاربر اشتباست ...
یعنی واقعا تجربه این رو ثابت نکرده که بیشتر جاهای خصوصی و دولتی کارمزد رو مشتری پرداخت میکنه
یک گیگ اینترنت میخوای بگیری 3600 تومن مثلا میشه 3900 تومن و کارمزد داره (مثالی برای حرف - به دلیلشم احتیاجی نیست هر کاربری دونسته و ندونسته داره پرداخت میکنه و راضیه )

شاید ترفند های غیر از حق انتخاب زیاد باشه ولی مشکلات داره !!

1- در یک مرحله شما میتونید بجای اینکه در زمان تسویه حساب مبلغ رو کسر کنید بجاش در زمان تراکنش از پذیرنده کم کنید

مزایا : پس از انتقال وجه داخلی همکاران اون شخص میتونند بدون کارمزد درخواست تسویه حساب دهند ...
معایب : کاربری 50000 تومن خودش رو بریزه و شما براش 49500 تومن موجودی بزنید . از دید حرفه ای شاید درست نباشه که کاربر زحمت کشیده بعد از چند دقیقه که توی اون سایت ثبت نام کرده و 50 هزار تومن زده یهویی ببینه اِ چرا شد 49500 و بعد بفهمه یا قبلا فهمیده که به زور کارمزد به گردن خودش هست ...

پیشنهاد :

2- حق انتخاب به کاربر داده شود که خودش انتخاب کنه کارمزد رو خودش پرداخت کنه یا کاربرش ( پای گناه نداشته ی کارمزدشم وایسته :-| )

مزایا : 1- مبلغ بصورت کامل به حساب واریز میشه 2- تسویه حساب بدون کسر هزینه انجام میشه 3- انتقال وجه داخلی بدون مشکل انجام میشه و همکارانش هم بدون کارمزد تسویه حساب میزنند ...

معایب : کاربر اون مدیر میاد میبینه که اِ چرا 10 هزار تومن شد 10100 تومن و میگه حتما کارمزد بانک هست و پرداخت میکنه ... (100 تومن برای کسی که میخواد 10 هزار تومن بده ارزشی نداره )

به هرحال ما تجربه مون شاید نزدیک تر به کاربر باشه چون هم تجربه ی پشتیبانی داریم و هم مدیریت ...
یا حق

samansystems
June 9th, 2016, 17:22
2- حق انتخاب به کاربر داده شود که خودش انتخاب کنه کارمزد رو خودش پرداخت کنه یا کاربرش ( پای گناه نداشته ی کارمزدشم وایسته :-| )

در هر دو صورت مدير سايت حق انتخاب داره.
ميتونه توی فاکتوری که به مشتری نمايش ميده قيمت رو بزنه و بعد کارمزد رو بهش اضافه کنه.
تو اکثر فروشگاه ساز ها و نرم افزار ها امکان اضافه کردن کارمزد و ماليات وجود داره. اون رو روی قيمت اضافه ميکنه. به مشتری (داخل سايت فروشنده) نشون ميده و اخر سر به درگاه ميفرسته.

(و اين 100 در 100 بهتر از حالتی هست که مشتری تو سايت شما 1000 تومان رو ببينه وقتی وارد درگاه بانک ميشه 1010 تومان ببينه کسر ميشه و دليلش رو هم ندونه. همين اختلاف باعث ميشه طرف درگاه رو ببنده و نسبت پرداخت موفق پايين بياد.)

viasky
June 9th, 2016, 17:30
بله
قبل از هدایت به درگاه
به کاربر توضیح داده بشه بهتره
تا اینکه وقتی به درگاه رسید مبلغ دیگه ای ببینه
حتی ممکنه فکر کنه دارع سرش کلاه میره...
کارمزد ‌روی فاکتور شفاش قید بشه بهتره

geniune
June 9th, 2016, 17:41
در هر دو صورت مدير سايت حق انتخاب داره.
ميتونه توی فاکتوری که به مشتری نمايش ميده قيمت رو بزنه و بعد کارمزد رو بهش اضافه کنه.
تو اکثر فروشگاه ساز ها و نرم افزار ها امکان اضافه کردن کارمزد و ماليات وجود داره. اون رو روی قيمت اضافه ميکنه. به مشتری (داخل سايت فروشنده) نشون ميده و اخر سر به درگاه ميفرسته.

