PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وصل نشدن به دامین با plesk

hasan-t
October 31st, 2010, 11:54
سلام
من plesk را بروی لینوکس نصب کردم و وارد آن شدم یک دامین ساختم و همچنین بانک لازم را ساختم و اطلاعات رانیز آپلود کردم . ولی زمانی که در browser آدرس دامین را وارد می کنم هیچ صفحه ای برای من باز نمی کند.

itjavani
October 31st, 2010, 12:02
نیم سرور تعریف کردید؟؟

hasan-t
October 31st, 2010, 12:13
منظورم اینه که من نمی تونم سایتم را بصورت لوکال بالا بیاورم. قبلا با xampp این کار را انجام می دادم و با plesk خیلی کار نکردم. ولی الان من می خواهم سایت را بصورت لوکال با plesk بالا بیاورم.لطف می کنید من را راهنمایی کنید.

itjavani
October 31st, 2010, 12:24
من زیاد متوجه نشدم! یعنی الان پلسک روی وی پس استون نصب کردید؟
اگر نصب کردید باید وارد مدیریت پلسکتون بشید و به مسیر زیر برید:
DNS Setting => Add DNS Record
NS بسازید سپس دامنه تونو به نیم سروری که ایجاد کردید متصل کنید و صبر کنید تا ست بشه!

hasan-t
October 31st, 2010, 12:38
ممنون از راهنماییتون
ببینید .من یک سیستم عامل لینوکس(centos) نصب کردم و سپس بروی آن plesk را نصب کردم. و بعد وارد محیط گرافیکی plesk شدم . لطف می کنید شما بصورت تیتر وار بگویید چه کارهایی باید انجام بدهم.
این که گفتید دامنو تون را به نیم سرور وصل کنید را متوجه نشدم.چطوری باید این کار را انجام دهم؟

itjavani
October 31st, 2010, 12:54
دوست عزیز ابتدا به DNS Setting برید
سپس بر روی Add DNS Record کلیک بفرمایید...
سپس از منوی کشویی Record type , NS را انتخاب فرمایید و ns بسازید و ذخیره بکنید...
سپس وارد پنل دامنه تون بشید و ns هارو بدید... اگر خواستید اطلاعات رو پ.خ کنید واستون انجام بدم!