PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هزینه استخدام یک whmcs کار چقدر هست ماهانه ؟

user22
May 8th, 2016, 09:01
سلام خوبین ؟
دوستان یک سوال دارم !
هزینه استخدام یک whmcs کار چقدر هست .
1. به تیکت ها پاسخ دهد
2. مشکلی در اسکریپت کاربران بود حل کند
3. تیکت ها رو کمتر از 1 ساعت پاسخ دهد و بیشتر از 2 ساعت نشود
4. البته کامل به سیستم whmcs و اسکریپت ها آشنا باشد .
به نظرتون هزینه ماهانه این کار چقدر هست واسه استخدام ؟

viasky
May 8th, 2016, 09:04
پشتیبانی باشه حدود 300 تا 350 هزار تومان کفایت میکنه

iServerco
May 8th, 2016, 09:23
سلام

بستگی به تعداد مشتریان و درخواست ها دارد.

ماهیانه حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزارتومان

باز هم تاکید میکنم این مبلغ براساس نوع کار و تعداد درخواست ها قابل افزایش است.

user22
May 8th, 2016, 09:25
تقریباً میشه متغیر 200 هزار تومان الی 400 هزار تومان قرار داد . ♥
تشکر از دوستان باز هم نظر بود خوشحال میشم بدونم

سرزمین
May 8th, 2016, 10:05
سلام

قیمت نمیشه تعیین کرد بزرگوار بسته به میزان کاری کاملاً متغیره گاهی با 200 هزار تومان بسه و گاهی با 2 میلیون تومان هم کافی نیست.

- - - Updated - - -

سلام خوبین ؟
دوستان یک سوال دارم !
1. به تیکت ها پاسخ دهد

اینهایی که شما فرمودین به نظر من باید 2 تومن ماهیانه در نظر بگیرید، ضمناً اسکریپت کاربر ربطی به هاستینگ نداره شما WHMCS رو با ابعاد فنی دیگه اشتباه گرفتید اگر منظورتون استخدام پشتیبانی فنی که 24 ساعته در خدمت شما باشه و همه کاره باشه باید چند میلیون خرج کنید.

user22
May 8th, 2016, 10:18
سلام

قیمت نمیشه تعیین کرد بزرگوار بسته به میزان کاری کاملاً متغیره گاهی با 200 هزار تومان بسه و گاهی با 2 میلیون تومان هم کافی نیست.

- - - Updated - - -

اینهایی که شما فرمودین به نظر من باید 2 تومن ماهیانه در نظر بگیرید، ضمناً اسکریپت کاربر ربطی به هاستینگ نداره شما WHMCS رو با ابعاد فنی دیگه اشتباه گرفتید اگر منظورتون استخدام پشتیبانی فنی که 24 ساعته در خدمت شما باشه و همه کاره باشه باید چند میلیون خرج کنید.
دوست عزیز مگه طرف چیکار میکنه که بنده بهشون 2 میلیون بدم :|
فقط تیکت ها رو جواب میده اصلاً من حل مشکلات اسکریپت رو کنار میزارم !
فقط تیکت جواب دادن فکر میکنید 2 میلیون ؟

- - - Updated - - -

سلام

- - - Updated - - -

+ در ضمن یکی که نمیگیم در خدمت ما باشه ، اونی که همیشه تو اینترنت آنلاین هست یه هزینه ماهانه هم اون میگیره هم ما پشتیبانی تیکت داریم .

baranahost
May 8th, 2016, 10:19
سلام خوبین ؟
دوستان یک سوال دارم !
1. به تیکت ها پاسخ دهد

بنده با قیمت ماهیانه 100هزارتومن پشتیبانب میکنم هر تیکت در عرض 15-30دقیقه پاسخ داده میشه

سرزمین
May 8th, 2016, 10:20
دوست عزیز مگه طرف چیکار میکنه که بنده بهشون 2 میلیون بدم :|
فقط تیکت جواب دادن فکر میکنید 2 میلیون ؟

- - - Updated - - -

+ در ضمن یکی که نمیگیم در خدمت ما باشه ، اونی که همیشه تو اینترنت آنلاین هست یه هزینه ماهانه هم اون میگیره هم ما پشتیبانی تیکت داریم .

