PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد پهنای باند اختصاصی ( بستر wireless)

downloaddl
May 7th, 2016, 01:03
با سلام خدمت دوستان عزیز در وب هاستینگ تاک

به یک مشورت احتیاج داشتم.

برای دریافت پورت اختصاصی ( بالای 30 mb ) چه شرکتی پیشنهاد می کنید ؟!

به مشورت احتیاج داشتم .
با شرکت های زیادی صحبت کردم اما حرف کدوم یکی باور کنم نمیدونم

لوکیشن : شیراز

elementary
May 7th, 2016, 01:04
بودجه شما برای هرماه چقدر هست ؟

downloaddl
May 7th, 2016, 01:11
بودجه شما برای هرماه چقدر هست ؟

محدودیتی در هزینه ندارم

elementary
May 7th, 2016, 01:36
سرویس دهندگان دسته اول فقط پکیج stm ارائه میکنند که از 155 مگ شروع میشه و هزینه زیادی هم داره هم از نظر نگه داری و تجهیزات و اجاره و هزینه سرویس
سرویس دهندگان دسته دوم هم هر مگ رو بین 150 تا 300 یا بالاتر حساب میکنند البته نرخ مشخصی ندارن و باید باهاشون صحبت کنید و به توافق برسید من با پارس انلاین و شاتل و مبین نت و رسپینا کارکردم قیمت ها متفاوت هست
شرکت های واسطه یا دسته سوم هم هرمگشون تقریبا زیر 150 درمیاد ولی از نظر کیفیت و پایداری تضمینی ندارند معمولا این شرکت ها محلی هستن من با پتیاک و سیستک کارکردم کیفیت خوبی داشتند و از نظر هزینه نسبت به دسته دوم مقرون به صرفه تر هستند

اگه شما 40 مگ شاتل بگیرید هر مگ رو باهاتون 250 حساب کنه درمیاد ماهیانه 10 میلیون تومن

downloaddl
May 7th, 2016, 02:00
سرویس دهندگان دسته اول فقط پکیج stm ارائه میکنند که از 155 مگ شروع میشه و هزینه زیادی هم داره هم از نظر نگه داری و تجهیزات و اجاره و هزینه سرویس
سرویس دهندگان دسته دوم هم هر مگ رو بین 150 تا 300 یا بالاتر حساب میکنند البته نرخ مشخصی ندارن و باید باهاشون صحبت کنید و به توافق برسید من با پارس انلاین و شاتل و مبین نت و رسپینا کارکردم قیمت ها متفاوت هست
شرکت های واسطه یا دسته سوم هم هرمگشون تقریبا زیر 150 درمیاد ولی از نظر کیفیت و پایداری تضمینی ندارند معمولا این شرکت ها محلی هستن من با پتیاک و سیستک کارکردم کیفیت خوبی داشتند و از نظر هزینه نسبت به دسته دوم مقرون به صرفه تر هستند

اگه شما 40 مگ شاتل بگیرید هر مگ رو باهاتون 250 حساب کنه درمیاد ماهیانه 10 میلیون تومن

شاتل سالانه برای 10 مگابایت به من 90 میلیون تومان قیمت داد :دی

در شیراز از خدمات این شرکت ها که نام بردید استفاده کردید ؟

- - - Updated - - -

فکر کنم این همکارمون منظورش نامحدوده ؟ شاتل بگیرید. 20 مگ با 100 گیگ ترافیک رو بنده پارسال ماهی 300 هزار تومن قیمت داده بودن برج 12.
شاتل تا 1گیگ پورت داره چون داره فیبر میگیره.

بر روی پهنای باند اختصاصی محدودیتی در ترافیک نداریم

منده در بستر وایرلس به این خدمات احتیاج دارم.

elementary
May 7th, 2016, 02:14
شاتل سالانه برای 10 مگابایت به من 90 میلیون تومان قیمت داد :دی

در شیراز از خدمات این شرکت ها که نام بردید استفاده کردید ؟

- - - Updated - - -

بر روی پهنای باند اختصاصی محدودیتی در ترافیک نداریم

منده در بستر وایرلس به این خدمات احتیاج دارم.

