PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سود بازار هاستینگ در چه حدیه؟

poolhast
October 28th, 2010, 21:09
من مدتیه قصد دارم ریسلری بگیرم و بیام تو کار فروش هاست ولی نمی دونم سود این بازار خوب هست و ارزش داره بیام این کار را شروع کنم در ضمن از کدوم شرکت بهتر ریسلری بگیرم

behrooz_iri
October 28th, 2010, 21:26
من فروش ندارم ولی میتونم بگم سود پایین و دردسر زیاد داره

1eng.ir
October 28th, 2010, 21:32
برای پارس دیتا ها خیلی هم خوبه! ولی برای کسی که نه سواد داره، نه سرمایه داره، نه اخلاق حرفه ای داره و نه میدونه باید چی کار کنه پشیزی بیش نمیارزد ;)

Qomes-Host.ir
October 28th, 2010, 21:50
اگر حساب شده کار کنید و مشتری رو راضی نگه دارید و از طرفی تبلیغات هدفمند داشته باشید میتونه سود آور باشه.

در ضمن اگر نمایندگی خواستید در خدمتیم.

info_dlsong
October 28th, 2010, 21:56
با سلام
کار پر دردسر
سود ناچیز
رقابت بسیار زیاد
البته به مرور خوب میشه
موفق باشید

poolhast
October 28th, 2010, 22:18
با سلام
کار پر دردسر
سود ناچیز
رقابت بسیار زیاد
البته به مرور خوب میشه
موفق باشید
اینجوری که شما اول گفتین فکر نکنم به مرورم خوب بشه

Final Hoster
October 28th, 2010, 22:20
تو افغانستان: سود بالا تا جاییکه 1 جی بی هاست 200 دلار به فروش میره برای شرکت ها
طراحی سایت بطور کامل 2000 دلار من خودم تا حالا هر سایتی رو که برای هر شرکت افغانی طراحی کردم بیشتر از 1500 دلار پول گرفتم
تو افغانستان رقیب کمه و رقابت آسون فقط باید بازاریابی کاملاً بلد باشی اگه خوب بتونی بازاریابی کنی حنی پروژه های گیرت میاد که باور نکنی
راستی دارم یک شرکت حرفه راه میندازم کسانی که تمایل به همکاری دارن پیغام خصوصی بدن

info_dlsong
October 28th, 2010, 22:32
اینجوری که شما اول گفتین فکر نکنم به مرورم خوب بشه
زمانی به مرور خوب میشه که کار حرفه ای بکنی و مشتریت راضی باشه!
اونجوری روز به روز تعداد مشتری هات زیاد میشه و طبیعتا سود و در کنارش دردسر هم بیشتر میشه
ریسلر گرفتن سود خوبی داره به نظر من
مثلا من میام 300 تومن یک سرور میگیرم و از 0 شرو میکنم به وی پی اس دادن ممکن چند ماه اول پول سرور هم در نیاد!
در کل بحث زیاد هست
من خودم به سودش اهمیت نمیدم تا حالا هم به خیلی از هاستینگ های تازه کار تر از خودم کمک کردم که پیشرفت کنن
پس حرفی اگه میزنم بخواطر این نیست که رقیب اضافه نشه !
حقیقت هست

poolhast
October 28th, 2010, 22:37
اگر حساب شده کار کنید و مشتری رو راضی نگه دارید و از طرفی تبلیغات هدفمند داشته باشید میتونه سود آور باشه.

در ضمن اگر نمایندگی خواستید در خدمتیم.
برای شروع با چه سرویسی شروع کنم؟

Red.Mer
October 28th, 2010, 22:48
باید مشتری رو راضی نگه دارید تا تمدید کنه
یعنی اگه سودت رو کم کنی شاید اوایل پول کمتری گیرت بیاد ولی به مرور زمان مشتری بیشتر جذب میکنی و سود بیشتر میبری
فقط از شرکت مناسبی رسیلری بگیر

poolhast
October 28th, 2010, 22:52
زمانی به مرور خوب میشه که کار حرفه ای بکنی و مشتریت راضی باشه!
اونجوری روز به روز تعداد مشتری هات زیاد میشه و طبیعتا سود و در کنارش دردسر هم بیشتر میشه
ریسلر گرفتن سود خوبی داره به نظر من
مثلا من میام 300 تومن یک سرور میگیرم و از 0 شرو میکنم به وی پی اس دادن ممکن چند ماه اول پول سرور هم در نیاد!
در کل بحث زیاد هست
من خودم به سودش اهمیت نمیدم تا حالا هم به خیلی از هاستینگ های تازه کار تر از خودم کمک کردم که پیشرفت کنن
پس حرفی اگه میزنم بخواطر این نیست که رقیب اضافه نشه !
حقیقت هست
البته اینقدر رقیب زیاده که چند نفرم اضافه بشن فرقی نداره
منظور از حرفه ای کار کردن چیه?
مشتری می خواد با کمترین پول بیشترین خدمات را به دست بیاره
میشه به این کار به عنوان شغل اصلی نگاه کرد؟

