PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من موندم بدون درگاه پرداخت!!

delta
April 29th, 2016, 19:16
با سلام.اقا ما یک فروشگاه پرستاشاپی داریم.روش درگاه زرین پال نصب بود.والا تا ماه قبل خوب بود.خیلی وقته به سایت سر نزده بودم.امروز بعد حدود 30 روز امدم تو پنل دیدم درگاه کار نمیکنه.خیلی با درگاه دسته و پنجه نرم کردم و زرین پال سر زدم و ماژول و سایتهای دیگر و... تا اینکه تو یکی دو تا سایت دیدم انگار مشکل از من نیست و مشکل همگانی هست.و چند وقتی هست درگاه زرین پال رو ماژول پرستاشاپش با تغییراتی که دادند کار نمیکنه!! یعنی عملا دیگه هیچکسی که فروشگاه پرستاشاپ داره نمیتونه از زرین پال استفاده کنه..
کاش زرین پال قبل هر تغییری به ماژولهای کاربردیش یک نگاهی مینداخت بعد اقدام میکرد!!
امدم برم سراغ یکی دو تا درگاه معروف دیگر که یکیش دیدم قطع هست اصلا و انیکی هم زده سرویس نمیدیم فعلا و درشو تخته کرده و...

کسی هست بهم بگه اینجا چه خبره؟ :d کلا موندم بدون درگاه..همه درگاه های واسط انگار سونامی زده شدند... الان تکلیف چیه؟

mohsen1771
April 29th, 2016, 19:18
sibapal begiirrr
Age ham mojaze karet az mellat begir dargah khodeto rahtttt kooooonn

majid-f
April 29th, 2016, 19:19
پشتیبانی زرین پال مطرح کردید؟ جوابی ندادن؟

در ضمن خیلی علاقمند هستم ببینم دوستان وضعیت درگاه های واسط رو چطور ارزیابی میکنن توی این تاپیک.

delta
April 29th, 2016, 19:20
sibapal begiirrr

انم قطعه برادر... :d

به نام خدا
به دلیل پاره ای مشکلات ، محتوای وبسایت تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد

bahra
April 29th, 2016, 19:20
فعلا زرین پال رفت زیر دیداس شدید برای من باز نمی شه .
من با سیباپال کار کردم خوب بود ولی با ماژولش مشکل داشتم که تلاش کردن رفع بشه ولی متاسفانه نتونستن

majid-f
April 29th, 2016, 19:22
sibapal begiirrr

الان سه سیباپل سرزدم فعلا تعطیله (که دوستمون هم گفتن). نتیجه:

به نام خدا
به دلیل پاره ای مشکلات ، محتوای وبسایت تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد
جهت ورود به پنل کاربری اینجا کلیک کنید

delta
April 29th, 2016, 19:22
جهان پی باز نمیشه...
زرین پال مشکل داره...
سباپال فعلا سرویس نمیده
پی لاین سرویس نمیده قطع کرده... :d

bahra
April 29th, 2016, 19:24
جهان پی باز نمیشه...
زرین پال مشکل داره...
سباپال فعلا سرویس نمیده
پی لاین سرویس نمیده قطع کرده... :d

بهترین راه:
یه نماد بگیر بعدش درگاه اختصاصی بگیر بدون دردسر !!!

سرزمین
April 29th, 2016, 19:27
سلام

بزرگوار با پشتیبانی زرین پال مطرح کردین و پاسخ ندادن؟!

persiancoder
April 29th, 2016, 19:27
الآن واسطه جز زرین پال نداریم. یا باید و سوخت و ساخت یا نماد گرفت و اختصاصی گرفت.

delta
April 29th, 2016, 19:34
سلام

بزرگوار با پشتیبانی زرین پال مطرح کردین و پاسخ ندادن؟!

زرین پال به مشکلات ماژول ها جواب نمیده..قبلا زیاد پرسیدم.میگن مشکل از ماژول و.. هست و شامل پشتیبانی انها نیست..
از نسخه سایتی که در پشتیبانی پرستاشاپ هست استفاده میکردم..خیر مشکلی نبوده و بسیار هم عالی بوده ...اما الان میزنه مشکل در ارتباط با درگاه وجود داره!! موندم شاید مشکل اینم مربوط میشه به مشکل همگانی و شاید درست بشه!! ولی وقتی چند تا سایت سر زدم دیدم مال انها هم از کار افتاده..چون اینطور که دارم میبینم همه درگاه ها نابود شدند!!
کسی هم نیست بگه چه خبره اینجا چرا همشون یکباره اینطوری شدند!!

gharibion
April 29th, 2016, 19:49
درگاه مستقیم بگیرید و از مشکلات درگاه واسط خلاص شید.

AmirWWP
April 29th, 2016, 20:10
یکم تحمل کنید، پی لاین قراره برگرده.

wp-Ammar
April 29th, 2016, 20:12
با سلام درگاه های واسط پارسیان پال گزینه بهتری هست!
درگاه واسط شتاب ها هم یکی از درگاه های معتبر هست که واریز وجه پایا رو تقریبا در عرض 4 ساعت انجام میدن

Raymvnd
April 29th, 2016, 20:14
با سلام درگاه های واسط پارسیان پال گزینه بهتری هست!
درگاه واسط شتاب ها هم یکی از درگاه های معتبر هست که واریز وجه پایا رو تقریبا در عرض 4 ساعت انجام میدن

پارسیان پال بسته شده...

