PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلاتی با vBulletin

sasha
October 30th, 2010, 12:07
سلام به همه،
من 2 تا سوال در مورد vBulletin دارم که امیدوارم دوستان بتونند راهنمایی دقیق کنند.

1- از یه نسخه ویبلتون 3.8.4 استفاده میکنم اما نمی خوام این به نسخه 4 upgrade کنم. (به دلایل مسائلی از جمله template خاص سایت و یه سری هک ها و...) . حالا می خواستم بدون امکانش هست که فقط بخش های security نسخه 3.8.4 را upgrade کنم و به ویبلتن 4 ارتقا بدم ولی از همین نسخه قدیمی استفاده کنم؟ (اگه بله چجوری؟ /)

2- سوال دوم در مورد بانک اطلاعاتیه ویبلتن هستش. من احساس میکنم وقتی فایلی توی سایت attach میشه ، به جای اینکه فایل در پوشه خاصی ذخیره بشه ، توی بانک اطلاعاتی ذخیره میشه!!!!! آیا چنین چیزی ممکنه؟؟!! چون با اینکه حجم اطلاعات خاصی توی سایت نیست اما حجم بانک اطلاعاتی خیلی زیاد شده (حدود 300 مگابات برای 200 تا پست فروم) و این خیلی غیر منطقه!

S4n470n
October 30th, 2010, 12:32
1. از خود ویبولتین آپگرید کن
2. بله امکان داره ، باید برید از تنظیمات نحوه ذخیره شدن رو از ذخیره سازی در دیتابیس به ذخیره سازی در پوشه تغییر بدین

sasha
October 30th, 2010, 12:41
1. از خود ویبولتین آپگرید کن
2. بله امکان داره ، باید برید از تنظیمات نحوه ذخیره شدن رو از ذخیره سازی در دیتابیس به ذخیره سازی در پوشه تغییر بدین

آقا ممنون از راهنماییتون.
1- متاسفانه vBulletin نسخه null شده هستش و نمیتونم توی vbulletin.com وارد بشم. (پس میشه بدون ارتقاً به نسخه 4، فقط سیستم های امنیتیش رو ارتقاء داد؟)
2- میشه لطف کنید آدرس دقیق محل تنظیم رو از منوی های داخل vbulletin بگید. من نتونستم پیدا کنم این تنظیمات نحوه ذخیره شدن دقیقاً کجاست.

S4n470n
October 30th, 2010, 14:41
1. امکان نداره چنین چیزی چون وی بی 4 با 3 کلا فرق های زیادی داره (ارتقا بده به 3.8.5)
2. دقیق نمی دونم کجاست ، قبلا انجمن داشتم الان ندارم نمی دونم کجاست ، ولی یه قسمتی داره به نام تنظیمات فایل های پیوست از اونجا بگردی پیداش می کنی

mr.bahram
October 30th, 2010, 15:50
آقا ممنون از راهنماییتون.
1- متاسفانه vBulletin نسخه null شده هستش و نمیتونم توی vbulletin.com وارد بشم. (پس میشه بدون ارتقاً به نسخه 4، فقط سیستم های امنیتیش رو ارتقاء داد؟)
2- میشه لطف کنید آدرس دقیق محل تنظیم رو از منوی های داخل vbulletin بگید. من نتونستم پیدا کنم این تنظیمات نحوه ذخیره شدن دقیقاً کجاست.

http://www.vbskin.ir/forums/thread310.html

VBIran
November 24th, 2010, 16:44
1. امکان نداره .
2. بله از این راه :
بجای site.com آدرس سایت خودتون رو جایگزین کنید :
http://www.site.com/admincp/attachment.php?do=storage