PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل تایم اوت و قطعی اینترنت دیتاسنترهای ایران

DJ_2015
April 30th, 2016, 19:46
موضوعی که میخوام در موردش سوال کنم در مورد تایم اوت اینترنت اکثر دیتاسنتر های ایران(بجز تبیان) هست.
تقریبا این مشکلو 3 ماهه دارم و اعصاب نزاشته واسم!
به هر فروشنده ای که این موضوع رو مطرح کردم متاسفانه به نتیجه خوبی نرسیدم و مشکل را انکار میکردند.
تنها چیزی که میدونم این مشکلات قطعی و تایم اوت و کندی سرعت اینترنت دیتاسنتر ها بخاطر اتک و.. هست.
اما سوالی که برام پیش اومده تا کی قراره این داستان ادامه پیدا کنه؟! ایا زیرساخت هیچ راه حلی برای این اتک ها نداره؟ واقعا اعصاب نزاشته برامون
روزی بیش از 10 بار این اتفاق بصورت مقطعی(15 تا 30 دقیقه) رخ میده و کار ما رو دچار مشکل کرده!
تصویری که پیوست کردم از میکروتیک خارج از 3دیتاسنتر رسپینا-اسیاتک و شاتل پینگ گرفته شده. و متاسفانه هر 3 دارای پکت لاست شدید هستن:-|

در این مدت 3 ماه دیتاسنتر پارس انلاین-شاتل-رسپینا و اسیاتک که داشتم همشون بلااستثنا این مشکلو داشتن:-|

salar123-user8
April 30th, 2016, 21:30
تبیان فایروال ddos داره فکر کنم. از میکروتک هم میتونید برای جلوگیری از ddos استفاده کنید.

DJ_2015
April 30th, 2016, 21:36
تبیان فایروال ddos داره فکر کنم. از میکروتک هم میتونید برای جلوگیری از ddos استفاده کنید.
اگه توضیحات رو کامل میخوندید گفتم کل اینترنت دیتاسنتر مختل میشه.(من مشکل اتک ندارم)

Statyab
April 30th, 2016, 21:36
سلام
متاسفانه دیتاسنترهای داخلی زیاد مناسب نیست
هنوز کشور عزیزمان زیر ساخت درستی نداره
پیشنهاد میکنم به دیتاسنترهای خارج کشور انتقال بدین

RoobinaServer
April 30th, 2016, 21:48
موضوعی که میخوام در موردش سوال کنم در مورد تایم اوت اینترنت اکثر دیتاسنتر های ایران(بجز تبیان) هست.
تقریبا این مشکلو 3 ماهه دارم و اعصاب نزاشته واسم!
به هر فروشنده ای که این موضوع رو مطرح کردم متاسفانه به نتیجه خوبی نرسیدم و مشکل را انکار میکردند.
تنها چیزی که میدونم این مشکلات قطعی و تایم اوت و کندی سرعت اینترنت دیتاسنتر ها بخاطر اتک و.. هست.
اما سوالی که برام پیش اومده تا کی قراره این داستان ادامه پیدا کنه؟! ایا زیرساخت هیچ راه حلی برای این اتک ها نداره؟ واقعا اعصاب نزاشته برامون
روزی بیش از 10 بار این اتفاق بصورت مقطعی(15 تا 30 دقیقه) رخ میده و کار ما رو دچار مشکل کرده!
تصویری که پیوست کردم از میکروتیک خارج از 3دیتاسنتر رسپینا-اسیاتک و شاتل پینگ گرفته شده. و متاسفانه هر 3 دارای پکت لاست شدید هستن:-|

در این مدت 3 ماه دیتاسنتر پارس انلاین-شاتل-رسپینا و اسیاتک که داشتم همشون بلااستثنا این مشکلو داشتن:-|

با سلام و احترام

مصرف شما جهت میزبانی سایت هست ؟ اگر سایت هست و کاربران ایران هم در زمان چنین مشکلی با مشکل عدم لود سایتتون مواجه میشوند راه هایی وجود دارد که توسط پرووایدر باید انجام شود تا چنین مشکلی به وجود نیاد و حل بشه مشکلتون (باید با پرووایدرتون مشکلتون را مطرح کنید بررسی کنند)

اگر مصرف میکروتیک و ... هست که طبیعتا راهی نیست و این مشکل را دارند.

باتشکر

DJ_2015
April 30th, 2016, 21:54
با سلام و احترام

مصرف شما جهت میزبانی سایت هست ؟ اگر سایت هست و کاربران ایران هم در زمان چنین مشکلی با مشکل عدم لود سایتتون مواجه میشوند راه هایی وجود دارد که توسط پرووایدر باید انجام شود تا چنین مشکلی به وجود نیاد و حل بشه مشکلتون (باید با پرووایدرتون مشکلتون را مطرح کنید بررسی کنند)

اگر مصرف میکروتیک و ... هست که طبیعتا راهی نیست و این مشکل را دارند.

باتشکر

سلام
مصرفم میکروتیک هست.
شما که مستقیما با دیتاسنتر در ارتباط هستید اطلاع ندارید این اختلالات چه موقع بر طرف میخواد بشه؟ و چرا اقدامی انجام نمیدهند؟
در طول یکسالی که با سرورهای ایران کار میکنم شاهد افزایش پینگ و کندی محسوس سرعت اینترنت بودم ولی نه در این حد که عملا اینترنت سرور مختل بشه و انقدر طولانی بشه!

meysam021
May 2nd, 2016, 16:58
دوستان این مشکل برروی یک رنج 185 ایران است ، روی این رنج کلا اتک میخوره ، و زیر ساخت تحمل این سنگینی رو نداره میاد ایران iran Access میکنه ، و هیچ دریافت و یا ارسالی به خارج از کشور ندارید.
داداشم وقتی باندویج ایران 5 تا 6 گیگابایته انتظار بیشتر نداشته باشید ، پورت 100 مگ هستند همه ایران مینویسنن 1 گیگابایت ، کل زیرساخت ما رو با 100 مگابایت دیداس میخوابونن
باید ساخت ، اگر تماس بگیری زیر ساخت میگه همینه ی که هست :d
دیتاسنتر هم میگه دست ما نیست زیرساخته