سرزمین
April 29th, 2016, 20:17
به نظر من شما بده یک فرد یا شرکت معتبر براتون طراحی کنن و یا همین پلاگین رو درستش کنن.

alborzdata
April 29th, 2016, 20:41
دوست عزیز ما از صادرات و رفاه درگاه گرفتیم خیلی هم عالی و کار آمد شما هم اگه کارت مجازه از واسط ها دوری کنید

wp-Ammar
April 29th, 2016, 20:53
پارسیان پال بسته شده...
باز میباشد
http://parsianpardakht.com

بهترین کار اینه که از درگاه بانک ملت استفاده بشه
هم فـیلترینگ داره بیشتر سایتای پرداختو جمع میکنه
هم این که خود درگاها علیه هم دیگه اقدام میکنن!
این وسط کاربران از درگاهی به درگاه دیگری کوچ میکنن!

delta
April 29th, 2016, 21:00
دوست عزیز ما از صادرات و رفاه درگاه گرفتیم خیلی هم عالی و کار آمد شما هم اگه کارت مجازه از واسط ها دوری کنید

بدبختی اینه سیستم فروشگاهی ما چند تا درگاه بیشتر نداره..وگرنه من با رفاه زیاد کار میکنم و راحت میتونم ازشون درگاه بگیرم..ولی بعدش باید بدم یکی ماژولشو برای فروشگاهمون بنویسه!!

venuswebhost
April 29th, 2016, 21:12
توی کانال تلگرام پی لاین گفته شده بزودی برمیگردن
امیدوارم زودتر بیان

سرزمین
April 29th, 2016, 21:14
بدبختی اینه سیستم فروشگاهی ما چند تا درگاه بیشتر نداره..وگرنه من با رفاه زیاد کار میکنم و راحت میتونم ازشون درگاه بگیرم..ولی بعدش باید بدم یکی ماژولشو برای فروشگاهمون بنویسه!!

من متوجه نشدم یعنی چی؟

چند تا درگاه دارید؟ خوب الآن چه جوری بدون درگاه موندین؟!

- - - Updated - - -

اگه منظورتوث ماژول هست که چیز خاصی نیست بدین بویسن فقط جای معتبر بدید.

delta
April 29th, 2016, 21:18
من متوجه نشدم یعنی چی؟

چند تا درگاه دارید؟ خوب الآن چه جوری بدون درگاه موندین؟!

- - - Updated - - -

اگه منظورتوث ماژول هست که چیز خاصی نیست بدین بویسن فقط جای معتبر بدید.
این فروشگاه من تازه تاسیس هست چیز خاصی توش نیست که نگران باشم اصلا.برای کارهامم اسان پرداخت و شماره حساب هست فعلا کار میکنم..منتهی بالاخره یکی دو روزه باید مشکل حل بشه خوب..بیچاره ان بدبختایی که فروشگاه دارند و درگاهاشون قطعه!!

mohsen1771
April 29th, 2016, 21:28
این فروشگاه من تازه تاسیس هست چیز خاصی توش نیست که نگران باشم اصلا.برای کارهامم اسان پرداخت و شماره حساب هست فعلا کار میکنم..منتهی بالاخره یکی دو روزه باید مشکل حل بشه خوب..بیچاره ان بدبختایی که فروشگاه دارند و درگاهاشون قطعه!!

سلام.
بامدیر سیباپال از قسمت ارتباط با ما حرف بزن
بگو ببین میتونی ثبت نام کنی.. واقعا پشتیبانیش حرف نداره
و غیرحاشیه داره کارشو میکنه.. و پوله همرو به موقع میریزه

Ramin
April 29th, 2016, 21:28
سلام

دوستان پیشنهاد دارم لطفا به صورت روزانه تاپیکهایی در خصوص " از کجا درگاه دریافت کنم؟!" ارسال نفرمائید. روزانه چندین تاپیک دقیقا با همین موضوع در انجمن ایجاد می شود! در مدت اخیر انجمن مملو از این سوال ( در دو ماه اخیر) و پاسخ به آن شده است. لطفا به بخش زیر مراجعه فرمائید:

http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=216

همانطور که مشاهده می فرمائید ، تعداد زیادی تاپیک با موضوع فوق در این بخش وجود دارد. در نظر داشته باشید تعدادی نیز روزانه حذف شده اند !

مخاطب بنده تنها استارتر محترم این تاپیک نمی باشد. این درخواست از تمام کاربران است. در واقع تاپیک فوق بهانه ای شد این موضوع را مجددا گوشزد کنیم. هر چند به صورت خصوصی بارها به کاربرانی که تاپیکهایشان در این خصوص حذف شده است توضیحات ارسال می شود.

لطفا برای دریافت پاسخ سوال در خصوص : "کدام درگاه؟!" به لینک بالا مراجعه فرمائید به اندازه نیاز مطلب در این خصوص وجود دارد. ایجاد مجدد تاپیک به صورت روزانه در این مورد تنها تکرار مکررات می باشد

با تشکز ار همکاری تمام عزیزان