(و اين 100 در 100 بهتر از حالتی هست که مشتری تو سايت شما 1000 تومان رو ببينه وقتی وارد درگاه بانک ميشه 1010 تومان ببينه کسر ميشه و دليلش رو هم ندونه. همين اختلاف باعث ميشه طرف درگاه رو ببنده و نسبت پرداخت موفق پايين بياد.)

2 اشکال هست

1- کاربر تیکت میزنه به پشتیبان میگه شما گدای اون 100 ریال هستید ؟ اون واسه چیه خب . درست بزنید 1000 تومن دیگه بعد باید توضیح داده بشه که درگاه واسط بزور از ما کارمزد میگیره و مجبوریم روی تعرفه ها اعمال کنیم !! و این روند ادامه داره ...

2- اگر مشتری از خرید منصرف بشه و درگاه رو ببنده ضررش رو مدیر میبینه و شما هم بهش حق انتخاب دادید و خودش قبول کرده که مشتری کارمزد رو بده و دیگه از سر شما میگذره مگر اینکه دوست داشته باشید باید باید مشتری خرید کنه

- - - Updated - - -

بله
قبل از هدایت به درگاه
به کاربر توضیح داده بشه بهتره
تا اینکه وقتی به درگاه رسید مبلغ دیگه ای ببینه
حتی ممکنه فکر کنه دارع سرش کلاه میره...
کارمزد ‌روی فاکتور شفاش قید بشه بهتره

دیدگاهتون برای پرداخت های کلان کاملا قابل قبول هست ...
ولی این مسئله به مدیر اون سایت که کارمزد رو مشتری زده مربوطه نه درگاه واسطه که نگران اون سایت باشه ...

لطفا بررسی شود ...
بنده فقط هدفم اینه که تجربه ای که در طی 9 سال فعالیت در فضای مجازی و ارتباط با مشتری دارم رو در اختیار همکاران بزارم و هرگز قصد دیگری و ... ندارم امیدوارم بجای دفاع کردن کمی فکر بشه
بنده حرفام رو تا جایی که لازم دونستم زدم و امیدوارم مفید باشه

موفق باشید ... :53:

viasky
June 9th, 2016, 23:52
تشکر‌شما محبت دارید
بنده ‌نکات مثبت و تا این لحظه یاداشت کردم
این که فرمودید اختلاف قیمت فاکتور‌و‌درگاه هم به فروشنده مربوط ‌میشه‌درست بود

Raymvnd
June 10th, 2016, 01:53
من نمی دونم چرا همه بر سر کارمزد دعوا دارن...
وقتی توی بانک پرفکت مانی بخواهید ۱۰۰۰ دلار منتقل یا برداخت کنی ۱۰ دلار کارمزد داره و کارمزد بانکی ایران از ۵۰۰ تومان الی ۳۳۰۰ تومان در برابر ۱۰ دلار کارمزد برفکت مانی اصلا عددی نیست...
کلا همه بانکهای خارجی کارمزد خودشون نسبت به بانک های ایران بالاترن...
حتی اگه ۱۵ میلیون تومان پرداختی کنی کل کامزد واستون ۳۳۰۰ تومان مبشه...و اگه ۱۵۰۰۰ دلار برداشت کنی حداقل ۵۰ الی ۱۰۰ دلار کارمزد بانک خارجی میشه...

