PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم اندیشی! لطفا نظر خودتون رو بیان کنید...

ToooPDL
April 25th, 2016, 16:08
سلام خدمت وب هاستینگ تاکی های عزیز
قبل از هرچیزی باید عرض کنم که هدف از ایجاد این تاپیک پیشنهاد ایده برای سایت نیست. و صرفا قصد مشورت و هم اندیشی با سایر دوستان رو دارم.
یه شرح ما وقع از میدم. و البته توانمندیهای ناچیز خودم. البته امیدوارم باعث رنجش خاطر دوستان عزیز نشم.

خدمت شما عرض کنم که؛ همونطور که بعضا در جریان هستید یا بودید من یه مدت حدود 1 و نیم ساله بخاطر سربازی حضور فعال و مستمر نداشتم. توی این مدت سایتی که خیلی دوسش داشتم و براش زحمت کشیده بودم یعنی ادمین وب دچار مشکل شد و متاسفانه بکاپ و.. هم ازش موجود نبود. یعنی به کلی از سرورهای نت افراز حذف شد
کلی هم اینور اونور زدم بالاخره یه بکاپ ازش یافتم مربوط به 2 سال قبل 8-|
که الان دیگه دل و دماغ کار کردن روی این سایت و بالاآوردنش رو ندارم. شاید اگه دست تنها نباشم باز بتونم بهش فکر کنم. ولی با این شرایط نه

قبلا سایت و انجمن در زمینه موبایل داشتم. یه تیم 4نفره بودیم که بخش فنی بر عهده من بود. و البته از سوی سایرین زیاد حمایت یا توجه نمیشد با اینکه استعداد خوبی داشتن خودشون!

همچنین سابقه ی مدیریت هاستینگ و فعالیت در این زمینه هم داشتم (وقتی که تجربه کمتری داشتم). خوب اوضاع این عرصه رو هم همه باهاش آشنا هستید چی بوده و چی شده..

و زمانی که سایتهای موزیک زیاد نبودن و اشباع نشده بودن، سایتی داشتیم (بازم مسئول فنی من بودم و سایر کارها بر عهده یک نفر دیگه بود) که خوب خودش رو کشیده بود بالا. یه بحثهایی هم توی یکی از برترین سایتهای موزیک اون زمان پیش اومد و اکثر کاربرانش کوچ کردن توی سایت ما. که بعدها بخاطر کژفهمی و بدقلقی شریک، این سایتمون نابود شد! :109:

شرمنده م سرتون رو درد آوردم.
خواستم یه توضیحی بدم که تجربه (چه خوب چه بد) چه سایتهایی رو داشتم

توانمندی های (هرچند ناچیز) خودم رو هم یادآور میشم:
* تبدیل قالب HTML به وردپرس و whmcs
* آشنایی کامل با اسکریپت های وردپرس، whmcs، ویبولتین و..
* فارسی سازی افزونه و قالب (وردپرس، ویبولتین، whmcs و..) و اسکریپت
* توسعه و ایجاد تغییرات جزئی یا کلی در قالب ها یا اسکریپتهای مختلف
* تا حدودی دانش کدنویسی PHP (البته در حال تکمیل یادگیریش هستم)
* تسلط کافی به خواندن و نوشتن زبان انگلیسی
* یه دستی هم در تولید، تدوین و مونتاژ کلیپ و تیزرهای ویدئویی تبلیغاتی دارم (نرم افزارهای پریمیر ، افترافکت)
* تسلط نسبی بر cPanel/DirectAdmin در سطوح مختلف Client/Reseller/Root

و شاید موارد دیگه ای که خودم هم فعلا یادم نمیاد..

خب، هدفم از این تاپیک چی هست؟

همونطور که توضیح دادم، از این شاخه به اون شاخه زیاد پریدم. و عرض کردم که ایده ی نو و ناب نمیخوام. چون خیلی تخصصی و حساب شده باید روش کار بشه و کار یک نفر دو نفر هم نیست!
میخوام یه کاری رو شروع کنم و مثل بچه آدم ادامه ش بدم! یا میتونه در داخل یا خارج از نت به عنوان فعالیت اصلی و شغل اول محسوب بشه. یا میتونه بازم در داخل یا خارج از نت به عنوان شغل دوم. وقت آزاد هم فعلا زیاد دارم در حد روزی 15 16ساعت آنلاین..

خب حالا پیشنهاد دوستان برای بنده با این شرایطی که توضیح دادم چیه؟
پیشنهاد شما میتونه این باشه که مثلا برو از فلان جا فلان جنس رو بیار شهرت یا اینترنتی بفروش. یا مثلا فلان کار رو فلانی داره انجام میده ولی تو هم میتونی توش موفق شی و اینطور موارد!

