PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیداس شدن انجمن ویبولتین

free-downloadha.com
April 26th, 2016, 02:36
با سلام

الان حدود یک هفته هستش که انجمن رو همش بهش حمله میکنن و مدیر هم سایت رو ساسپند میکنه
به گفته میر سرور که حملات بدی هم انجام میدن و همچنین به گفته ایشون که به کلود فلر اتصال بدم که از ماه قبل کلود فلر متصل کرده بودم اما در دیداس شدن هیچ تاثیری نداشت

راه کار چه میتونه باشه جهت مقابله با حملات
http://www.forum.tamirkaran98.ir
موفق باشید

persiancoder
April 26th, 2016, 03:11
با سلام

الان حدود یک هفته هستش که انجمن رو همش بهش حمله میکنن و مدیر هم سایت رو ساسپند میکنه
به گفته میر سرور که حملات بدی هم انجام میدن و همچنین به گفته ایشون که به کلود فلر اتصال بدم که از ماه قبل کلود فلر متصل کرده بودم اما در دیداس شدن هیچ تاثیری نداشت

راه کار چه میتونه باشه جهت مقابله با حملات
موفق باشید

سایتتون اگر روی cloudflare باشه که دیگه دیداس نمیشه دوست گرامی !
مگر اینکه دیداس ها مستقیم بر روی سرور میزبانتون انجام بشه نه از طریق دامینتون. ( که در این صورت مشکل هاستینگ هست نه شما )

بنظرم شما سعی کن از جای معتبر تری سرویس تهیه کنی ...

IrIsT
April 26th, 2016, 10:11
سلام و درود.
دقیقا این باگ دیداسر رو هفته پیش خودم پابلیک کردم و داخل vbulletin هم گذاشتم که پتچ شه.اما نمیدونستم که کار خیر باعث شر میشه.این چندمین باره که یکی همین حرف رو میزنه بهم و با خودمگفتم دیگه هیچ چیز دیداسر پابلیک نکنم

نگاه کنید,به مدیر بگید چک کنه و مانیتور کنه.
همچنین از کپچا استفاده کنید برای همه قسمت ها.
کلاد فایر ببرید فعلا.کپچا رو گذاشتین درست نشدکلادفلیر

persiancoder
April 26th, 2016, 14:04
سلام و درود.
دقیقا این باگ دیداسر رو هفته پیش خودم پابلیک کردم و داخل vbulletin هم گذاشتم که پتچ شه.اما نمیدونستم که کار خیر باعث شر میشه.این چندمین باره که یکی همین حرف رو میزنه بهم و با خودمگفتم دیگه هیچ چیز دیداسر پابلیک نکنم

الآن اگر توجه کنید ایشون روی cloudflare هستند دوست گرامی. مشکل از سرور اصلیشون هست نه سایت ایشون.

IrIsT
April 26th, 2016, 14:34
الآن اگر توجه کنید ایشون روی cloudflare هستند دوست گرامی. مشکل از سرور اصلیشون هست نه سایت ایشون.

سلام و درود.
اگه سرور باشه که چرا مدیر سرور سایت ایشون رو ببندند؟

پس مشکل از سمت ایشونه.
به مدیر سرور بگید که مانیتور کنند.
همچنین کرون جاب رو نگاه کنید ببینید یک موقع فایلی کرون جاب نشده؟که به صورت لوکال سایتتون رو با مشکل مواجه کنه
همچنین گفتم که کپچا حتما بذارید.

free-downloadha.com
April 28th, 2016, 12:03
سایتتون اگر روی cloudflare باشه که دیگه دیداس نمیشه دوست گرامی !
مگر اینکه دیداس ها مستقیم بر روی سرور میزبانتون انجام بشه نه از طریق دامینتون. ( که در این صورت مشکل هاستینگ هست نه شما )

بنظرم شما سعی کن از جای معتبر تری سرویس تهیه کنی ...

با سلام

ما از قبل به کلود فلر متصل بودیم یعنی وقتی به کلود فلر متصل بشییم دیداس شدن غیر ممکنه که روی دامین صورت نگیره ایا

- - - Updated - - -

سلام و درود.

