PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک به یک مبتدی جهت خرید وی پی اس

asdesz
October 29th, 2010, 12:29
سلام ببخشید من مبتدی هستم و می خواستم وی پی ان بخرم و چند تا سوال برام پیش امده
1-با وی پی اس میشه مثلا اکانت درست کرد و به مشتری داد مثل این نمایندگان هاست که با whm اکانت درست می کنند؟
2-سرعت ان بالا باشد در باز کردن صفحات تاثیر دارد ؟مثلا جایی نوشته رم 256 ودر جای دیگر 1 گیگ
3- این کسانی که در اینترنت وی پی n می دهند از وی پی اس استفاده می کنند و مثلا می گن پورت 1 گیگ یعنی چی؟یعنی رم آنها بالا است؟
4-آیا وی پی اس های مختلفی داریم؟ مثلا یک بابایی مگفت وی پی اس من مخصوص لیچ است
خیلی خیلی ممنون می شم مرا راهنمایی کنید

Warez-Host.IR
October 29th, 2010, 13:09
سلام ببخشید من مبتدی هستم و می خواستم وی پی ان بخرم و چند تا سوال برام پیش امده
سلام

1-با وی پی اس میشه مثلا اکانت درست کرد و به مشتری داد مثل این نمایندگان هاست که با whm اکانت درست می کنند؟
بله دوست عزیز شما میتونید با خرید یک VPS یا VDS هاست اشتراکی یا نمایندگی نیز ارائه کنید

2-سرعت ان بالا باشد در باز کردن صفحات تاثیر دارد ؟مثلا جایی نوشته رم 256 ودر جای دیگر 1 گیگ
سرعت یک VPS تنها به رم مربوط نمیشه به پردازشگر (( CPU )) تعداد سایتهای موجود بر روی آن و ... مربوط میشود

3- این کسانی که در اینترنت وی پی n می دهند از وی پی اس استفاده می کنند و مثلا می گن پورت 1 گیگ یعنی چی؟یعنی رم آنها بالا است؟
بله
برای راه انداخت سرویس هایی همچون وی پی ان که خودتون فرمودید میشه با یک vps با چندگیگ فضا و حداقل 256 مگ رم راه اندازی کرد
uplink یا همون پورتی که فرموردید هم متغیر هست در اکثر مواقع 100 مگ هست یا 1 گیگ که این بستگی به VPS شما داره
این پورت ربطی به رم نداره شما میتونید یک سرور مجازی با 128 مگابایت رم تهیه کنید که پورت 1 گیگابایت داشته باشه

4-آیا وی پی اس های مختلفی داریم؟ مثلا یک بابایی مگفت وی پی اس من مخصوص لیچ است
مختلف را تا از چه دیدی نگاه کنم
ویندوز ، لینوکس میکروتک
نوع مجازی سازی
نوع کاربر :
دانلود - خدمات هاستینگ - ارسال ایمیل - وی پی ان - راپید لچ - وارز ساپورت و ...
که هرکدام نسبت به نوع خواسته خود خواص خاصی را میخواد

SabaData
October 29th, 2010, 20:07
توصیه میکنم اول از ریسلر شروع کنید چون از سوال های شما میشه فهمید که خیلی مبتدی هستید و اگر وی پی اس بگیرید به مشکل بر میخورید! (البته امیدوارم از این حرف من ناراحت نشید)

asdesz
October 29th, 2010, 20:44
توصیه میکنم اول از ریسلر شروع کنید چون از سوال های شما میشه فهمید که خیلی مبتدی هستید و اگر وی پی اس بگیرید به مشکل بر میخورید! (البته امیدوارم از این حرف من ناراحت نشید)
نه خواهش می کنم ، من می خوام روش وی پی n پیاده کنم
با تشکر از راهنمایتون