PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رموز موفقیت در بازار هاستینگ چیست؟

poolhast
October 29th, 2010, 14:21
من مدتیه قصد دارم ریسلری بگیرم و بیام تو کار فروش هاست ولی نمی دونم چه جوری باید مشتری پیدا کنم من فقط از طزیق سایت می خوام فروش داشته باشه سود این بازار خوب هست و ارزش داره بیام این کار را شروع کنم چه جوری میشه موفق شد

Online24
October 29th, 2010, 14:25
جلب رضایت مشتری ، هر چند تعداد آنها کم باشد .

به مرور زمان مشتری شما را پیدا خواهد کرد . ( با این حال تبلیغات فراموش نشود )

poolhast
October 29th, 2010, 14:28
جلب رضایت مشتری ، هر چند تعداد آنها کم باشد .

به مرور زمان مشتری شما را پیدا خواهد کرد . ( با این حال تبلیغات فراموش نشود )
منظور از به مرور چند ماهه؟

Online24
October 29th, 2010, 14:33
منظور از به مرور چند ماهه؟

پیش فرضی برای این دوره وجود ندارد .

به نظر بنده ، حداقل 1 سال همراه با حُسن انجام کار بصورت کامل .

be099
October 29th, 2010, 14:46
اگه میگفتن که رمز نبود ، ولی در کل تجربه + رضایت مشتری خیلی مهمه ، البته این رضایتو بعضیا با مفت هاستینگ و کار بدون مزد اشتباه میگیرن که خیلی زود کنار زده میشن
من خودم هیچ وقت تو این کار نبودم ولی 3 ، 4 بار vps دلالی کردم که اونم سخت بود ، تجربه خیلی مهمه البته یکی دوتا رفیق حرفه ای هم تو این کار داشته باشی که کمکت کنن که خیلی عالی میشه

Ali-718
October 29th, 2010, 14:59
سه اصل مهم :
بک اپ
بک اپ
بک اپ

poolhast
October 29th, 2010, 15:00
چقدر سرمایه لازم داره این کار؟

---------- Post added at 02:00 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

سه اصل مهم :
بک اپ
بک اپ
بک اپ
بک چند وقت یک بار؟

Warez-Host.IR
October 29th, 2010, 15:04
بک چند وقت یک بار؟
ترجیحاً هر روز

delta
October 29th, 2010, 17:18
رمز موفقیت در بازار هاستینگ + رمز موفقیت در کل زندگی = از کار هاستینگ بیرون بکش! :d تجربه شخصی بنده بود. اگر تو کار هاستینگ بودم به هیچ کجا نمیرسیدم!! شما هم بخوای پیشرفت کنی برخی ها نمیزارند!

نصیحت: میگن یک مردی بود که میره مایکروسافت برای استخدام به عنوان آبدارچی. بهش میگن ایمیل داری؟ میگه نه. میگن نمیتونیم استخدامت کنیم. میندازنش بیرون.میره با یک سکه یک سیب میخره و میفروشتش.دوبرابر پول بدستش میاد. دوباره 2 تا سیب میخره میره میفروشه باهاش سه تا سیب میخره و همینجور همش پیشرفت میکنه و تا جایی که میشه مسئول کل ترانزیت تره بار کشور و پول پارو میکنه... یک روز حسابدارش بهش میگه جناب اگر ایمیل داشتید کلی سود میکردید و بیشتر میفروختید میدونستید چی میشد؟ مرد میگه آره اگر ایمیل داشتم الان آبدارچی بودم!!!
کار هاست همین هست.آخرش همون آبدارچی هستید. بهتره شما یک شغل اصلی گیر بیارید و هاستینگ بشه شغل سوم یا چهارم فقط برای مازاد درآمد.یا اگر تجربه ندارید بیخیال بشید!

mr.he3am
October 29th, 2010, 17:35
اصلا وارد نشی بهتر هست :d
نه اینکه به فکر این باشم که شما ممکنه رقیب بشی
الان انقدر هاستینگ زیاد هست 100 تا کم و زیادش فرقی نداره
در یک صورت وارد شو
که بتونی ماه اول کم کم 1 میلیون تبلیغ کنی و از همون روز اول حرفی برای گفتن داشته باشی یعنی وارد باشی به این کار
نه با ریسلر شروع کنی

