PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیش از نیم میلیارد گردش مالی نماد اعتماد الکترونیک

iranian-portal
May 4th, 2016, 13:46
درود،

با توجه به هزینه های مربوط به اخذ نماد اعتماد الکترونیک، متقاضی موظف به پرداخت 35،000 تومان وجه نقد میباشد.

طبق آمار رسمی اینماد، تا این لحظه 16،594 کسب و کار اینترنتی دارای نماد هستند.

طبق محاسبات ریاضی، از ضرب تعداد دارندگان نماد 16،594 * 35،000 تومان هزینه

به رقم 580،790،000 میلیون تومان یا به عبارتی بیش از نیم میلیاد گردش مالی میرسیم!

==================

با توجه به مدت زمان شروع فعالیت اینماد و گردش مالی فوق؛

1- خدمتگذاری این بخش را به مخاطبانش چگونه ارزیابی میکنید؟

2- اگر چنین گردش مالی(بالغ بر نیم میلیارد)، طی همان مدت زمان فعالیت اینماد، در اختیار بخش خصوصی قرار میگرفت، نتایج را چگونه پیش بینی میکنید؟

برای اینکه گفتگویی سازنده، در چهارچوب منطق جریان داشته باشد، لطفا از موضوعات زیر صرف نظر کنید؛

حاشیه پردازی، جانب داری و بحث های 30یا30، مقایسه های غیر مرتبط با کشورهای خارجی، ایده پردازی های عجیب! تخلیه احساسات و موارد مشابه...

InterServer.ir
May 4th, 2016, 14:15
درود،

با توجه به هزینه های مربوط به اخذ نماد اعتماد الکترونیک، متقاضی موظف به پرداخت 35،000 تومان وجه نقد میباشد.

به رقم 580،790،000 میلیون تومان یا به عبارتی بیش از نیم میلیاد گردش مالی میرسیم!

==================

2- اگر چنین گردش مالی(بالغ بر نیم میلیارد)، طی همان مدت زمان فعالیت اینماد، در اختیار بخش خصوصی قرار میگرفت، نتایج را چگونه پیش بینی میکنید؟

برای اینکه گفتگویی سازنده، در چهارچوب منطق جریان داشته باشد، لطفا از موضوعات زیر صرف نظر کنید؛

حاشیه پردازی، جانب داری و بحث های 30یا30، مقایسه های غیر مرتبط با کشورهای خارجی، ایده پردازی های عجیب! تخلیه احساسات و موارد مشابه...

در اینکه نماد هیچ سودی نداشته جز خراب تر کردن وضع بازار شکی نیست ! خواستند با آدرس و شماره تلفن جلوی کلاه برداری رو بگیرند و مالیاتی هم به جیب بزنند.
نتیجه این شد آدرس و شماره تلفن رو روی نماد نشان داند و همین باعث شد اکثر سایت های نماد دار با آدرس فیک نماد بگیرند دلیل خوبی هم دارند
مشتریی که وقت و بی وقت نمیشناسه ساعت 2 شب زنگ میزنه می خوام یه رنگ تو استایل قالبم عوض کنم از کجاست؟!
از کجا معلوم پا نشه هر روز بیاد دم در خونه و شرکت مزاحمت ایجاد کنه ! نشان دادن آدرس و ... به دلیل اینکه فروشنده ها رو مجبور به استفاده از آدرس اشتباهی کرده به ضرر مشتری هم بوده تا امروز

من دقیقه 90 به خاطر شایعات مالیات از گرفتن نماد پشیمان شدم و این هزینه رو هم واریز کردم ولی اونطور که دوستان گفتند این هزینه 35 هزاری هزینه 4 بار پست مدارک به منزل دارندگان نماد در طول 1 سال هست. اگر کلش هم مصرف شه باز سود زمانی که پول پیششون هست مبلغ کمی نمیشه.

kool
May 4th, 2016, 14:16
درود
درسته. و اینم درسته که بنده از نماد خوشم نمیاد به دلایلی. و خودم هم نماد داشتم و هزینه فوق رو هم پرداخت کرده بودم ولی خودم درخواست حذف نماد رو ارسال کردم همانطور که برخی دیگر ارسال کردند و بعد ها نیز ارسال خواهند کرد.
ولی در طول سال 4 بار نامه از طریق پست به آدرس شما ارسال میشه (البته اگه دارنده نماید پیگیری کنه و ثبت درخواست ارسال کد کنه در هر سه ماه) که هزینه ای برای این نیز به شرکت پست باید پرداخت شه. حال نمیدونم چقدر پرداخت میکنن.

در کل من که نه از پاسخگویی و نه رسیدگی و ... راضی نبودم و نیستم فقط نسبت به چند سال پیش کمی بهتر شده!

payamkutah
May 4th, 2016, 14:23
درود،

==================

هزینه دریافتی برای نماد برای ارسال نامه حاوی کد هست برای هر بار 7800 تومان - ولی بله ممکن هست در این میان برای خود نیز هزینه هایی برداشته باشند.

نمیشه گفتکار بدی کرده اند.

با این نماد اعتماد خیلی از کار هایی که به صورت غیر قانونی بوده جمع شده.