تشکر که گذاشتین ولی بد شانسی ماست تازه دو تا از دوستامم همین مشکل دیداس رو پیدا کردن
مثلا تو کاربران انلاین کلی مهمان با ای پی های خارجی به صورت موقعیت نامعلوم قرار دارن ایا همین ای پی ها دیدداس یا همون اتک رو میزنن

موقعیت نامعلوم /index.php (http://www.forum.tamirkaran98.ir/index.php)

چطوری و از کجا از کپچا استفاده کنم

soheil869
April 28th, 2016, 12:07
با سلام
این تاپیک را بخوانید
Dns با ip مجازی چیست؟ خوبی های آن چیست؟چه امکاناتی در اختیار ما قرار می دهد؟ (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=164767)

IrIsT
April 28th, 2016, 12:08
سلام و درود
توی تنظیمات ویبالتین اگه اشتباه نکنم،کد کپچا داره.اگه تو گوگل بگردین پیدا مشه.تما خودش داره حتما
تا الان 9 تا واسه ویبالتین نوشتم که 7 تاش تایید شدن.امیدوارم از سمت کار من نباشه.وگرنه دیگه پاب نمیکنم
هنوز یکی دیگه هست که اصلا اون سبستم رو داغون میکنه.البته چون فروشی هیتش و چندتا فروختم،پاب نمیشه
راه حل هم کد کپچا.توی تنظیمات سرچ و ثبت نام و وارد شدن،باید بذارید

alirezakaj
April 28th, 2016, 23:27
بله واقعا خطرناک شده دنیای نت
برای هر سایتی راهکاری برای نفوذ و یافتن آی پی هست
این روزا cloudflare زیاد ج نمیده
شما سعی کنید از جایی سرور اصلی رو بخرید که خودش ddos protection داشته باشه
موفق باشید

free-downloadha.com
April 29th, 2016, 00:55
بله واقعا خطرناک شده دنیای نت
برای هر سایتی راهکاری برای نفوذ و یافتن آی پی هست
این روزا cloudflare زیاد ج نمیده
شما سعی کنید از جایی سرور اصلی رو بخرید که خودش ddos protection داشته باشه
موفق باشید

با سلام

ایا داشتن سروری که دیداس داشته باشه رو میشه روش حساب باز کرد که از حالت دیداس خارج بشیم

موفق باشید

IrIsT
April 29th, 2016, 01:03
با سلام

ایا داشتن سروری که دیداس داشته باشه رو میشه روش حساب باز کرد که از حالت دیداس خارج بشیم

موفق باشید

سلام
کامل نه.لابه خاصی رو ساپودت میکنه
لابه 7 اپلیکیشن رو باید توجه داشت
خدانگهدار

alirezakaj
April 29th, 2016, 12:38
با سلام

موفق باشید
دقت کنید از جایی که میخواید سرور بخرید خودشون میگن چه لایه هایی رو پوشش میدن
دقیق نمیدونم کجا ها بهترین پروتکشن رو دارن اما یه نگاهی به ovh و blazingfast بندازید
باید سوال کنید ازشون چقدر توان پوشش دارن
اما باید بگم اگر سطح بالا میخواید باید هزینه زیادی کنید تا واقعا جلوی دیداس رو بگیره
موفق باشید

navidmadrid
April 29th, 2016, 13:59
ببینید به احتمال زیاد فرد خاطی هاست اصلی شما رو میدونه آی پی شو و به اون اتک میده
در نتیجه کاری از کلود فلر هم ساخته نیست هاست اصلیتون رو عوض کنید بدون اینکه کسی بفهمه دیگه این مشکل رو نخواهید داشت

IrIsT
April 29th, 2016, 14:18
ببینید به احتمال زیاد فرد خاطی هاست اصلی شما رو میدونه آی پی شو و به اون اتک میده
در نتیجه کاری از کلود فلر هم ساخته نیست هاست اصلیتون رو عوض کنید بدون اینکه کسی بفهمه دیگه این مشکل رو نخواهید داشت

سلام و درود.
دادا تاپیک رو خوندین؟خوب اگه از آیپی باشه که کل سرور هاستینگ مشکل داره
اما چرا برای یوزر ایشون به مشکل میخوره
نگاه کنید،شما از کلودفلیر رایگان استفاده میکنید.راحت میشه از طریق دیداسر های اپلیکیشن کاری کرد.
فقط کد کپچا توی قسمتوهایی که گفتم.اگه سرچ کنید پیدا نیکنید
این باعث جلوگیری از خیلی دیداسرها میشه
اما بگم چندتا صفحه هستند که بازم کدکمچا نمیشه گذاشت و ربطی به کد کپچا نداره.اما لاگ هارو ببینید و ببینید کدوم صفحات رو بیشتر دارن میبینن.
اگر کمک خواستید در خدمتم

دوست عزیزمون واسه فایروال و انتی دیداس سخت افزاری گفتند،دیداس حمله ای هستش که صددرصد جلوگیری نمیشه کرد.
راه حلوهایی هست برای کمتر شدن
هاستینگ هم من دارم که فقط بیشتر مانور امنیت داده شده
اما بازم گه گاهی با این حجم وسیع دیداس میشه.اما تا الان داون سرور نداشتم خدارو شکر.
کنکی از دستم بر میاد دریغ نمیکنم.
موفق باشید