PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست توضیح در مورد وی پی اس با ای پی ایران

morteza3124
May 7th, 2016, 20:42
سلام به همه دوستان و اساتید محترم.در ابتدا میخوام عذر بخوام اگه سوالم یه خورده ابتدایی هستش. بنده بنا به کارم نیاز به حداقل حدود 40 سرور مجازی با 40ای پی ایران دارم.من نیاز دارم که روهر سرور به طور 24 ساعته حدود 30 صفحه یا کمی بیشتر صفحه مرورگرمثل موزیلا باز بمونه.حالا با توجه به گفته هام

1. با توجه به کاری که گفتم از هر سرور میخوام به نظرتون حداقل امکانات سخت افزاری هر سرور چقد باید باشه تا کاری که گفتم همیشگی باشه و مرورگر کرش نکنه
2. به نظر شما ایا خرید سرور مجازی به این تعداد برام به صرفه تره یا ساختنش
3.در صورتی که نظر شما در قمست 2 روی خرید هستش کجا رو پیشنهاد میکنید که بشه با قیمت خوب سرورهای که میخوام رو تهیه کنمو کارشون هم خوب باشه.
4.اگر در سوال 2 نظرتون رو ساخته چون بنده تقریبا یه مبتدی هستم در زمینه ساخت سرورهای مجازی به صورتی که بشه از اون استفاده کرد جهت کاری که میخوام برام انجام بده به صورت ساده و لیست وار میشه بگید از کجا باید شروع کنمو تا به کجا باید خاتمه بدم تا مثلا این تعداد وی پی اس داشته باشم؟
بزروگواری کنید و برادرتون رو راهنمایی کنید. با تشکر

peym@n
May 7th, 2016, 20:46
درود
1 حداقل رم برای شما 2 گیگ مناسب هست
2 به نظرم اگر توانایی و تجربه سرور اختصاصی ندارید مجازی تهیه کنید
موفق باشید

farhadhelix
May 7th, 2016, 20:59
شما روی خرید سرور 2003 که رم کمتری مصرق میکنه تمرکز کنید با رم 1 گیگ باید کفایلت 30 صفحه وب رو بده
ولی خب هزینه مقداری زیاد میشه 40 تا سرور 40 گیگ رم رمی 30 هزار تومنم باهاتون حساب کنن =...

اگر هزینه مهم نیست که 1 گیگ رم سی پی یو 2 هسته کفایت کارتون رو میده

peym@n
May 7th, 2016, 21:04
شما روی خرید سرور 2003 که رم کمتری مصرق میکنه تمرکز کنید با رم 1 گیگ باید کفایلت 30 صفحه وب رو بده
ولی خب هزینه مقداری زیاد میشه 40 تا سرور 40 گیگ رم رمی 30 هزار تومنم باهاتون حساب کنن =...

اگر هزینه مهم نیست که 1 گیگ رم سی پی یو 2 هسته کفایت کارتون رو میده
درود
در کار ایشون بیشتر رم درگیر هست تا سی پی یو
موفق باشید

farhadhelix
May 7th, 2016, 21:06
درود
در کار ایشون بیشتر رم درگیر هست تا سی پی یو
موفق باشید

بله قطعا رم درگیر هست
ولی 2 هسته با 1 هسته تفاوت قیمتی نمیکنه به اون مقدار
براشون بهتره که وقتی میخوان از 30 صفحه وب استفاده کنند کارشون سریع تر انجام بشه

باز بستگی به نوع کاری که میخوان انجام بدن داره

morteza3124
May 7th, 2016, 21:11
بله قطعا رم درگیر هست

سرعت خیلی مهم نیست . مهم اینه که سرور توانایی داشته باشه حدود این تعداد تب رو به طور همیشگی باز نگه داره. منظورم اینه مرورگر با حدود این تعداد تب هیچ وقت کرش نکنه و همیشه باز بمونه تا کارشو انجام بده

amirjalili72
May 7th, 2016, 21:19
سلام به همه دوستان و اساتید محترم.در ابتدا میخوام عذر بخوام اگه سوالم یه خورده ابتدایی هستش. بنده بنا به کارم نیاز به حداقل حدود 40 سرور مجازی با 40ای پی ایران دارم.من نیاز دارم که روهر سرور به طور 24 ساعته حدود 30 صفحه یا کمی بیشتر صفحه مرورگرمثل موزیلا باز بمونه.حالا با توجه به گفته هام

