PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علت فروش بالای 10 سایت اول بنا به آمار webhosting.info ایران چیست

poolhast
November 1st, 2010, 21:14
علت فروش بالای 10 سایت اول بنا به آمار webhosting.infoچیست در جالی که هاستای دیگه با وجود قیمت های مناسب تر و خدمات مشابه یک هزارم اونا هم فروش نمی کنن

irlogo
November 1st, 2010, 21:32
بیشتر مشتری های قبلی تمدید می کنند

hhhhaaaa
November 1st, 2010, 21:36
من میگم یکی از بزرگترین دلایل تبلیغات هست ;)

Online24
November 1st, 2010, 21:37
دلایلی از جمله :

- سابقه ی زیاد و دست یابی به بازار بکر وب هاستینگ در آن زمان و کسب مشتریان بیشتر به واسطه همین سابقه
- داشتن مشتریان سرشناس
- تبلیغات گسترده
- پاسخ دهی مناسب به نیازهای مشتریان

vPsPersia.COM
November 1st, 2010, 21:50
دولتیا میرن ازشون می خرند

مهمترین علت همونه

mdf092
November 1st, 2010, 22:31
دلایلی از جمله :

- سابقه ی زیاد و دست یابی به بازار بکر وب هاستینگ در آن زمان و کسب مشتریان بیشتر به واسطه همین سابقه
- داشتن مشتریان سرشناس
- تبلیغات گسترده

فکر کنم بهترین دلایل همینه
من سالها با هاست ایران کار کردم
چندین باز کل تیم عوض شده اما چون خوب موقعی با خدمات خوب شروع کردن ماندگار شدن

kingoftehran
November 1st, 2010, 23:34
دلایلی از جمله :

- داشتن مشتریان سرشناس
- تبلیغات گسترده

با سلام
دقیقا همین موارد هست

khudeman
November 2nd, 2010, 12:51
همه آنها که گفتین و نیز : زد و بند با دولتی ها

1eng.ir
November 2nd, 2010, 13:03
همه آنها که گفتین و نیز : زد و بند با دولتی ها
دولت کیلو چنده دیگه! نهایت سایتهای دولتی 2-3% بیشتر نیست! اگه سایتهای فیلتـر شده رو کنار بذاریم از مرز 50% هم میگذره!
زمانی که دولت نمیتونست شیر رو از ماست تشخیص بده این هاستینگا داشتن کار میکردن!
3 سین (سابقه، سرمایه، سواد) و بازاریابی ...

kingoftehran
November 2nd, 2010, 13:14
راست می گه تازه دولت داره ملت را مجبور می کنه سایتاشون روی هاست (http://www.parmishost.com) ایران میزبانی بشند که این مورد کلی بازارشونم خراب می کنه چون هاست ایران کلی دردسر داره

redhat10
November 2nd, 2010, 16:33
تبلیغ فامیلا رو دیدید ؟
همیشه انتخاب های زیادی وجود داره
انتخاب گزینه های جدید و مجهول نیاز به ریسک و آینده نگری داره که همه ندارند
ولی وقتی یکی این کارو کرد و همه دیدند که میشه و شودم داره بقیم می رند دنبالشون اما همیشه عقب تر خواهند موند

موفقیت رایگان نیست !
تبلیغات , زمان , ساپورت وبخشی از هزینه های این کارند

Red.Mer
November 7th, 2010, 14:07
تبلیغ فامیلا رو دیدید ؟
همیشه انتخاب های زیادی وجود داره
انتخاب گزینه های جدید و مجهول نیاز به ریسک و آینده نگری داره که همه ندارند
ولی وقتی یکی این کارو کرد و همه دیدند که میشه و شودم داره بقیم می رند دنبالشون اما همیشه عقب تر خواهند موند