AftabHosting
October 29th, 2010, 18:13
در یک صورت وارد شو
که بتونی ماه اول کم کم 1 میلیون تبلیغ کنی و از همون روز اول حرفی برای گفتن داشته باشی یعنی وارد باشی به این کار
نه با ریسلر شروع کنی

این تجربه حسام رو من هم قبول دارم .و اگر وارد این کار بشید خودتون متوجه میشید.

Aria
October 29th, 2010, 18:25
سلام.

رمز موفقیت در هر کاری:

هر کاری می کنی بهترین باش ... حتی آبدارچی ! ;)

سعی کردن خوبه ... اگر علاقه و استعدادش رو داری وارد کار شو، اگر هدفت سود کردن هست، زیاد فکرش رو نکن که بعد از 1 سال (حداقل) شروع به سود دهی می کنه.

با تشکر.

poolhast
October 29th, 2010, 19:10
سلام.

رمز موفقیت در هر کاری:

هر کاری می کنی بهترین باش ... حتی آبدارچی ! ;)

سعی کردن خوبه ... اگر علاقه و استعدادش رو داری وارد کار شو، اگر هدفت سود کردن هست، زیاد فکرش رو نکن که بعد از 1 سال (حداقل) شروع به سود دهی می کنه.

با تشکر.
بعد از یک سال میشه رو چه درآمدی حساب کرد؟

mr.he3am
October 29th, 2010, 19:11
بعد از یک سال میشه رو چه درآمدی حساب کرد؟

به خودتون بستگی داره ممکنه ورشکست بشید :d
ممکنه میلیاردر بشید :d

poolhast
October 29th, 2010, 19:15
در یک صورت وارد شو
نه با ریسلر شروع کنی
یک میلیون ماه اول برای تبلیغ زیاد نیست؟
من مشکلی ندارم با سرمایه زیاد شروع کنم ولی می ترسم اون وقت از عهده هزینه ها بر نیام و ورشکست بشم

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

به خودتون بستگی داره ممکنه ورشکست بشید :d
ممکنه میلیاردر بشید :d
فکر نکنم در بهترین حالت اگه کار آدم بگیره تو اینکار بشه بالای یکی دو میلیون تو ماه در آورد شما چه جوری می گید میلیارد

mr.he3am
October 29th, 2010, 19:18
یک میلیون ماه اول برای تبلیغ زیاد نیست؟
من مشکلی ندارم با سرمایه زیاد شروع کنم ولی می ترسم اون وقت از عهده هزینه ها بر نیام و ورشکست بشم

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

فکر نکنم در بهترین حالت اگه کار آدم بگیره تو اینکار بشه بالای یکی دو میلیون تو ماه در آورد شما چه جوری می گید میلیارد

اگر مشکل سرمایه ندارید بهتره به دنبال یک کار دیگه باشید

1eng.ir
October 29th, 2010, 19:21
سواد داری ؟
سرمایه داری ؟
بازاریابی بلدی ؟
صداقت داری ؟
طریقه رفتار با ارباب رجوع رو بلدی ؟
و و و ...

اگه این موراد اوکی بود اونوقت بیا تو هاستینگ! 100% هم موفق میشی! ولی اگه نداری این مورادو، بهت نصیحت میکنم اول اوکی کن بعد بیا! اگه هم نمیتونی کلاً بی خیالش شو و برو سراغ کار دیگه! ...

---------- Post added at 06:21 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

سواد داری ؟
سرمایه داری ؟
بازاریابی بلدی ؟
صداقت داری ؟
طریقه رفتار با ارباب رجوع رو بلدی ؟
و و و ...