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

باید مشتری رو راضی نگه دارید تا تمدید کنه
یعنی اگه سودت رو کم کنی شاید اوایل پول کمتری گیرت بیاد ولی به مرور زمان مشتری بیشتر جذب میکنی و سود بیشتر میبری
فقط از شرکت مناسبی رسیلری بگیر
شما شرکت مناسب سراغ داری؟

---
October 28th, 2010, 23:13
خلاصه مطلب میدونی چیه
سرمایه زیاد ---->تبلیغات------>سود آوری
اگه سرمایه نداری نیا
از ما گفتن بود !!!!
اگه بتونی دسته کم یه پول زیاد بخوابونی شاید به سود آوری برسی شاید

nimapendar
October 28th, 2010, 23:17
ما که فعلا داریم ضرر می دیم دیگه با این قیمت ها نمیشه کار کرد الان باز هاستینگ پر شده به نطر من برید تو کار فروش سرور مجازی سود توی اینه
البته باید بگم با توجه به پولی که در میارد زحمت و استرس زیادی دارید
مگه نه؟؟!

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

هرچی آدم بیکار و بچه هست اومده توی این کار

---
October 28th, 2010, 23:24
با ریسلر 5 هزار تومنی میان 1 گیگ میریزن تو بازار 15000 تومن اون موقع سرویس نمیدن و ملت فکر میکنن همه ***ن میان یه کاری میکنن که مثلا من بیام واسه فروش ویژه ام 5 گیگ رو بدم 30 تومن یه .کام هم بدم بعدش 2 تام موبایل بزارم جایزه . خوب من مجبورم 2 تا موبایل رو بخرم 1 ملیون تومن بدم بجای اینکه این 1 میلیون تومنو خرج بهبودیه سرورم کنم تا مشتری راضی شه
خیلی بچه بازی شده خیلی :-s:-<:((

NiceIran.net
October 28th, 2010, 23:32
دوستان اين حرفا دليل نميشه كه نشه كار كرد. توي بازار طلا فروشها هم همه رقيب و روبروي هم. اما هر كس روزيه خودشو در مياره.
دوست عزيزي كه ميخواي بياي تو اين كار : بايد تايم بزاري + اطلاعات داشته باشي + تا 4 5 ماه فكر سودو نكني و پله پله طي كني . در اين صورت ميتوني به سود هم برسيد
البته فرمايش همه دوستان راجع به مشتري مداري و كيفيت درسته اما اينا خودشونم پيشنياز ميخوان كه بايد طي كندشون

poolhast
October 28th, 2010, 23:34
خلاصه مطلب میدونی چیه
سرمایه زیاد ---->تبلیغات------>سود آوری
اگه سرمایه نداری نیا
از ما گفتن بود !!!!
اگه بتونی دسته کم یه پول زیاد بخوابونی شاید به سود آوری برسی شاید
با چند میلیون میشه کار را شروع کرد؟

mdf092
October 28th, 2010, 23:34
واقعا کار پر استرسی هست
من توی ده سال گذشته زندگی حرفه‌ایم تا وقتی که کار هاستینگ رو شروع نکرده بودم معنی استرسی کار رو درک نکرده بودم
تمام حیثیتت بسته به نوع خدماتت هست
یه جمله‌ای هست که میگه:
امروزه عوامل اصلی مرگ در دنیا سه چیز هستند: مرگ مغزی، سکته قبلی و قطعی اینترنت

واقعا وقتی سرور داون میشه و علت هم دست تو نیست استرسش آدم کشه (اگر بخوای خوب و حرفه‌ای کار کنی)

به نظر من رمز موفقیت توی تقریبا هر کاری فکر، صبر و تعهد است

poolhast
October 28th, 2010, 23:35
ما که فعلا داریم ضرر می دیم دیگه با این قیمت ها نمیشه کار کرد الان باز هاستینگ پر شده به نطر من برید تو کار فروش سرور مجازی سود توی اینه
البته باید بگم با توجه به پولی که در میارد زحمت و استرس زیادی دارید
مگه نه؟؟!

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

هرچی آدم بیکار و بچه هست اومده توی این کار
سرور مجازی سودش چقدره؟

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

سلام
من تا هفته دیگه ریسیلر میدم
نمایندگی دایرکتی رو دارم
سودی که شما دریافت میکنید درصدی هست ، یعنی ضرر نداره به هیچ وجه
چند درصد سود می دین؟

Red.Mer
October 28th, 2010, 23:38
با چند میلیون میشه کار را شروع کرد؟
بدون سرمایه اولیه هم میشه رسیلر بشی
اما باید برای سایت و تبلیغات هزینه کنید

---
October 28th, 2010, 23:38
دوستان دعوا نکنید به هم هم بی احترامی نکنید دروازه ورود به دنیای هاستینگ بازه با حرف منو تو بسته نمیشه

poolhast
October 28th, 2010, 23:52
بدون سرمایه اولیه هم میشه رسیلر بشی
اما باید برای سایت و تبلیغات هزینه کنید
هزینه سایت و تبلیغان چقدره؟