این رو هم بدونید اگر شما یا ما به جای اونا بودیم ما همهمین کار رو میکردیم دوستان

همیشه نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنید.

شاید بعضی قوانین در اینده به نفع ما باشه.

bandarit
May 4th, 2016, 14:33
درود،

==================

این ها سیاست های وزارت های مختلف هست برای اینکه جیب خودشون پر بشه و گرنه گذشته چجور خرید میشد که الان نمیشه ؟؟مگه خارج هم اینطور هستش ؟کلاهبرداری رو وظیفه پلیس فتا هست جلوگیری کنه ازش و امنیت رو در فضای مجازی برقرار کنه خیلی از شرکت ها و سایت ها هستن نماد هم ندارند نمیشه گفت کلاهبردارن که !!!

متاسفانه تا کشور ما پیشرفت که خیلی طول میکشه

navidmadrid
May 4th, 2016, 14:56
درود،

==================

ببینید اینکار برای ساماندهی سایت های فروشگاهی صورت گرفته بلاخره مشتری حق داره بدونه از چه کسی خرید میکنه
همچنین از موقع اجرای این کار خیلی کلاهبرداری کم شده یکم از دیدگاه های مردمی ببینید

Asp.Net
May 4th, 2016, 15:32
نماد باعث جمع شدن بساط ***های اینترنتی شده و اگر فروشگاهی با نماد تخلف بکنه فتا کمتر از 48 ساعت رسیدگی میکنه .
کسی نمیتونه آدرس غیر واقعی بنویسه چون سند و یا اجاره نامه میخواد و کسی هم که میخواد این ها رو جعل کنه حقش هست پلیس بیاد سراغش

- - - Updated - - -

در اینکه نماد هیچ سودی نداشته جز خراب تر کردن وضع بازار شکی نیست ! خواستند با آدرس و شماره تلفن جلوی کلاه برداری رو بگیرند و مالیاتی هم به جیب بزنند.
نتیجه این شد آدرس و شماره تلفن رو روی نماد نشان داند و همین باعث شد اکثر سایت های نماد دار با آدرس فیک نماد بگیرند دلیل خوبی هم دارند
مشتریی که وقت و بی وقت نمیشناسه ساعت 2 شب زنگ میزنه می خوام یه رنگ تو استایل قالبم عوض کنم از کجاست؟!
از کجا معلوم پا نشه هر روز بیاد دم در خونه و شرکت مزاحمت ایجاد کنه ! نشان دادن آدرس و ... به دلیل اینکه فروشنده ها رو مجبور به استفاده از آدرس اشتباهی کرده به ضرر مشتری هم بوده تا امروز

من دقیقه 90 به خاطر شایعات مالیات از گرفتن نماد پشیمان شدم و این هزینه رو هم واریز کردم ولی اونطور که دوستان گفتند این هزینه 35 هزاری هزینه 4 بار پست مدارک به منزل دارندگان نماد در طول 1 سال هست. اگر کلش هم مصرف شه باز سود زمانی که پول پیششون هست مبلغ کمی نمیشه.

almandata
May 4th, 2016, 15:34
هزینه دریافتی برای نماد برای ارسال نامه حاوی کد هست برای هر بار 7800 تومان - ولی بله ممکن هست در این میان برای خود نیز هزینه هایی برداشته باشند.

نمیشه گفتکار بدی کرده اند.

با این نماد اعتماد خیلی از کار هایی که به صورت غیر قانونی بوده جمع شده.

این رو هم بدونید اگر شما یا ما به جای اونا بودیم ما همهمین کار رو میکردیم دوستان

همیشه نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنید.

شاید بعضی قوانین در اینده به نفع ما باشه.

خود نماد تو نامه ای که میفرسته زده بابت هزینه پست سه هزار گرفتیم بابت خدمات پنج هزار و سیصد تومان

چه کاری انجام دادن که اون هزینه رو برمیدارن؟

iranian-portal
May 4th, 2016, 15:38

استفاده از پرسنل غیر فنی، بدون تعهد و بدون دیدگاه حرفه ای نسبت به شغل و وظیفه ای که حال انجام آن هستند.
عدم توانایی در ساماندهی شایسته متقاضیان، نقص های مکرر سایت اینماد، و به طور کلی ساختار شکننده و ضعیف سایتی که یک طرح در ابعاد ملی است!!!
عدم تسلط و شناخت کافی بر حوزه کالا یا خدمات. (کالاهای بی کیفیت چینی، کالاهای ناقض قوانین کپی رایت و...)
تداخل سیستم سنتی کاغذ بازی با تجارت الکترونیک و هدر رفت زمان متقاضیان.
عدم برنامه ریزی و پیشبرد کارها به صورت آزمون و خطا!! (هنوز تکلیف ستاره سوم تا پنجم مشخص نیست و همه یا تک ستاره هستند، یا بعضا دو ستاره)
نقض حریم خصوصی، افشای ریز اطلاعات شخصی فعالان حقیقی!
برخورد ناشایست و نامطلوب پرسنل.
عدم امکان ارائه گزارش مستقیم و پیگیری سریع گزارشات مردمی در تخلفات فروشندگان (مراحل پیچیده، شاکی را اینقدر به این نهاد و آن نهاد ارجاع میدهند تا دیگر فکر خرید اینترنتی را کلا از سرش بیرون کند!)
عدم امکان تغییر شخصیت تجاری (حقیقی به حقوقی یا بالعکس امکان پذیر نیست، اگر حقیقی نماد بگیرید، تا آخر عمر باید حقیقی بمانید، حتی اگر روزی حقوقی شدید!!!)

