PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیرنده های دیجیتالی فلش چطوره ؟

tmfar
October 30th, 2010, 20:37
سلام این گیرنده های دیجیتالی که هستن تبلیغ می کنن تو نت که 5000 کانال جهان رو میاره بصورت فلش هم هست کسی خریداری کرده کلاً چطوره خوبه ؟

tmfar
October 31st, 2010, 00:54
کسی نخریده ؟

delta
October 31st, 2010, 02:05
فکرک نم اینترنت نیاز داره..l-)

tmfar
November 27th, 2010, 17:19
نه اینترنت نیاز نداره و بصورت لوکال کار میکنه و اسکن میکنه اما نمی دونم چطوره واقعاً قابل خریداری هست یا نه

mr.he3am
November 27th, 2010, 17:21
من چند وقت پیش مانیتور خریدم یکی از این ها رایگان باهاش بود ولی فقط کانال های ایرانی رو میگیره
کیفیتش بد نیست جواب میده

nimapendar
November 27th, 2010, 18:14
اگه خوب بود بگو تا ما هم بخریم

MihanServer.com
November 27th, 2010, 18:30
منم میخواستم بگیرم اما شهرستان هم جواب میده !؟

tmfar
November 27th, 2010, 18:37
در حال حاضر فعال در: تهران، کرج، پاکدشت، ورامین، بومهن، رودهن،
اصفهان، مازندران، سمنان، شاهرود، قزوین

aghaee
November 27th, 2010, 18:58
شما این محصول رو میگید؟
فروشگاه های زنجیره ای وکس :: مبدل کامپیوتر به تلویزیون ( کوچکترین گیرنده ماهواره ای ) (http://www.vexkala.com/index.php?action=produce&id=70&basename=%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8 C%D9%86%20%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%88%D8%B1%20%D9%88% 20%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%A9%D8 %A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D 8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87)

خیلی هم خوب جواب میده، من یکی خریدم 93 تومن
یه فلش هست وصل می کنی به یو اس بی یه برنامه بالا میاد که به فارسی هم هست لیست کانالها هست توش که مرتب شده و دسته بندی خاصی هم داره
مثلا کانالهای ورزشی
کانالهای خبری
و.....

میزنی بعد روی کانال که کلیک می کنی یه پنجره باز میشه و شروع می کنه به پخش کانال قابلیت ضبط هم داره یعنی می تونی فیلم رو ضبط کنی
تمامی کانالهای ماهــواره ای رو میگیره، فقط کانالهای ایرانی نیست کل شبکه های جهانی توش هست

چیز خوبیه من راضیم
چون نیاز به دیش و .... نداره
قابلیت ضبط داره
فارسی هم هست
گارانتی داره، پشتیبانی و دفترچه راهنمای فارسی با آموزش قدم به قدم هم داره
کوچیک و بدون دردسر هست
نیاز به فنی کاری و نصب سخت افزاری و نرم افزاری نداره: فقط به یو اس بی وصل می کنی همین

mr.bahram
November 27th, 2010, 18:58
بچه ها دونوع گیرنده هست
یکی تلویزیون یکی هم ماهواره
این دو رو با هم اشتباه نکنید
اونی که tv هست که مشخصه
ولی اونی که میگن برای ماهواره هست برای من هم جالبه که ببینم واقعا راست هست یا نه چون تبلیغش رو توی یکی از شبکه هایی جهانی خودم دیده بودم

aghaee
November 27th, 2010, 19:03
بچه ها دونوع گیرنده هست
یکی تلویزیون یکی هم ماهواره
این دو رو با هم اشتباه نکنید
اونی که tv هست که مشخصه
ولی اونی که میگن برای ماهواره هست برای من هم جالبه که ببینم واقعا راست هست یا نه چون تبلیغش رو توی یکی از شبکه هایی جهانی خودم دیده بودم

عزیز من گفتم کانال بین المللی، نه شبکه 1 - 2 - 3 ایران
همه کانالهای ماهواره ای توش هست
PMC - iranmusic , .... همشون

گیرنده رادیو هم داره می تونی رادیو هم گوش بدی

tmfar
November 27th, 2010, 19:11
این همه جای ایران جواب میده ؟ و اینکه تلویزیون هایی که usb خور هستن هم میشه ازش استفاده کرد ؟

