PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا هاستینگ بزنم؟

popup
April 24th, 2016, 16:12
سلام
دوستان خوب هستید ؟
دوستان به نظرتون هاستینگ بزنم ؟
اگر بله خوب از کجا شروع کنم ؟ اگر خیر چرا ؟
ممنون میشم همه شرکت کنند ..

miladtnt
April 24th, 2016, 16:21
اکثرا همه کانفیگ کردن یه سی پنلو دایرکت ادمینو ی whmcs رو بلدن ! مشکل اینجاس هر هاستینگی با پشتیبانیش شناخته میشه که اولا باید دانشتون تو این زمینه باشه و دوما همیشه برای اراعه پشتیبانی انلاین باشید

popup
April 24th, 2016, 16:22
اکثرا همه کانفیگ کردن یه سی پنلو دایرکت ادمینو ی whmcs رو بلدن ! مشکل اینجاس هر هاستینگی با پشتیبانیش شناخته میشه که اولا باید دانشتون تو این زمینه باشه و دوما همیشه برای اراعه پشتیبانی انلاین باشید
دوست عزیز این دو مورد که عرض کردید بنده بلد هستم.
1. کامل به سیستم whmcs آشنایی دارم .
2. خیلی مواقع آنلاین هستم .

miladtnt
April 24th, 2016, 16:25
ببخشید ولی هاستینگم کار هر کسی نیست !منظورم شما نیستید ولی من چنتا سرور فروشم دیدم که به اینجا میگن وب هاستینگ تالک! کسی که تاک رو تالک میگه دیه اخه موندم ازین مباحث شبکه چجور سر در میاره... متاسفانه چن نفر واقعا خراب کردن بازارو و کیفیتو... همین اقایی که تو بخش فروش سرور مجازی کلی قیمتو پایین زده تاپیکش 5000 بازدید داره بیشتر از 100 تا هم پاسخ ... ی زمانی اومدن بخاطر قیمتش ازش خریدن حالا شکایت.... عزیز من دیه خودت میبینی چی قیمت زده با این هزینه ی بستنی میدن همین vps اورسل شده هم زیادیه

popup
April 24th, 2016, 16:27
ببخشید ولی هاستینگم کار هر کسی نیست !منظورم شما نیستید ولی من چنتا سرور فروشم دیدم که به اینجا میگن وب هاستینگ تالک! کسی که تاک رو تالک میگه دیه اخه موندم ازین مباحث شبکه چجور سر در میاره... متاسفانه چن نفر واقعا خراب کردن بازارو و کیفیتو... همین اقایی که تو بخش فروش سرور مجازی کلی قیمتو پایین زده تاپیکش 5000 بازدید داره بیشتر از 100 تا هم پاسخ ... ی زمانی اومدن بخاطر قیمتش ازش خریدن حالا شکایت.... عزیز من دیه خودت میبینی چی قیمت زده با این هزینه ی بستنی میدن همین vps اورسل شده هم زیادیه
درود ، دوست عزیز اگر بخواهیم غلط املایی بگیریم که کلاً باید اصلاً انگلیسی ها رو فارسی ننویسم ، چون 95% ار کلمه های که به فارسی ما ترجمه میکنیم و قرار میدیم اشتباه هست .
موفق باشید :53:

miladtnt
April 24th, 2016, 16:32
چرا غلطه؟ مگه ما فینگلیش هم مینویسیم خواهر رو مینویسیم kavahar?
تا جایی که من میدونم khahar مینویسن!
وقتی ی واژه رو از ی زبانی ب زبان دیگه میبریم اونجور مینویسیم ک خونده بشه! حالا من متوجه نمیشم شما چرا امضاتون نوشتید "وب هاستینگ تالک"

- - - Updated - - -

طبق تجربم اینجا نمیشه هاست فروخت... این انجمن فقط برا سرور مجازی جواب میده!

popup
April 24th, 2016, 16:35
وقتی ی واژه رو از ی زبانی ب زبان دیگه میبریم اونجور مینویسیم ک خونده بشه!