و بسیاری موارد از قلم افتاده دیگر...

Asp.Net
May 4th, 2016, 15:44
استفاده از پرسنل غیر فنی، بدون تعهد و بدون دیدگاه حرفه ای نسبت به شغل و وظیفه ای که حال انجام آن هستند.
عدم توانایی در ساماندهی شایسته متقاضیان، نقص های مکرر سایت اینماد، و به طور کلی ساختار شکننده و ضعیف سایتی که یک طرح در ابعاد ملی است!!!
عدم تسلط و شناخت کافی بر حوزه کالا یا خدمات. (کالاهای بی کیفیت چینی، کالاهای ناقض قوانین کپی رایت و...)
تداخل سیستم سنتی کاغذ بازی با تجارت الکترونیک و هدر رفت زمان متقاضیان.
عدم برنامه ریزی و پیشبرد کارها به صورت آزمون و خطا!! (هنوز تکلیف ستاره سوم تا پنجم مشخص نیست و همه یا تک ستاره هستند، یا بعضا دو ستاره)
نقض حریم خصوصی، افشای ریز اطلاعات شخصی فعالان حقیقی!
برخورد ناشایست و نامطلوب پرسنل.
عدم امکان ارائه گزارش مستقیم و پیگیری سریع گزارشات مردمی در تخلفات فروشندگان (مراحل پیچیده، شاکی را اینقدر به این نهاد و آن نهاد ارجاع میدهند تا دیگر فکر خرید اینترنتی را کلا از سرش بیرون کند!)
عدم امکان تغییر شخصیت تجاری (حقیقی به حقوقی یا بالعکس امکان پذیر نیست، اگر حقیقی نماد بگیرید، تا آخر عمر باید حقیقی بمانید، حتی اگر روزی حقوقی شدید!!!)

و بسیاری موارد از قلم افتاده دیگر...

فروشگاه بدون نماد نمیشه اعتماد کرد

iHSG
May 4th, 2016, 16:17
سلام
منم موافقم نماد درسته بدی هایی داشته و داره اما از حق نگذریم خوبی هایی هم داره.
به نظر من درسته که آدرس در سیستم نماد ثبت بشه اما اینکه همیشه و هر وقت عمومی نمایش داده بشه اشتباهه به نظرم بهتر بود وقتی کاربر شکایتی کرد با دستور پلیس آدرس رو تحویل بدن نه که هر کی آمد تو سایت آدرس رو ببینه.
سایت اگر فروش حضوری هم داشت که خودش آدرسش رو می نوشت اما وقتی نمی خوایم آدرس نوشته بشه یعنی فروش حضوری نداریم دیگه پس برای چی باید 24 ساعته آدرس ما در معرض دید باشه؟

pardishosting
May 4th, 2016, 16:18
در بین تصمیم گیری مسئولین ان چیزی اهمیت ندارد افکار عمومی و نظرات مردم است.

mizban97
May 4th, 2016, 16:34

سلام
در گذشته که نماد نبود شما چگونه اعتماد میکردید؟

hegza
May 4th, 2016, 16:56

حالا مثلا نماد چه کاری میکنه که بدون نماد نمیشد کرد؟

- - - Updated - - -

درود،

==================

نمیشه حساب کرد خیلیا نمادشون باطل شده و در لیست نیستن
بعد هزینه پستی و سرور ای نماد سر به فلک میزاره هر بار چند کانکشن همزمان داره رو سرورش پس این نصف هزینه هاشو هم در نمیاره.
بهرحال هدف ای نماد کسب درآمد نیست و زیر نظر دولته و فقط سعی کرده بخشی از هزینه ها رو در بیاره

kool
May 4th, 2016, 17:57

یک روزی فروشگاه ها و شرکت هایی به خاطر این جمله از شما شکایت کنن میتونید پاسخگو باشید؟

navid2zp
May 4th, 2016, 18:41
اگر نماد هدفش جمع کردن اطلاعات فروشندگان و ساماندهی اون ها هست پس چرا اطلاعات به کاربر نمایش داده میشه؟

