PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه جديد اپليکشن اندرويد زرين پال، گوگل پلی و کافه بازار

samansystems
April 30th, 2016, 13:33
نسخه جديد اپليکيشن اندرويد زرين پال امروز روی مارکت گوگل پی و کافه بازار بروز شده. در اين نسخه علاوه بر اصلاحالت ظاهری، قابليت مشاهده و پاسخگویی به تيکت ها و مطالعه بلاگ زرين پال هم تعبيه شده. اما مهمترين تغيير اين نسخه، اضافه شدن اطلاع رسانی (پوش نوتيفيکيشن) تراکنش هاست به طوری که ازين پس ميتوانيد به جای استفاده از پيامک، به کمک اپليکيشن و به صورت لحظه ای از تراکنش های ورودی و خروجی خودتون به کيف پول ها، در زرين پال مطلع شويد. هم اکنون ميتوانيد اين اپليکيشن را از وبسايت www.zarinpal.mobi (http://www.zarinpal.mobi) دريافت کنيد. (قابل دريافت از ماکت گوگل پلی و کافه بازار)

311573115831159311603116131162

بروز رسانی جديد: يکی از قابليت های جديد اپليکيشن زرين پال اين هست که با فعالسازی اعلان (اطلاع رسانی) ميتونيد به صورت لحظه ای از تراکنش هایی که روی سايتتون انجام ميشه مطلع بشيد.

viasky
April 30th, 2016, 13:37
این نسخه اندروید
از نسخه وب سایت خیلی از سرویس دهنده ها کاملتر و بهتره!
البته هرچند اون مشکل من حل نشد و دیگه از گذشتم:71:

samansystems
April 30th, 2016, 17:28
خوشحال ميشيم عزيزانی که اپليکيشن رو نصب ميکنن نظر خودشون رو هم در باره اون بگن.

w.h.t
April 30th, 2016, 18:34
سلام برنامه عالی هست . فقط یه مشکل که هنوز نه در سایت و نه در برنامه حل نشده!

گردش حساب هست.کاربر زرین کارت شما هستم توی سایت ارور سوئیچ و برنامه ارور مشکل داخلی!

وقت خوش

samansystems
April 30th, 2016, 18:41
گردش حساب هست.کاربر زرین کارت شما هستم توی سایت ارور سوئیچ و برنامه ارور مشکل داخلی!

سويئچ آينده چند وقتی هست که پايدار شده. اگر خطا ميگيريد احتمالا مشکل از چيز ديگه ای هست.
لطفا حتما يکبار از خود پردازهای بانک آينده رمز دوم کارتتون رو مجدد ست کنيد.

Ringmoon
April 30th, 2016, 19:28
اپ خوبی هست
فقط یک سوال ببخشید اینجا میپرسم، من میخواستم زرین کارت درخواست بدم قبلا 10 تومان بود اما الان که چک کردم 50 تومان شده ! چرا 5 برابر ؟!
چون تیکت دیر جواب میدید اینجا پرسیدم

samansystems
April 30th, 2016, 19:31
اپ خوبی هست
فقط یک سوال ببخشید اینجا میپرسم، من میخواستم زرین کارت درخواست بدم قبلا 10 تومان بود اما الان که چک کردم 50 تومان شده ! چرا 5 برابر ؟!
چون تیکت دیر جواب میدید اینجا پرسیدم

متاسفانه بانک آينده و شرکت کارگزار اون، در عمل به برخی تعهدات خودش کوتاهی کرده و قرار داد رو پيش از پايان مدت اون لغو و تجديد کرده. بعد از پيگيری اين موضوع از طريق بازرسی و عدم حصول نتيجه و وقفه ای که در صدور کارت برای مدت بيش از 3 ماه ايجاد شد، مجبور به ارائه کارت با قرار داد جديد شديم.
ازين بابت از کاربران عذر خواهی ميکنيم. البته هزينه صدور کارت برای کاربران طلائی همچنان رايگان هست.

samansystems
June 12th, 2016, 15:45
يکی از قابليت های جديد اپليکيشن زرين پال اين هست که با فعالسازی اعلان (اطلاع رسانی) ميتونيد به صورت لحظه ای از تراکنش هایی که روی سايتتون انجام ميشه مطلع بشيد.
ازونجایی که استفاده از اطلاع رسانی با پيامک شامل هزينه هست، شما ميتونيد بدون هزينه از اعلان های اپليکيشن موبايل، از تراکنش های خودتون به صورت لحظه ای مطلع بشيد.

Iranicaserver
June 12th, 2016, 15:48
واقعا کارتون عالی هست برای همین یکی از موفق ترین درگاه ها هستید همیشه بروز
عالی کار می کنه
موفق و پایدار باشید همیشه

Raymvnd
June 12th, 2016, 15:53
درود پیشنهاد دارم به کاربران خارجی خدمات ارایه کنید ...مثل چین که با کارت یونیون پی با ارز یوان چین به کاربران خارجی خدمات میده...
اینجوری می تونیم صعنت پرداختی اینترنت ایران ارتقا بدیم هر چند به مسترکارت و ویزاکارت و پی پال امیدوار نیستیم...
اگه این پیشنهاد عمل کنید دیگه کاربران خارجی نیازی نیست از درگاه دیگه واسه خرید محصولات ایرانی استفاده کنن و همین درگاه زرین پال خرید می کنن و مشکلات پرداختی ایران رفع میشه....یا می تونن پول خود را از زرین پال به ایران منتقل کنن یا خارج کنن...

sarvar
June 12th, 2016, 15:56
سلام
لطفا براي ios هم اين اپليكيشن رو بسازيد چون خيلي بكار مياد

باتشكر