- - - Updated - - -

دوست عزیز مطمئن هستید مطلبی که بنده ارسال کردم رو درست و کامل خوندید ؟
منظور بنده این هست که مثلاً Sergio رو به صورت زیر ترجمه میکنم :
ما ترجمه میکنیم : سِرخیو
درستش این هست : سِرجیو
یا کلی کلمه که بنده وقت ندارم یکی یکی براتون اینجا قرار بدم .
لطفاً تاپیک رو به بی راهه نکشید .
موفق باشید

miladtnt
April 24th, 2016, 16:39
دوست عزیز مطمئن هستید مطلبی که بنده ارسال کردم رو درست و کامل خوندید ؟
منظور بنده این هست که مثلاً Sergio رو به صورت زیر ترجمه میکنم :
ما ترجمه میکنیم : سِرخیو
درستش این هست : سِرجیو
یا کلی کلمه که بنده وقت ندارم یکی یکی براتون اینجا قرار بدم .
لطفاً تاپیک رو به بی راهه نکشید .
موفق باشید

ما سرجیو ترجمه میکنیم دوست عزیز !

چیزی ک شما میگید تلفظ اسپانیاییش هست که تو لالیگا اسپانیا اونجور میگن و گزارشگرا هم مجبورن اونجور تلفظ کنن
اون تلفظ اسپانیاییشه و بازم درسته هیچ مشکلی نداره ... ok bye

- - - Updated - - -

ولی من هیچجای دنیا بجز انگلیسی پاکستانی(مسخره) ندیدم تاک رو تالک بخونن موفق باشید بای

popup
April 24th, 2016, 16:40
ما سرجیو ترجمه میکنیم دوست عزیز !

چیزی ک شما میگید تلفظ اسپانیاییش هست که تو لالیگا اسپانیا اونجور میگن و گزارشگرا هم مجبورن اونجور تلفظ کنن
اون تلفظ اسپانیاییشه و بازم درسته هیچ مشکلی نداره ... ok bye
دوست عزیز لطفاً بعد از پست من تاپیک غیر از موضوع ارسال نکنید ، چون در غیراینصورت پست شما گزارش خواهد شد .
------
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟

vahab00
April 24th, 2016, 17:05
دوست عزیز لطفاً بعد از پست من تاپیک غیر از موضوع ارسال نکنید ، چون در غیراینصورت پست شما گزارش خواهد شد .
------
دوستان کسی نبود راهنمایی کنه ؟

عزیز هاستینگ ساده نیست
شما میگید whmcs بلدید. اصلا whmcs ربطی به هاستینگ نداره
دانش فنی مدیریت سرور و... اصلا ربطی به اسکریپت whmcs نداره . به نظرم قبل از اینکه وارد اینکار شوید دوره هایی برای مدیریت سرور رو بگذرونید
در غیر اینصورت به مشکلاتی برخورد خواهید کرد که امان از شما می برند

popup
April 24th, 2016, 17:08
عزیز هاستینگ ساده نیست
شما میگید whmcs بلدید. اصلا whmcs ربطی به هاستینگ نداره
دانش فنی مدیریت سرور و... اصلا ربطی به اسکریپت whmcs نداره . به نظرم قبل از اینکه وارد اینکار شوید دوره هایی برای مدیریت سرور رو بگذرونید
در غیر اینصورت به مشکلاتی برخورد خواهید کرد که امان از شما می برند
اصلاً شما متوجه تاپیک بنده نشدید ، شما از کجا میدونید بنده بلد هستم یا بلد نیستم !؟
بنده فقط سوال کردم بزنم ؟ یا نزنم ؟