viasky
June 10th, 2016, 02:19
دوست گرامی مشکلی از نظر پرداخت کارمزد نیست
بحث در ارتباط با زمان دریافت کارمزد هست
پیروز باشید

viasky
June 10th, 2016, 18:08
تصاویر بیشتر

http://uupload.ir/files/cyh_photo_2016-06-10_16-16-56.jpg

http://uupload.ir/files/ye8_photo_2016-06-10_16-17-13.jpg

http://uupload.ir/files/ke04_photo_2016-06-10_16-17-19.jpg

http://uupload.ir/files/40jk_photo_2016-06-10_16-17-26.jpg

نکات:
1. تصاویر به صورت دمو ارائه شده است و در نسخه نهایی کار حتما از کیفیت بالاتری برخوردار خواهند بود ( امکان هر تغییری وجود خواهد داشت)
2. قابلیت انتقال وجه از طریق وب سرویس نیز برای درگاه طراحی شده است
توضیحات بیشتر:

کارکرد این وبسرویس به این صورت میباشد که شما میتوانید از طریق وب سرویس و بدون نیاز به ورود به سایت ثامن پرداخت در سایت یا نرم افزارهای خود مبلغی را از حساب ثامن پرداخت خود به حساب ثامن پرداخت سایر کاربران واریز کنید

مخاطب این وب سرویس چه کسانی هستند ؟ عموماً این وب سرویس مورد استقبال سایت های فروش فایل و سایت های همکاری در فروش و یا کلیه وب سایت هایی که از قابلیت بازاریابی یا موارد مشابه آن استفاده میکنند میباشد

استفاده از این وب سرویس چه نقعی برای مدیر سایت خواهد داشت ؟ با استفاده از این وب سرویس در صورتی که یکی از محصولات کاربران شما بفروش برسد نیاز نیست شما سود آن فروش را محاسبه کرده و به حساب کاربر خود واریز کنید, با استفاده از این وب سرویس سود آن کاربر بصورت خودکار و بلافاصله پس از فروش با حساب ثامن پرداخت آن شخص واریز خواهد شد

درواقع : با استفاده از این وب سرویس مشا میتوانید مشخص کنید در تراکنش های خاصی که مدنظر شماست مقدار مشخصی از هزینه تراکنش در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش به حساب یک کاربر دیگر در سایت ثامن پرداخت واریز گردد

پیروز باشید

Iranicaserver
June 10th, 2016, 18:10
اینجور که بوش میاد همه دارن می روند دنبال درگاه واسط زدن...........

viasky
June 10th, 2016, 18:28
نظر شما محترمه
ولی در نظر داشته باشید هر حرفه ای اگر افراد زیادی مشغول به فعالیت هستند به این معنی نخواهد بود که ما نیز وارد این حرفه نشویم و....
یک مثال ساده عرض کنم شما چقدر در کار هاستینگ سابقه دارید؟ 10 سال ؟ 15 سال؟
مطمئن باشید خود شما هم زمانی آغاز به کار کردید که اولین نبودید در دنیا و یا ایران
ولی مشاهده می کنید که فعالیت شما رو به رشد و موفق بوده خدارو شکر

در ارتباط با مجموع ثامن هم باید عرض کنم که تمام موارد به صورت اصولی و قانونی و حرفه ای در حال پیگیری هست
خداروشکر مشکلی پیش نخواهد آمد و با تمام تلاش هر حال تکمیل پروژه هستیم ( حتی اگر آخرین عضو جدید این حرفه باشیم)
موفق باشید