والا میترسم بخرم جواب نده اگه جواب بده که خیلی مشتری هست واسش

agarb98
November 27th, 2010, 19:13
«ن هم يكي گرفتم 28000 تومان فقط كانال هاي ايران مياره

واسه بقيه كانال ها نياز به نت هست

tmfar
November 27th, 2010, 19:23
شما تو اون محدوده ای هستید که گفتم ؟ منظورم چند شهر محدود

aghaee
November 27th, 2010, 19:29
شما تو اون محدوده ای هستید که گفتم ؟ منظورم چند شهر محدود

اصلا به محدوده شهری ربطی نداره، من از طرف های شمال غرب هستم
و یکی از دوستام هم که خریده از یزد و مازندان اوناهم استفاده می کنند

P.I.T.A
November 27th, 2010, 19:35
نیاز به اینترنت داره برای دیدن کانالهای ویدیویی حداقل کانکشن 2MBbps لازمه

usb internet radio + TV player on Yahoo! Video (http://video.yahoo.com/watch/5365010/14136452)

YouTube - Andy Hodgson Selling A PROlectrix Internet TV & Radio Computer Dongle On Bid TV (http://www.youtube.com/watch?v=maWnz3NRRbg)

بعضی مدلهاش TV Adapter هم هست میشه کانالهای محلی رو دید

aghaee
November 27th, 2010, 19:40
نیاز به اینترنت داره برای دیدن کانالهای ویدیویی حداقل کانکشن 2mbbps لازمه

usb internet radio + tv player on yahoo! Video (http://video.yahoo.com/watch/5365010/14136452)

youtube - andy hodgson selling a prolectrix internet tv & radio computer dongle on bid tv (http://www.youtube.com/watch?v=mawnz3nrrbg)

بعضی مدلهاش tv adapter هم هست میشه کانالهای محلی رو دید

من که adsl 128 دارم مشکلی نداره و دوستم با gprs ایرانسل که به لپ تاپ وصل کرده استفاده می کنه اونم به خوبی داره ازش استفاده می کنه

aalireza439
November 27th, 2010, 21:24
برای دریافت شبکه ها باید حتما انترنت داشته باشی ؟ کیفیت تصویر چطوری ؟

در هر صورت به نظر من سر کاریه.

M-Soltani.ir
November 27th, 2010, 21:42
اگه قراره با اینترنت شبکه هارو ببینی باید بگم بدون سخت افزار هم میشه ( یک نرم افزار بود قبلا هم تست کردم ) و اون کارت تی وی اکسترناله نه فلش :d

mr.bahram
November 27th, 2010, 21:44
عزیز من گفتم کانال بین المللی، نه شبکه 1 - 2 - 3 ایران
همه کانالهای ماهواره ای توش هست
PMC - iranmusic , .... همشون

گیرنده رادیو هم داره می تونی رادیو هم گوش بدی

گل پسر
من در خصوص شما این رو نگفتم
در خصوص صحبت دیگر بچه ها که گیرنده tv رو گفته بودن عرض کردم
یه نگاه بندازی متوجه میشی B-)

Fracture
November 27th, 2010, 21:54
اگه قراره با اینترنت شبکه هارو ببینی باید بگم بدون سخت افزار هم میشه ( یک نرم افزار بود قبلا هم تست کردم ) و اون کارت تی وی اکسترناله نه فلش :d
شاید چیزی شبیه قفل سخت افزاری باشه.

Warez-Host.IR
November 27th, 2010, 22:08
بهرام جان اوني كه براي شبكه هاي غير محلي استفاده ميشه را لينك نداريد ازش ؟؟
اگر باشه و خريد كنيم ، خوبه

MagicVps.Com
November 28th, 2010, 00:04
فکرک نم اینترنت نیاز داره..

l-)

100% به نت احتیاج داره شک نکن این مدل

نه اینترنت نیاز نداره و بصورت لوکال کار میکنه و اسکن میکنه اما نمی دونم چطوره واقعاً قابل خریداری هست یا نه[/

QUOTE]

[SIZE="3"]اون که بدون نت کار میکنه مدل دیگه هست و چیزی دیگه [/

SIZE]

[QUOTE=mr.he3am;170068]من چند وقت پیش مانیتور خریدم یکی از این ها رایگان باهاش بود ولی فقط کانال های ایرانی رو میگیره
کیفیتش بد نیست جواب میده

