PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی قیمت یابی vps

alimosavi
April 25th, 2016, 17:55
سلام

می خواستم از نظرات دوستان برای قیمت یابی vps بر اساس هزینه نظر خواهی کنم .

سرور اصلی E3-1240v2 @ 3.40GHz with 32GB Ram با حدود 59 دلار هزینه هست .

حالا پکیج زیر با چه رنج قیمیتی داده بشه که هم حاشیه سودرو در نظر بگیریم و هم حوزه رقابت سالم رو ؟

Disk Space 15 GB
Guaranteed RAM : 512MB
Bandwidth : 800GB
Number of IPs : 1 Free
1Gbps Port
CPU Cores : 1

bigm
April 25th, 2016, 18:52
هزینه لایسینس ها و هزینه هر ایپی چقدره ؟مقدار سود معمولا بر اساس سیاستهای شماست میتونید هر کدوم رو با هزار تومان بفروشید یا 10 هزار تومان

miladtnt
April 25th, 2016, 18:53
اگه دنبال مشتری خوبید رم زیر 1 نفروشید در بهترین حالت اگه هیچی روهم شیر نکنین و اورسل نشه پورت شیر میشه!

برای شروع بنظر من هر سرور زیر رو 15 تومن بفروشید
رم 1
سیپیو1
هارد 50

yourhosting
April 25th, 2016, 20:57
پیشنهاد میکنم حداقل پلن رو رم 1 قرار بدید
برای این سرور هم پیشنهاد بنده رم 1 با قیمت بین 5-7دلار هست

OnlineServer
April 25th, 2016, 21:00
چند تا دیسک داره سرور و نوع ؟

alimosavi
April 25th, 2016, 21:41
چند تا دیسک داره سرور و نوع ؟

hdd , دوتا

- - - Updated - - -

الان با تخفیف دارم $7.96/M می دم . بعضی ها می گن گرون می فروشم البته همین الان با دوتا vps پول کل سرور با یک سود خیلی کم داره در میاد . ولی خب اکثر فضا خالی مونده . گفتم واقعا شاید دارم گروه می دم !

البته لا توجه به این https://www.ovh.com/us/vps/vps-ssd.xml

OnlineServer
April 25th, 2016, 23:05
۲۰ تا سرور با رم یک گیگ اگر حساب کنید حدود ۳ دلار برای خودتون می افته .روی این دیسک ها بیشتر بخواهید vps بدید کیفیت و از دست میدید
بخش سود به سیاست کاری خودتون بستگی داره اما اگر بخواهید سرویس با کیفیت بدید باید یک سقفی برای تعداد مشتریان و یک کف ای برای قیمت تمام شده برای خودتون در نظر بگیرید.
نکته بعدی اینکه اگر پلانهاتون با هارد کم ارائه میکنید بهتر بود SSD تهیه میکردید که با حفظ کیفیت امکان پذیرش مشتریان بیشتری داشته باشید