خوب اگر فقط بحث تیکت هاست دو مقوله میشه تیکت های پشتیبانی و تیکت های فروش و بحث ساعت کاری شما همین طوری فرمودین این کارا نه ساعت کاری نه چیز دیگه

با توجه به ساعت کاری الآن یه تومن درآمد معمول هست ضمناً شما با آدم بیکار طرف نیستید، کسی که باید وقت بذاره.

almandata
May 8th, 2016, 10:21

وقتی تیکت جواب میده باید مشکل طرف رو هم حل کنه تا جواب بده

شاید مشکل طرف از سرور باشه باید طرف مشکلات سرور رو رفع کنه

مشکل ثبت دامنه باشه باید بره ببینه مشکل چی هستش

ینی برای جواب دادن به اون تیکت باید کاری انجام بده بنظرم بسته به تعداد مشتریان و تیکت ها هستش که کمترین قیمت 500 هزار هستش چون کمتر بگیره ارزش خودشو اورده پایین:)

user22
May 8th, 2016, 10:22
خوب اگر فقط بحث تیکت هاست دو مقوله میشه تیکت های پشتیبانی و تیکت های فروش و بحث ساعت کاری شما همین طوری فرمودین این کارا نه ساعت کاری نه چیز دیگه

با توجه به ساعت کاری الآن یه تومن درآمد معمول هست ضمناً شما با آدم بیکار طرف نیستید، کسی که باید وقت بذاره.
خلاصه بگم یکی که تو سایت ها فعالیت داره و کلاً تو دنیای مجازی همیشه آنلاین هست فقط یک کار اضافه محسوب میشه که تیکت ها رو چک میکنه و جواب میده !
فکر نمیکنم وقتی ازشون گرفته بشه + ایشون تو اینترنت یک درآمد اضافه داره که مطمئناً با هزینه های بین 100 هزار تومان تا 300 هزار تومان راحت میشه یک کاربر همیشه آنلاین استخدام کرد .
موفق باشید

nginxweb
May 8th, 2016, 10:22
درود

دوست گرامی هزنیه پشتیبانی بسته به میزان و نوغ تیکت ها داره...
مثلا شما تیکت های مالی که با یه فاکتور صادر کردن جل میشن رو نمیتونین با تیکت های فنی که نیاز به بررسی تخصصی سرور دارند یکی کنید و این مبحت و دپارتمان جدا هستند.

یک پشتیبان فنی جرفه ای الان از 2-3.5 میلیون در ماه جقوق دریافت میکند

یه کارمند پشتیبانی تیکت عادی کاربلد هم دستکم 500-700 حقوق دریافت میکند

موفق باشید

user22
May 8th, 2016, 10:27
درود

دوست گرامی هزنیه پشتیبانی بسته به میزان و نوغ تیکت ها داره...
مثلا شما تیکت های مالی که با یه فاکتور صادر کردن جل میشن رو نمیتونین با تیکت های فنی که نیاز به بررسی تخصصی سرور دارند یکی کنید و این مبحت و دپارتمان جدا هستند.

یک پشتیبان فنی جرفه ای الان از 2-3.5 میلیون در ماه جقوق دریافت میکند

یه کارمند پشتیبانی تیکت عادی کاربلد هم دستکم 500-700 حقوق دریافت میکند

موفق باشید
بنده خوشحال میشم یک سایت معرفی کنید که با هزینه 500 - 700 هزار تومان یک پشتیبان تیکت عادی استخدام کنند ، بنده خودم اونجا استخدام میشم ♥

- - - Updated - - -

دوستان بنده منظورم فقط یک پشتیبان ساده هست که فقط به تیکت ها جواب میده هیچ کاری نمیکند ، نه به سرور دست میزنه نه مشکل حل میکنه فقط از طریق تیکت ها یه جوری جواب رو میده !
هزینه اینو دوستان چقدر میگن ♥

سرزمین
May 8th, 2016, 10:28
بنده خوشحال میشم یک سایت معرفی کنید که با هزینه 500 - 700 هزار تومان یک پشتیبان تیکت عادی استخدام کنند ، بنده خودم اونجا استخدام میشم ♥

دوست عزیز این چه حرفیه؟! الآن دیگه 500 هزار تومان اون هم به صورت ماهانه یک کارگر ساده از این قیمت بیشتر میگیره!

user22
May 8th, 2016, 10:31
دوستان بنده به اون چیزی که میخواستم رسیدم ، دوستان لطف کنند دیگه بحث نکنند قیمت کامل دستم اومد .
تشکر از تمامی دوستان بابت شرکت در تاپیک ♥