PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : error 500 بعد از نصب subPHP

alex
May 25th, 2009, 11:09
سلام دوستان وقتتون بخیر
من روی یک VPS که CentOS 5.3 است در قسمت Webserver Config گزینه php type را با suphp تنظیم کردم ، ولی بعد از این تنظیم خطای زیر در وب سایت ایجاد شد
کنترل پنل سرورم LXadmin است.

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, root@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.pooyasecurity.com Port 80

من یک فروم vBulletin روی وب سایتم داشتم که پس از انجام این کار با خطای بالا مواجه شده ام

از دوستان محترم ممنون میشم اگه راهنمایی کنن

Sajad
May 26th, 2009, 03:27
فایل .htaccess رو مجدد آپلود کنید.

Vahid
May 26th, 2009, 10:09
شما اگه از .htaccess استفاده میکنید اونو دوباره کانفیگ کنید

root
June 13th, 2009, 20:57
با اجازه وحید جان گل
این خطا در 99 درصد مواقع تنها به دو علت زیر رخ می دهد :

1 ) پوشه یا فایل ها نباید 777 باشند برای پوشه ها 755 و برای فایل ها 644 در نظر بگیرید.
(بر روی فایل 755 هم توسط php در این سیستم همان کاربر می تواند بنویسد.)

2 ) اگر فایل htaccess شما داری مقادیر php_value register_globals on یا php_flag register_globals on است مقادیر آن خط را پاک کرده و به جای آن در فایلی به نام php.ini مقدار register_globals = on گذاشته و در public_html سایت خود بارگذاری کنیدتا رجیستر گلوبال برای سایت شما فعال شود.

3 ) در سیستم SUPHP مقادیر php_flag و php_value پیغام خطای 500 می دهند. که مقادیر باید از فایل htacsess پاک َشود.