---
October 28th, 2010, 23:54
سایت که میتونی از اسکریپت های رایگان استفاده کنی و میتونی هم از قالب اختصاصی استفاده کنی
کمترین هزیده برای تبلیغات 500 هزار تومن از نظر من

poolhast
October 28th, 2010, 23:56
سایت که میتونی از اسکریپت های رایگان استفاده کنی و میتونی هم از قالب اختصاصی استفاده کنی
کمترین هزیده برای تبلیغات 500 هزار تومن از نظر من
با این هزینه ماهی چقدر میشه در آورد

Rezash
October 28th, 2010, 23:57
سود و استرس هاستينگ خيلي زياد هست!
- سعي كنيد هيچ وقت با مشتري گپ دوستانه نزنيد !
- حدالمكان ساپورت ياهو نديد ! (چت آنلاين مثل لايو زيلا + تيكتينگ)
- قوانين سايت هاي هاستينگ معتبر رو به دقت بخونيد و قوانين خودتون رو معقولانه بنويسيد
- مفت و مجاني كار نكنيد و دستمزد خود رو كامل بگيريد.
- حيطه فعاليت خودتون رو بشناسيد و در كاري كه به شما مربوط نيست دخالت نكنيد ! مثلا انتخاب قالب براي مشتري‌ ! ~> پر رو شدن مشتري هاي...
- با مشتري اصطلاحا كل كل نكنيد !
و موارد بسيار بسيار زياد ديگه كه خودتون بايد پيدا و رعايت كنيد
در كل اصلا توصيه نمي كنم سمتش بيايد.از دور آواي خوشي داره ولي جز خود سرويس دهنده ها نمي دونند چقدر دردسر داره به خصوص وقتي كه مشتري از نوع ..... گير آدم بكنه !
پيشنهاد من : كار برنامه نويسي به مراتب پر سود تر هست .

---
October 29th, 2010, 00:01
- قوانين سايت هاي هاستينگ معتبر رو به دقت بخونيد و قوانين خودتون رو معقولانه بنويسيد
- حيطه فعاليت خودتون رو بشناسيد و در كاري كه به شما مربوط نيست دخالت نكنيد ! مثلا انتخاب قالب براي مشتري‌ ! ~> پر رو شدن مشتري هاي...
در كل اصلا توصيه نمي كنم سمتش بيايد.از دور آواي خوشي داره ولي جز خود سرويس دهنده ها نمي دونند چقدر دردسر داره به خصوص وقتي كه مشتري از نوع ..... گير آدم بكنه !

تمامی موارد بالا کاملا درسته البته گرافیک خیلی بیشتر مخاطب داره در درجه ی دوم برنامه نویسی

poolhast
October 29th, 2010, 00:02
با تشکر از پاسخ جامع شما ولی برنامه نویسی یادگیریش خیلی زمانبره و سختی های خودش را داره

poolhast
October 29th, 2010, 00:07
تمامی موارد بالا کاملا درسته البته گرافیک خیلی بیشتر مخاطب داره در درجه ی دوم برنامه نویسی
من خودم مهندس برقم ولی تو شهرمون کار مناسب پبدا نمیشه و برای کار از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر ماهی 300 میدن که اصلا ارزش نداره

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

البته به کامپیوتر هم خیلی علاقه دارم اگه میشه با روزی 9 ساعت کار بیشتر از ماهی 300 تومن در آورد می خوام بیام تو کارهاسینگ

---
October 29th, 2010, 00:10
میشه در آورد اما شما باید با سرمایه ی اولیه وارد کار بشید و با 7 8بار شکست و ضرر مالی در جا نزنید

behrooz_iri
October 29th, 2010, 00:11
من خودم مهندس برقم ولی تو شهرمون کار مناسب پبدا نمیشه و برای کار از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر ماهی 300 میدن که اصلا ارزش نداره

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

البته به کامپیوتر هم خیلی علاقه دارم اگه میشه با روزی 9 ساعت کار بیشتر از ماهی 300 تومن در آورد می خوام بیام تو کارهاسینگ

شرکت بزن تبلیغ هدفمند +یادگیری برای مدیریت سرور کمکم در میاری این مبلغ رو بیشتر هم در میاد

Doublex
October 29th, 2010, 00:16
پاسخ جناب heloo کاملا گیرا و بی نقص بود ... ممنون از ایشون ... دکمه تشکرکافی نبود

poolhast
October 29th, 2010, 00:22
میشه در آورد اما شما باید با سرمایه ی اولیه وارد کار بشید و با 7 8بار شکست و ضرر مالی در جا نزنید
با 8 بار شکست که دیگه آدم از کامپوتر هم فراری میشه