اگر بحث اعتماد هست خوب مثل آدم اجازه فعالیت سایت های نقد و بررسی توسط کاربر رو بدید
بنده یک سوال دارم:
بنده اگر نماد بگیرم نشونه این هست تمامی محصولات من کیفیتی عالی دارند؟ و هر کسی نماد 1 ستاره داره از نظر کیفیت کاملا برابر با سایر 1 ستاره ای ها هست؟
یک عکس چند در چند با یک ستاره طلایی روش از نظر کاربران و مشتریان بنده بیشتر باعث اعتماد سازی میشه؟ جزئیات بیشتری رو در اختیار خریدار بنده قرار میده؟
به عنوان مثال شما وبسایت yelp.com رو بررسی کنید.
مشتری ها خودشون نقد کاملی از سرویس هایی خریداری کردند در اختیار شما قرار میدن و میتونید یک شرکت مناسب رو انتخاب کنید
حتی در زمینه های تخصصی تر خود webhostingtalk.com رو ببینید
نقد ها و شکایت هایی که اون جا میشه
هیچکس هم حرفی نمیتونه بزنه
اینجا شما هرچقدر مدرک هم بیارید پستتون حذف میشه
البته این مشکل از طرف انجمن و ... نیست و متاسفانه طبق قانون هر شرکتی حتی اگر کلاه بردار باشه با شکایت میتونه این نوع وبسایت ها رو دچار مشکل کنه

payamkutah
May 4th, 2016, 18:49
دوستان عزیز چرا اینقدر به نماد بد بین هستید؟؟؟

بابا بد فکر نکنید. شاید یه پولایی برا خودشون برمیدارن ولی چاره دیگه ای نیست الان طوری شده که اگر این نماد رو نگیرید درگاه بهتون نمیدن- درگاه واسط هم نداریم - پس برید و نماد رو بگیرید و راحت بشید.

نماد یک قانون شده نمیشه این قانون رو عوض کرد ، ولی با این اعتراض ها شاید بشه قوانین سختگیرانه بعدی رو کمی خنثی کرد.

نماد یک حرکت بازدارنده هست دوستان عزیز

برای افرادی هست که کارهای غیر مجاز میکردند قبلا (با درگاههای واسط) این افراد دیگه نمیتونن درگاه بگیرین و مجبورا از راهای دیگه استفاده کنن که راهای دیگه هم قابل پیگیری هست.

این نماد به خریدار این اعتاد رو میده که اگر مشکلی بعد از پرداخت برات پیش اومد اطلاعات فروشنده موجود هست و قابل پیگیری.(البته با نمایش اطلاعات مثلا ادرس به شدت مخالفم)

InterServer.ir
May 4th, 2016, 19:08

طرز فکر هر کس قابل احترامه . ولی سوالی دارم آیا نماد تضمین می کنه کیفیت سرویس مناسب باشه ؟ یا اصلا بالاتر از نماد شرکت ثبت بودن میتونه چیزی رو تضمین کنه ؟

تو همین انجمن فردی هست نزدیک چند میلیون و 2 سال اعتبار بنده رو سر طمع محض ( سرور 1 هفته ای خریدن فروختن به مردم و به امید تمدید سر هفته و تمدید نکردن و.. ) تو کمتر از 48 ساعت به فنا داد هم شرکت ثبت شده هست هم نماد داره و مدیران این انجمن هم میشناسنش! 500 گیگ اطلاعات رو مجبور بودم به علت اینکه نمی تونستم سرورم رو با اون حساب تمدید کنم رو سرورش بردم تا 2 روز بمونه اونجا، کاری کرد هرچی داشتم برای جبران خسارت مشتریان دادم تا جایی که پولی برای شکایت نموند همین الان هم داره سرویس میفروشه و کارش رو میکنه.

اسم نمی برم از اون شخص حساب من و اون به اون دنیا اما برادر من همه چیز نماد نیست انصاف داشتن بهتر از هر نمادی تو دنیاست

مثال های زیادی تو همین انجمن مثل مثال من هست شرکت هایی با 7-8 سال سابقه و نماد و ... که سرور تحویل مردم میدن 16 دقیقه میکشه سرور روشن شه بعد میگن همه چیز عادیه ! گاهی برای بک آپ سرور از برخی که حتی نماد دارند هم میگیرم یکیشون کنسول داده بود حدود 10 دقیقه کشید فقط سرور به مرحله بوت هارد و سیستم عامل برسه بعد مشکل رو از سمت من می دونست یا شرکتی که نصب درست سنت او اس رو بلد نیست و با نماد و شرکت ثبت شده داره سرور اختصاصی میفروشه و ... این اواخر هم یه سرور مجازی 2 گیگ رم خریدم جهت بک آپ مای کامپیوتر سخت باز میشه و هنگه!

به نظر شما نماد الان برای حل این مشکلات چیکار می تونه بکنه یا کرده؟ برم شکایت کنم برای 50 تومن سرور که 200 تومن فقط باید هزینه کارشناس بدم و هزینه رفت و امد و رفتن به استانی که فروشنده اونجاست ؟

ali02
May 4th, 2016, 19:43
خصوصی بشه بیشتر 35 هزار تومن میگیرن 500 ملیون چیزی نیست برای کاری بااین حجم

Asp.Net
May 4th, 2016, 19:54
طرز فکر هر کس قابل احترامه . ولی سوالی دارم آیا نماد تضمین می کنه کیفیت سرویس مناسب باشه ؟ یا اصلا بالاتر از نماد شرکت ثبت بودن میتونه چیزی رو تضمین کنه ؟

تو همین انجمن فردی هست نزدیک چند میلیون و 2 سال اعتبار بنده رو سر طمع محض ( سرور 1 هفته ای خریدن فروختن به مردم و به امید تمدید سر هفته و تمدید نکردن و.. ) تو کمتر از 48 ساعت به فنا داد هم شرکت ثبت شده هست هم نماد داره و مدیران این انجمن هم میشناسنش! 500 گیگ اطلاعات رو مجبور بودم به علت اینکه نمی تونستم سرورم رو با اون حساب تمدید کنم رو سرورش بردم تا 2 روز بمونه اونجا، کاری کرد هرچی داشتم برای جبران خسارت مشتریان دادم تا جایی که پولی برای شکایت نموند همین الان هم داره سرویس میفروشه و کارش رو میکنه.

