PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره سیستم همکاری در فروش مهم

mr.jabbari
May 3rd, 2016, 19:44
سلام خدمت دوستان
سوالی در بابت سیستم فروشگاهی داشتم
برای مثال من وردپرسی رو تو تمامی سرچ های موجود خرید مثل:خرید ساعت. خرید کفش. خرید .....
بیارم صفحه یک توی گوگل
بعد میشه دوستانی ک اطلاع دارن خواهشا اعلام کنن
ایا این سایت بعداز اومدن تو سرچا صفحه اول در روز چقد درامد خواهد داشت یا در ماه چقد؟
اگر شده تخمینی عرض کنین
و اینکه سیستم همکاری در فروش خوب با تنوع محصولات و همه چی تکمیل کجاست؟اگر میشه معرفی کنین تشکر

- - - Updated - - -

uppppppppppp

almandata
May 3rd, 2016, 20:00
تجربه نداشته بخوام مستقیم برم تو گوگل سرچ کنم بخرم چون مطمئن بودم اون کسی که اومده لینک اول اونقدری هزینه کرده میخواد هزینه اش در بیاد:دی

ولی تو سایت ها بنر شو دیدم سفارش دادم

ولی خوب مسلما بیاین لینک اول بازدهی تون خوب هستش ولی نمیشه درامد تون گفت چقدره

mr.jabbari
May 3rd, 2016, 20:30
تجربه نداشته بخوام مستقیم برم تو گوگل سرچ کنم بخرم چون مطمئن بودم اون کسی که اومده لینک اول اونقدری هزینه کرده میخواد هزینه اش در بیاد:دی

ولی تو سایت ها بنر شو دیدم سفارش دادم

ولی خوب مسلما بیاین لینک اول بازدهی تون خوب هستش ولی نمیشه درامد تون گفت چقدره

مچکر عزیز
منتهی
دقیق نه اگر تخمینی میشه گفت بگین

- - - Updated - - -

اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا اعلام کنه ممنون میشم

mr.jabbari
May 3rd, 2016, 23:18
upppppppppppuppppppppppp

30SecondToMars
May 4th, 2016, 09:51
برای مثال من وردپرسی رو تو تمامی سرچ های موجود خرید مثل:خرید ساعت. خرید کفش. خرید .....

امکان نداره
از نظر سئو چنین چیزی امکان نداره
در سئو شما فقط میتونی روی یک چیز تمرکز کنی، نه 10 چیز
یعنی، فقط فروش ساعت؛ یا فقط فروش کفش

روزی 1000 نفر بیان سایتت، روزی 1% مشتری داشته باشی، میشه روزی 10 تا مشتری؛ از هر مشتری 10 تومن سود بمونه برات ، میشه روزی 100.000 تومن، ماهی 3 میلیون

majids
May 8th, 2016, 21:15
وردپرس هم نباشه، میتونید در سیستم هایی که فروشگاه اختصاصی بهتون میدن

همون رو تو گوگل بیارید بالا.

تمایل داشتید از سیستم همکاری در فروش (http://harajiha.ir/) حراجی ها (http://harajiha.ir/) هم دیدن کنید