PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرجع لینوکس

devilboy09
May 3rd, 2016, 11:36
دوستان عزیز, سلام

بنده فرومی رو به منظور طرح مباحث تخصصی لینوکس راه اندازی کردم که خوشحال میشو اگه به این فروم سر بزنید.

linux-forums.ir

با تشکر

payamkutah
May 3rd, 2016, 11:54
دوستان عزیز, سلام

بنده فرومی رو به منظور طرح مباحث تخصصی لینوکس راه اندازی کردم که خوشحال میشو اگه به این فروم سر بزنید.

linux-forums.ir

با تشکر

سلام
فروم خوب هست ولی روش باید کار کنید

کاربر زیاد جذب کنید

devilboy09
May 3rd, 2016, 11:58
ممنون از اظهار نظر شما ، تنها 2 روز میشه که راه افتاده و در حال تبلیغات هستیم.
امیدوارم مرجعی بشه برای کاربران لینوکس

با تشکر

SaeedFazlollahzadeh
May 3rd, 2016, 12:49
البته این که مرجعی بشه، کار سختیه، چون رقبای سرسختی در این حوزه دارید
اما یه قالب قشنگ و شیک فارسی رایگان رو در انجمن نصب کنید+حذف کپی رایت (صد البته)
تبلیغات هم که دیگه خودتون بهتر میدونید
یه سرور خوب هم برای سایت داشته باشید که انجمن کم نیاره
چون با لینوکس سر و کار دارید، خودتون بهتر میدونید که شیطون های دنیا از لینوکس استفاده میکنن :دی
مراقب امنیت سایت و انجمن تون هم باشید تا شیطنت بعضی ها یه وقت کار دست تون نده
از مراجع فارسی زبان وی بولتین هم برای بهینه سازی و اصطلاحا خوشگل کردن انجمن کمک بگیرید، که بهتره همون جا مطرح کنید تا بگویند که چه ها نیاز دارید یا بهتره که داشته باشید

devilboy09
May 3rd, 2016, 12:55
اما یه قالب قشنگ و شیک فارسی رایگان رو در انجمن نصب کنید+حذف کپی رایت (صد البته)
چون با لینوکس سر و کار دارید، خودتون بهتر میدونید که شیطون های دنیا از لینوکس استفاده میکنن :دی
از مراجع فارسی زبان وی بولتین هم برای بهینه سازی و اصطلاحا خوشگل کردن انجمن کمک بگیرید، که بهتره همون جا مطرح کنید تا بگویند که چه ها نیاز دارید یا بهتره که داشته باشید

با تشکر از شما دوست عزیز

payamkutah
May 3rd, 2016, 16:28

با دوست عزیزمون موافقم.

سعی کنید قالب زیبا و کاربر پسندی باشه.

همیشه در تمامی انجمن ها تاکید کردم و میکنم آخرین ارسال ها رو حتما قرار بدید ( آخرین ارسال ها تابلو راهنمای انجمن ها هست) البته شما دارید ولی فکر کنم مشکل لودتصویر داره.

ضمنا این رو هم بگم سعی کنید کمی خودتون مطلب بزارید تا کاربرانبیان و فعالیت کنند.

کاربری که واردمیشه و میبینه همه انجمنتون خالی هست برمیگرده - سعی کنید پست قرار بدید تا کاربر رغبت داشته باشه به پست گذاشتن.

البته بنده خیلی عذر میخوام که جسارت میکنم ببخشید.

فقط برای بهتر شدن انجمن شما و موفقیت شما هست.

موفق باشید

devilboy09
May 3rd, 2016, 16:33
با دوست عزیزمون موافقم.

سعی کنید قالب زیبا و کاربر پسندی باشه.

همیشه در تمامی انجمن ها تاکید کردم و میکنم آخرین ارسال ها رو حتما قرار بدید ( آخرین ارسال ها تابلو راهنمای انجمن ها هست) البته شما دارید ولی فکر کنم مشکل لودتصویر داره.

ضمنا این رو هم بگم سعی کنید کمی خودتون مطلب بزارید تا کاربرانبیان و فعالیت کنند.

کاربری که واردمیشه و میبینه همه انجمنتون خالی هست برمیگرده - سعی کنید پست قرار بدید تا کاربر رغبت داشته باشه به پست گذاشتن.

البته بنده خیلی عذر میخوام که جسارت میکنم ببخشید.

فقط برای بهتر شدن انجمن شما و موفقیت شما هست.

موفق باشید

با تشکر از راهنمایی های شما ، سعی می کنم مواردی که فرمودید رو انجام بدم.
البته یک نکته هم بگم که بنده قصد داشت با راه اندازی این فرم یک نمونه بومی از سایت linuxquestions.org داشته باشم و به خاطر همین استایل پیش فرض را تغییر ندادم.

با تشکر