اسم نمی برم از اون شخص حساب من و اون به اون دنیا اما برادر من همه چیز نماد نیست انصاف داشتن بهتر از هر نمادی تو دنیاست

مثال های زیادی تو همین انجمن مثل مثال من هست شرکت هایی با 7-8 سال سابقه و نماد و ... که سرور تحویل مردم میدن 16 دقیقه میکشه سرور روشن شه بعد میگن همه چیز عادیه ! گاهی برای بک آپ سرور از برخی که حتی نماد دارند هم میگیرم یکیشون کنسول داده بود حدود 10 دقیقه کشید فقط سرور به مرحله بوت هارد و سیستم عامل برسه بعد مشکل رو از سمت من می دونست یا شرکتی که نصب درست سنت او اس رو بلد نیست و با نماد و شرکت ثبت شده داره سرور اختصاصی میفروشه و ... این اواخر هم یه سرور مجازی 2 گیگ رم خریدم جهت بک آپ مای کامپیوتر سخت باز میشه و هنگه!

به نظر شما نماد الان برای حل این مشکلات چیکار می تونه بکنه یا کرده؟ برم شکایت کنم برای 50 تومن سرور که 200 تومن فقط باید هزینه کارشناس بدم و هزینه رفت و امد و رفتن به استانی که فروشنده اونجاست ؟

اینکه اون شرکت نتوسته اطلاعات شما رو نگهداری کنه مشکل از نماد هست ؟ اصلا چه ربطی داره ؟ شما هنوز نمیدونی نماد رو برای چی به سایت ها میدن ! هم شما هم استارتر فقط بلدید 500 خط بنویسید ولی حرف درست نمیزنید.

- - - Updated - - -

یک روزی فروشگاه ها و شرکت هایی به خاطر این جمله از شما شکایت کنن میتونید پاسخگو باشید؟

اگر کسی کارش قانونی هست نباید از نماد گرفتن بترسه .

InterServer.ir
May 4th, 2016, 20:56
اینکه اون شرکت نتوسته اطلاعات شما رو نگهداری کنه مشکل از نماد هست ؟ اصلا چه ربطی داره ؟ شما هنوز نمیدونی نماد رو برای چی به سایت ها میدن ! هم شما هم استارتر فقط بلدید 500 خط بنویسید ولی حرف درست نمیزنید.

- - - Updated - - -

اول خوب بخونید من چی نوشتم و بعد نظر بدین .

امدین تو بحث و یه جمله با خط درشت و قرمز زدین که فروشگاه های فاقد نماد غیر قابل اعتمادند.

من مشکلاتی که تو هاستینگ هست رو گفتم و با توضیح نشون دادم نماد هیچ چیزی رو تضمین نمیکنه !

اگر کسی کارش قانونی هست نباید از نماد گرفتن بترسه

جواب این جمله رو هم قبلا دادم پست اول من رو بخونید .

نمی خواستم بحث رو ادامه بدم ولی برام جالب شد دلیلتون رو بدونم!

حرفم رو منطقی زدم و الان به عنوان کسی که نماد نداره می خوام قانع شم بعد از 4-5 سال هاستینگ چرا غیر قابل اعتمادم

یا دلیل قانع کننده بیارین یا بخاطر حرفتون از همه عذر خواهی کنید!

viphyip
May 4th, 2016, 21:02
فقط بدرد گرفتن درگاه بانکی می خوره مثل کارت پایان خدمت که فقط بدرد پاسپورت گرفتن می خوره

چون با نماد و بی نماد اگر کسی بخواد درست کار کنه و کلاهبرداری کنه می تونه انجام بده و همش بستگی به فروشنده داره مثل بازاری فیزیکی بیرون که خیلی از افرادی که داراری جواز کسب هستند هم کلاهبرداری می کنند و .... بقیش رو خودتون بهتر می دونید

Rezash
May 4th, 2016, 21:03
از وقتی نماد اعتماد اومده و گوگل نماد اعتماد نگرفته ، نمی تونم بهش اعتماد کنم !!!
همینطور همه بانک ها و سایت های خارجی. بدون نماد اصلا قابل اعتماد نیستند !!!
راستی چرا بانک ها خودشون نماد رو توی صفحه اصلی نذاشتن ؟ :-b
https://www.sb24.com/
http://behpardakht.com/
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
http://www.bankmellat.ir/default.aspx

hegza
May 4th, 2016, 21:15
بحث ترس و اینچیزا نیست
بنده نماد دارم آدرس دفترم زدم
ولی بعضا افرادی هستند منزل کار میکنن دلیلی نداره آدرس منزلشون رو پابلیک کنن. این مورد بر خلاف روح کسب و کار خانگیه که خودشون تصویب کردن