اینی که شما میگید معرف هست به dvbt و شبکهای استانی را میگره با کیفیت دیجتال و همچنین کیفیت اچ دی فقط کافیه یک انتین کوچک داره وصل کنی و بعدش با کیفیت اچ دی تصاویر کانالهای استانی را ببینی و یا از رادیوش استفاده کنی

در کل سیتم dvbs ( که شامل dvbs1 , dvbs2 ) و dvbt این که کانالهای استانی میگره

اینی هم که بصورت فلش هست و نیاز به نت داره ارزشش نداره یکسری نرم افزار هست که همینکار بصورت نرم افزاری انجام میدن و باید به نت وصل بشی دیگه نیازی نیست پولتون دور بریزید
سخت افزاری هم خواستید بگیرد که بحثش جدا هست که نیاز به د ی ش و ا ل ان ب ی داره

irsup
November 28th, 2010, 02:13
می خواستم یکی بخرم از فروشگاه فروشگاه های زنجیره ای وکس (http://www.vexkala.com/) اگر به اینترنت باید وصل بشه که ارزشی نداره چون براحتی میشه ازنرم افزارهای معمول اینکار استفاده کرد.

REXNET
November 28th, 2010, 11:16
سلام این گیرنده های دیجیتالی که هستن تبلیغ می کنن تو نت که 5000 کانال جهان رو میاره بصورت فلش هم هست کسی خریداری کرده کلاً چطوره خوبه ؟

اگر منظورتون X-Vision هست، بنده خریدم که اگر جایی بودم و حوصله ام سر رفت وصلش کنم به لپ تاپ و سرگرم بشم. از لحاظ اندازه و کارایی چیز خوبیه ولی معایبی هم داره. مثلا آنتن خودش بخاطر اینکه کوچیکه، زیاد قوی نیست و داخل ساختمان خیلی بعیده که جواب بده، ولی اگر پایه آهنربایی این آنتن را به یک پنجره فلزی بچسباند به کمک ابعاد پنجره آنتن دهی بسیار بسیار بهتر می شود و عین آینه کانال ها رو دریافت می کند. بهر حال اگر آنتن دهی خوب باشد هم کیفیت بسیار بالایی دارد هم قابلیت های نرم افزاری متعدد از جمله قابلیت ضبط و ایجاد CD یا DVD از برنامه های ضبط شده و ... . ضمنا کانال های تلویزیونی و رادیویی زیادی رو هم دریافت می کند که البته نه 5000 تا ولی من توی تهران تونستم تمام کانال ها از 1 تا 10 و جام جم و PressTV و چند تا شبکه به زبان عربی و ... رو دریافت کنم. یادم نیست ولی فکر کنم کلا با رادیو حدود 200 یا 300 تایی شده بود. ولی بازم میگم که دقیق یادم نیست. ضمنا هر آنتنی که Coax Cable داشته باشه از جمله ماهواره رو میشه بهش وصل کرد. یک کنترل هم همراهش هست.

موفق باشید :x

asrhosting
November 28th, 2010, 12:12
سلام .
من از پست های دوستان چیزی متوجه نشدم

الان برا خودم چند سوال هست :
- اول اینکه این فلاش ما-هواره-ها نیاز به اینترنت دارن ؟
- دوم اینکه کلا برا اینترنت ماهواره- ایش می خوام .. میشه به عنوان اینترنت ازش استفاده کرد ؟
- سوم سند و ریسیو داره ؟ ریسیو داشته باشه بسه ها !!!

ممنون می شم یکی در مورد اینترنت این نوع فلاش ها توضیح بده !

Fracture
November 28th, 2010, 12:18
کلا بحث قاطی شده. 2 نوع آنتن وجود داره:
1- اینائی که میشه شبکه های جمهوری اسلامی رو گرفت؛ من دیروز واسه لپتاپ به قیمت 30 تومان دیدم. (که کلا هیچی :107:)
2- مدلی که مدعی هست بدون اینترنت میتونه 5000 تا شبکه ماهواره رو بگیره که تو لینک صفحه قبل به قیمت 93000 تومان زده شده.