hoster
April 24th, 2016, 17:10
سلام

به نظر من مهم ترین ها برای موفقیت در کار هاستینگ سرمایه و وقت هست

چقد سرمایه دارید ؟ روزانه چقد آنلاین هستید ؟ سربازی رفتید ؟ معصل هستید ؟

GOD
April 24th, 2016, 17:21
اگر هدفتون از زدن هاستینگ کسب درآمد هست,هاستینگ نزنید
چون علاوه بر مواردی که دوستان ذکر کردند به اعصاب فولادی و صبر ایوب هم نیاز دارید و در نهایت هم مشخص نیست در این بازار آشفته بتونید به جایگاه مناسبی برسید

farshad_club
April 24th, 2016, 17:32

فازت چیه ؟ وب هاستینگ تاکله دیگه :d اصلا هر چی فک میکنم نمیتونم درک کنمت =))=))

ToooPDL
April 24th, 2016, 17:42
وقتی ی واژه رو از ی زبانی ب زبان دیگه میبریم اونجور مینویسیم ک خونده بشه! حالا من متوجه نمیشم شما چرا امضاتون نوشتید "وب هاستینگ تالک"

- - - Updated - - -

به من ربطی نداره. ولی شاید به همون دلیلی باشه که شما ارائه رو هم اشتباه نوشتی برادر. حالا یه بنده خدایی شاید زیاد انگلیسی ندونه و به قول شما تاک رو تالک بنویسه. ولی دیگه کلمه ارائه مربوط به زبان فارسی و مادری هست زشته توی امضات بنویسی اراعه !

اراعه هاستینگ 1 گیگ فضا پنل دایرکت ادمین پهنای نامحدود کانادا کولوجیکس ماهانه 5 هزار ت ! تلگرام : @miladjvr
http://tntclub.ir بزودی...

cheapmizban
April 24th, 2016, 18:12
بزنید ولی به احتمال زیاد خودتون دو ماه بعد جمعش میکنید

shetabanhost
April 24th, 2016, 19:15
اصلاً شما متوجه تاپیک بنده نشدید ، شما از کجا میدونید بنده بلد هستم یا بلد نیستم !؟
بله ایشون کاملا متوجه تاپیک شما شدن !
و منظورشون این هست که اگر توانایی مدیریت سرور ندارین مناسب برای این کار نیستین !

از نظر بنده اگر دانش کافی برای مدیریت سرور، سرمایه و وقتش رو دارید، شروع کنید.

webhosts
April 24th, 2016, 19:27
متن پست را اشتباه ارسال کردم... به همین دلیل متن حذف شد...

bigm
April 24th, 2016, 19:36
سلام
دوستان خوب هستید ؟
اگر منظورتون یک هاستینگ مادر و پدر دار همراه با پشتیبانیه صد در صد مورد نیازه نه اینکه یکی به کلاه برداران محترم اضافه بشه
از کجا شروع کنید؟ واقعا این بستگی به خودتون داره از یک سرور - سرور مجازی - نمایندگی هاست و..
اما پشتیبانی حداقل 20 ساعته مورد نیازه
بهتره ابتدا سرمایتون رو بدونید مثلا ایکس تومن و برای همین سرمایه کار کنید
مهمترین بخش تبلیغات - پشیبانیه وگرنه خیلی از وقت ها برای هاست های معمولی فرق زیادی بین سرور مجازی - اختصاصی - نمایندگی هاست نیست

armin.rf
April 24th, 2016, 21:12
درود بر شما

متاسفانه بازار هاستینگ در حال حاضر اشباع شده و تقریبا تعداد خیلی زیادی هاستینگ وجود داره اما تعداد کمی از آنها سابقه خوبی دارند که در همین انجمن هم موجوده

خوب اما جواب سوالتون ::»
اگر از 0 میخواید شروع کنید
1- سرور مجازی
2-دامنه
3 - قالب و اسکریپت WHMcs
4 - صرف هزینه برای تبلیغ و شناخته شدن

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
تقریبا 1 ماهه دیگه این تعداد هاستینگ 2 برابر میشه و دلیلش هم که بهتر میدونید

خداوند به تمام همکاران و مدیران این انجمن و انجمن های همسایه صبر جزیم عنایت بفرماید

miladtnt
April 24th, 2016, 22:52
به من ربطی نداره. ولی شاید به همون دلیلی باشه که شما ارائه رو هم اشتباه نوشتی برادر. حالا یه بنده خدایی شاید زیاد انگلیسی ندونه و به قول شما تاک رو تالک بنویسه. ولی دیگه کلمه ارائه مربوط به زبان فارسی و مادری هست زشته توی امضات بنویسی اراعه !