مجددا از کاربران عزیز عذرخواهی میکنم بابت طولانی شدن بحث. و پیشاپیش هم از دوستان عزیزی که وقت گذاشتن و عرایض بنده رو با حوصله خوندن تشکر میکنم :)

iHSG
April 25th, 2016, 17:13
سلام
متاسفانه منم این مشکل رو دارم.من خودم طی این چند سال اخیر بیشتر از 10 سایت راه انداختم و مثل شما از این شاخه به اون شاخه پریدم.
به نظر من سر منشا این مشکل فقط و فقط بی کاری است چون اونی که صبح تا شب سرش شلوغه یه وبلاگ ساده هم وقت کنه میسازه بعد خیلی وقت یه بار سر میزنه و یه پست میده بعدش 4 سال 5 سال روی همون وبلاگ می مونه اما کسایی که اوقات بی کاری زیادی دارن ذهنشون همش میره تو فکر که چی کار کنم چی کار نکنم که سایتم بهتر بشه تا اینکه یه دفعه ایده جدید میزنه به ذهنشون و یه سایت دیگه راه میندازن و فکر میکنن می تونن کنار این سایت اونم داشته باشن اما متاسفانه بعدش هر دو تاش رو به فنا می برن.
فقط و فقط کار حالا کار هم که میگم صرفاً کار کردن و کارگری نیست منظورم در کل سرگرمی هست حالا این سرگرمی می تونه 2 ساعت باشگاه، 4 ساعت بیرون با رفقا، 1 ساعت مطالعه و... باشه که بالاخره این زندگی کوفتی یه جوری سر بشه و به شب برسه.

ToooPDL
April 25th, 2016, 17:41
درسته.
ولی توی همین زندگی کوفتی که شما هم اشاره کردی با 2 ساعت باشگاه، 4 ساعت بیرون با رفقا، 1 ساعت مطالعه و... یک دونه یک ریالی هم نصیب کسی نمیشه برادر .

iHSG
April 25th, 2016, 17:45
درسته.
ولی توی همین زندگی کوفتی که شما هم اشاره کردی با 2 ساعت باشگاه، 4 ساعت بیرون با رفقا، 1 ساعت مطالعه و... یک دونه یک ریالی هم نصیب کسی نمیشه برادر .

بله و مطمئن باش با تو اینترنت موندن هم یه دونه 1 ریالی هم نصیبت نمیشه.
پول می خوای باید روزنامه بگیری بری دنبال کار.
اینایی که می بینی میلیونی از اینترنت درآمد دارن به خاطر اینه که میلیونی گذاشتن که حالا دارن میلیونی برداشت میکنن یعنی منظورم اینه که پایه کارشون رو با میلیون ها میلیون پول استارت زدن تا الان بتونن پول خودشون رو به علاوه سود جبران کنن.
نمونه اش همین سایت هایی مثل آپارات که از صفر به صورت حرفه ای و با هزینه بالا پایه گذاری شده که الان به نتیجه رسیده.

اگه دنبال اینی که با 50 هزار تومان پول سایتی راه بندازی و به درآمد میلیونی برسی کاملاً در خواب و خیالی دوست عزیز.

ToooPDL
April 25th, 2016, 18:15
بله و مطمئن باش با تو اینترنت موندن هم یه دونه 1 ریالی هم نصیبت نمیشه.
پول می خوای باید روزنامه بگیری بری دنبال کار.
اینایی که می بینی میلیونی از اینترنت درآمد دارن به خاطر اینه که میلیونی گذاشتن که حالا دارن میلیونی برداشت میکنن یعنی منظورم اینه که پایه کارشون رو با میلیون ها میلیون پول استارت زدن تا الان بتونن پول خودشون رو به علاوه سود جبران کنن.
نمونه اش همین سایت هایی مثل آپارات که از صفر به صورت حرفه ای و با هزینه بالا پایه گذاری شده که الان به نتیجه رسیده.

اگه دنبال اینی که با 50 هزار تومان پول سایتی راه بندازی و به درآمد میلیونی برسی کاملاً در خواب و خیالی دوست عزیز.