نه من شیراز استفاده نکردم . یکی از بچه ها داره با ایرانسل کارمیکنه 80 مگ گرفته فقط برای دانلود ایرانسل هم خیلی خوب و مفت باهاش حساب کرده البته نمیدونم شما برای چه استفاده ای میخواید ولی این دوستم میگه فقط بدرد دانلود میخوره و شبکه ناپایدار هست کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد

هرمگ رو باهاش 41 هزارتومن حساب کرده :109::d

downloaddl
May 7th, 2016, 02:16
از اونجایی که بنده خریداری کردم داریم بستگی به مصرف شما داره. موقع خرید انتخواب میکنید سرویس نا محدود باشه یا محدود .

من با هر شرکتی صحبت کردم بهم گفتن که ترافیک کاملا نامحدود هست
محصوصا شاتل.
20 مگابایت با 100 گیگ ترافیک ماهی 300 هزار تومن ؟!
سرویس پهنای باند اختصاصی بود واقعا ؟!
یعنی با 20 مگابایت در ثانیه می تونستید دانلود کنید ؟!

- - - Updated - - -

نه من شیراز استفاده نکردم . یکی از بچه ها داره با ایرانسل کارمیکنه 80 مگ گرفته فقط برای دانلود ایرانسل هم خیلی خوب و مفت باهاش حساب کرده البته نمیدونم شما برای چه استفاده ای میخواید ولی این دوستم میگه فقط بدرد دانلود میخوره و شبکه ناپایدار هست کار دیگه ای نمیشه باهاش کرد

هرمگ رو باهاش 41 هزارتومن حساب کرده :109::d

روی چه بستری ؟:دی

برای چندتا مجتمع به این سرویس احتیاج دارم.

elementary
May 7th, 2016, 02:24
من با هر شرکتی صحبت کردم بهم گفتن که ترافیک کاملا نامحدود هست
محصوصا شاتل.
20 مگابایت با 100 گیگ ترافیک ماهی 300 هزار تومن ؟!
سرویس پهنای باند اختصاصی بود واقعا ؟!
یعنی با 20 مگابایت در ثانیه می تونستید دانلود کنید ؟!

- - - Updated - - -

روی چه بستری ؟:دی

برای چندتا مجتمع به این سرویس احتیاج دارم.

وایرلس :d

حدودا چندتا مشترک و یوزر داری و چه سرعتی میخوای بهشون بدی ؟

downloaddl
May 7th, 2016, 02:32
20 رو تقسیم بر 8 کنید مگا بیت بر ثانیه هست. چطوری گفتن کالا نامحدوده؟ بنده قم هستم محدود هم بهم میدن نمیدونم برای شما چجوری توضیح دادن.

:دی من سوالم در مورد پهنای باند اختصاصی بود.
نه اشتراک های معمولی که همه می تونن ازش استفاده کنن و معمولا هم یک به یک نیست یک به هشت یا نهایت لطفی که بخوان بکنن یک به چهار .

این 10 مگابایتی که بنده گفتم کاملا اختصاصی هست و کاملا با سرعت 10 مگابایت ثابت می تونم دانلود کنم .

لینک این نوع خدمات :
http://www.respina.net/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/

http://www.shatel.ir/Bandwidth/default.loco

- - - Updated - - -

وایرلس :d

حدودا چندتا مشترک و یوزر داری و چه سرعتی میخوای بهشون بدی ؟

70 تا یوزر دارم

بین 500 تا 700 kbps

سایت ایرنسل زیرو رو کردم چیزی راجب خدمات پهنای باند اختصاصی پیدا نکردم

elementary
May 7th, 2016, 02:48
:دی من سوالم در مورد پهنای باند اختصاصی بود.
نه اشتراک های معمولی که همه می تونن ازش استفاده کنن و معمولا هم یک به یک نیست یک به هشت یا نهایت لطفی که بخوان بکنن یک به چهار .

این 10 مگابایتی که بنده گفتم کاملا اختصاصی هست و کاملا با سرعت 10 مگابایت ثابت می تونم دانلود کنم .