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:23

برای شروع فروش هاست خوبه ، میتونی کار قبلیت هم ادامه بدی
بعدا که راه افتادی میتونی سرور مجازی و سرور اختصاصی هم بفروشی
اون موقع درامدد خوب میشه
البته نکته های اقای hello هم باید یادتون باشه

poolhast
October 29th, 2010, 00:26
شرکت بزن تبلیغ هدفمند +یادگیری برای مدیریت سرور کمکم در میاری این مبلغ رو بیشتر هم در میاد
من می خوام ریسلر بگیرم فکر نکنم به مدیریت سرور نیازی باشه
اگه با این همه زحمت همون 300 تون در بیارم میرم تو همون شرکت کار می کنم منظور من حداقل 2 برابر اون پوله

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

برای شروع فروش هاست خوبه ، میتونی کار قبلیت هم ادامه بدی
بعدا که راه افتادی میتونی سرور مجازی و سرور اختصاصی هم بفروشی
اون موقع درامدد خوب میشه
البته نکته های اقای hello هم باید یادتون باشه
به نظر شما سر اون کار برم می رسم این کار را هم انجام بدم

---
October 29th, 2010, 00:28
اگه پشت میز نشینیدو به اینترنت متصل هستید بله !!!!

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:31
من می خوام ریسلر بگیرم فکر نکنم به مدیریت سرور نیازی باشه
اگه با این همه زحمت همون 300 تون در بیارم میرم تو همون شرکت کار می کنم منظور من حداقل 2 برابر اون پوله

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

به نظر شما سر اون کار برم می رسم این کار را هم انجام بدم
دقیقا
شما میتونید کار فروش هاست رو شبها انجام بدبد
وقتی کارتون گرفت کار قبلی رو رها کنید و سایتتون رو گسترش بدید
اونوقت به امید خدا درامدتون از 2برابر 300 تومان هم بالاتر خواهد رفت

poolhast
October 29th, 2010, 00:32
اگه پشت میز نشینیدو به اینترنت متصل هستید بله !!!!
آگهی بدم و کارم هم خوب باشه و قیمتا مناسب ماهی میشه چقدر در آورد؟

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

دقیقا
شما میتونید کار فروش هاست رو شبها انجام بدبد
وقتی کارتون گرفت کار قبلی رو رها کنید و سایتتون رو گسترش بدید
اونوقت به امید خدا درامدتون از 2برابر 300 تومان هم بالاتر خواهد رفت
چه مدت طول می کشه اگه کارم خوب باشه؟

Skoot
October 29th, 2010, 00:36
شما همین امشب شروع کن از فردا روزی 300 تومن در میاری
به همین راحتی الان بچه های اینجا اکثرا مولتی میلیارد هستن

این پستها هم از سر بیکاریه میدن از بس تو پول غرق شدن میان اینجا وقت بگزرونن بخندنو حال کننن
به همین راحتی

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:37
چه مدت طول می کشه اگه کارم خوب باشه؟
بستگی به تبلیغی که میکنی و سایتی که داری داره
هر چی بیشتر هزینه کنی سرعت رشدت بیشتر میشه

---
October 29th, 2010, 00:38
ببین میتونی ماهی 1 هم دربیار میلیون البته اما
تبلیغات بهتر = سوددهی بالاتر

poolhast
October 29th, 2010, 00:43
برای شروع باید چقدر هزینه تبلیغات بدم

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

بستگی به تبلیغی که میکنی و سایتی که داری داره
هر چی بیشتر هزینه کنی سرعت رشدت بیشتر میشه
اول کار باید کلا برای راه انداری سایت هزینه کنم

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:43
درسته
باید تبلیغات با برنامه ریزی و معقول باشه
انتخاب سایت مناسب تبلیغ وهزینه مناسب خیلی مهمه
معقول نیست تو یه سوپرمارکت ادم تبلیغ لباس کنه!!!

poolhast
October 29th, 2010, 00:46
شما همین امشب شروع کن از فردا روزی 300 تومن در میاری
به همین راحتی الان بچه های اینجا اکثرا مولتی میلیارد هستن

این پستها هم از سر بیکاریه میدن از بس تو پول غرق شدن میان اینجا وقت بگزرونن بخندنو حال کننن
به همین راحتی
از شوخی گذشته اگه یه سایت پیش بینی فوتبال بزنی که بازدید کننده بالایی داشته باشه می تونی مولتی میلیاردرم بشی

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

درسته
باید تبلیغات با برنامه ریزی و معقول باشه
انتخاب سایت مناسب تبلیغ وهزینه مناسب خیلی مهمه
معقول نیست تو یه سوپرمارکت ادم تبلیغ لباس کنه!!!
تو سایتای اسکریپت مسل پی سی ول اینجور سایتا مناسبه؟
در ضمن قیمتا را چه جوری باید بدم

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:47
برای شروع باید چقدر هزینه تبلیغات بدم
اول کار باید کلا برای راه انداری سایت هزینه کنم
شما چقدر اطلاعات دارید برای فروش و میتونید مشتریانتون رو ساپورت کنید؟

---
October 29th, 2010, 00:47
برای شروع 500 تومن

poolhast
October 29th, 2010, 00:48
من فکر کنم بهترین گزینه برای شروع ریسلری نامحدود بگیرم

