PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این خطا در php چیست؟

iroo
April 28th, 2016, 10:38
سلام و خسته نباشید
من یه اسکریپتد داشتم که به خوبی کار میکرد
الان خطا میده
ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

http://s7.picofile.com/file/8249083750/Untitled2222.png

تصویر پیوست

djspammer
April 28th, 2016, 11:50
احتمالا بخاطر نسخه php روی هاستتون هست احتمالا نسخش بالاست و چون mysql_* در نسخه بالا php حذف شده خطا میده ! نسخه php رو کم کنید زیره 5.3 ببینید او.کی میشه یا نه

- - - Updated - - -

WarningThis extension was deprecated in PHP 5.5.0, and it was removed in PHP 7.0.0.

- - - Updated - - -

روی هاستتون یک فایل php ایجاد کنید و کد زیر رو توش بریزید ببینید ساپورت میشه یا نه

if (function_exists("mysql_connect")) {
echo "compiled using --with-mysql\n";
}

iroo
April 28th, 2016, 11:57
احتمالا بخاطر نسخه php روی هاستتون هست احتمالا نسخش بالاست و چون mysql_* در نسخه بالا php حذف شده خطا میده ! نسخه php رو کم کنید زیره 5.3 ببینید او.کی میشه یا نه

- - - Updated - - -

WarningThis extension was deprecated in PHP 5.5.0, and it was removed in PHP 7.0.0.

- - - Updated - - -

روی هاستتون یک فایل php ایجاد کنید و کد زیر رو توش بریزید ببینید ساپورت میشه یا نه

<?php
if (function_exists("mysql_connect")) {
echo "compiled using --with-mysql\n";
}
?>

این کد بالایی رو توی فایل php گذاشتم و توی مرورگر فایل رو فراخوانی کردم، خروجی زیر رو گرفتم

compiled using --with-mysql

فک کنم وروژن php 5.4 باشه

djspammer
April 28th, 2016, 12:06
پس ساپورت میکنه مشکلی نیست خطای کد نویسی داره که باید بررسی بشه از طریق امضا در تماس باشید

iroo
April 28th, 2016, 12:10
پس ساپورت میکنه مشکلی نیست خطای کد نویسی داره که باید بررسی بشه از طریق امضا در تماس باشید
خطای کد نویسی! فک نکنم داشته باشه، اسکریپت رو خودمک نوشتم خوب کار میکرد... تو سرور و هاست هم تغییراتی اعمال نشده
خود به خود اینجوری شده!

djspammer
April 28th, 2016, 12:11
بلخره اگر میخواید بررسی کنم از طریق امضا در تماس باشید (در صورت فیکس شدن هزینه میگیرم __ البته بعد از فیکس)

iroo
April 28th, 2016, 12:23
بلخره اگر میخواید بررسی کنم از طریق امضا در تماس باشید (در صورت فیکس شدن هزینه میگیرم __ البته بعد از فیکس)
مشکلی نیست، صبر کنید خودم یه بررسی بکنم
اگه نشد خبرتون میکنم

موفق باشید

MihanTech
April 28th, 2016, 12:44
خطای خط اول باید حل بشه ، سایر خطا ها به دلیل وابستگی به خطای اولی هستند .

باید کامل برسی بشه ولی در حال حاضر لطفا موارد زیر رو انجام بدید .

۱ - میزان memory_limit رو با قرار دادن کد زیر در بالای کدهاتون افزایش بدید :

ini_set('memory_limit', '128M');

۲ - جدول مربوطه رو از طریق PhpMyAdmin تعمیر (‌Repair) کنید .

اگر مشکل پابرجا موند ، لطفا بلاک کد کوئری که خطا دریافت میکنه رو قرار بدید .