1. با توجه به کاری که گفتم از هر سرور میخوام به نظرتون حداقل امکانات سخت افزاری هر سرور چقد باید باشه تا کاری که گفتم همیشگی باشه و مرورگر کرش نکنه
2. به نظر شما ایا خرید سرور مجازی به این تعداد برام به صرفه تره یا ساختنش
3.در صورتی که نظر شما در قمست 2 روی خرید هستش کجا رو پیشنهاد میکنید که بشه با قیمت خوب سرورهای که میخوام رو تهیه کنمو کارشون هم خوب باشه.
4.اگر در سوال 2 نظرتون رو ساخته چون بنده تقریبا یه مبتدی هستم در زمینه ساخت سرورهای مجازی به صورتی که بشه از اون استفاده کرد جهت کاری که میخوام برام انجام بده به صورت ساده و لیست وار میشه بگید از کجا باید شروع کنمو تا به کجا باید خاتمه بدم تا مثلا این تعداد وی پی اس داشته باشم؟
بزروگواری کنید و برادرتون رو راهنمایی کنید. با تشکر

ویندوز سرور 2003 با رم 1 جوابگو هست .

در صورتی که تجربه کافی ندارید بهتره سرور مجازی تهیه کنید که همکارای معتبر زیادی داخل همین انجمن هستند میتونید درخواست کنید.

البته بنظرم بهتره که کل این سرور هارو از یه شرکت تهیه نکنید . از چندین شرکت تهیه کنید که اگر مشکلی برای یکی از شرکت ها پیش اومد 100% ماشین هاتون رو از دست ندید .

موفق باشید

peym@n
May 7th, 2016, 21:19
بله قطعا رم درگیر هست

درود
هر چقدر منابع ببشتر باشه بهتره نتیجه میگیرن
موفق باشید

mobinhost.in
May 7th, 2016, 21:22
با سلام و احترام

دوست من در ابتدا از نظر منابع در صورتی که دنبال کیفیت هستید حتما سرور مجازی از ایران با هارد اس اس دی و با حداقل رم یک گیگ خریداری کنید

چون نیاز به باز کردن مرورگر دارید و در نتیجه سرعت براتون مهم هست حتما سرور با منابع استاندارد خریداری کنید

مورد دوم در مورد تامین سرور باید بدانید که در صورتی که 40 سرور بخواهید باید از سرویس دهنده ای استفاده کنید که از چند رنج و چند دیتاسنتر در ایران ای پی داشته باشه که بتواند این تعداد ای پی را برای شما تامین کند

در نظر داشته باشید برای خرید این تعداد باید در بخش درخواست ها درخواست دهید و در این تالار انجمن امکان آفر دادن به شما نخواهد بود

bluecloud
May 8th, 2016, 00:07
سلام اصلا نمیشه رم خاصی رو از قبل مشخص کنید. میزان رم مصرفی وب بروزرها بسنگی به سایتی هایی داره که دارید باز میکنید به عنوان مثال یکسری وبسایت ها وقتی بازشون میکنید تا 200 مگ رم مصرف میکنن تو سیستم خیلی سنگینن و بعضی هاشون هم رم خیلی کمی از وب بروزرها میگیرن، بهترین راه اینه که اول این 30 تب رو توی سیستم خودتون به مدت زمان مشخصی باز بذارید بعدش تسک منیجر ویندوز رو باز کنید و ببینید پروسس فایرفاکستون چقدر داره رم مصرف میکنه، همون میزان رو به علاوه 512 مگ کنید تا میزان رم مصرفی سرور مجازیتون در بیاد.

morteza3124
May 9th, 2016, 07:05
بسیار متشکرم از دوستان گلم که زحمت کشیدن راهنمایی کردند لطف کنید در مورد گزینه 4 از میان سوال هام هم اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه راهنمایی کنه ممنون میشم. پیشاپیش تشکر میکنم