PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با مشاهده ریز تراکنش ها پورتال بانک ملت

mihankid
May 7th, 2016, 15:13
سلام دوستان
من درگاه ملت گرفتم و از افزونه ایزی دیجیتال دانلود استفاده میکنم
مشکلی که دارم این هست که داخل پورتال بانک ملت ریز تراکنش ها چه موفق و چه ناموفق و بصورت آنی داده نمیشه
مثلا فقط میشه تراکنش های دیروز اون هم تراکنش های موفق را چک کرد
حالا فرض کنید یکی رفته تراکنشش ناموفق شده حالا میخوایم ببینیم قضیه چی بوده اونوقت تکلیف مشخص نیست دیگه

از پشتیبانی هم سوال کردم میگه توی قسمت استعلام باید شماره order بدی تا نمایش بده ولی داخل افزونه چنین شماره ای ثبت نمیشه

من درگاه پاسارگاد هم دارم و خیلی راحت همه تراکنش ها رو لیست میکنه و میگه کدوم موفق بوده و کدوم ناموفق حروجی اکسل هم میده

اگر کسی راهی سراغ داره به منم بگه استفاده کنم

nima17701
May 7th, 2016, 16:56
سلام دوست عزیز
خیر پنل برای مشاهده تراکنش ها وجود ندارد.

mihankid
May 7th, 2016, 16:58
خیلی عجیبه
با این امکانات کم پس چطور همه ازش استفاده میکنن؟

mhiizadi
May 7th, 2016, 17:00
خیلی عجیبه
با این امکانات کم پس چطور همه ازش استفاده میکنن؟

سامان پنل داره میتونید به این منظور استفاده کنید .

farmanrava
May 7th, 2016, 23:25
سلام دوست عزیز
خیر پنل برای مشاهده تراکنش ها وجود ندارد.

سامان پنل داره میتونید به این منظور استفاده کنید .

درگاه ملت پنل داره ! اما به روز نیست

payamkutah
May 7th, 2016, 23:31
سلام دوستان
مشکلی که دارم این هست که داخل پورتال بانک ملت ریز تراکنش ها چه موفق و چه ناموفق و بصورت آنی داده نمیشه
حالا فرض کنید یکی رفته تراکنشش ناموفق شده حالا میخوایم ببینیم قضیه چی بوده اونوقت تکلیف مشخص نیست دیگه

از پشتیبانی هم سوال کردم میگه توی قسمت استعلام باید شماره order بدی تا نمایش بده ولی داخل افزونه چنین شماره ای ثبت نمیشه

من درگاه پاسارگاد هم دارم و خیلی راحت همه تراکنش ها رو لیست میکنه و میگه کدوم موفق بوده و کدوم ناموفق حروجی اکسل هم میده

سلام
بله ملت این مشکل رو داره که بصورت آنلاین نیست.

اگر order ندارید با شماره کارت خریدارتون هم میتونند بگند که موفق بوده یا نه.

تو فرم سفارشتون شما کارت رو قرار بدید تا کاربر شماره کارتش رو هم درج کنه.

برای پیگیری متیونید شماره کارت رو به پشتیبانی به پرداخت بدید -وضعیت رو اعلام کنند براتون

friend_sre
May 7th, 2016, 23:53
درگاه مستقیم بانکی فقط سامان ! بدون مشکل قطعی و .... پنل کاربری کامل

gigarayaneh
May 8th, 2016, 09:23
درگاه بانک پاسارگاد هم به صورت آنی تمامی تراکنش ها را نمایش می دهد!
هم موفق و هم ناموفق با جزئیات کامل!
در ضمن خوبی درگاه پاسارگاد اینکه اگه تراکنش با مشکل روبرو بشود و از حساب مشتری پول برداشت شده باشد کمتر از ده دقیقه هزینه برگشت داده میشه ولی در بانک ملت 72 ساعت بعد!

farmanrava
May 9th, 2016, 13:59
درگاه بانک پاسارگاد هم به صورت آنی تمامی تراکنش ها را نمایش می دهد!
هم موفق و هم ناموفق با جزئیات کامل!
در ضمن خوبی درگاه پاسارگاد اینکه اگه تراکنش با مشکل روبرو بشود و از حساب مشتری پول برداشت شده باشد کمتر از ده دقیقه هزینه برگشت داده میشه ولی در بانک ملت 72 ساعت بعد!

معذرت میخوام این تیکه آخر صحبتتون کامل اشتباه است :

تمام بانک ها همین هستند و فقط پاسارگاد نیست ! همه این تراکنش ها زیر نظر شاپرک هستش از هر درگاهی که میخواد باشه فرقی نداره و اون شاپرک هستش که وجه رو بر میگردونه نه بانک ! لطفا اطلاع رسانی اشتباه نکنید

موفق باشید

hegza
May 9th, 2016, 14:07
معذرت میخوام این تیکه آخر صحبتتون کامل اشتباه است :

تمام بانک ها همین هستند و فقط پاسارگاد نیست ! همه این تراکنش ها زیر نظر شاپرک هستش از هر درگاهی که میخواد باشه فرقی نداره و اون شاپرک هستش که وجه رو بر میگردونه نه بانک ! لطفا اطلاع رسانی اشتباه نکنید

موفق باشید

درود
حق با دوستمونه
ملت بعضا تا 72 ساعت طول میکشه تسویه کنه و معیار سنجش موفق یا عدم موفقیت یک تراکنش از همین راه هست
اما پاسارگاد یک لیست نشون میده. نمیگم تسویه میکنه اما نشون میده مثلا چند دقیق پیش خریدی صورت گرفته

rahimi_m321
May 9th, 2016, 18:35
سلام دوستان

سلام
از طریق این لینک
http://bpmellat.ir/portal/
می توانانید تراکنش های خود را بصورت انلاین با داشتن (شماره درخواست (Order_ID)) مشاهده کنید
اگر ماژول شما (Order_ID) را ندارد می توانید از ماژول فراسو استفاده کنید.

friend_sre
May 10th, 2016, 20:21
سلام
فقط درگاه بانک سامان !!