PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک به یک عدد کلش باز حرفه ای نیا هست { فوری }

dertgtr
May 1st, 2016, 09:22
سلام بر اساتید

مستقیم سر اصل مطلب :

ماجرا از اونجا شروع میشه که من اکانت کلش دوستم رو روی کامپیوتر خودم به کمک یکی از این نرم افزارهای شبیه ساز آندرویید خواستم بریزم که لود نمیشد و از من اسرار از کلش انکار و در آخرین تلاش من کلش با LEVEL یک و صفره صفر ظاهر شد ! :d

الان من چه خاکی بر سرم بریزم !

لطفا اگر راهکاری چاره ای سراغ دارید کمک کنید یوزر و پسورد هم در اختیار دوستان قرار میگیره خلاصه بدجور گیر کردم

این کلش هم امانت هست دست من !

منتظر کمک دوستان هستم

venuswebhost
May 1st, 2016, 09:32
بازی رو به جیمیل وصل کنید احتمالا بر میگرده البته توی گوشی دوستتون هم چک کنید چی شده

dertgtr
May 1st, 2016, 09:38
بازی رو به جیمیل وصل کنید احتمالا بر میگرده البته توی گوشی دوستتون هم چک کنید چی شده

بازی رو چطور به جیمیل وصل کنم ؟ خوب جیمیل رو در بازی وارد می کنم که از 0 نشون میده.

venuswebhost
May 1st, 2016, 09:42
شاید بلاک شده
جدیدا سخت گیری بازی زیاد شده البته شاید بعدا درست بشه

dertgtr
May 1st, 2016, 11:00
شاید بلاک شده
جدیدا سخت گیری بازی زیاد شده البته شاید بعدا درست بشه

آخه تو play games رفتم دیتای بازی رو دیدم فقط این دیتا نمی دونم چرا تو کلش لود نمیشه روی دیتا نوشته بود un locked

- - - Updated - - -

هزینه معقول رفع مشکل پرداخت میشه کمک (-:

alirezakaj
May 1st, 2016, 11:48
توی bluestacks بعضی وقتا باگ میخوره و اکانت نمیاد بالا من بلدم چجور باید لود کنی
در حقیقت اکانت رفیقتون اصلا لود نشده تا الان

ciel2050
May 1st, 2016, 12:41
سلام عزیز

در زمانی که میخواید به گوگل پلی وصل بشید کلا به حالت Connect در میاد یا همون روی DisConnect میمونه ؟

dertgtr
May 1st, 2016, 12:44
سلام عزیز

در زمانی که میخواید به گوگل پلی وصل بشید کلا به حالت Connect در میاد یا همون روی DisConnect میمونه ؟

نه وصل نمیشد اول . بعد مدتی وصل شد و کلا نوشت level 1 و همه چیز از صفر شروع شد ! صفحه اولیه قدم به قدم که اولین بار بازی رو شروع می کنی اون اومد !

ciel2050
May 1st, 2016, 12:46
نه وصل نمیشد اول . بعد مدتی وصل شد و کلا نوشت level 1 و همه چیز از صفر شروع شد ! صفحه اولیه قدم به قدم که اولین بار بازی رو شروع می کنی اون اومد !

اگه در قسمت تنظیمات بازی گزینه ی Connect نوشته شد و هنوز همون بازی لول ۱ بالا میاد یعنی اون اکانت به اون ایمیل وصل اصلا نیست

اگه تمایل دارید تا روی گوشی براتون تست کنم بعضی از ورژن هایه بلواستیک مشکل دارن

mohsen1771
May 1st, 2016, 12:49

من احتمال میدم اصلا از اول بازی
توی کامپیوترت که بوده به گوگل وصل نبوده و sync نشده
بخاطر همینه که گوگلو میزنی از 0 میاره.. احتمال 99%
موفق باشید

ciel2050
May 1st, 2016, 12:58
راستی

اگر محدودیت حجمی ندارید به اون صورت از شبیه ساز Memu (http://www.memuplay.com/) استفاده کنید برای اجرای بازی
چون این شبیه ساز کلا موارد لازم مثل Google Play Service , Google Play Games رو خودش داره و با اون نسخه هماهنگی کامل داره