Doublex
October 29th, 2010, 00:48
ولی چون این بحث به درازا کشید من هم بگم ... یا این کارو شروع نکنین یا درست درمون کارکنین ... حالا این دوستمون مشخصه با برنامه هست ولی یه سری ها تبلیغ میدن هزار جا پاش که میرسه روزی سرجمع 1 ساعت پشت سیستم نیست سرورها رو چک کنه ...
تبلیغات + خدمات

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:49
پی سی ول ، میهن اسکریپت یا فروم هایی مثل این فروم مناسبند
اما قیمت میهن اسکریپت معقول تره ( شروع خوبیه)

poolhast
شما چقدر اطلاعات دارید برای فروش و میتونید مشتریانتون رو ساپورت کنید؟
والا دارم اطلاعاتم را زیاد می کنم و تو این مدت خیلی اطلا عاتم بالا رفته

Skoot
از شوخی گذشته اگه یه سایت پیش بینی فوتبال بزنی که بازدید کننده بالایی داشته باشه می تونی مولتی میلیاردرم بشی

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

آره دقیقا مثل نمونه های ایرانیه خودمون بنده خدا آقای شکوری تو پول غرق شده از بس پول ریختن به حسابش یه رونق خوبی به بانک رسیده سر همین بانک جهان اسلام رونق گرفت دیگه

این بنده خدا رو هم گیر اووردین دارین سیخ می زنینش زشته از این کارا نکنید درست نیست به خاطر 2 قرون یارو رو نذارین سر کار

poolhast
October 29th, 2010, 00:52
برای شروع 500 تومن
برای شروع چی؟

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

آره دقیقا مثل نمونه های ایرانیه خودمون بنده خدا آقای شکوری تو پول غرق شده از بس پول ریختن به حسابش یه رونق خوبی به بانک رسیده سر همین بانک جهان اسلام رونق گرفت دیگه

این بنده خدا رو هم گیر اووردین دارین سیخ می زنینش زشته از این کارا نکنید درست نیست به خاطر 2 قرون یارو رو نذارین سر کار
شما خودت تو کار هاستی اینجور حرف می زنی؟
سایت بی وین از هر پیش بینی0 3 میلیون در میاره

Skoot
October 29th, 2010, 00:54
اولا که اون بی وین هست /دوما تو هر بازی رئال ادرسشون روی لباس رئالیاس و سوما خارجین و چهارما شما حسابدارشون هستی؟!!!!

poolhast
October 29th, 2010, 00:58
ولی چون این بحث به درازا کشید من هم بگم ... یا این کارو شروع نکنین یا درست درمون کارکنین ... حالا این دوستمون مشخصه با برنامه هست ولی یه سری ها تبلیغ میدن هزار جا پاش که میرسه روزی سرجمع 1 ساعت پشت سیستم نیست سرورها رو چک کنه ...
تبلیغات + خدمات
من از 6 بعد از ظهر تا 12 شب وقتم آزاده سایت را مدیریت می کنم و بله می خوام بیگدار به اب نرنم و کار را حسابی شروع کنم ولی دقیقا نمی دونم آیا کارم می گیره

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:56 PM ----------

اولا که اون بی وین هست /دوما تو هر بازی رئال ادرسشون روی لباس رئالیاس و سوما خارجین و چهارما شما حسابدارشون هستی؟!!!!
سایت بی طرف چی کارش از اون بهتره
لطف کن ادبیاتت را تغییر بده

Red.Mer
October 29th, 2010, 00:59
با حدود 100 هزار تومان میتوانید یه cms خوب با قالب اختصاصی بگیرید
+
ماهیانه هم 50 هزار تومان تبلیغ کافیه
+
پول سرور سایت خودتون
+
.
.
و
.

---
October 29th, 2010, 00:59

دوست عزیز شما آتیشت خیلی تند یکم دیگه ادامه بدی فکر کنم کار به جاهی باریک بکشه اینجا انجمن سوال جواب این آقا میپرسه بقیه جواب میدن و بقیه میپرسن این آقا جواب میده

Red.Mer
October 29th, 2010, 01:05
gigawarn (http://www.webhostingtalk.ir/member/3670/) عزیز لطف کن ادبیاتت را تغییر بده :115:

---
October 29th, 2010, 01:13
با روش درصدی که من به شما پیشنهاد کردم نیازی نیست ماهانه پولی رو به حساب کسی بفرستید. به ازای هر فروش ما 80 درصد پول هاست رو از شما میگیریم و 20درصد سود شما خواهد بود که البته شما میتوانید هاست ها را بالاتر از قیمت های ما بفروشید و سود بیشتری دریافت نمایید

