PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینترنت آسیاتک

karwan125
April 30th, 2016, 19:36
سلام
میخوام از شرکت آسیاتک خدمات اینترنت بگیرم ..

دوستانی که اینترنت آسیاتک دارن ، ایا از خدماتی که دریافت میکنید راضی هستید ؟

لطفا سرعت اینترنت خریداری شده ( میزان پهناباند ست شده ) و سرعت دانلود تون با idm رو اعلام کنید ممنون.

Ramin
April 30th, 2016, 21:04
سلام

دوست عزیز با توجه به شرایط و نحوه دریافت دیتا ( adsl ) در ایران طرح چنین سوالی به صورت عمومی معنایی ندارد !
سرویس dsl خود به تنهایی از نظر فنی به فاکتور های فیزیکی زیادی بستگی دارد . از جمله: فاصله مشترک تا مرکز سوئیچ ، وضعیت کابل های منطقه ، دستگاه dsl نصب شده در مرکز ، وضعیت سیم کشی ساختمان مشترک ، نوع کابلها از مرکز سوئیچ تا جعبه تقسیم منطقه و کافو تلفن موجود در معبر !
حال تمام این موارد را در نظر داشته باشید دسته دوم وضعیت سرویس دهنده از مرکز سوئیچ مشترک ! در واقع مقدار پهنای باند پرووایدر در مرکز مشترک ، تعداد مشتریان پرووایدر در همان مرکز ، ضریب اشتراک رعایت شده ، میزان مصرف مشترکان در مرکز فوق !
حال یک مورد دیگر نیز پس از بررسی تمام این موارد وجود دارد . در برخی مناطق ، برخی شهرها ، برخی مراکز مخابراتی کلاً کمبود پهنای باند وجود دارد نه به این معنی که الزاماً ارائه دهنده تمایلی به هزینه ندارد و یا عمداً پهنای باند را اضافه نمی کند ! خیر ! به این معنی که به دلایل کاملاً فنی و مخابراتی پورت خالی برای دریافت و تحویل دیتای خریداری شده در مرکز مخابراتی مورد نظر وجود ندارد ! با این حال تعداد مشتریان مثلا چند برابر شده است !

به همین دلیل است که بعضاً مشتری شماره یک از شرکت x در شهر تهران در منطقه .... ممکن است از این شرکت کاملا راضی باشد و در تمام شرایط ماکسیمم کیفیت داشته را داشته باشد . ولی مشتری شماره دو از همان شرکت و دقیقا همان پلن ، در شهر ........ مینیمم کیفیت را نیز نداشته باشد !

این روش درستی نمی باشد که دوستان تاپیک ایجاد می کنند در این خصوص . از سراسر کشور کاربر در انجمن حضور دارد . فرضاً یک کاربر از سرویس یک شرکت در یک شهر راضی است و دیگری نیست . چطور انتظار دارید این مبنای صحیحی باشد برای قضاوت در خصوص شرکتی خاص؟ و یا مبنایی باشد برای تصمیم گیری شما؟

این موارد را بنده شرح می دهم برای دوستانی مانند شما که اطلاعات فنی در خصوص سرویس dsl ندارند و دچار این اشتباه فاحش می شوند !

به نظر بنده اگر قصد تصمیم گیری از روش پرسش و تحقیقات از مشتری های قبلی را دارید از دوستان خود در شهر خود و ترجیحا منطقه خودتان در خصوص سرویس دهنده ای خاص سوال بپرسید. این می تواند صحیح تر باشد تا از فردی در یک نقطه ی دیگر کشور در مورد سرویس دهنده x و y درخواست اظهار نظر داشته باشید. هر چند چنین نظرسنجی هایی می تواند مبنایی در خصوص کیفیت یک شرکت به صورت کلی باشد اما الزاماً نتایج آن در خصوص شما صادق نیست !

slashflash
April 30th, 2016, 21:14
بهترین راه اینه برید کافی نت یا گیم نت های محل سکونت خودتون (محدوده همان مرکز مخابراتی ) استفاده کنید اینترنت هاشون رو از هر کدوم راضی بودید از همونجا بگیرید ...

miladtnt
April 30th, 2016, 21:33
تا جایی که میدونم اسیا تک یا هر isp از مرکز مخابراتی شما تعرفه میخرن و بشما نت میدن ! بستگی داره که از مرکز شما یه پلن بالاتر بگیرن یا پایین !