اگه با این شبیه سازم تست کردید و بازم بالا نیومد کلا اکانت به جیمیل مورد نظر وصل نیست

dertgtr
May 1st, 2016, 13:01
اگه در قسمت تنظیمات بازی گزینه ی Connect نوشته شد و هنوز همون بازی لول ۱ بالا میاد یعنی اون اکانت به اون ایمیل وصل اصلا نیست

اگه تمایل دارید تا روی گوشی براتون تست کنم بعضی از ورژن هایه بلواستیک مشکل دارن

31175

به این صورت هست

kool
May 1st, 2016, 13:06
به نظرم به خود دوستتون بگید روی گوشیش تست کنه و در صورت امکان اقدام به اتصال و سینک کردن در لول صحیح کنه...

Ashkankamangar.ir
May 1st, 2016, 14:27
شما زحمت بکشید یه ف ی ل ت ر شکن ران کنید
بعد اکنت جیمیل رو داخل نرم افزار اد کنید
داخل بازی که وارد میشید انتخاب کنید جیمیل رو
بعد صبر کنید تا یه پیغام بله و خیر بیاد بله رو بزنید
گاهی وقتا این پیغام بله و خیر نمیاد که با ف ی ل ت ر شکن میاد

ciel2050
May 1st, 2016, 15:33
31175

به این صورت هست

دوست عزیز ایمیلی که دارید بازی Sync نشده بهش به احتمال 99.9%

cacodemon
May 1st, 2016, 15:46
عزیز
ببین شما وقتی بازیو نصب میکنی بعضی موقع ها همون اول میگه لود بشه نه همیشه
بعضی موقع ها قاطی میکنه شما یکم با همون لول صفر در حد یکی دو تا کار کوچیک بازی کن نه بیشتر خودش پیام لود و نشون میده
البته این به شرطی هست که تو موبایل اول بازی با ایمیل کانکت شده باشه و توی برنامه پلی تو بلو استک هم با همون ایمیل لوگ ان کرده باشی

البته یه کار دیگه هم انجام بده توی بلو استک بجای اجرای بازی با ایکون اصلی بازی
بازی و از داخل برنامه پلی گیمز اجرا کن

almandata
May 1st, 2016, 17:49
یه بار همین مشکل پیش اومد برام البته من رو سیستم اجرا نکردم از دوستم اکانت خریدم

یا اینکه باید با گوشی ایفون لوگین شین که مشکل حل میشه اینو یکی از تعمیرات شهرمون گفت

ولی در صورتی ایفون ندارید تا مرحله 6و7 برید سپس دوباره کانکت شین وصل میشه (تست شده)

miladtnt
May 1st, 2016, 17:52
supercell به گفته خودش هیچ تغییری تو بازی ایجاد نمیکنه حتی اگه مپتونم داغون باشه به مپتون دس نمیزنه چه رسد که بن کنه ! مشکل اینه که شما اصلا به اکانت وصل نشدید در هر صورت

dertgtr
May 1st, 2016, 19:33
یه بار همین مشکل پیش اومد برام البته من رو سیستم اجرا نکردم از دوستم اکانت خریدم

یا اینکه باید با گوشی ایفون لوگین شین که مشکل حل میشه اینو یکی از تعمیرات شهرمون گفت

ولی در صورتی ایفون ندارید تا مرحله 6و7 برید سپس دوباره کانکت شین وصل میشه (تست شده)

لول 7 کردم وارد و خارج شدم ولی درست نشد روی گوشی هم لوگین شدم باز نشد )-:

dertgtr
May 1st, 2016, 23:17
از دوستان کسی می تونه کمک کنه و این درست بشه ؟ دسترسی هم خواستید ارسال می کنم

Ashkankamangar.ir
May 1st, 2016, 23:21
اون کاری که من گفتمو کردید؟
وقتی جیمیل رو انتخاب میکنید
بعد یه پیغال میده که مثلا شما در تان هال فلان هستید بله و خیر بیاره؟
با ف ی ل ت ر شکن تست کردید؟

ciel2050
May 1st, 2016, 23:23
از دوستان کسی می تونه کمک کنه و این درست بشه ؟ دسترسی هم خواستید ارسال می کنم