به این میگن آخره بای کات کردن بازار مرد حسابی هینم پیشنهاده که میدی ؟ :-w:-|

Red.Mer
October 29th, 2010, 01:16
به این میگن آخره بای کات کردن بازار مرد حسابی هینم پیشنهاده که میدی ؟ :-w:-|
20درصد عدد قطعی نیست
سود میتونه از 15درصد تا 30 یا 40 درصد باشه

poolhast
October 29th, 2010, 01:18
20درصد عدد قطعی نیست
سود میتونه از 15درصد تا 30 یا 40 درصد باشه
چه جوری؟

Red.Mer
October 29th, 2010, 01:30
ولی دمو یا نمونه کار ندارن

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

فکر نکنم سیستم به پای whmcs برسه
به نظر من نیاز کاربران ایرانی رو برطرف میکنه
من که ازشون خریدم

---
October 29th, 2010, 01:32
ولی دمو یا نمونه کار ندارن

---------- post added at 12:27 am ---------- previous post was at 12:26 am ----------

فکر نکنم سیستم به پای whmcs برسه

whmcs رو 4 نفر 5 نفر ننوشتن فکر نمیکنم پنلی به قدرت whmcs باشه اما این سیستم هم کار خیلی جالبی بود لااقل از لحاظ ظاهریم شده از آدونیس بهتره

poolhast
October 29th, 2010, 01:33
به نظر من نیاز کاربران ایرانی رو برطرف میکنه
من که ازشون خریدم
شما می تونی آدرس سایتت را بدی ببینم

nimapendar
October 29th, 2010, 11:01
nimapendar (http://www.webhostingtalk.ir/member/8989/) به نظر من کلا شما ادب ندارید
اقای نیما نجفپور!!!
درسته دیگه

من به شما چه بی ادبی کردم ؟من اصلا شما را نمی شناسم

poolhast
October 29th, 2010, 13:31
یکی به ما نگفت که چقدر میشه پول تو این کار در آورد

persian.developer
October 29th, 2010, 14:07
لطفاً بحث را منحرف نکنید این بحث فقط جنبه آموزشی دارد و در صورت نیاز در بخش درخواست تاپیک باز کنید.

hecatompylos.ir
October 30th, 2010, 16:41
سلام. با اجازه دوستان چون من خودمو در حد دوستان نمي دونم كه وارد اين بحث بشم ولي به نظر من براي شروع نمايندگي درصدي خيلي عاليه من الان درصدي دارم راضي هم هستم. هر موقع كه حس كردم از لحاظ مالي و فني به حد قابل قبول رسيدم خودم هاستينگ مستقل ميزنم

در ضمن براي جذب مشتري هم خيلي عاليه چون من كه با هماهنگي هاستينگم اسمي از اون نياوردم و الان مشتري ها نمي دونن كه من واسطه هستم.

Doublex
October 30th, 2010, 20:46
سلام. با اجازه دوستان چون من خودمو در حد دوستان نمي دونم كه وارد اين بحث بشم ولي به نظر من براي شروع نمايندگي درصدي خيلي عاليه من الان درصدي دارم راضي هم هستم. هر موقع كه حس كردم از لحاظ مالي و فني به حد قابل قبول رسيدم خودم هاستينگ مستقل ميزنم

در ضمن براي جذب مشتري هم خيلي عاليه چون من كه با هماهنگي هاستينگم اسمي از اون نياوردم و الان مشتري ها نمي دونن كه من واسطه هستم.

کاملا با نظر شما موافقم ... ورود دوستان که خیلی اطلاعاتشون درباره سرور کمه نه تنها به خودشون بلکه اکثر ضرر رو به مشتری میزنه ...
ضمن اینکه تجربه شما هم زیاد میشه ...

پ.ن: این دوست عزیزمون کلانتر داره چه میکنه !!! (-: من رو که بن کردن یه بار ... خدا کنه بار دوم ایشون دست عنایت به سر ما نکشن ..

HyperServer
November 20th, 2010, 19:24
سلام خدمت علما و فضلا :دی....
میگم خوب شد این بنده خدا این تاپیک رو زد ....تا خیلیا بیان یه درد دلی بکنن.
عزیزانی که فکر میکنن اصلا ارزش نداره و نمیرزه...پیشنهاد میکنم سریعا سرورهاشون رو بفروشن برن سراغ یه کاره دیگه...چون هرجا جلو ضرر رو بگیری منفعت هستش.
اما به دوست عزیزم:
منم به تازگی دارم وارد کار هاست میشم به صورت حرفه ای
به نظر من توی بدترین کار هم اگر با فکر و برنامه ریزی و صبر وارد بشی میتونی نتیجه مطلوب بگیری.
البته منکر این نیستم که هرچی بازار بکر تر باشه و دست کمتر باشه موفقیت راحت تره!
من پیشنهاد میکنک که با یه هاستینگ خوب ... با حداقل داون تایم....کمترین تغییر سرور...پشتیبانی خوب...شروع کنی
اگه به صورت درصدی با dns اختصاصی بشه که چه بهتر...اگر نه با ریسلر لینوکس تو اروپا شروع کن که وارز هم مشکلی نداشته باشی....برای شروع سمت ویندوز نرو چون مشتری خاص داره
در مورد سرمایه ی اولیه و زمان هم که دو رکن اصلی کار هستن....هرچه بیشتر بهتر ...البته بنا به نیاز مشتریها....
در مورد دانش اولیه هم برای شروع مقالات همین فروم رو بخون خوبه....
توی کار به مرور بیشتر آشنا میشی...
در مقابل شرایط سخت هم فقط خونسردی..نباید بزاری استرس بهم بریزتت
اما حرف آخر : ...................................انتظار خاص از کارت نداشته باش , بلکه انتظار خاص از خودت داشته باش.
اول و آخرش خودتی ....یا علی