موفقیت رایگان نیست !
تبلیغات , زمان , ساپورت وبخشی از هزینه های این کارند
بسیار عالی بیان کردرید
با نظر Online24 هم 100درصد موافقم
اگه کیفیت خوب باشه و سود هم کمی کمتر باشه ، مشتریها تمدید میکنند و تعداد مشتریان هموره افزایش پیدا میکند
در نتیجه سود و شهرت شرکت سر به فلک میزنه :-*

poolhast
November 11th, 2010, 22:26
چه مدت طول می کشه

Red.Mer
November 11th, 2010, 22:34
چه مدت طول می کشه
حداقل 6 ماه خدمت صادقانه :-p

poolhast
November 11th, 2010, 23:42
بعدش میشه به سود بالا امید داشت؟

Skoot
November 12th, 2010, 00:14
تنها 3 هاستینگ اول پدر و مادر دارن بقیه اصلا اماری ندارند
دلیلم دارم
براتون یک عالمه سایت فارسی و شرکت فارسی مثال می زنم که امارشون از اون 3 تا به بعد ها بالاتره مشتریانشون و سابقشون از همه اونا هم بیشتر ولی تو لیست نیستن
کلا تو لیست اومدن جز بچه بازی چیز دیگه ای نیست راحتم میشه کلک زد

خیلی ها که سابقشون زیاده و بابابزرگه هاستینگهای ایرانن اصلا این سایت رو نمیشناسن چه برسه برن پیگیر بشن ببینن کی اوله کی دوم...

خلاصه سر کاری بیش نیست با یه بمب تبلیغاتی راه انداختن میشه اومد تو جدول در عرض 6 ماه

در کل میشه گفت به جز 3 تای اول بقیه کلکن...(مثل الکسای خودمونه)

persiantools
April 23rd, 2012, 15:16
تنها 3 هاستینگ اول پدر و مادر دارن بقیه اصلا اماری ندارند
دلیلم دارم
براتون یک عالمه سایت فارسی و شرکت فارسی مثال می زنم که امارشون از اون 3 تا به بعد ها بالاتره مشتریانشون و سابقشون از همه اونا هم بیشتر ولی تو لیست نیستن
کلا تو لیست اومدن جز بچه بازی چیز دیگه ای نیست راحتم میشه کلک زد

خیلی ها که سابقشون زیاده و بابابزرگه هاستینگهای ایرانن اصلا این سایت رو نمیشناسن چه برسه برن پیگیر بشن ببینن کی اوله کی دوم...

خلاصه سر کاری بیش نیست با یه بمب تبلیغاتی راه انداختن میشه اومد تو جدول در عرض 6 ماه

در کل میشه گفت به جز 3 تای اول بقیه کلکن...(مثل الکسای خودمونه)
دوست عزیز این سایت بزرگترین منبع آماری هاستینگ در دنیاست . و از کوچیک و بزرگ همه میشناسن و همه ی هاستینگ های مطرح در اون عضون

shivahost
April 23rd, 2012, 16:33
من با 2 سال سابقه و شما با هر سابقه ای که فروش کمی داریم تا حالا در یک نمایشگاه غرفه داشته ایم و تبلیغات محیطی انجام داده ایم؟

persiantools
April 23rd, 2012, 17:08
چرا فروش پارس دیتا بالاست ؟
چون حداقل 8 ساله که داره کار می کنه و هر ماه حداقل در 5 ماهنامه (در بهترین جای ماهنامه و در چند صفحه متوالی) تبلیغ میده و از هر ماهنامه حداقل 20 تا سفارش می گیره .
نتیجه :
8*12*5*20 = تقریبا 10.000 مشتری

parsianweb
April 24th, 2012, 02:04
تبلیغات + سابقه + پشتیبانی + قیمت

mh.saneei
August 31st, 2014, 10:53
وبلاگ وبکاست (مرجع معرفی هاستینگ های ایرانی) - ترجمه شرایط و قواعد رده بندی اعلام شده از سوی webhosting.info (http://www.webcost.ir/comparison-list/%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88%D8%A8%DA%A9%D8%A7%D8%B3%D8%AA-host/item/3-ranking-%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-iran-top-hostings.html)