PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین انتن وایرلس

riranet
April 26th, 2016, 15:07
سلام دوستان عزیز
ما به جای جدید نقل مکان کردیم و متاسفانه اینجا خطوط PCM هست و امکان تهیه adsl نیست
بهمین جهت می خواستم وایرلس تهیه کنم.
می خواستم از دوستانی که در این زمینه اشنایی دارند، کدوم شرکت بهتره؟
من سیستک رو زنگ زدم گفت خدود 450 انتن میشه.
و ایا بهتر اینه من خودم انتن رو تهیه کنم یا بسپارمش به شرکت مورد نظر؟
مارک انتن قابل قبولی هم اگه دارید بفرمائید.
ممنون

Ramin
April 26th, 2016, 16:14
قیمت تجهیزات در بازار مشخص است .
شما درخواست کنید کارشناس به محل شما مراجعه کند . با توجه به شرایط محیطی از جمله فاصله ، دید ، پستی و بلندی ، فرستنده و ...... تجهیزات مناسب را انتخاب می کنند.
پس از مشخص شدن مدل و ..... می توانید خودتان تهیه کنید ( در صورت موافقت شرکت مربوطه )

hegza
April 26th, 2016, 16:47
قیمت تجهیزات در بازار مشخص است .
شما درخواست کنید کارشناس به محل شما مراجعه کند . با توجه به شرایط محیطی از جمله فاصله ، دید ، پستی و بلندی ، فرستنده و ...... تجهیزات مناسب را انتخاب می کنند.
پس از مشخص شدن مدل و ..... می توانید خودتان تهیه کنید ( در صورت موافقت شرکت مربوطه )

دقیقا همینطور که رامین جان گفتن
بهرحال باید ببینید نزدیکترین فرستنده به محل شما مربوط به چه شرکتی هست + آنتن های مختلفی در بازار هست که میتونین خودتون مستقیم بخرید که فکر نکنم 450 نیاز باشه بدین احتمالا پول یک مودم معمولی 150 هم کشیده روش دی:

rahimi_m321
April 26th, 2016, 17:11
سلام
بستگی به فاصله شما تا دکل ،میزان نویز ،تجهیزات شرکت ارائه دهنده و ...

k-h
April 26th, 2016, 17:29
بستگی به این داره که فاصله و نویز شما به دکل چقدر هست
معمولا جاهایی که pcm هست دکل های بیشتری برای اینترنت وایرلس هست.
اما ما همیشه یک power beam به مشترک پیشنهاد میکنیم و خیال خودش و ما آسوده هست و هیچ مشکلی براش پیش نمیاد .
قیمت پاور بیم هم 330 تومن هست تقریبا

riranet
April 26th, 2016, 21:40
ممنون از راهنمایی همه دوستان.
من به شاتل و سیستک زنگ زدم اونها هم میگن باید کارشناس بیاد و همونجا همه نوع انتنی باهاشون هست یکی ش که به شرایط محل شما بخوره رو براتون نصب می کنیم.
میگن ما مشتری اونجا داریم و مشکلی ندارید از نظر سرویس دهی! ولی اینکه کدومشون دکل هاش به ما (ما بلوار فردوس - سازمان برنامه جنوبی) هستیم. نزدیک تره رو نمیدونم.
مدل انتن شاتل میکروتیک هست.

persiancoder
April 26th, 2016, 21:42
رادیو NanoStation M5 رو تهیه کنید. هم جواب پس داده و تضمینی هست. هم ارائه کنند های متعددی توی ایران داره که میتونید با قیمت رقابتی تهیه کنید.