SabaData
November 28th, 2010, 12:20
شما این محصول رو میگید؟
فروشگاه های زنجیره ای وکس :: مبدل کامپیوتر به تلویزیون ( کوچکترین گیرنده ماهواره ای ) (http://www.vexkala.com/index.php?action=produce&id=70&basename=%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8 C%D9%86%20%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%88%D8%B1%20%D9%88% 20%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%20%DA%A9%D8 %A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D 8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87)

خیلی هم خوب جواب میده، من یکی خریدم 93 تومن
یه فلش هست وصل می کنی به یو اس بی یه برنامه بالا میاد که به فارسی هم هست لیست کانالها هست توش که مرتب شده و دسته بندی خاصی هم داره
مثلا کانالهای ورزشی
کانالهای خبری
و.....

میزنی بعد روی کانال که کلیک می کنی یه پنجره باز میشه و شروع می کنه به پخش کانال قابلیت ضبط هم داره یعنی می تونی فیلم رو ضبط کنی
تمامی کانالهای ماهــواره ای رو میگیره، فقط کانالهای ایرانی نیست کل شبکه های جهانی توش هست

چیز خوبیه من راضیم
چون نیاز به دیش و .... نداره
قابلیت ضبط داره
فارسی هم هست
گارانتی داره، پشتیبانی و دفترچه راهنمای فارسی با آموزش قدم به قدم هم داره
کوچیک و بدون دردسر هست
نیاز به فنی کاری و نصب سخت افزاری و نرم افزاری نداره: فقط به یو اس بی وصل می کنی همین

اینجا چرا یکیش 93 تومن هست و یکیش 75؟

agarb98
November 28th, 2010, 14:41
من هم يكي سفارش دادم همين الان از 93000 توماني ها ببينم واقعيت داره يا نه ؟

Fracture
November 28th, 2010, 15:00
من هم يكي سفارش دادم همين الان از 93000 توماني ها ببينم واقعيت داره يا نه ؟
پس منتظر میمونیم o:-)

agarb98
November 28th, 2010, 16:21
من براي كنجكاوي زنگ زدم به همين شركت و گفتن كه با نت كار مي كنه بعد گفتن سرعت 128 هم جواب ميده بعد گفتم كه اين ها يعني چي خوب ما نرم ازفرا دانلودميكنيم تماشا مي كنيم .

بعد هم قطع كردم بعد سفارشمو لغو كردم .

اينجا يكي از بچه ها گفت نياز به هيچي نيست بنده وسوسه شدم بدون تماس يه پست قبل اولين پست بنده زدن گفتن نياز نيست

sohrab.khan
November 28th, 2010, 18:03
اسم نرم افزاری که کار این فلش رو می کنه چیه ؟ دانلود کنیم

من براي كنجكاوي زنگ زدم به همين شركت و گفتن كه با نت كار مي كنه بعد گفتن سرعت 128 هم جواب ميده بعد گفتم كه اين ها يعني چي خوب ما نرم ازفرا دانلودميكنيم تماشا مي كنيم .

بعد هم قطع كردم بعد سفارشمو لغو كردم .

اينجا يكي از بچه ها گفت نياز به هيچي نيست بنده وسوسه شدم بدون تماس يه پست قبل اولين پست بنده زدن گفتن نياز نيست

tmfar
November 28th, 2010, 18:14
یکی از نرم افزارهایی که اینکار رو می کنه

مشاهده تلویزیون انلاين با پایین ترین سرعت اینترنتی با نرم افزار AnyTV Pro 4.37 (http://mihandownload.com/2009/10/download_software_anytv_pro_437.php)

agarb98
November 28th, 2010, 19:22
يكي ديگر از اين نرم افزار هاي معروف اين هست
Super Internet TV 8.1 Premium
لينك دانلود http://dl.downloadworld.ir/internet/radio-tv-player/Super-Internet-TV-8.1-Super-Premium-Edition.rar
حجم:13.7 مگابایت
پسورد: دنياي دانلود (http://www.downloadworld.ir)

ویژگیهای این نرم افزار
1. تماشای +2200 شبکه تلوزیونی
2. گوش دادن به +5000 ایستگاه رادیویی
3. هیچ نیازی خاصی به سخت افزار ندارد
4. رابط کاربری آسانی دارد
5. دانش زیادی برای استفاده نمی خواهد
6. قابلیت ضبط کردن برنامه ها از تلوزیون و رادیو
7. عوض کردن سایز پخش به هر اندازه ای از جمله تمام صفحه
8. بروز کردن خودکار لیست شبکه ها و ایستگاه ها
9. قابلیت داشتن یک لیست از کانال های مورد علاقه
10. داشتن جریان سریع تر بارگذاری ویدئو
11. داشتن ارتباط قابل اطمینان