از Memu استفاده کردید ؟

dertgtr
May 1st, 2016, 23:36
از Memu استفاده کردید ؟

بله Memu رو دانلود و نصب کردم فقط لوگین نمیشه میگه باید پلی استور یا ... رو آپدیت کنی که اون هم آپدیت نمیشه با چیز پی ان هم تست کردم نشد

- - - Updated - - -

اون کاری که من گفتمو کردید؟
وقتی جیمیل رو انتخاب میکنید
بعد یه پیغال میده که مثلا شما در تان هال فلان هستید بله و خیر بیاره؟
با ف ی ل ت ر شکن تست کردید؟

همین پیغام رو نمیداد دیگه گیر می کرد با چیز میز هم نمی داد یهو رفت رو لول یک !

Santourio
May 1st, 2016, 23:40
امکانش هست اطلاعات جیمیل رو بدید تست کنم واستون ؟

Ashkankamangar.ir
May 1st, 2016, 23:40
بله Memu رو دانلود و نصب کردم فقط لوگین نمیشه میگه باید پلی استور یا ... رو آپدیت کنی که اون هم آپدیت نمیشه با چیز پی ان هم تست کردم نشد

- - - Updated - - -

همین پیغام رو نمیداد دیگه گیر می کرد با چیز میز هم نمی داد یهو رفت رو لول یک !

مشکل شما اینه که این پیغام رو نمیده
از یه دستگاه دیگه تست کنید
تا این پیغام نیاد 50 سالم تست کنید بازی نمیاد
من زمانی که ایران بودم اغلب با نت مبین نت این مشکل رو داشتم گوگل رو ف ی ل ت ر میکرد

dertgtr
May 1st, 2016, 23:50
مشکل شما اینه که این پیغام رو نمیده
از یه دستگاه دیگه تست کنید
تا این پیغام نیاد 50 سالم تست کنید بازی نمیاد
من زمانی که ایران بودم اغلب با نت مبین نت این مشکل رو داشتم گوگل رو ف ی ل ت ر میکرد

قبلا این پیغام رو نمی داد الان متاسفانه میده و میره تو و لول یک میاد !

dertgtr
May 2nd, 2016, 08:39
فکر کنم گند زدم به کلش و کلا پاک شده !

کسی اکانت داره که لازم نداشته باشه و بده به من تا بدم به این دوستم من کلش باز نیستم متاسفانه و نمی دونستم و زدم کلش دوستم رو نابود کردم !

ciel2050
May 2nd, 2016, 10:23
فکر کنم گند زدم به کلش و کلا پاک شده !

کسی اکانت داره که لازم نداشته باشه و بده به من تا بدم به این دوستم من کلش باز نیستم متاسفانه و نمی دونستم و زدم کلش دوستم رو نابود کردم !

دوست عزیز شما نزدید کلش دوستتون رو پاک کنید

خود دوستتون اصلا کلش رو به اون اکانت sync نکرده بوده

با این حال اگه روی گوشی خودشونم هنوز بازی موجود نیست راه هایی هستش برای برگردوندن اکانت

پ.خ بدید راه ارتباطی مستقیم باهاتون رو کمکتون میکنم

dertgtr
May 2nd, 2016, 11:10
دوست عزیز شما نزدید کلش دوستتون رو پاک کنید

خود دوستتون اصلا کلش رو به اون اکانت sync نکرده بوده

با این حال اگه روی گوشی خودشونم هنوز بازی موجود نیست راه هایی هستش برای برگردوندن اکانت

پ.خ بدید راه ارتباطی مستقیم باهاتون رو کمکتون میکنم

تشکر پ.خ زدم به شما

dertgtr
May 2nd, 2016, 12:37
اگر روی گوشی دوستم کلش مونده باشه باید همین ایمیل رو بدم سینک کنه ؟ ( چون روی این اییمل الان لول 7 سیو شده ) یا با یک ایمیل جدید ؟

ciel2050
May 2nd, 2016, 13:17
اگر روی گوشی دوستم کلش مونده باشه باید همین ایمیل رو بدم سینک کنه ؟ ( چون روی این اییمل الان لول 7 سیو شده ) یا با یک ایمیل جدید ؟

متاسفانه امکان پ.خ دادن به شما برای من مقدور نیست

اگه روی گوشیش باقی مونده باشه با یک ایمیل جدید میتونید سینک کنید