PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکیل تعاونی توسط اعضای این انجمن

poolhast
November 1st, 2010, 16:04
با سلام به دوستان من یه ایده ای دارم و اینه که تمام اعضای این فروم اگه مایل اند بیایم یه تعاونی در زمینه فروش هاست و دامنه و سرور تشکیل بدیم و سودش هم بین اعضا تقسیم کنیم با این کار می تونیم یکی از بزرگترین خدمات دهنده های اینترنتی تو کشور تبدیل بشیم به این شکل که هر کسی میاد یه سهمی می گذاره واگر تعداد مون بالا رفت سرمایه اولیه باتوجه به تعداد اعضای این سایت خیلی بالا می ره و یه تعاونی تشکیل می دیم و می تونیم با شرکت های اول هاستینگ ایران رقابت کنیم وسود و مدیریت بین سهامداران تقسیم می شه اطمینان داشته باشین اگه با هم متحد بشیم و برنامه ریزی و مدیریت درستی داشته باشیم موفقیتمون حتمیه

mr.he3am
November 1st, 2010, 16:21
میشه یکم کامل تر توضیح بدید

mr.he3am
November 1st, 2010, 16:46
به این شکل که هر کسی میاد یه سهمی می گذاره واگر تعداد مون بالا رفت سرمایه اولیه باتوجه به تعداد اعضای این سایت خیلی بالا می ره و یه تعاونی تشکیل می دیم و می تونیم با شرکت های اول هاستینگ ایران رقابت کنیم وسود و مدیریت بین سهامداران تقسیم می شه

همین جوری کسی که نمیاد اطمینان کنه ! و سرمایه بده
شما قبلش باید یک هاستینگ راه اندازی کنی + یک شرکت ثبت کنی
داخل اینترنت یک اعتباری داشته باشی بعد بخوای همچین کاری کنی
زیاد هم فکر جالبی نیست ;)

poolhast
November 1st, 2010, 17:17
همین جوری کسی که نمیاد اطمینان کنه ! و سرمایه بده
شما قبلش باید یک هاستینگ راه اندازی کنی + یک شرکت ثبت کنی
داخل اینترنت یک اعتباری داشته باشی بعد بخوای همچین کاری کنی
زیاد هم فکر جالبی نیست ;)
من این کار را انجام نمی دم یه کار گروهی و همه سهم یکسانی خواهند داشت

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 03:50 PM ----------

دوستان نظز بدن