PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزاری مثل xamp برای وبلاگ؟شبیه سازی

ashr
April 24th, 2016, 21:45
با سلام و احترام
بنده یک مشکلی که دارم در کلاسهاییم که تدریس میکنم اینترنت نداریم و نتونستم از اینترنت گوشیم به لپ تاپم اینترنت بدم و لپ تاپم رو با کابل به مودم و بقیه رو به صورت وایرلس مودم کردم که با نرم افزار نت ساپورت اسکول درسها رو تااینجا بی مشکل گفتم فقط رسیدم به بخش اینترنت و وبلاگ نویسی دچار مشکل شدم ...

میخوام ببینم چطوری میتونم بدون نت مراحل ساخت وبلاگ و کارهای دیگه در وبلاگ در سیستم بلاگفا رو بگم و بتونم انجام بدم ...مخل شبکمم نشه

mhp1380
April 24th, 2016, 21:48
سلام
بلاگفا که نمیشه بدون نت ! پیشنهادم این هست با xamp یک اسکریپت آماده وبلاگ دهی بالا بیارید و مراحل رو روش انجام بدید !
موفق باشید

Rezash
April 24th, 2016, 21:50
با سلام و احترام
بنده یک مشکلی که دارم در کلاسهاییم که تدریس میکنم اینترنت نداریم و نتونستم از اینترنت گوشیم به لپ تاپم اینترنت بدم و لپ تاپم رو با کابل به مودم و بقیه رو به صورت وایرلس مودم کردم که با نرم افزار نت ساپورت اسکول درسها رو تااینجا بی مشکل گفتم فقط رسیدم به بخش اینترنت و وبلاگ نویسی دچار مشکل شدم ...

میخوام ببینم چطوری میتونم بدون نت مراحل ساخت وبلاگ و کارهای دیگه در وبلاگ در سیستم بلاگفا رو بگم و بتونم انجام بدم ...مخل شبکمم نشه

سلام
اگر لزومی نداره صد در صد آنلاین باشه صفحات رو ذخیره کنید یا عکس بگیرید
یا اینکه روی شبکه لوکال یک اسکریپت وبلاگ دهی یا wmpulti راه اندازی کنید.

ashr
April 24th, 2016, 22:15
سلام
بلاگفا که نمیشه بدون نت ! پیشنهادم این هست با xamp یک اسکریپت آماده وبلاگ دهی بالا بیارید و مراحل رو روش انجام بدید !
موفق باشید

یعنی چی ؟ بلد نیستم ...
از xamp هم یک مدت روی وردپرس و طراحی قالب آموزش میدیدم کار کردم ...خیلی وارد نیستم

miladtnt
April 24th, 2016, 22:56
اگه از xampp هم استفاده کنین بازم باید بقیه سیستم ها به یه طریقی باهم شبکه تشکیل بدن ! تا یکی سرور باشه

همشون وایرلس دارن ؟

ashr
April 24th, 2016, 23:08
اگه از xampp هم استفاده کنین بازم باید بقیه سیستم ها به یه طریقی باهم شبکه تشکیل بدن ! تا یکی سرور باشه

همشون وایرلس دارن ؟

بله دارن

miladtnt
April 25th, 2016, 03:04
برنامه mhotspot یا مشابهش رو اجرا کنین بقیه رو به اون وصل کنین بعد زمپ رو روشن کنین ببینین به ادرس localhost یا 127.0.0.1 میره؟

ashr
April 26th, 2016, 20:34
برنامه mhotspot یا مشابهش رو اجرا کنین بقیه رو به اون وصل کنین بعد زمپ رو روشن کنین ببینین به ادرس localhost یا 127.0.0.1 میره؟

سلام ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدین ..
کار این نرم افزاری که گفتین چی هست؟

Raymvnd
April 26th, 2016, 20:37
درود...بهتره مودم جیبی بخرید با رایتل به اینترنت متصل بشید به همین راحتی...

miladtnt
April 26th, 2016, 20:41
سلام ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدین ..
کار این نرم افزاری که گفتین چی هست؟

لپتاپتونو تبذیل به مودم میکنه اگ لپتاپتون از جایی اینترنت میگیره میتونین پخشش کنین یا تو لپتاپتون با زمپ هاست ساختین اونو پخش کنین

ashr
April 27th, 2016, 20:47
لپتاپتونو تبذیل به مودم میکنه اگ لپتاپتون از جایی اینترنت میگیره میتونین پخشش کنین یا تو لپتاپتون با زمپ هاست ساختین اونو پخش کنین

خب اینکه تبدیل به مودم میکنه اگر نت نداشته باشم میتونم برم از اینترنت استفاده کنم؟

miladtnt
April 27th, 2016, 23:01
خب اینکه تبدیل به مودم میکنه اگر نت نداشته باشم میتونم برم از اینترنت استفاده کنم؟

خیر دیه ! وقتی مودم میشید خودتون یه نت ایجاد میکنین بین خودتون و افرادی ک ب مودمتون وصلن!

بعد با xampp خودتونو هاست میکنین