PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای انتقال پست های دارای تصویر شاخص به یک هاست دیگر

rojhanweb
May 5th, 2016, 12:14
سلام. دوستان احتمالا در جریان تاپیک های اخیر من هستید که متاسفانه انواع و اقسام مشکلات داره برام پیش میاد و همه هم میگن به دلیل نفوذ ویروس یا شل یا هکر هست!! حالا من تصمیم گرفتم کلا هاست رو عوض کنم و از حالت ترکیبی هم استفاده نکنم ینی برای هر سایت یه هاست بگیرم نه یه هاست نامحدود و مشترک برای همشون!

حالا سوالی که دارم اینه که چجوری باید پست های وردپرس رو با عکس شاخص منتقل کنم؟؟ من تا الان تنها راهی که بلدم از بخش برون ریزی خود وردپرس هست که خب تمام مطالب و صفحه ها و .... رو پشتیبان میگیره اما تصاویر شاخص رو نه !! (یا شاید هم میگیره و باید پوشه ی خاصی رو جا به جا کنم)

خلاصه اینکه میخوام اگه زحمتی نیست یه توضیح بهم بدین که چجوری باید مطالب یه سایت وردپرسی که دارای تصویر شاخص و عکس داخل پست هستند رو بدون مشکل به یه هاست دیگه منتقل کنم طوری که انگار هیچ چیز عوض نشده. این وسط قراره دیتابیس جدید ساخته شه این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ ریستور کردن همون فایل خروجی که از برون ریزی گرفتم توی یه دیتابیس جدید صحیح و کامل اجرا میشه؟

نکته کنکوری: ممکنه بگین خب یه بکاپ کلی از سایت بگیر که هم پوشه و دیتابیس و ... رو شامل بشه! منتها خب مشکل اینه که الان من نمیدونم کدوم فایل هام مشکل داره از قالبه یا از دیتابیس یا .... واسه همین میخوام بدون حتی یک درصد خطا که نکنه فایل مشکل دار رو به هاست جدید منتقل کنم همه چی رو از اول نصب کنم و فقط مطالب و عکسام رو منتقل کنم . کامنت ها برام مهم نیست

لطفا راهنماییم کنید. مرسی

سوال تکمیلی : راهی برای پی بردن به مشکلات قالب هست؟ مثلا یه فلش رو بهش شک داری اسکن میکنی و تمام! راهی هست که پوشه ی قالب فعلیم در هاست فعلیم رو دانلود کنم و بدون بررسی کد ها (چون سر در نمیارم ) توسط روش خاصی اسکن کنم تا اگه مشکلی ویروسی شلی چیزی داشت مشخص شه؟ یا راهی نیست

m2n
May 5th, 2016, 12:44
اگر فقط عکس ها مد نظر هست، شما فولدر uploads در مسیر wp-content زیپ کنید و به هاست جدید انتقال بدین.
ولی یه راه دیگه ای هم هست انتقال بک آپ یعنی تمام فایل های شما به هاست جدید انتقال پیدا می کنه و شما می تونید هر فایل که نیاز داشته باشید استخراج کنید.
اگر دیتابیس + تصاویر شاخص هر دوتا تو هاست جدید باشن هیچ مشکلی برای سایت شما به وجود نمیاد.

بازم سئوالی بود در خدمتتون هستیم

gharibion
May 5th, 2016, 13:19
به جای برون ریزی , درون ریزی وردپرس , بک اپ سایت رو ریستور کنید.

T.Toosi
May 5th, 2016, 13:27
نکته کنکوری: ممکنه بگین خب یه بکاپ کلی از سایت بگیر که هم پوشه و دیتابیس و ... رو شامل بشه! منتها خب مشکل اینه که الان من نمیدونم کدوم فایل هام مشکل داره از قالبه یا از دیتابیس یا .... واسه همین میخوام بدون حتی یک درصد خطا که نکنه فایل مشکل دار رو به هاست جدید منتقل کنم همه چی رو از اول نصب کنم و فقط مطالب و عکسام رو منتقل کنم . کامنت ها برام مهم نیست

لطفا راهنماییم کنید. مرسی

سوال تکمیلی : راهی برای پی بردن به مشکلات قالب هست؟ مثلا یه فلش رو بهش شک داری اسکن میکنی و تمام! راهی هست که پوشه ی قالب فعلیم در هاست فعلیم رو دانلود کنم و بدون بررسی کد ها (چون سر در نمیارم ) توسط روش خاصی اسکن کنم تا اگه مشکلی ویروسی شلی چیزی داشت مشخص شه؟ یا راهی نیست

سلام، ابتدا وردپرس خام دانلود و نصب کنید سپس دیتابیس بک آپ را بهش وصل کنید تا 90 درصد تا اینجا برای عدم وجود شل خاطر جمع شوید، سپس قالب را بدهید یک برنامه نویس برای وجود باگ و.. چک کند سپس پوشه upload وردپرس میماند که عکس هاش شاخص داخلش قرار گرفته است و باید اسکن شود، اگر به هاستینگ خود اطلاع دهید براتون اسکن خواهد کرد.

rojhanweb
May 5th, 2016, 15:30
سلام، ابتدا وردپرس خام دانلود و نصب کنید سپس دیتابیس بک آپ را بهش وصل کنید تا 90 درصد تا اینجا برای عدم وجود شل خاطر جمع شوید، سپس قالب را بدهید یک برنامه نویس برای وجود باگ و.. چک کند سپس پوشه upload وردپرس میماند که عکس هاش شاخص داخلش قرار گرفته است و باید اسکن شود، اگر به هاستینگ خود اطلاع دهید براتون اسکن خواهد کرد.

خب برکردوندن دیتابیس خودش مشکل درست نکنه؟؟ اخه من یادمه خیلی وقت پیش یه سایت داشتم که وقتی از موبایل واردش میشدی رایدایرکت میشد به یه سایت مستهجن! هرکاری کردم درست نشد اخر وقتی دیتابیس رو پاک و دوباره نصب کردم درست شد منظورم اینه که پس دیتابیس هم میتونه دستکاری شه بهتر نیست بدون ریستور کردن دیتابیس انتقال رو انجام بدم؟

والا خود هاست که بعید میدونم اینکارو کنه ینی یه بار کرد ولی گفت مشکلی نداره سایت :| من کل روت هاست رو دانلود کردم و توی کامپیوتر که اکسترکت کردم نزدیک 20 تا فایل رو ویروس شناخت! رفتم از داخل هاست همشون رو حذف کردم به نظرت این مینتونه مشکل رو رفع کنه؟ یا هنوز ممکنه فایل هایی باشن که انتی ویروس نشناسه؟ فایل ها این ها بود : یه سری فایل با پسوند .suspected و یه سری دیگه هم با اسم thumbs.php