لینک این نوع خدمات :
http://www.respina.net/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C/

http://www.shatel.ir/Bandwidth/default.loco

- - - Updated - - -

70 تا یوزر دارم

بین 500 تا 700 kbps

سایت ایرنسل زیرو رو کردم چیزی راجب خدمات پهنای باند اختصاصی پیدا نکردم

ببینید اگه شما 40 مگ پهنای باند تهیه کنید با این تعداد یوزر حدود یک هشتم پورت شما بدون استفاده میمونه :69:

یعنی حدودا 5 مگ میانگین مصرف میشه و 35 مگ دیگه بدون استفاده میمونه حتی تو ساعت های پیک هم شاید به 7-8 مگ استفاده برسه البته اگه کاربر های شما کاربر معمولی باشن و استفاده خانگی بکنند

به هرحال 10 12 مگ پهنای باند برای این تعداد کاربر مناسب هست البته اگه قصد ارائه سرویس اشتراکی دارید

اگه پهنای باند بالاتری هم تهیه کنید دراینده مشاهده خواهید کرد که مصرف شما خیلی خیلی کمتر از این پهنای باند هست .

اگه 10 مگ از شاتل بگیرید هرمگ رو 250 حساب کنه میشه دو و نیم میلیون میتونید از کاربرها مبلغ 40 تومان بابت هزینه بگیرید و با توجه به اینکه هزینه ترافیک هم ندارید سود شما میشه گرفتن هزینه ترافیک از کاربرها

من چون قبلا این کار رو پیاده سازی کردم تجربه این رو دارم که پهنای باند به چه صورتی نیازهست

downloaddl
May 7th, 2016, 02:56
ببینید اگه شما 40 مگ پهنای باند تهیه کنید با این تعداد یوزر حدود یک هشتم پورت شما بدون استفاده میمونه :69:

یعنی حدودا 5 مگ میانگین مصرف میشه و 35 مگ دیگه بدون استفاده میمونه حتی تو ساعت های پیک هم شاید به 7-8 مگ استفاده برسه البته اگه کاربر های شما کاربر معمولی باشن و استفاده خانگی بکنند

به هرحال 10 12 مگ پهنای باند برای این تعداد کاربر مناسب هست البته اگه قصد ارائه سرویس اشتراکی دارید

اگه پهنای باند بالاتری هم تهیه کنید دراینده مشاهده خواهید کرد که مصرف شما خیلی خیلی کمتر از این پهنای باند هست .

اگه 10 مگ از شاتل بگیرید هرمگ رو 250 حساب کنه میشه دو و نیم میلیون میتونید از کاربرها مبلغ 40 تومان بابت هزینه بگیرید و با توجه به اینکه هزینه ترافیک هم ندارید سود شما میشه گرفتن هزینه ترافیک از کاربرها

من چون قبلا این کار رو پیاده سازی کردم تجربه این رو دارم که پهنای باند به چه صورتی نیازهست

پول اینترنت روی شارژ ساختمون گرفته میشه
بله درسته
اما از این پورت قراره استفاده های دیگه ای هم بشه بجز استفاده از ساکنین

شما قبلا از شاتل استفاده کردید؟!
کمی توضیح بدین در مورد سرویس پهنای باندشون که چطوری بود؟!
قطعی و .....

elementary
May 7th, 2016, 03:07
پول اینترنت روی شارژ ساختمون گرفته میشه
بله درسته
اما از این پورت قراره استفاده های دیگه ای هم بشه بجز استفاده از ساکنین

شما قبلا از شاتل استفاده کردید؟!
کمی توضیح بدین در مورد سرویس پهنای باندشون که چطوری بود؟!
قطعی و .....