- - - Updated - - -

از وقتی نماد اعتماد اومده و گوگل نماد اعتماد نگرفته ، نمی تونم بهش اعتماد کنم !!!
همینطور همه بانک ها و سایت های خارجی. بدون نماد اصلا قابل اعتماد نیستند !!!
راستی چرا بانک ها خودشون نماد رو توی صفحه اصلی نذاشتن ؟ :-b
https://www.sb24.com/
http://behpardakht.com/
https://ebanking.bankmellat.ir/ebanking/
http://www.bankmellat.ir/default.aspx

این نوع مقایسه مقایسه مع الفارقه
شما پولتو میدی من ماهی 30% هم سود بهت میدم؟ یا میدی بانک 10% روزشمار میگیری؟

من موافق نماد و یا عدم وجودش نیستم با ساختارش مشکل دارم که باید اصلاحاتی انجام بشه و به نظر وبمسترها هم توجه کنه یک عده آدم که مطمئنم نمیدونن فروش و کار اینترنتی چیه نشستن و قانون میزارن با اینکه در تمام دنیا نمایندگانی از مردم(خریداران) و فروشندگان در این قانون گذاری های عمومی شرکت و نظراتشون رو میپرسند

viasky
May 4th, 2016, 21:20
از Hetzner و Redtstaion هم خرید نکنید پس لطفا
چون نماد ندارند و لی با ایرانی ها همکاری میکنند
فضای اینترنت یک محیط جهانیه....
نمیشه با یک نماد یک سازمان و شرکت و ارزیابی کرد
قبل از نماد چجوری خرید می کردید؟

hostorder
May 4th, 2016, 21:32
من خودم بیشتر از جاهایی خرید میکنم که تعهد کاری داره نه این که نماد داره نماد = کشک

hegza
May 4th, 2016, 21:38
من خودم بیشتر از جاهایی خرید میکنم که تعهد کاری داره نه این که نماد داره نماد = کشک

ولی امضاتون چیزه دیگه رو میگه جمله تاکیدی "دارای نماد اعتماد" البته میدونم خیلیا دنبال نماد دارها هستن .
اما قبول کنید تاکید بیش از حد فروشندگان روی این جمله باعث شد اینقدر مسئله جدی بشه و تجربه و تعهد جاشو بده به نماد

viasky
May 4th, 2016, 21:39
در ایران فرقی نمیکنه از شرکت نفت شکایت کنید یا از ایران خودرو یا از نمایندگی فروش لپ تاپی که تهیه کردید
به نتیجه نخواهید رسید
بنده خودم بارها تجربه کردم
در یک خرید دچار مشکل شدم و از فروشنده شکایت کردم
اصلا به درخواست من درست توجه نشد فقط فروشنده بدبخت و 1 میلیون جرمه کردند و پول رفت توی جیب خودشون
منم وقتی دیدم این بنده خدا اینقدر ضرر کرد ازش چیزی نخواستم
بخاطر گرون فروشی به من جریمه شد فقط وبه فروشنده گفتند مشتری و خودتون راضی کنید.... اینم جریمه (مگه میشه آخه)
یک نفر که نماد داره معتبر تره که بنده خدا داره داخل خونه کار میکنه یا شخصی که موسسه خصوصی راه اندازی کرده
یا یک پروژه مثل پدیده را داره می چرخونه....؟
موسسه می خوره میره - پدیده می خوره و میره ( همه اینا ها 1 صندوق سند دارند)
از سوپر مارکت سر کوچشون تا بانک مرکزی و دارایی و استان داری و....
ولی باز هم می خوره و دست کسی به جایی بند نیست
کسی که با پول مردم رفت کانادا اگر نماد داشت مشکلی پیش نمی اومد؟
چیزی که مهمه نیت و ذات و قلب آدم
وگرنه در هر پست و مقامی میشه کم فروشی کرد - مال مردم و خورد و...
اصلا به سند و مدرک و مجوز ربطی نداره
تمام صحبت بنده اینه

hostorder
May 4th, 2016, 21:40
ولی امضاتون چیزه دیگه رو میگه جمله تاکیدی "دارای نماد اعتماد" البته میدونم خیلیا دنبال نماد دارها هستن .
اما قبول کنید تاکید بیش از حد فروشندگان روی این جمله باعث شد اینقدر مسئله جدی بشه و تجربه و تعهد جاشو بده به نماد

دوست عزیز سایت ما مراجعه کنید نماد اعتماد رو برداشتیم نماد مون هم به خاطر اوج حرفه ای بودن سایت اینماد بدون پرداخت هزینه خودش تمدید شده !

viasky
May 4th, 2016, 21:41
نمی دونم شاید آقای ب - ز شرکت هاش نماد داشتند که الان گیر افتاده پس:71:

hoster
May 4th, 2016, 21:50

عزیز نماد خوبه
و میشه باهاش تقریبا هاستینگ های تابستانی رو مشخص کرد ...

