PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره درگاه پرداخت

ali_a021
April 26th, 2016, 16:33
سلام خدمت همه دوستان گرامی.
سوالی در خصوص درگاه های پرداخت دارم ... قصد پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین دارم که قرار هست مبلغ هر category از محصولات به یک حساب یک شخص جدا واریز شود! برای مثال فرض کنید لباس ها هنگام خرید به درگاه صاحب حسابی خاص هدایت شوند و پرداخت انجام شود... همچنین برای خرید قطعات کامپیوتر هم به درگاه شخص دیگری منتقل شوند و پرداخت صورت گیرد!
در برنامه نویسی مشکلی نیست و فقط سوالم اینجاست که آیا بانک یا درگاه واسطی هست که با این سیستم مشکلی نداشته باشد؟! (در واقع در یک سایت ما چندین درگاه باید داشته باشیم برای اشخاص مختلف)

T.Toosi
April 26th, 2016, 16:51
سلام، اگر با آیپی مشکل نداشته باشند قابل انجام است، به سرویس دهنده های درگاه واسط تیکت بزنید از اونجا پیگیر باشید.

ali_a021
April 26th, 2016, 16:57
سلام، اگر با آیپی مشکل نداشته باشند قابل انجام است، به سرویس دهنده های درگاه واسط تیکت بزنید از اونجا پیگیر باشید.
بله همینجوریه که شما گفتید اما من بیشتر سوالم روی درگاه های مستقیم بانک ها هست و البته بحث دامین هم مطرحه که درگاه های واسط نیازی به آیپی اختصاصی ندارند اما روی یک دامین رو نمیدونم چند درگاه میشه گرفت یاخیر ...
برای درگاه مستقیم بانک فقط باید آیپی اختصاصی داشت؟

payamkutah
April 26th, 2016, 19:32
سلام خدمت همه دوستان گرامی.
سوالی در خصوص درگاه های پرداخت دارم ... قصد پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین دارم که قرار هست مبلغ هر category از محصولات به یک حساب یک شخص جدا واریز شود! برای مثال فرض کنید لباس ها هنگام خرید به درگاه صاحب حسابی خاص هدایت شوند و پرداخت انجام شود... همچنین برای خرید قطعات کامپیوتر هم به درگاه شخص دیگری منتقل شوند و پرداخت صورت گیرد!
در برنامه نویسی مشکلی نیست و فقط سوالم اینجاست که آیا بانک یا درگاه واسطی هست که با این سیستم مشکلی نداشته باشد؟! (در واقع در یک سایت ما چندین درگاه باید داشته باشیم برای اشخاص مختلف)

سلام
خیر مشکلی نخواهید داشت.
درگاه های مستقیم نیز امکان واریزبه چند حساب رو دارند.ولی باید شرایطش رو ازشون بپرسید.
و یا میتونید2 تا درگاه بگیرید اگر 2 حساب دارید