PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد dns سرور

saeid1346
April 22nd, 2016, 18:11
سلام دوستان خسته نباشید

بنده دو سرور اختصاصی گرفتم و یک سرور مجازی برای دیتابیس های سایت ، میخوام سایت به صورت انلاین روی سه سرور باشه در صورت غیرقابل دسترس بودن به یک سرور از یک سرور دیگه سایت لود بشه ، فقط فایل های سایت میخوام از سرور دیگه لود بشه

دیتابیس ها در یک سرور مجازی جدا قرار داره و اگر از دسترس خارج شد به یکی از این دو سرور مراجعه میکنه اینو تونستم ردیفش کنم ، بخاطر مشکلاتی که پیش اومده تصمیم گرفتم یه جورایی یک سرور بکاپ باشه.

مثلا دی ان اس اول اطلاعاتی ازش دریافت نشد بره سراغ دومی ؟؟

این کار امکان پذیره به نظرتون ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

DeLtAvPs
April 22nd, 2016, 18:20
سلام دوستان خسته نباشید

بنده دو سرور اختصاصی گرفتم و یک سرور مجازی برای دیتابیس های سایت ، میخوام سایت به صورت انلاین روی سه سرور باشه در صورت غیرقابل دسترس بودن به یک سرور از یک سرور دیگه سایت لود بشه ، فقط فایل های سایت میخوام از سرور دیگه لود بشه

دیتابیس ها در یک سرور مجازی جدا قرار داره و اگر از دسترس خارج شد به یکی از این دو سرور مراجعه میکنه اینو تونستم ردیفش کنم ، بخاطر مشکلاتی که پیش اومده تصمیم گرفتم یه جورایی یک سرور بکاپ باشه.

مثلا دی ان اس اول اطلاعاتی ازش دریافت نشد بره سراغ دومی ؟؟

این کار امکان پذیره به نظرتون ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
داداش
منتظر نباش کسی جواب بده!منم شبیه همینو ند ساعت قبل پرسیدم همه اومدن نگاه کردن و رفتند
دو حالت داره
یا نمیدونند! یا میدونند و حالشو ندارند بیان راهنمایی کنند

اما کافیه یه پست برای افر بخوای همه میان توی پستت شرکت میکنند!!

saeid1346
April 22nd, 2016, 18:22
داداش
منتظر نباش کسی جواب بده!منم شبیه همینو ند ساعت قبل پرسیدم همه اومدن نگاه کردن و رفتند
دو حالت داره
یا نمیدونند! یا میدونند و حالشو ندارند بیان راهنمایی کنند

اما کافیه یه پست برای افر بخوای همه میان توی پستت شرکت میکنند!!

بله متاسفانه نمیدونم چرا دوستان کمی کم لطف شدن ، بعید میدونم این کار رو اصلا نشه انجامش داد ، برای دیتابیس که خیلی راحت بود ولی برای دی ان اس نمیدونم باید چطوری ستش کنم تا مشکل رفع بشه

DeLtAvPs
April 22nd, 2016, 18:26
بله متاسفانه نمیدونم چرا دوستان کمی کم لطف شدن ، بعید میدونم این کار رو اصلا نشه انجامش داد ، برای دیتابیس که خیلی راحت بود ولی برای دی ان اس نمیدونم باید چطوری ستش کنم تا مشکل رفع بشه

برای دیتابیس راحته؟

saeid1346
April 22nd, 2016, 18:26
برای دیتابیس راحته؟

براتون پیغام خصوصی ارسال کردم چک کنید

T.Toosi
April 22nd, 2016, 18:37
سلام، باید کلاستر راه اندازی کنید که کار هرکسی نیست و هزینه های سنگینی دارد.

saeid1346
April 22nd, 2016, 18:39
سپاس بابت پاسختون اگر خودتون میتونید انجام بدید بهم پیغام خصوصی بفرستید درمورد هزینه ها ،

از دوستان اگر کسی میتونه انجامش بده مقدار هزینه انجام رو بفرسته مشکلی نداره.

T.Toosi
April 22nd, 2016, 18:47
بنده انجام نمیدم کار یک مهندس شبکه است، در انجمن persiannetworks یک تاپیک درخواست بزنید اونجا بنده دیدم کلاستر و vsa راه اندازی میکنند یا شاید یک راه ارزون تر بهتون پیشنهاد دادند.

saeid1346
April 22nd, 2016, 21:50
درخواست رو ایجاد کردم در اون انجمن

از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

j4b3r
April 23rd, 2016, 15:39
سلام
همه موارد فوق با استفاده از لو بالانسر امکان پذیر هست.
شما باید سرور لود بالانسر فعال کنید که در صوتری که یکی از سرور ها از دسترس خارج شد
اتوماتیک بار رو روی سرور دیگه بریزه.
برای بانک اطلاعاتی هم همچین روشی میشه استفده کرد.
سوالی بود در خدمتم

saeid1346
April 23rd, 2016, 17:06
سلام
همه موارد فوق با استفاده از لو بالانسر امکان پذیر هست.
شما باید سرور لود بالانسر فعال کنید که در صوتری که یکی از سرور ها از دسترس خارج شد
اتوماتیک بار رو روی سرور دیگه بریزه.
برای بانک اطلاعاتی هم همچین روشی میشه استفده کرد.
سوالی بود در خدمتم

پیغام خصوصی براتون ارسال کردم بررسی کنید.باسپاس