من از اسیاتک استفاده نمیکنم ولی دوستان زیادی داشتم که از اسیاتک به های وب مهاجرت کردن و کاملا راضین

salar123-user8
April 30th, 2016, 21:33
بستگی به مخابرات و ترافیک منطقه داره. بنده یکی از اقوامم لاهیجان گیلان داشت اصلان جالب نبود ولی قم یکی از همکارانم داره تعریف میکرد باید این سوال رو پیش همسایه هاتون مطرح کنید.

payamkutah
May 1st, 2016, 18:36
سلام
بد نیست خوب هست- ما قبلا استفاده کردیم خوب بوده

البته در تبریز - طرح آ مثل آسیاتک (البته 50 گیگش باقی مونده اگر تونسیتید این طرح رو بگیرید اطلاع بدید با نصف هزینه گیگ هارو به اکانت شما انتقال بدیم.)

iHSG
May 1st, 2016, 19:04
سلام
من الان تهرانم و چون مرکز مخابراتی ما برای شرکت های معروف مثل شاتل و پارس آنلاین خیلی وقته پورت خالی نداره و ظاهراً هم قرار نیست بیاره مجبوراً از آسیاتک استفاده میکنم.
سرویس 1 مگابیت محدودش رو دارم که بهم گفتن تا 4 مگابیت سرعت رو برام باز گذاشتن اما سرعت به درک دم به ساعت قطعی داره.من مخابرات داشتم انقدر قطعی نداشت که این داره.
اکثراً هم هر صفحه ای باز میکنم اولش چندین ثانیه توی Connecting گیر میکنه بعدش که اولین پاسخ رو از سرور دریافت کنه بهتر میشه به همین دلیل معمولاً برای صفحات مختلف باید چند بار Try Again کنم تا باز بشه.
راستی با https هم که کلاً مشکل داره همش مرورگر اخطار Secure Connection Failed میده در صورتی که تاریخ میلادی سیستمم هم دقیق و درسته.

کلاً من اگه می تونستم از آسیاتک به شرکتی بهتر برم یه لحظه هم درنگ نمیکردم اما در کل کیفیتش رو متوسط می دونم.

isn
May 1st, 2016, 19:32
والا من از شرکت هاي ديگر استفاده کردم افتضاح بود تا اينکه رسيدم به شاتل ( البته به n مورد بر ميگرده کيفيت خط ) ولي شاتل يک سر و گردن بالاتره ( البته حجمي نه نامحدود )

alirezakaj
May 1st, 2016, 19:39
اگر دنبال سرعت هستی برو های وب و شاتل
اگر پینگ برای بازی میخوای مخابرات بگیر پینگش با خارج کشور نسبتا از بقیه جاها بهتره و نیاز چندانی به کاهش پینگ نداره
آسیاتک اصلا جالب نیست

anisagostar
May 12th, 2016, 20:42
دوستان اگر اینترنت از اسیاتک میخوان من با سرعت 6 مگ 12 گیگ 12 ماهه بجز این 12 گیگ از ساعت 6 صبح الی 10 صبح 1395 گیگ دانلود رایگان

پهنای باند داخلی نامحدود

آپلود رایگان

سالیانه 18000 تومان

در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید

Alireza_H
May 14th, 2016, 16:46
سلام

اگر براتون مقدوره، دو تا اینترنت بگیرید.
در عمل حتی ارزونتر هم براتون در میاد!