و تقریبا نیز میشه اعتماد کرد که چیزی رو که خریدی بالاخره میشه یه جوری از طریق قانون پیگیری کرد و یه جورایی قوت قلبه

ای نماد هم نگفته که هرکی نماد داره یعنی از همه لحاظ عالیه ، متن زیر رو با دقت بخونید
" مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد (http://trustseal.enamad.ir/file/lDisclaimer.pdf) می باشد."

من هم نمی گم هر کی نماد داره یعنی از همه لحاظ اوکی هس ، ولی قوت قلب خوبی برای خرید هست

چیزی که مهمه نیت و ذات و قلب آدم
وگرنه در هر پست و مقامی میشه کم فروشی کرد - مال مردم و خورد و...
اصلا به سند و مدرک و مجوز ربطی نداره
تمام صحبت بنده اینه

حرفتون کاملا صحیح است
و اصل کار ذات و اعتقاد به نون حلال آوردن است

kool
May 4th, 2016, 21:55

اتفاقا بیشتر نماد دار ها کارشون غیرقانونی هست و به خاطر اینکه پشت نماد قایم شن و بتونن سرویس های بی‌کیفیت خودشون رو به سادگی قا-لب کنن میرن نماد میگیرن.
شما فقط 3 مورد روی اینترنت لینک بدید به ما که از نماد پیگیری کردن و آنها هم رسیدگی کردن! ولی یک جستجو بزنید ببینید چندین شرکت و فروشگاه دارای نماد از کاربران کاه-بر-داری های مختلف کردن!

در هر حال زمان بحث در این رابطه ندارم.
کسی که واقعا وجدا داشته باشه! آدم باشه! بدون ترس و بدون نظارت بالای سر نیز کارش رو درست انجام میده! کسی که با نماد بخواد با وجدان بشه فوقش چند روز دیگه برمیگرده به حال خودش!

موفق باشید

hegza
May 4th, 2016, 21:56
نمی دونم شاید آقای ب - ز شرکت هاش نماد داشتند که الان گیر افتاده پس:71:

شرکتاش از نماد بهتر رو داشت!! پارتی

Statyab
May 4th, 2016, 22:19
سلام
دقیقا تنها دلیلی که برای دریافت نماد اقدام نشده، نمایش مشخصات هست بنده تمایلی ندارم آدرس منزل و شماره برای تمام کاربرا قابل نمایش باشه
شاید کاربر ساعت ۱۲ زنگ زد یا اومد درب منزل!!!
این موضوع دقیقا حریم خصوصی افراد زیر سوال میبره! این موضوع به اطلاع نماد رسیده
از تمامی کاربران ( دارندگان نماد) تقاضا دارم با نماد مکاتبه و اعتراض کنید

alborzdata
May 4th, 2016, 22:34
سلام
دقیقا تنها دلیلی که برای دریافت نماد اقدام نشده، نمایش مشخصات هست بنده تمایلی ندارم آدرس منزل و شماره برای تمام کاربرا قابل نمایش باشه
شاید کاربر ساعت ۱۲ زنگ زد یا اومد درب منزل!!!
این موضوع دقیقا حریم خصوصی افراد زیر سوال میبره! این موضوع به اطلاع نماد رسیده
از تمامی کاربران ( دارندگان نماد) تقاضا دارم با نماد مکاتبه و اعتراض کنید

درود

دوست عزیز نماد هم بخاطر این اومده که نتونی تو خونه کار کنی دیگه !

همین هاستینگ خونگی های تابستونی ببین چه ضررهایی به کسب و کار دیگران میزنه !

کسی که شرکت داره مالیات میده ! به دو نفر نون میده کسب و کارشون بخاطر اینجور کارهای دو روزه بهم میریزه !

نماد باعث میشه هرکسی که واقعا میخواد کار کنه بمونه !

Statyab
May 4th, 2016, 22:43
درود

دوست عزیز نماد هم بخاطر این اومده که نتونی تو خونه کار کنی دیگه !

همین هاستینگ خونگی های تابستونی ببین چه ضررهایی به کسب و کار دیگران میزنه !

کسی که شرکت داره مالیات میده ! به دو نفر نون میده کسب و کارشون بخاطر اینجور کارهای دو روزه بهم میریزه !

نماد باعث میشه هرکسی که واقعا میخواد کار کنه بمونه !
سلام
دوست عزیز بیزینس ما ربطی به هاستینگ نداره وقتی برای دریافت درگاه اقدام میکنید باید نماد داشته باشید
شما وب سایتهایی که نماد دارن بررسی کنید ببینید چ تعداد از آنها شرکت ثبت شده هستن!
نماد برای دریافت مالیات از کسب و کارهای اینترنتی شروع به کار کرد
تمام افراد مجبور به پرداخت مالیات هستن

alborzdata
May 4th, 2016, 22:48
سلام
دوست عزیز بیزینس ما ربطی به هاستینگ نداره وقتی برای دریافت درگاه اقدام میکنید باید نماد داشته باشید
شما وب سایتهایی که نماد دارن بررسی کنید ببینید چ تعداد از آنها شرکت ثبت شده هستن!
نماد برای دریافت مالیات از کسب و کارهای اینترنتی شروع به کار کرد
تمام افراد مجبور به پرداخت مالیات هستن

درسته دوست عزیز اما یه مقداری باعث میشه کسب و کار ها به خدماتی که ارائه میدن بیشتر پایبند باشند !