saeidj
November 20th, 2010, 20:33
یه نصیحت برادرانه خودتو از این بازی بکش بیرون.... کسایی که می خوان بفروشن می گن خوبه. بری سره کوچه بیل بزنی سودش بیشتره

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

سلام خدمت علما و فضلا :دی....
میگم خوب شد این بنده خدا این تاپیک رو زد ....تا خیلیا بیان یه درد دلی بکنن.
عزیزانی که فکر میکنن اصلا ارزش نداره و نمیرزه...پیشنهاد میکنم سریعا سرورهاشون رو بفروشن برن سراغ یه کاره دیگه...چون هرجا جلو ضرر رو بگیری منفعت هستش.
اما به دوست عزیزم:
منم به تازگی دارم وارد کار هاست میشم به صورت حرفه ای
به نظر من توی بدترین کار هم اگر با فکر و برنامه ریزی و صبر وارد بشی میتونی نتیجه مطلوب بگیری.
البته منکر این نیستم که هرچی بازار بکر تر باشه و دست کمتر باشه موفقیت راحت تره!
من پیشنهاد میکنک که با یه هاستینگ خوب ... با حداقل داون تایم....کمترین تغییر سرور...پشتیبانی خوب...شروع کنی
اگه به صورت درصدی با dns اختصاصی بشه که چه بهتر...اگر نه با ریسلر لینوکس تو اروپا شروع کن که وارز هم مشکلی نداشته باشی....برای شروع سمت ویندوز نرو چون مشتری خاص داره
در مورد سرمایه ی اولیه و زمان هم که دو رکن اصلی کار هستن....هرچه بیشتر بهتر ...البته بنا به نیاز مشتریها....
در مورد دانش اولیه هم برای شروع مقالات همین فروم رو بخون خوبه....
توی کار به مرور بیشتر آشنا میشی...
در مقابل شرایط سخت هم فقط خونسردی..نباید بزاری استرس بهم بریزتت
اما حرف آخر : ...................................انتظار خاص از کارت نداشته باش , بلکه انتظار خاص از خودت داشته باش.
اول و آخرش خودتی ....یا علی

شما که حرفه ای هستی و حرفه ای داری وارد میشی کی گفته اروپا وارز هست؟

HyperServer
November 20th, 2010, 21:47
یه نصیحت برادرانه خودتو از این بازی بکش بیرون.... کسایی که می خوان بفروشن می گن خوبه. بری سره کوچه بیل بزنی سودش بیشتره

---------- Post added at 08:33 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

شما که حرفه ای هستی و حرفه ای داری وارد میشی کی گفته اروپا وارز هست؟

عزیز کسی به شما و همکاران جسارت نکرد که بخایم خودمون رو با شما حرفه ای ها یکی کنیم.
در مورد وارز هم... تت دایرکتو....آلتوس هاست... هرتزنر.....این ها کدوم کشورها هستن؟

HugeServer
November 20th, 2010, 21:54
عزیز کسی به شما و همکاران جسارت نکرد که بخایم خودمون رو با شما حرفه ای ها یکی کنیم.
در مورد وارز هم... تت دایرکتو....آلتوس هاست... هرتزنر.....این ها کدوم کشورها هستن؟

هیچ کدام وارز نیست!

HyperServer
November 20th, 2010, 22:18
هیچ کدام وارز نیست!

میشه یکم توضیح بدین که به چه شکل پس همکاران به عنوان وارز ارایه میدن؟
گفتم که حرفه ای نیستم :(/:)

---
November 20th, 2010, 23:08
سود بازار هاستینگ در چه حدیه؟
از نر من این سوال سواله اشتباهیه چرا ؟
چون کسی نمیاداینجا بگه سود هاستینگ چقدره میخورن میخورن آخرشم نا شکری می کنن (خودمو میگم) سود نداره / بدرد نمی خوره / ضرره یکی نیست بیاد بگه آقا سود خوبی توشه بیا تو کار
همیشه دست بالای دست بسیار است شما بیای که قدم روی چشم اینقدری داره که خرج حودتو به تنهایی در بیاره تاثیری هم تو فروش بقیه نداره نیای هم هیچ تاثیری نداره انتخاب با خودته
اما این کار سود دره ولی مثل باتلاق میمونه اومدی توش برگشتی وجود نداره اطمینان داشته باش 6 ماهه اول رو رو از جیبت میدی (>>Snipped<<) ولی میای با اطلاعات بیا با علم و دانش تمام

darya
November 22nd, 2010, 20:59
سود در این بازار فقط و فقط بسته به روش جای گیری شما در بازار هاستینگ هست
نه بازدید زیاد مشتری میاره نه تبلیغ خیلی زیاد
تنها چیزی که مهمه در این زمینه صداقت هست که هم مشتری فعلی رو نگه می داره هم مشتری میاره + قیمت و خدمات شما