iHSG
June 10th, 2016, 18:37

بالاخره خب کی از پول بدش میاد؟
حق با دوستمون viasky (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=66648) هستش هیچ دلیلی نداره که حرفه ای که قبلاً افراد زیادی توش بودن شخص جدیدی نتونه توش بیاد.
اما خب متاسفانه تو مملکت ما از 80 میلیون نفر شاید فقط کمتر از 10 میلیون نفر داشته باشیم که ایده پرداز هستن (که البتم مسلماً منم توشون نیستم) باقی مردم مثل بنده و خیلی های دیگه فقط کپی بردار و به اصطلاح مصرف کننده ایده های همون ایده پرداز ها هستن.
البته بعضی ها هم هستن بین این دو گروه هستن یعنی نه ایده پرداز هستن و نه کپی بردار بلکه فرصت طلب هستن این جور افراد همیشه از شرایط مردم کشور خودشون برای پول در آوردن استفاده میکنن مثل سرویس پرداخت کننده های ارزی که از تحریم کشور استفاده تجاری میکنن یا کسایی که میگردن بین سرویس های خارجی ببینن چه سرویسی مشابه ایرانیش وجود نداره که سریع به عنوان افتتاح کننده اونو تو ایران راه بندازن.
معمولاً هم دولت ما از این افراد فرصت طلب قدردانی های زیادی میکنه مثل قدردانی هایی که از سایت آپارات جایگزین یوتیوب شد یا مثل برنده شدن سرویس emeil.ir به صورت متوالی در جشنواره وب ایران و...

bigm
June 11th, 2016, 07:26
2. قابلیت انتقال وجه از طریق وب سرویس نیز برای درگاه طراحی شده است
توضیحات بیشتر:
کارکرد این وبسرویس به این صورت میباشد که شما میتوانید از طریق وب سرویس و بدون نیاز به ورود به سایت ثامن پرداخت در سایت یا نرم افزارهای خود مبلغی را از حساب ثامن پرداخت خود به حساب ثامن پرداخت سایر کاربران واریز کنید
مخاطب این وب سرویس چه کسانی هستند ؟ عموماً این وب سرویس مورد استقبال سایت های فروش فایل و سایت های همکاری در فروش و یا کلیه وب سایت هایی که از قابلیت بازاریابی یا موارد مشابه آن استفاده میکنند میباشد
استفاده از این وب سرویس چه نقعی برای مدیر سایت خواهد داشت ؟ با استفاده از این وب سرویس در صورتی که یکی از محصولات کاربران شما بفروش برسد نیاز نیست شما سود آن فروش را محاسبه کرده و به حساب کاربر خود واریز کنید, با استفاده از این وب سرویس سود آن کاربر بصورت خودکار و بلافاصله پس از فروش با حساب ثامن پرداخت آن شخص واریز خواهد شد
درواقع : با استفاده از این وب سرویس مشا میتوانید مشخص کنید در تراکنش های خاصی که مدنظر شماست مقدار مشخصی از هزینه تراکنش در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش به حساب یک کاربر دیگر در سایت ثامن پرداخت واریز گردد
پیروز باشید
چیز خیلی جالبی هستش اگر بتونید جوری توسعه بدید که برای هر محصول یا دسته یا برچسب بشه درصد خاصی تعریف کرد عالیه

viasky
June 13th, 2016, 13:26
تکمیلی:
درگاه در ۳ ماه اول فعالیت خود کارمزدی از کاربران عزیز دریافت نخواهد کرد

اخبار پروژه:
سیستم بررسی درگاه قابل استفاده در حال طرحی است
شیوه کار:
۱. به صورت آماری تراکنش های موفق را بررسی خواهد کرد و هر درگاهی بهترین آمار را داشته باشه در اولویت قرار میگیره
۲. روزانه به صورت ۵ مرتبه یک تراکنش آزمایشی از تمام درگاه ها انجام خواهد داد و در صورت مشاهده خطا با جزئیات گزارش خواهد داد
همچنین تا این لحظه درگاه ۵ بانک مطرح از جمله ملی و سینا به سیستم افزوده شده اند
سپاس از توجه شما

- - - Updated - - -

چیز خیلی جالبی هستش اگر بتونید جوری توسعه بدید که برای هر محصول یا دسته یا برچسب بشه درصد خاصی تعریف کرد عالیه

باسلام
بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت
پیروز باشید

almandata
June 24th, 2016, 17:14
این تاپیک اول کار گفتی نظری پیشنهادی مد نظر هستش

ارائه بدید

ولی کم کم رفت به سمت اخبار وب سایت شما

پست های آخرتون کاملا اخباری هستش و اصلا ربطی به پیشنهاد و توقعات کاربر نداره !

این تاپیک اخبار سایت شما هستش؟