PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قروش 2 اکانت 100دلاری Google adwords اول تحویل بگیرید بعد واریز کنید

rahahosting
May 2nd, 2016, 23:12
سلام و خسته نباشد خدمت همه دوستان

2 اکانت 100دلاری Google adwords هست که فعال شده هستند همراه با وی پی اس برای لاگین شدن به اکانت به افراد با سابقه اول تحویل میدم بعد هزینه واریز کنند هر اکانت هم 280 هزار تومن هست

mhiizadi
May 2nd, 2016, 23:21
متاسفانه این مورد حقیقت ندارد و حتی اگر هم داشته باشد اکانت های ایشون سره ده دقیقه بسته خواهند شد و پس از واریز وجه هم هیچ جوابی به شما نه در انجمن و نه در جای دیگر نخواهند داد!
موفق باشید !

rahahosting
May 2nd, 2016, 23:24
متاسفانه این مورد حقیقت ندارد و حتی اگر هم داشته باشد اکانت های ایشون سره ده دقیقه بسته خواهند شد و پس از واریز وجه هم هیچ جوابی به شما نه در انجمن و نه در جای دیگر نخواهند داد!
موفق باشید !

شما کی هستی؟ چه هیزم خیسی بهتون فروختم تو انسانی داری سیمان میریزی به جایی که من دارم نون در میارم
چرا مردم اینجوری شدن چرا چشم ندارند یکی کاسبی کنه شمایی که مدیری داری میخونی اینا به چه حقی این کارو میکنند

alirezakaj
May 2nd, 2016, 23:26
از ادمین سایت خواهشمدنم فروشندگان کلاه بردار را بن کنند تا مشکل و ابهامی برای بقیه پیش نیاد
البته صحت این موضوع رو نمیدونم که گفتن دروغه

mhiizadi
May 2nd, 2016, 23:28
شما کی هستی؟ چه هیزم خیسی بهتون فروختم تو انسانی داری سیمان میریزی به جایی که من دارم نون در میارم
چرا مردم اینجوری شدن چرا چشم ندارند یکی کاسبی کنه شمایی که مدیری داری میخونی اینا به چه حقی این کارو میکنند

نون خوردن از اکانت های هک شده یا کردیت های هکی ؟!
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144957&p=1374110&viewfull=1#post1374110
یک نمونه که امید وارم سایرین نیز ببینند !
یا یک نمونه دیگر :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=155578&p=1458935&viewfull=1#post1458935
موفق باشید !

- - - Updated - - -

از ادمین سایت خواهشمدنم فروشندگان کلاه بردار را بن کنند تا مشکل و ابهامی برای بقیه پیش نیاد
البته صحت این موضوع رو نمیدونم که گفتن دروغه

حتی اگر شما بگید 100% واقعیت داره این اکانت یا موضوع فروش ایشون ؛ با توجه به لینک هایی که بنده در بالا دادم شما تصمیم گیری کنید !

rahahosting
May 2nd, 2016, 23:32

تو کی هستی دیگه کلاه شما و یا پدرتون برداشتم؟ مدیر هست اینجا میدونه کی اسپم میزنه کی نه !

- - - Updated - - -

شما اگر مسلمان باشی تهمت نمیزنی کدوم اکانت های هک شده یا کردیت های هکی چرا چیزی نمیدونید حرف میزتید

eramserver
May 2nd, 2016, 23:33

درود
داشتم دنبال تاپیک شما میگشتم که آقای ایزدی لطف کردند قراردادند ...
اصلا از نظر بنده همین که شما افراد با سابقه مثل آقای ایزدی رو نمیشناسید خود جای تامل داره ،
لطفا مدیران رسیدگی کنند با تشکر .

rahahosting
May 2nd, 2016, 23:35
درود
داشتم دنبال تاپیک شما میگشتم که آقای ایزدی لطف کردند قراردادند ...
اصلا از نظر بنده همین که شما افراد با سابقه مثل آقای ایزدی رو نمیشناسید خود جای تامل داره ،
لطفا مدیران رسیدگی کنند با تشکر .

شما هم اسپم میزنید من به کسی که بهش بدهکار باشم میشناسم

mhiizadi
May 2nd, 2016, 23:47
ادامه این تایپیک فایده ای ندارد و نخواهد داشت .
بنده به هیچ وجه قصد ارسال پست در این تایپک را نداشتم ؛ اما بنا به شناخت قبلی و اینکه مدیران انجمن نیز هیچ ترتیب اثری نمی دهند خواستم حداقل از ضرر رسیدن به سایرین جلو گیری کنم که امید وارم مثمر ثمر واقع شده باشد .
بهتر است پاسخی ارسال نگردد بلکه مدیریت تایپک های این چنین یا چنین مواردی را حداقل کنترل کنند و با یک جمله تحت عنوان "خرید و فروش ها در انجمن ب ما مربوط نیست" موضوع را تمام نکنند .
موفق و پیروز باشید .

rahahosting
May 2nd, 2016, 23:51
بنده به هیچ وجه قصد ارسال پست در این تایپک را نداشتم ؛ اما بنا به شناخت قبلی و اینکه مدیران انجمن نیز هیچ ترتیب اثری نمی دهند خواستم حداقل از ضرر رسیدن به سایرین جلو گیری کنم که امید وارم مثمر ثمر واقع شده باشد .
بهتر است پاسخی ارسال نگردد بلکه مدیریت تایپک های این چنین یا چنین مواردی را حداقل کنترل کنند و با یک جمله تحت عنوان "خرید و فروش ها در انجمن ب ما مربوط نیست" موضوع را تمام نکنند .
موفق و پیروز باشید .

اسم این کار شما رو میزارم حسادت و.... ! منم هیچی ارسال نمیکنم ببینم اون مدیری که داره میخونه و کنترل میکنه عدالت داره یا نه

m2n
May 2nd, 2016, 23:54

هرکی هر حرفی بزنه اول فکر می کنم ببینم چقدر صحت داره ولی آقای ایزدی حرفی بزنن من بدون فکر قبول می کنم

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144957&page=2&p=1374110&viewfull=1#post1374110

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب.
با توجه به پست‌های حذف شده، ظاهرا استارتر تاپیک بعد از دریافت وجه، سرور رو تحویل ندادن و نسبت به بازگشت وجه هم اقدامی نکرده‌اند.
جهت جلوگیری از مشاهده پست‌های بدونِ محتوایِ مفید برای انجمن و سایر کاربرها، تاپیک‌ قفل شد.
استارتر محترم لطفا برای باز شدن تاپیکشون با بنده تماس بگیرند.
ارادتمند.

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1374110 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=144957&page=2&p=1374110&viewfull=1#post1374110)

mohsen1771
May 3rd, 2016, 01:31
موفق و پیروز باشید .

سلام. آقای ایزدی از شما تشکر میکنم که این موضوع رو مطرح کردید
مدیریت این انجمن هیچ کاری با این افراد انجام نمیده..
من الان میتونم بهتون چندین نفر کلاه*بردار در این انجمن معرفی کنم.
که راست راست دارن سرویس هاشونو معرفی میکنن و به فروش میرسونن
ومدیریت هم هیچ کاری نمیکنه ازشون حمایت هم میکنه:|
واقعا متاسفم