اگر واقعا این کار رو برای شغل انتخواب می کنید من پیشنهاد می کنم اصلا وارد نشید مگر با بودجه بالا که بتونی سریع خودت رو بکشی بالا
وگر نه خیلی زود دیگه نمی تونی خودت رو جمع کنی و مثل بیشتر سایت های فروش هاست میایی و میری خیلی سریع

علاقه خیلی مهمه چون واقعا در این موضوع گیر مشتری های می افتدی که ممکنه گریت رو هم در بیارن ولی باید حوصله داشته باشی @-)

من پیشنهاد می کنم بیشتر تحقیق کنید چون همه چی پول و سود نیست تخصص هم خیلی مهمه

mr.bahram
November 22nd, 2010, 21:02
سود در این بازار فقط و فقط بسته به روش جای گیری شما در بازار هاستینگ هست
نه بازدید زیاد مشتری میاره نه تبلیغ خیلی زیاد
تنها چیزی که مهمه در این زمینه صداقت هست که هم مشتری فعلی رو نگه می داره هم مشتری میاره + قیمت و خدمات شما

اگر واقعا این کار رو برای شغل انتخواب می کنید من پیشنهاد می کنم اصلا وارد نشید مگر با بودجه بالا که بتونی سریع خودت رو بکشی بالا
وگر نه خیلی زود دیگه نمی تونی خودت رو جمع کنی و مثل بیشتر سایت های فروش هاست میایی و میری خیلی سریع

علاقه خیلی مهمه چون واقعا در این موضوع گیر مشتری های می افتدی که ممکنه گریت رو هم در بیارن ولی باید حوصله داشته باشی @-)

من پیشنهاد می کنم بیشتر تحقیق کنید چون همه چی پول و سود نیست تخصص هم خیلی مهمه

شدیدن موافقم
و این تنها در خصوص بازار هاستینگ نیست و در هر کار اینترنتی میشه الگو قرار داد

kingoftehran
November 23rd, 2010, 00:58
و خداوند شغل شریف هاستینگ را آفرید!!!

taekwondoaqr
November 24th, 2010, 07:21

نصیحت برادرانه :
تو همون شرکت چند سال کار کنین تا کار یاد بگیرید ( سابقه کار بدست بیارید ) بعد حقوقتون خوب میشه.
تازه فارغ التحصیل شدین قصد دارین بیان استخدام کنن شمارو و 1 میلیون هم ماهانه بدن بهتون و کار هم بهتون یاد بدن ؟!

agarb98
November 24th, 2010, 07:39
به نظر دوستان احترام مي گذارم ولي بايد كمي فعاليت كني اگه ضرر هم كردي مشكلي نداره اگه جا بيفتي خوب هست

ولي شما كه مي دوني بازار هاست زياد داغ نيست فقط هاست دانلود كمي ارزش داره هاست هم كه نمي توني بفروشي چون اينقدر هاستينگ هست سخته يكم بتوني

ولي من الان سرور مجازي مي فروشم و راضي هستم از سودش بد نيست كنار سرور مجازي هاست و ريسيلر و هاست دانلود هم ارايه ميدم

البته من هم اول كار ضرر كرده بودم و اصلا نمي دونستم هاستينگ چيه بعد از مدتي يه چيزايي فهميدم البته بنده از 2 سال پيش شروع كردم

PoshtibanCo
November 24th, 2010, 11:15
باز و باز هم میگم توی این اوضاعی که هر کسی تا بیکار شده هاستینگ زده ، دیگه وضع جالبی نمونده واسه هاستینگ ها. البته کسائی که با کیفیت کار میکنند سر تر هستند و هیچ وقت مشتری هاشون سراغ جایی دیگه به این سادگی ها نمیرند

faratools
November 24th, 2010, 20:42
يه پيشنهاد مناسب براي شما :
ابتدا يك وبسايت بزنيد و بر روي آن كار كنيد
سپس به سمت هاستينگ بريد
در اين مدت زمان لينوكس رو كامل ياد بگيريد
كار با whm هم همينطور

parsianwebhost
November 25th, 2010, 16:23
به نظر من که بدک نیست...

parsaei
January 5th, 2011, 16:09
سلام

من یه شرکت میزبانی وب خوب تو خارج از ایران دارم و دنبال یه فرد فعال و اکتیو میگردم که بازار ایران رو یا حتی کشورهای دیگه اگه بتونه برایم ما تامین کنه اگر هستی بیا با هم همکاری کنیم و کمکت می کنم که راه بافتی. خواستی می توانی پنل مستقل از ما بگیری و خودت کار کنی.