شما فکر کنم تاپیک رو کامل نخوندی .
هدف این نیست که با 50 تومن سایت زده بشه و از فرداش پول پارو کنیم. اگه اینطور بود سایتی که در امضای شما هست الان زده بود رو دست شاپکیپر و مجیدآنلاین و پرشین تولز و وب هاستینگ تاک ;)

miladtnt
April 25th, 2016, 18:39
یک کلام : تو کارتون متخصص شید و سعی نکنین دوتا کارو همزمان یادبگیرید اینم مطمعن باشید تک نفری هییییچ کاری نمیتونین از پیش ببرید درضمن الان دیه خیلیا دارن اینکارو شرو میکنن ! پس یا مث تلگرام ایده پرداز باشین که بقیه رو مث وایبر کنار بزارین یا تبلیغات کنین ک مث واتساپ و فیسبوک همیشه پایدار باشین

ToooPDL
April 25th, 2016, 18:50
ممنون از شما

درضمن الان دیه خیلیا دارن اینکارو شرو میکنن !

کدوم کار ؟

SaeedFazlollahzadeh
April 25th, 2016, 19:12
خوشبختانه توانایی های زیادی دارید اما ببینید کدوم توانایی تون از بقیه بیشتره و همون رو ادامه بدید. اگر اولی نشد، سراغ دومین توانایی تون برید که میتونید باهاش بهترین کار رو انجام بدید. تا سومی ادامه بدید اما پیشنهاد میکنم دیگه به چهارمی نرسید و مجددا از یک شروع کنید و به دنبال فرصت های جدید باشید.
فقط خیلی این شاخه به اون شاخه نپرید که "ره و رفتار خویش" فراموش نشه و از کار تون هم "غرامت زده" نشید. این مورد رو تجربه کردم متاسفانه یا خوشبختانه.
موفق باشید

iHSG
April 25th, 2016, 20:03
شما فکر کنم تاپیک رو کامل نخوندی .
هدف این نیست که با 50 تومن سایت زده بشه و از فرداش پول پارو کنیم. اگه اینطور بود سایتی که در امضای شما هست الان زده بود رو دست شاپکیپر و مجیدآنلاین و پرشین تولز و وب هاستینگ تاک ;)

دوست عزیز من مطمئنم هیچ یک از سایت های من به درآمد نمیرسه چه برسه به اینکه بالاتر از اون سایت هایی که میگید بزنه.
من هرگز ادعا نکردم و نمیکنم.

منظور من اینه اگر می خواین سریع به پول برسید باید هزینه اولیه خیلی بالایی داشته باشید اما اگر می خواین با موفقیت به پول برسید باید حداقل صبر 10 ساله داشته باشید.
اینکه شما اینجا تاپیک زدید و از وضعیت فعلی تون می رنجید نشون میده که اون صبر حداقل 10 ساله رو مثل بنده نداشتید.
من چرا دروغ بگم رو هیچ کدوم از سایت هام بیشتر از 1 سال نتونستم بمونم چون صبری که باید داشته باشم رو ندارم.

شما هم اگر صبر لازم رو داشتید اصلاً نیازی به همفکری نداشتید.

بعد گذشته از این موضوع دوستمون راست میگه اگه می خواین سریع تر به موفقیت برسید به بیشتر از 1 نفر نیاز دارید.

پ.ن: توجه کنید پاسخ های بنده و سایر دوستان فقط در جهت راهنمایی و همون فکری با شماست پس لطفاً یه جوری موضع گیرانه پاسخ ندید که آدم فکر کنه یه چیزی هم بدهکار شده!

SaeedFazlollahzadeh
April 25th, 2016, 20:12
شما گفتار تون درسته اما صرفا نحوه ی بیان تون هست که ممکنه استارتر رو قلقلک بده کمی.

iHSG
April 25th, 2016, 20:17
شما گفتار تون درسته اما صرفا نحوه ی بیان تون هست که ممکنه استارتر رو قلقلک بده کمی.

والا من نه با استارتر دوستی دارم نه دشمنی.
سعی میکنم رک و پوست کنده نظرم رو بگم.یعنی نه می خوام امیدواری الکی بدم نه ناامیدی کاذب.
حالا اگر استارتر یا کس دیگه ای از پست های من ناراحت شدن بگید همین الان حذفشون میکنم برای من اصلاً مهم نیست.
چیزی برای فروش هم ندارم که نیاز به قانون 100 تا پست داشته باشم.
من بیشتر برای سرگرمی میام تو این انجمن.

ToooPDL
April 25th, 2016, 20:57
دوست عزیز من مطمئنم هیچ یک از سایت های من به درآمد نمیرسه چه برسه به اینکه بالاتر از اون سایت هایی که میگید بزنه.
من هرگز ادعا نکردم و نمیکنم.