اگه این موراد اوکی بود اونوقت بیا تو هاستینگ! 100% هم موفق میشی! ولی اگه نداری این مورادو، بهت نصیحت میکنم اول اوکی کن بعد بیا! اگه هم نمیتونی کلاً بی خیالش شو و برو سراغ کار دیگه! ...

irlogo
October 29th, 2010, 19:22
صادرات نفتی سود فوق العاده ای داره
اگر دنبال سود هستید ...

1eng.ir
October 29th, 2010, 19:30
اگه سرمایه ی بالای 100 تومن (میلیون) داری، بیا یه پیشنهاد بهت بدم با سود +3-4 تومن در ماه.
کار و ایده از من / سرمایه از شما
فیفتی فیفتی :53:

poolhast
October 29th, 2010, 19:31
صادرات نفتی سود فوق العاده ای داره
اگر دنبال سود هستید ...
صادرات نفت که مال از ما بهترون و آقازاده هاست

Shc
October 29th, 2010, 19:32
تجربه
مشتری مداری چه قبل و بعد فروش
صداقت
حافظه و هوش برای مدیریت صحیح
بک آپ(تخصصی)
داشتن علم بازاریابی
داشتن تسلط نسبی بر زبان انگلیسی

شاید بنده در زمان کارم همه اینها رو نداشتم ولی از مشتری مداری برام خیلی خوب جواب داد.هر چند هم بدلیل گرفتاری زیادی که برای آدم بوجود میاره و همیشه این احتمال رو باید بدید که نمیدونید چه اتفاقی برای سرور میفته و چه اتفاقی برای خودتون،عذاب روحی شدیدی به آدم دست میده.من که به همین دلیل واگذار کردم و زیاد گرفتار دیگر مسائل بودم.

poolhast
October 29th, 2010, 19:35
اگه سرمایه ی بالای 100 تومن (میلیون) داری، بیا یه پیشنهاد بهت بدم با سود +3-4 تومن در ماه.
کار و ایده از من / سرمایه از شما
فیفتی فیفتی :53:
موافقم

mdf092
October 29th, 2010, 22:50
تعهد
تعهد
تعهد
صبوری
خدمات خوب

delta
October 30th, 2010, 01:07
تعهد
تعهد
تعهد
صبوری
خدمات خوب

اینا رو هم مینوشتی خوب.. 15 سکه بهار آزادی. 50 دستگاه خودروی سواری و هزاران جوایز دیگر!! ( داداش تبلیغ بانک داری میکنی؟:39:

mdf092
October 30th, 2010, 08:42
شاید بتونیم بانک هم افتتاح کنیم
بد فکری نیست;)

poolhast
October 30th, 2010, 22:36
شاید بتونیم بانک هم افتتاح کنیم
بد فکری نیست;)
بانک هاسینگ

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

شایدم یه صندوق موسسه الحسنه برای تونستیم بزنیم

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

بانک هاسینگ

---------- Post added at 09:33 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

شایدم یه صندوق موسسه الحسنه برای تونستیم بزنیم
ب

Red.Mer
November 7th, 2010, 14:11
فروش هاستینگ به تنهایی فایده نداره
باید جنست جور باشه

فروش دامنه
فروش سرور مجازی
فروش ssl
فروش سرور اختصاصی

اینها همه اعتبار سایت شما رو افزایش میدن و اعتماد کردن به حسن کار شما افزایش می یابد
موفق باشید....

carbon7
December 4th, 2011, 19:20

ViToN
December 4th, 2011, 19:36
تاپیک کپک زده عزیز .!!!

ماله ۱ سال ۲۷ روز پیشه ..!!!!

قزوین هاست
December 4th, 2011, 19:45
از نظرتون سپاس گذارم

reeza
December 5th, 2011, 00:26
حالا که تاپیک کپک زده و مال یک سال پیشه اون دوستی که نظر خواهی کرده بود بگه عاقبتش به کجا کشید ما هم بدونیم باید چیکار کنیم:106:

poolhast
December 7th, 2011, 19:58
پارسال یه دامنه خریدم که فکر کنم اسمش واسه فروش هاست مناسب بود الانم دارمش اگه کسی خواستش البته اینقدر دوستان بد گفتن دیگه پشیمون شدم و نیومدم تو اینکار