PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اخیر واریز درگاه پرداخت

hossein538
May 2nd, 2016, 17:11
با سلام
من یک درگاه پرداخت از سامان کیش دارم، پرداختهای درگاه هر روز بعد حتی روزهای تعطیل واریز میشد. از ۲ اردیبهشت یک تداخل در واریزها بوجود اومد. پرداختهای یکم و دوم در تاریخ شنبه ۴ام واریز شد. طبق پیگیری های که انجام دادم مشکل از سرور مرکز پایا بود.
ظاهرا شنبه مشکل رفع شد و پرداختها تا سهشنبه تماما تسویه شد. ولی از ۴شنبه هفته قبل تا حالا (۵روز) فقط دیروز واریزی برام بوده. هر پیگیری ای که انجام دادم میگن مشکل از سرور بوده که در همون لحظه نتونسته پرداخت انجام بشه و درخواست پایا بحالت معلق دراومده و دوباره مجدد سعی میشه تا واریز انجام بشه.

از دوستان کسی هست که تجربه همچنین موردی رو داشته باشه. دلیلی برای نگرانی وجود داره؟

payamkutah
May 2nd, 2016, 18:14
سلام
نگرانی نداره دوست عزیز
بله در برخی مواقع سیستم شاپرک دچار اختلالاتی میشود.
روز های آخر سال و اول عید هم به همین روال بود ولی در 2 روز واریز ها انجاممیشد و 4 یا 5 روز نمیکشید.

دقت داشته باشید ممکن هست مشکل از بانک شما هم باشه که دیر واریز هارو انجام میده - از بانک خودتون هم پیگیر باشد.

gharibion
May 2nd, 2016, 19:33
تراکنش ها به صورت اتومات 24 ساعت پس از پرداخت ، واریز می گردند ، مشکلی نخواهد بود .
اختلالات شبکه شاپرک نیز دخیل هست .

hossein538
May 2nd, 2016, 20:12
سلام
نگرانی نداره دوست عزیز
بله در برخی مواقع سیستم شاپرک دچار اختلالاتی میشود.
روز های آخر سال و اول عید هم به همین روال بود ولی در 2 روز واریز ها انجاممیشد و 4 یا 5 روز نمیکشید.

دقت داشته باشید ممکن هست مشکل از بانک شما هم باشه که دیر واریز هارو انجام میده - از بانک خودتون هم پیگیر باشد.

تراکنش ها به صورت اتومات 24 ساعت پس از پرداخت ، واریز می گردند ، مشکلی نخواهد بود .
اختلالات شبکه شاپرک نیز دخیل هست .

بله درسته. خودم هم ۲ساله دارم باهاشون کارمیکنم تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده بود. حتی روزای آخر سال و تعطیلات عید هم واریز میشد بموقع!
آخه میمونم چرا فقط برا من و برای چند روز متوالی سرور پایا خطا داده! چون تو پنل سامان واریز طبق معمول انجام شده و کد پیگیری پایا رو هم داده

payamkutah
May 2nd, 2016, 20:17
بله درسته. خودم هم ۲ساله دارم باهاشون کارمیکنم تا حالا همچین مشکلی پیش نیومده بود. حتی روزای آخر سال و تعطیلات عید هم واریز میشد بموقع!
آخه میمونم چرا فقط برا من و برای چند روز متوالی سرور پایا خطا داده! چون تو پنل سامان واریز طبق معمول انجام شده و کد پیگیری پایا رو هم داده

در صورتی که واریز بصورت عادی باشه- مشکل از بانک تون هست که واریز ها رو دیر انجام میده.
با قسمت پایا بانکتون تماس بگیرید.

gharibion
May 2nd, 2016, 20:17

با پشتیبانی سایت isp در ارتباط بودید ؟

hossein538
May 2nd, 2016, 20:38
در صورتی که واریز بصورت عادی باشه- مشکل از بانک تون هست که واریز ها رو دیر انجام میده.
با قسمت پایا بانکتون تماس بگیرید.

با پشتیبانی سایت isp در ارتباط بودید ؟

از پایای شعبه و بانک، شاپرک، سامان کیش و خزانه پیگیری کردم ولی همه پاس میدن یهم دیگه. اینا همش باید خودکار انجام میشده، اگرم مشکلی پیش میومده بعد از چند روز حل میشده. فکر میکنم چون طولانی شده ظاهرا همچنین مشکلی ندیدن تا حالا! بعد از چند روز امروز یکی از کارمندان خزانه گفت پیگیری میکنه و خبر میده. تا آخر وقت که خبری نشد!

payamkutah
May 3rd, 2016, 16:20
از پایای شعبه و بانک، شاپرک، سامان کیش و خزانه پیگیری کردم ولی همه پاس میدن یهم دیگه. اینا همش باید خودکار انجام میشده، اگرم مشکلی پیش میومده بعد از چند روز حل میشده. فکر میکنم چون طولانی شده ظاهرا همچنین مشکلی ندیدن تا حالا! بعد از چند روز امروز یکی از کارمندان خزانه گفت پیگیری میکنه و خبر میده. تا آخر وقت که خبری نشد!

ببینید واریز ها از شاپرک به بانکتون میاد و بانکتون واریز رو انجام میده.

اگر شما پرتال دارید و متونید پرداخت هاتون رو ببینید.به پرتالتون مراجعه کنید و ببینید که تراکنشتون کی موفق خورده.
بعد از این که تراکنش موفق خود دیگه از دست شاپرک و سرویس دهندتون در اومده و واریز رو باید بانک براتون انجام بده.

مورد داشتیم شاپرک موفق رو زده و بانک بعد از 1 روز پرداخت رو انجام داده.

حالا این مشک میتونه دلایلی داشته باشه.

به نظر بنده مشکل از مسئولین پایای بانک شما باشه چون اکثرا از اونا هست.