من با شاتل کارکردم نظم و مقررات خوبی داره با شما قرارداد میبندن و درصورت قطعی یا افت کیفیت سرویس موظف به پرداخت جریمه به شما هستند

البته تعرفه ای که برای شما محاسبه کرده بودن روی هوا بود به این نکته هم اشاره کنم قرارداد های 6 ماه و یکسال و به بالا رو تخفیف خوبی میدن

داخل قرارداد تمام سرویس های پهنای باند اختصاصی یک سری نکات و قوانین نوشته شده که باید رعایت کنید و بنابراین فکرکنم اون قسمت که گفتید از این پورت قراره استفاده های دیگه هم بشه غیرممکن بشه شاتل روی این موضوعات حساس هست

درصورتی که قراداد یکساله ببندید معمولا شاتل تجهیزات امانی به شما میده اگر هم افت سیگنال داشته باشید معمولا براتون لینک اختصاصی میزنه

اگه دنبال هزینه کمتری هستید میتونید اینترانت هم تهیه کنید و خودتون تبدیل به اینترنت کنید

downloaddl
May 7th, 2016, 04:20
وقتی حرف پهنای باند اختصاصی میشه مگه ضریبدار هم میشه؟ مگه داریم؟ 2- بنده دوستم واسه شرکت تراشه قم کار میکنه به جرف ایشون از زیرساخت 2 لاین محدود و نامحدود دارن حالا بقیشو دیگه بنده نمیدونم بنده برای یه دانشگاه پهنای باند اختصاصی محدود خریداری کردم و تو تست هم ضریب 1*1 بوده. افتم نداشتیم.
بعد قانون محاصبه اینترنت مکابیت هست نه بایت.
این شکلی شما یه اینترنت 40*8 =320 مگابیتی میخواید یعنی؟
البته اینم قید کنم که سرویس پنای باند و تعرفش با توجه به سیاست شرکت ارائه دهنده هست. بنده خودم از تراشه 1 ماه 40 مگ پهنای باند + 100 گیگ ترافیک خریدم 150 هزار تومان :d

در تمامی مکالمه هایی که کردم به من مگابایت قیمت میدادن نه مگابیت

فرق بین مگابایت و مگابیت رو به من بگین شما :دی ( لینک ویکی پدیا نباشه لطفا )

elementary
May 7th, 2016, 04:26
وقتی حرف پهنای باند اختصاصی میشه مگه ضریبدار هم میشه؟ مگه داریم؟ 2- بنده دوستم واسه شرکت تراشه قم کار میکنه به جرف ایشون از زیرساخت 2 لاین محدود و نامحدود دارن حالا بقیشو دیگه بنده نمیدونم بنده برای یه دانشگاه پهنای باند اختصاصی محدود خریداری کردم و تو تست هم ضریب 1*1 بوده. افتم نداشتیم.
بعد قانون محاصبه اینترنت مکابیت هست نه بایت.
این شکلی شما یه اینترنت 40*8 =320 مگابیتی میخواید یعنی؟
البته اینم قید کنم که سرویس پنای باند و تعرفش با توجه به سیاست شرکت ارائه دهنده هست. بنده خودم از تراشه 1 ماه 40 مگ پهنای باند + 100 گیگ ترافیک خریدم 150 هزار تومان :d

وقتی از پهنای باند اختصاصی صحبت میشه ترافیک نامحدود هست

وقتی درمورد سرعت اینترنت صحبت میکنیم از واحد مگابیت استفاده میکنیم برای تبدیل به مگابایت باید تقسیم بر هشت کنید برای مثال : اینترنت 2 مگابیت میشه 256 کیلوبایت

بنابراین اینترنت 40 مگابیت ایشون میشه 5 مگابایت

زیرساخت فقط لینک های 155 مگابیت به بالا ارائه میکنه که نامحدود هست

k-h
May 7th, 2016, 14:03
درود
در خدمتتون هستیم میتونیم بهتون سرویس بدیم .
چند آی پی نیاز دارید ؟
کدوم محدوده از شیراز هستید ؟تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم.
شما که میخواین روش اینترنت بفروشید یه سری مسائل دیگه هم باید در نظر بگیرید
همه مسائل این نیست که میفرمائید
مسائل دیگه ای هم هست.
1-مجوز فعالیت
2-آی پی
3- سیستم اکانتینگ
ما در شیراز فعایت میکنیم و میتونیم هر مقداری بخواین بهتون پهنای باند بدیم
لطفا کامل توضیح دهید یا با ما در تماس باشید راهنماییتون میکنیم