در کل من هم زیاد موافق این همه نامه نگاری و اینها نیستم اما احراز هویت افرادی که کار میکنند کار خوبیه به نظرم باعث اعتماد بیشتر کاربر میشه

elementary
May 4th, 2016, 22:54
دوستان جوری صحبت میکنند انگار بدون نماد میشه توی فضای مجازی فعالیت کرد

اصلا به این کاری ندارم که بدون نماد مشتری به ما اعتماد میکنه یا نه یا حتی اینکه با نماد اعتبار سایت میره بالا یا پایین هم کاری ندارم

مشکل اصلی درگاه هست وقتی درگاه های پرداخت روی نماد حساس هستند هیچ جوری نمیشه بدون نماد فعالیت کرد

Statyab
May 4th, 2016, 23:02
درسته دوست عزیز اما یه مقداری باعث میشه کسب و کار ها به خدماتی که ارائه میدن بیشتر پایبند باشند !

در کل من هم زیاد موافق این همه نامه نگاری و اینها نیستم اما احراز هویت افرادی که کار میکنند کار خوبیه به نظرم باعث اعتماد بیشتر کاربر میشه
کاملا حق با شماست
ولی بهتر نبود آدرس و شماره قابل مشاهده نبود؟ و اگه تخلفی صورت گرفت مشخصات در اختیار شاکی قرار بگیره؟ و نمره منفی یا.... ثبت بشه؟
اینا ۳۰ ۴۰ هزار تومان بابت ثبت نام میگیرن
مالیات و ارزش افزوده جای خود!!
دقیقا چیکار میکنن!!!

iranian-portal
May 5th, 2016, 00:02
در این کشتی نور رستگاری نیست...!!!

وقتی هنوز درکی از اتحاد نداریم، چهار صفحه گفتگو، شبیه داستان گم شدن سنگ پاست!!!

عمق فاجعه زمانی به چشم میخوره که برخی اساتید گرامی، کل بحث نماد رو مرتبط کردند با هاستینگ های تابستانی!!!!

واقعا همگی جای پیشرفت روز افزون در سایه حق تعالی را داریم. آمین.

downloaddl
May 5th, 2016, 00:25
یعنی تمام مشکلات ما همین 35 هزار تومن که ای نماد میگیره هست ؟!

ای نماد از روز اول جز ایده های مسخره بود
مسخره تر از اون سامنده هی و پیوند ها

یک ایده اضافه.

البته این 35 هزار تومان شامل چاپ و هزینه ارسال هم میشه ( خود قانع پنداری :دی )

یک چک لیست به ادم میدن که تایید کردن تمامی این موارد بعد از تایید از سمت شما 4 روز طول میشه که لیست شما رو چک کنن.
وقتی هم تماس میگیریم ( چه ایمیل چه تلفنی به بد ترین شکل ممکن جواب ادمو میدن )

اگر این ایده رو یک شرکت خصوصی هم راه اندازی میکرد قطعا تا الان اون شرکت و کارکنان در بند بودن ( حتی سرویس و ... بهتر از ای نماد )
و بعد هم دوستان عزیز سر صدا میکردند که نیم میلیارد گردش مالی و فلان بهمان بسیار .
;)

saeed1988m
May 5th, 2016, 00:40
ای نماد یک نماد بود و بس

hostorder
May 5th, 2016, 01:34
والا هاست دی ال نماد اعتماد نداره ولی همه سایت های شاخ توسط هاست دی ال پشتیبانی میشه

iHSG
May 5th, 2016, 10:45
والا هاست دی ال نماد اعتماد نداره ولی همه سایت های شاخ توسط هاست دی ال پشتیبانی میشه

آره درسته ولی جداً هاست دی ال چطوری درگاه داره بدون نماد؟ پارتی بازیه؟
آخه اخبار پارسال گفته بود که هر کی هم که درگاه داره بدون نماد درگاهش قطع میشه تا نماد بگیره ولی برای اینا قطع نشده.

hegza
May 5th, 2016, 16:33
آره درسته ولی جداً هاست دی ال چطوری درگاه داره بدون نماد؟ پارتی بازیه؟
آخه اخبار پارسال گفته بود که هر کی هم که درگاه داره بدون نماد درگاهش قطع میشه تا نماد بگیره ولی برای اینا قطع نشده.

نه عزیز کاری نداره منم برای چند سایتم بدون نماد درگاه گرفتم همش الکیه راه و روش خاص خودشو داره + شما از کجا میدونید هاست دی ال برای سایت دیگش نماد نگرفته و داره از درگاه اون استفاده میکنه؟

- - - Updated - - -

هاست دی ال یک پروسه طی کرده و به محبوبیت رسیده و این پروسه برای تازه واردها بدون نماد ممکن نیست