فک نمیکردم ضریب هوشیتون اینقد زیاد باشه ! اراعه مینویسم چون کیبردم اون حرفو نداره ! شیفتو هم گرفتم هرچقد گشتم نبود!

slashflash
April 24th, 2016, 22:58
سلام
دوست عزیز هاستینگ به نظر من واقعاً کار ساده ای نیستش ، اگر فقط میخواید یاد بگیرید که این یه مورد جداست ...
اما اگر میخواید خدمات بدید واقعاً کار سختی هستش و باید هزینه زیادی هم بکنید.
لطفاً خیلی خیلی بیشتر تحقیق کنید در این رابطه.

فک نمیکردم ضریب هوشیتون اینقد زیاد باشه ! اراعه مینویسم چون کیبردم اون حرفو نداره ! شیفتو هم گرفتم هرچقد گشتم نبود!

عزیز با موس این متن رو " ارائه " سلکت کنید بعد کلیک راست بزنید بر روی copy کلیک کنید ، سپس برید داخل تنظیمات امضاء past کنید .

farhadhelix
April 24th, 2016, 23:01
کانفیگ و مدیریت رو به نحوی میشه یاد گرفت اگر کسی بخواد انجام بده مطلب های آ»وزشی تو اینترنت زیاده + هوش خوب برای درک موضوع ها و استفاده از اونها

این بحث اولیه هست که حل کردنیه

بحث دوم " تبلیغات " هست که مهم ترین بخشش هست

شما خرید هاست تو گوگل بزنید 100 صفحه میاره براتون

مهم بالا کشیدن تو مفاهیم سئو و بالا اومدن تو گوگل هست که به موفقیت شما کمک میکنه

vahab00
April 24th, 2016, 23:24

عزیز بنده متوجه منظور شما شدم و شمارو راهنمایی کردم و کاملا متوجه منظورتون هم شدم
اما با این حال میدانم که شما در امر مدیریت سرور اطلاعات چندانی ندارید
چرا که در پست شماره 3 در جواب به کاربر میلاد که به شما گفتند باید دانش فنی و کانفیگ داشته باشید فرمودید به whmcs مسلط هستید در حالی که ایشون اصلا از whmcs صحبت نکردند و شما هاستینگ رو انگار فقط در whmcs میدانید
در حالی که این سی ام اس برای مدیریت کاربران است نه ربطی به دانش کانفیگ سی پنل داره و نه دایرکت ادمین و آنلاین بودن زیاد هم بدون دانش ارزشی ندار
http://s6.uplod.ir/i/00770/vkz3lgrpw8an.png
در ضمن دوست عزیز بنده با شما دعوا نداشته و ندارم که شما اینگونه پاسخ مرا میدهید . بنده قصد راهنمایی داشتم
به هر حال مختارید
اما بهتره به جای جانب گیری گاهی به نصایح گوش داد
موفق باشید

سرزمین
April 24th, 2016, 23:58
سلام
دوستان خوب هستید ؟

سلام
عذر میخوام این سؤال یعنی چی؟! خوب شما خودت فکر کن ببین سرمایه داری؟ مدیریت سرور رو کامل بلدی؟ امنیت بلدی؟ وقت کافی داری؟ قابلیت نفوذ بین این همه هاستیگ رو داری؟ بعد اگه همه ی اینها رو داری بیا بزن... ولی آفر های 5 تومنی در این انجمن هم بذار ما هم استفاده کنیم :)

downloaddl
April 25th, 2016, 00:10
سلام.
نه :دی