منظور من اینه اگر می خواین سریع به پول برسید باید هزینه اولیه خیلی بالایی داشته باشید اما اگر می خواین با موفقیت به پول برسید باید حداقل صبر 10 ساله داشته باشید.
اینکه شما اینجا تاپیک زدید و از وضعیت فعلی تون می رنجید نشون میده که اون صبر حداقل 10 ساله رو مثل بنده نداشتید.
من چرا دروغ بگم رو هیچ کدوم از سایت هام بیشتر از 1 سال نتونستم بمونم چون صبری که باید داشته باشم رو ندارم.

بعد گذشته از این موضوع دوستمون راست میگه اگه می خواین سریع تر به موفقیت برسید به بیشتر از 1 نفر نیاز دارید.

پ.ن: توجه کنید پاسخ های بنده و سایر دوستان فقط در جهت راهنمایی و همون فکری با شماست پس لطفاً یه جوری موضع گیرانه پاسخ ندید که آدم فکر کنه یه چیزی هم بدهکار شده!

خدا خیرت بده. منم همچین ادعایی نکردم. و البته همچین انتظاری هم ندارم که خیلی سریع به پول برسم

صبر 10 ساله که نه، ولی خب روی یه سایتم از سال 90 روش زحمت کشیدم و نگهش داشتم بعد وقتی خدمت بودم نابود شد. یه سایت دیگم 3سال کار کردیم ولی بقیه کارو ول کردن.

الانم ناراحت و دلخور نیستم که چرا توی این سالها به موفقیت چشمگیری نرسیدم. چون وقتی 4خط کد می نویسم یا توی یه قسمت به مشکل میخورم و میرم دنبال راه حلش، عشق میکنم. چون کدنویسی رو دوست دارم.
من اگه شغلم نامرتبط ترین شغل دنیا با طراحی و توسعه ی وب باشه، باز هم کدنویسی و طراحی رو ول نمی کنم! چون بهش علاقه ی خاصی دارم. حالا میخواد طراحی شغل اصلیم باشه یا اینکه از سر سرگرمی و عشق و علاقه بهش بپردازم..

ببینید
هدفم از اینکه تجاربم (کاری به موفق یا ناموفق بودنش ندارم!) رو گفتم این نبود که بگم آاای چرا مثلا فلان تومن خرج کردم دخلم به خرجم نمیخونه و این حرفا . مقصود این بود که آقا ما یه چیزایی تو خودمون داشتیم یه زمانی! و شما اگر پیشنهادی داشتید بر اساس اینها پیشنهادتون رو بفرمائید.
اینکه برخی دوستان زحمت کشیدن و توی پیام خصوصی دوباره بحث سایت داری های اینچنینی و شراکت رو پیش کشیدن به هیچ وجه مدنظر من نیست

- - - Updated - - -

خوشبختانه توانایی های زیادی دارید اما ببینید کدوم توانایی تون از بقیه بیشتره و همون رو ادامه بدید. اگر اولی نشد، سراغ دومین توانایی تون برید که میتونید باهاش بهترین کار رو انجام بدید. تا سومی ادامه بدید اما پیشنهاد میکنم دیگه به چهارمی نرسید و مجددا از یک شروع کنید و به دنبال فرصت های جدید باشید.
فقط خیلی این شاخه به اون شاخه نپرید که "ره و رفتار خویش" فراموش نشه و از کار تون هم "غرامت زده" نشید. این مورد رو تجربه کردم متاسفانه یا خوشبختانه.
موفق باشید

نظر لطف شماست
بابت شرکت در تاپیک و راهنمایی خوبتون سپاسگزارم

miladtnt
April 25th, 2016, 21:01
ممنون از شما

کدوم کار ؟
زدن هاستینگ

زرن ی وبلاگ ک مطالب بزارنو تو گوگل بالا بکشن

زدن ی سایت موزیک...دانلود...اخبار و...

ToooPDL
April 25th, 2016, 21:06
زدن هاستینگ

زرن ی وبلاگ ک مطالب بزارنو تو گوگل بالا بکشن

زدن ی سایت موزیک...دانلود...اخبار و...

نه برادر کسی چنین قصدی نداره.
در تمام این موضوعاتی که شما اشاره کردی خود من به اتفاق دوستانم تجربه فعالیت داشتیم. 5 - 6 ساله درگیر همینا هستم خوشبختانه یا متاسفانه
اگه بخوام مجددا برم سراغ اینها، قطعا یک نفری یا 2-3 نفری که روی هم یک نفر هم نمیشن، فایده نداره.

miladtnt
April 25th, 2016, 21:08
پ دنبال چی میخواید برید