PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئو سایت و نظریه های متفاوت

ata3929
April 20th, 2016, 23:56
من میخوام سایت و سئو انجام بدم ولی از دوستان سئو کار یه حرفی میزنند و هیچ کدوم با دیگری یکی نیست
چرا این همه حرفها ضد و نقیض هست ؟!
برای سایت هایی مثل موزیک که آدرس ها رو باید زود زود عوض کنند هر یک تصوری داند
من به شخصه چند نفر و دیدم که فقط پول میگیرن و کلاه برداری می کنن به نام سئو
یا آدرس سایت هایی می دن که از اونا بعد ارچند ساعت جواب ادمین سایت مشخص میشه که سئو کار اون نبود و ....

قیمت ها هم کاملا متفاوت معلوم نیست کی قیمت واقعی میگه کی به اصطلاح حباب داره قیمتش

از مشهورها قیمت بخواهیم قیمت میلیونی میگن
از کسای دیگه قیمت بخواهیم قیمت پایین میگن و علت و می پرسی میگن برا جمع آوری نمونه کار
بعضی دیگر هم هستند که هیچ کاری نمی کنند و فقط پول می گیرند

از کجا باید بفهمیم ؟!

vatan3da
April 21st, 2016, 00:14
سلام این گروه تضمین میشه
7seo.ir
ساییتتون در چه زمینه ی فعالیت میکنه؟

ata3929
April 21st, 2016, 00:18
سلام این گروه تضمین میشه
7seo.ir
ساییتتون در چه زمینه ی فعالیت میکنه؟

از کسای دیگه قیمت بخواهیم قیمت پایین میگن و علت و می پرسی میگن برا جمع آوری نمونه کار

تضمینی در کار نیست
دیگر در نت اعتماد به کسی کار بسیار شجاعانه هست

M_Piyer
April 21st, 2016, 00:19
سلام خواستید در خدمتم
تلگرام
M_piyer

hasanazizi
April 21st, 2016, 00:31
ببینید دوست عزیز بنده به عنوان یه سئو کار همیشه مواردی رو گفتم که وب سایت مورد نظر مشکلات رو داشته با ارائه مدرک
شما اگر از یه سئو کار چیزی رو خواستید ازش مدرک بخواید واسه حرفش اگه دروغ بگه کم میاره دیگه و ااما اگه زرنگ بود ازش قرارداد بخواید که قرار داد ببندید
و
سئو فقط برای یه دامنه نیست اون سئو یه سئو زود گذر هست با بکلینک که شما بهش اشاره کردید
یک سئو کار باید اول کد نویسی سایت رو انالیز کنه و تگ ها و متا نیم های ضروری و مهم رو بشناسه و درصورت کمبود ازش استفاده کنه
یه سئو کار برای دومین کار باید به سایت مپ و موارد نیاز مند گوگل رو بدونه و به درستی کانفیگ کنه
یه سئو کار باید وب سایت رو در همه موتور ها در وب مستر های مانند گوگل وب مستر . بینگ وب مستر و .... پینگ کنه و اونو کانفیگ کنه
یه سئو کار باید مطالب رو انالیز کنه و درصورت مشکل , مشکل رو رفع کنه
یه سئو کار باید حتما سایت رو از لحاظ بهینه بودن تست کنه و اونو بهینه کنه یکی از فاکتور های مهم هست
یه سئو کار باید ریسپانسیو بودن رو چک کنه که الان در گوگل ریسپانسیو جای بک لینک رو گرفته و در صورت مشکل حلش کنه
و موارد زیاد دیگه
و در اخر یه سئو کار به عنوان سئو کار باید بهتون راهکار پیشنهاد بده از تجریبات خودش به شما که مشتریش هستی مشاوره بده و مشکلات و راهکارهای بهتر بهتون بگه
ودر اخرین حرف قیمت سئو به نظر بنده که سئو کارم بیشتر از 800 هزار تومان نیست
هزینه سئو بنده درجه یک 600 هزار تومانه با 8 روز کار مداوم رو سایت کارفرمام
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
با تشکر و احترام

- - - Updated - - -

سلام خواستید در خدمتم
تلگرام
M_piyer
ارائه پیشنهاد طبق قوانین انجمن فقط در تاپیک های مربوطه امکان داره و این کار شما با جریمه توسط مدیران همراه هست

fbbiyght76
April 21st, 2016, 00:38
اگه دنبال شخص قابل اعتماد میگردید ، نمی دونم تو همین انجمن هم هست یا نه ولی در انجمن مشابه ، شخصی به اسم هادی صاحب است که نمونه کاراش هم موجوده و تا حالا کسی رو ندیدم که از ایشون ناراضی باشه

alborzdata
April 21st, 2016, 01:05
من میخوام سایت و سئو انجام بدم ولی از دوستان سئو کار یه حرفی میزنند و هیچ کدوم با دیگری یکی نیست
چرا این همه حرفها ضد و نقیض هست ؟!
من به شخصه چند نفر و دیدم که فقط پول میگیرن و کلاه برداری می کنن به نام سئو
یا آدرس سایت هایی می دن که از اونا بعد ارچند ساعت جواب ادمین سایت مشخص میشه که سئو کار اون نبود و ....

قیمت ها هم کاملا متفاوت معلوم نیست کی قیمت واقعی میگه کی به اصطلاح حباب داره قیمتش

بعضی دیگر هم هستند که هیچ کاری نمی کنند و فقط پول می گیرند

از کجا باید بفهمیم ؟!

سلام دوست عزیز

شما میتونید سئو سایتتون رو به ما بسپارید به قرداد کتبی !

نمونه کار هم خودم مدیر دوتا سایت موزیک بودم قبلا ! (سرچ کنی یوزرمو تو همین انجمن میبینی)

تجربه خوبی هم تو موزیک دارم اگر خواستی سئو کنی تماس بگیر

@Mghadimi73 (http://telegram.me/mghadimi73)

iranian-portal
April 21st, 2016, 01:15
درود بر شما؛

سئو یک فرآیند مداوم هست، انجام سئو و بهینه سازی با توجه به این تداوم، قیمت ارزونی نمیتونه داشته باشه، چون همواره فرآیندهای مختلفی برای ارتقاء رتبه و حفظ اون باید انجام بشه. در غیر این صورت خدماتی که کوتاه مدت و با قیمت های ارزان انجام میشه، در واقع کل سئو نیست، فقط بخشی از سئو خواهد بود ( سئو ارزان قیمت ؛ یک شعار تبلیغاتی (http://www.anatajj.com/641/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA/) )